Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
16
17
18
23
24
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Przed nami ostatni konkurs olimpijski w skokach narciarskich. W obliczu indywidualnych sukcesów Austriaków i Norwegów, walka Finów, jak również innych nacji, o miejsce na podium zawodów drużynowych, zapowiada się bardzo emocjonuj±co.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Postanowili¶my dodać jeszcze nieco do tych emocji, zapraszaj±c na nasz czat jednego z zawodników fińskiej kadry - Pekkę Salminena. Skoczka znanego polskim kibicom, którego rozwój zahamowała poważna kontuzja w grudniu 2004 roku. Po licznych zabiegach i operacjach, "Peksi" powoli wraca do skakania. Na czacie pokusi się o ocenę olimpijskich startów swoich kolegów z drużyny, będzie odpowiadał również na wszelkie zapytania ze strony kibiców. Serdecznie zapraszamy 30 minut po zakończeniu konkursu drużynowego w Pragelato.

Dla tych wszystkich, którzy nie będ± mogli odwiedzić wieczorem naszego czata, a chcieliby zadać Salminenowi pytanie, prosimy o wpis w komentarzach do tego newsa. Pytania zostan± przekazane skoczkowi i w ramach możliwo¶ci, pojawi± się na czacie opatrzone odpowiedzi± Pekki.

Zachęcamy również do odwiedzenia oficjalnej strony skoczka:

www.pekkasalminen.cjb.net
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
adik
jestem dam i lubie patrzec na skoki i na ciebie
(21.02.2006, 12:37)
adik
cze pekka życze ci dobrego wszystkiego
(21.02.2006, 12:36)
malysz
Cze¶c Pekka Czy jest szansa że wyst±pisz w pucharze ¶wiata??
(20.02