Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Dzi¶ oprócz konkursu drużynowego na Wielkiej Krokwi rozegrano także zawody indywidualne. W pierwszej serii najdalej leciał Robert Mateja - 132 metry i tylko on wyprzedzał Małysza, który wyl±dował pół metra bliżej. Trzeci był Kamil Stoch (128,5 m). W drugiej serii Mateja nie dał sobie wydrzeć prowadzenia - ponownie oddał najdłuższy skok serii. Tym razem na 133,5 metra. Adam Małysz uzyskał 132 metry i zdobył srebro. Podium obronił także Kamil Stoch l±duj±c na 126 metrze. Oprócz nich dobry skok w drugiej serii oddał także Stefan Hula - 126,5 metra, ale zaj±ł 4 pozycję. Pi±ty był Piotr Żyła, szósty Tomisław Tajner, a siódmy Rafał ¦liż. W dziesi±tce zmie¶cili się także Łukasz Rutkowski, Marcin Bachleda i Mateusz Rutkowski. Dopiero trzynasty był Wojciech Skupień.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Jutro konkurs indywidualny na ¦redniej Krokwi. Seria próbna rozpocznie się o 11:00. Konkurs w samo południe.

 Klasyfikacja końcowa
 miejsce i  skoczek odl. 1 odl. 2 punkty
  1. Robert Mateja (Polska)
  2. Adam Małysz (Polska)
  3. Kamil Stoch (Polska)
  4. Stefan Hula (Polska)
  5. Piotr Żyła (Polska)
  6. Tomisław Tajner (Polska)
  7. Rafał ¦liż (Polska)
  8. Łukasz Rutkowski (Polska)
  9. Marcin Bachleda (Polska)
 10.Mateusz Rutkowski (Polska)
 11.Tomasz Pochwała (Polska)
 12.Wojciech Tajner (Polska)
 13.Wojciech Skupień (Polska)
 14.Sebastian Toczek (Polska)
 15.Paweł Urbański (Polska)
 16.Dawid Kubacki (Polska)
 17.Dawid Kowal (Polska)
 18.Marek Michniak (Polska)
 19.Wojciech Topór (Polska)
 20.Mateusz Wantulok (Polska)
 21.Grzegorz Sobczyk (Polska)
 22.Daniel Bachleda (Polska)
 23.Maciej Kot (Polska)
 24.Józef Zygmuntowicz (Polska)
 25.Krzysztof Miętus (Polska)
 26.Wojciech Cie¶lar (Polska)
 27.Stanisław ¦wider (Polska)
 28.Jan Ciapała (Polska)
 29.Marcin M±ka (Polska)
 30.Wojciech G±sienica-Kotelnicki (Polska)

 31.Krzysztof Styrczula (Polska)
 32.Artur Heczko (Polska)
 33.Piotr Chowaniec (Polska)
 34.Jarosław Poloczek (Polska)
 35.Maciej Maciusiak (Polska)
 36.Matus Michalak (Słowacja)
 37.Mateusz Kukuczka (Polska)
 38.Andrzej Kos (Polska)
 39.Artur Broda (Polska)
 40.Adam Gała (Polska)
 41.Mateusz Cie¶lar (Polska)
 42.Grzegorz Podżorski (Polska)
 43.Kamil Kowal (Polska)
 44.Piotr Byrt (Polska)
 45.Kacper Skrobot (Polska)
 46.Kamil Czerwinka (Polska)
 47.Wojciech Dudek (Polska)
 48.Przemysław Stebel (Polska)
 49.Michał Chabowski (Polska)
 50.Jakub Stec (Polska)
 51.Dariusz Podżorny (Polska)
 52.Tomasz Cie¶lar (Polska)
 53.Kazimierz Florek (Polska)
 54.Michał Pyclik (Polska)
132.0
131.5
128.5
125.5
121.5
122.0
120.0
120.0
116.5
119.5
118.0
115.5
112.5
114.5
110.5
109.5
108.5
107.5
107.0
106.0
102.5
101.5
99.0
98.0
98.0
98.5
98.5
97.0
97.5
98.5

96.0
97.5
97.5
97.5
94.5
94.5
95.0
93.5
92.5
92.0
91.0
89.5
89.0
90.5
88.5
87.0
86.0
85.0
79.0
78.5
78.0
72.5
70.0
67.5
133.5
132.0
126.0
126.5
122.5
120.5
122.0
119.0
121.0
117.0
116.5
119.5
114.0
109.5
111.0
111.5
107.5
108.5
109.5
110.0
104.5
102.0
98.0
97.5
98.0
96.5
95.0
96.0
95.5
93.0
























 
278.9
275.3
257.6
249.6
234.7
231.5
231.1
224.2
220.5
218.7
216.1
214.0
199.2
191.7
188.7
187.3
177.3
176.8
176.7
176.3
158.6
153.3
139.6
137.4
136.3
134.5
132.8
131.4
130.9
128.2

64.8
64.5
64.5
63.5
62.6
60.6
59.0
57.3
55.5
54.1
51.8
51.6
51.2
50.9
50.8
47.1
40.8
39.0
29.2
27.3
26.4
15.0
10.0
5.5
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
anne-marie-tore-dossa
Nie długo to "Długi Polak" (mowa o Długopolskim) będzie lepiej skakał od Mateji, a on mistrzem Polonii jest!!! Nie prawdopodobne!
(27.02.2006, 17:14)
Janusz
Zawsze uważałem że Mateja jest dobrym zawodnikiem, gdyby pracowali z nim dobrzy trenerzy to mieliby¶my z niego pocieche jak z Małysza
(26.02.2006, 20:37)
roman
Mamy tylu młodych zdolnych zawodników . Dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy chc± z Niemca zrobić Polaka
(26.02.2006, 20:33)
Dymirti
Noto Malis ma konkurenta...:)
(26.02.2006, 15:05)
Gugula
@a dav
Nie zgadzam się z tob± bo Adama już przecież nie sta na taki wynik ktory by nas zadowolil a potem sie okaze ze Adam bedzie 31 i bedziesz go przeklinal po co skacze wiec chyba jednak lepiej zeby dal se spokoj bo co innego byloby jakby dopiero za rok byly igrzyska to wtedy jeszcze jeden sezon a pozatym zmiana trenera oznacza to ze Adam musialby cos zmienic bo kazdy trener wyprze sie na swoim ze np. zawodnik ma zmienioc lot odbicie czy styl a teraz juz w tym razem igrzyska dla skoczkow sie skonczyly wiec lepiej niech se Adam da spokoj ze skokami!!! ( Hanni pisze sie tak a nie tak Hani)
(26.02.2006, 15:04)
a dav
marcin nie zgodze sie z toba ze hani odszedl jak mial publike i wygrywal , hani jeszcze skakal i to bardzo zle , poprostu nie wytrzymal presji swojej slawy ?? , a malysz zle skacze ?? on tyle osiagnal ze nie musi juz dobrze skakac niech sie spelnia inni , na igrzyskach sie zle zaprezentowal ?? kto tak powie to jest troche smieszny , jakos schmitta , haniego , czy funakiego nie widze zeby byl w czolowce ?? a malysz niech skacze nawet jak bedzie zle skakal to bedzie duchem druzyny , i prosze nie gadajcie zeby konczyl kariere ze co zapamietacie go jak zle skakal ?? a te poprzednie chwile ?? moi drodzy to nie jest kibicowanie , niektorzy zachowuja sie jak w przedszkolu ktos jest dobry ja mu kibcuje ktos slaby juz beee , hehe to szmieszne i tyle przedszkole !!!
(26.02.2006, 13:55)
agusska_btm
I bardzo dobrze że Robert wygrał:D
Mam nadzieje że dzi¶ też mu pójdzie równie dobrze:)
(26.02.2006, 12:21)
Gugula
@Marcin
Zgadzam się z tob±!!!
(26.02.2006, 12:07)
Marcin
MAteja nie pierwszy raz jest leprzy od MAlysza bo kto byl wyzej an m¶ w lotach???:D:D:D

Malysz czas konczyc kariere (chyba zna piosenke Perfektu "niepokonani") odjedz teraz zostanie Ci twarz bedziesz legenda jak Hani ktory odszedl w sumie kiedy maial duza publike !! Czas dziala na twoja niekozysc panie Adamie !! nie bedzie juz lepiej :(:(
(26.02.2006, 10:38)
Jaro
I Mateja wygra z Małyszem
I z niebios spłynie deszcz ognisty...
to już koniec ¶wiata : )
(26.02.2006, 10:32)
fan skoków
@Macio
No chyba rzeczywi¶cie za poważnie to wzi±łem, zreszt± nie pierwszy raz. W tej sytuacji zgadzam się z tob±. Co do Kuttina, my¶lę że brak jemu do¶wiadczenia st±d popełnił kilka błędów, ale jak je zdobędzie to może być naprawdę dobrym trenerem, tylko że wtedy do nas już nie będzie chciał wracać. Wiele jemu i Horngacherowi zawdzięczamy, m.in. to że gdyby Tajner nadal był trenerem, a on w 2004 roku nie przyjechał do Polski, to na P¦ jeĽdzili by obok Małysza: Tajnerowie, Pochwała i Bachleda.
pozdrowienia
(26.02.2006, 09:48)
_An_
@Novy
Zwłaszcza, że Szwajcarskie obywatelstwo wcale nie jest łatwo dostać :) Moellinger miał matkę Szwajcarkę, więc poszło łatwo. Natomiast Alex nie ma korzeni w Szwajcarii. Ciekawa jestem tylko, czy pogłoski o polskim pochodzeniu jego matki s± prawdziwe. Je¶li tak - zapraszamy do drużyny ;)
(26.02.2006, 09:11)
Gugula
@Novy
No ale on jeszcze nie podjal decyzji jak bedzie mial zamiar byc reprezentantem Polski to pewnie rozciagniemy ten temat!!! Bo narazie jest tylko ze to jest MOZLIWE i nie ma co o tym gadac to nie ma sensu!!!
(26.02.2006, 09:09)
Novy
@Gugula
Wyluzuj troszkę. Oki.
Herr nie ma krewnych w Szwajcarii, natomiast w Polsce ma jak najbardziej, a to jest najważniejsze.
Poza tym on nie może zmieniać barw tak jak mu się podoba i tak jak Ty my¶lisz hehe
Moellinger nie przeszedł do Szwajcarów, bo taki miał kaprys człowieku!
(26.02.2006, 07:41)
Gugula
Wy poprostu przeginacie!!! Przecież Herr nie gadal ze bedzie reprezentowal Polske a pozatym nie radze mu tego robic bo u nas bedzie mial dolowata forme!!! I nie gadajcie ze Polacy sa mistrzami i jakimis cudami!!! Bo tak wcale nie jest traktujecie Mateje jak jakiegos super mistrza skokow!!! Ktorym nie jest i nie bedzie!!! A skad wiecie ze Herr nie zmieni zdania!!! A nawet jesli to dlaczego mialby isc do Polakow skoro rownie dobrze moze isc tak jak Moellinger do Szwajcarow!!! Dlatego uwazam ze przesadzacie!!!
(26.02.2006, 05:12)
Macio
@Fan skokow
Troszke za powaznie wziales moja wypowiedz :) Ja poprostu sie ciesze, ze w momencie, kiedy nie posiadamy juz zawodnika na czolowa "3" (regularnie), to mamy w zamian naprawde niezla druzyne. Ktorej zycze sukcesow! Szkoda, ze z nowym trenerem, bo Kuttin jest dobry w swoim fachu, tylko trzeba bylo dac mu czas.
(26.02.2006, 02:41)
fan skoków
@Macio
Ja też uważam się za patriotę, ale optymizm nie ma tu nic do rzeczy. Patrzysz w ten sposób twoja sprawa (nie ma tu nic do wybaczania). Ja wolę spojrzeć realnie żeby potem się nie zawie¶ć jak np w Willingen 2005. Życze im podium. Oby¶ miał rację, ale w±tpię.
pozdrowienia
(25.02.2006, 23:58)
Novy
@Marciatko
Zaskocze Cię pewnie, ale do Szwajcarów akurat nie.
(25.02.2006, 23:50)
Macio
Fan skokow - jako patriote cechuje mnie niepoprawny optymizm, wiec wybacz :)
(25.02.2006, 23:41)
Marciatko
mozliwe,ale ja tak typuje i yo:D
mnie sie wydaje ze Herr predzej do Szwajcarow niz do Polakow przejdzie:D pozdro ziomy
(25.02.2006, 23:40)
Novy
I oczywi¶cie gratuluję Panu Robertowi wygranej!
Cieszy mnie jego wysoka forma. Oby tak dalej.
My¶lę że razem z Małyszem, Herrem i Stochem powalcz± kiedy¶ z Finami, Norwegami i Austriakami o złoto!
(25.02.2006, 23:30)
Novy
W następnych mistrzostwach Polski wygra już
Alexander Herr! - nasz nowy reprezentant.
(25.02.2006, 23:25)
Dżymek
No Małysz już się poddaje ,,starym wilkom" jakby to powiedział Włodek
(25.02.2006, 22:17)
pawel
BRAWO ROBERT!!!
(25.02.2006, 21:58)
pelka
@marciatko niemcy i polska wyzej
(25.02.2006, 21:57)
sabcia
nie przesadzajcie z ta sensacja:)))
a kamil pokazal charakterek:)) i to mi sie podoba..
jutro tak latwo nie odda lepszego miejsca...
(25.02.2006, 21:36)
Klinman Murna
Swietnie ave Mateja
(25.02.2006, 21:35)
Marciatko
O jaaa nie ma sieczym az tak zachwycac i przezywac bo robert na IO w druzynowce dobrze skakal i teraz tez to udowodnil a malysz wcale zle nie skakal bo male roznice bylo pomiedzy nim a mateja wiec nie ma sie co przejmowac malyszem:)
a propos kogo obstawiacie do druzynowki w lahti???moje typy:
1austria
2finlandia
3norwegia
4szwajcaria
5niemcy
6polska
:D
(25.02.2006, 21:18)
fan skoków
@A¶ka
Oby jeszcze nie kończył.
@macio
Przesadzasz.
pozdrowienia
(25.02.2006, 21:12)
miki8
brawa dla Mateji wreszcie co¶ wygra
(25.02.2006, 20:48)
macio
W Lahti walczymy o trojke w druzynowce :P powtorka z Villach 2001 ;]
(25.02.2006, 20:47)
pavel_ek
gratulacje dla wszystkich olimpijczyków za przyzwoit± formę u schyłku ciężkiego sezonu!!!
(25.02.2006, 20:40)
Squeal
Też mi sensacja. Phi.

No, tylko niech teraz Robert potwierdzi formę w konkursach P¦. Nawet nie musi wygrać. :)
(25.02.2006, 20:36)
daf
Dzięki @max
(25.02.2006, 20:22)
Peri Hervinen
Brawo Robert !!!
(25.02.2006, 20:22)
max
Dlugopolski ma kontuzje i to ponoc powazna bo prawdopodobnie sobie naderwal wiazadlo krzyzowe..
(25.02.2006, 20:20)
Jasiek
BRAWO MATEJA! Słaaaaaaaaaaaaabo Małysz..., BRAWO STOCH!
(25.02.2006, 20:18)
PIOTR
NIE WIEM CZEMU PIZA SENSACJA. PRZECIEŻ ROBERT BARDZO DOBRZE SKAKAŁ OD DŁUŻSZEGO CZASU. SZKODA,ŻE DO 5 NIE WSKOCZYŁ WOJCIECH SKUPIŃ. BRAWA DLA MATEUSZA RUTKOWSKIEGO KAMILA STOCHA NO I OCZYWI¦CIE DLA ADAMA MAŁYSZA.
(25.02.2006, 20:16)
daf
No i pięknie. Dzięki Mateji i Stochowi nawet Mistrzostwa Polski mog± być emocjonuj±ce... :)
@Henio - Piotr Żyła jednak pi±ty, a miał mieć trudno¶ci z wej¶ciem do "10-tki".
Mnie osobi¶cie ciesz± również dobre skoki obu Rutkowskich.
A co z Długopolskim? W "30-tce" go nie widziałem...
(25.02.2006, 20:13)
bzyk
moje kongretulejszyn ale jutro wygra małysz
(25.02.2006, 20:05)
Ponura
Brawo Robert!!! Jeste¶ super!!!
Gratulacje:)
(25.02.2006, 19:53)
czasem2
Starzy górale nie pamietaj± żeby tak dobrze było w naszych skokach, a wszystko to podobno wbrew trenerom a dzięki korespondencyjnemu fizjologowi!
(25.02.2006, 19:48)
max
Podobalo mi sie zachowanie Kamila Stocha po konkursie.Widac ze ma spore ambicje.Poziom konkursu byl dobry i ta czolowa czworka pewnie pojedzie do Lahti.W konkursie druzynowym mamy szanse na wysokie miejsce a w indywidualnym nawet Stefek Hula ma spore szanse na awans do 30-tki.Brawo Macior!!
(25.02.2006, 19:37)
anonim
tak się tylko uda lało
(25.02.2006, 19:36)
jAmmm
no super !!!bardzo sie ciesze:)))))
(25.02.2006, 19:29)
Hanibal
małysz i mateja znacznie wygrali ze stochem czyli to nie złe skoki małysza, tylko ¶wietne mateji, brawwo
(25.02.2006, 19:22)
A¶ka
Bravo Roberto:):):)szkoda że MAłysz pokonany ale cóż Ada¶ bedzie skakał jeszcze troche a Rob niedługo kończy kariere...BRAVO bravo::):):):)
(25.02.2006, 19:20)
karolina
Brawo Robert
(25.02.2006, 19:18)
fan skoków
Brawo Robert, zawsze (prawie) w ciebie wierzyłaem. Proszę jutro o powtórkę. Wreszcie Małysz pokonany. Co się uwlecze to nie uciecze panie Adamie- mówię to dlatego bo już przed MP które odbyły się w paĽdzierniku wydawało się że straci tytuł mistrza, ale jeszcze się obronił. Wspaniały dzień złoto dla Matei i srebrny Sikora.
pozdrowienia
(25.02.2006, 19:14)
Kasiulek
no nie! Tego jeszcze nie grali! Robert Mistrzem Polski! Mamy bardzo mocn± drużynę! Kto by się spodziewał???!!!
(25.02.2006, 19:10)
KaLa:)
Nie spodziewałam się, że Robert wygra, BRAWO:)
(25.02.2006, 19:08)
pelka
Bravo dla wszystkich a szczególnie dla Kamila!!!
(25.02.2006, 19:05)
Kalna
łał! super, że mamy mocn± ekipe, nie tylko pod postaci± Małysza ;)
(25.02.2006, 19:00)
uskotko
brawo, Robert!!! :)))
Gratulacje i dla pozostałych medalistów i uczestników.
(25.02.2006, 18:57)
Górnik
gratulacje Robert:)
(25.02.2006, 18:56)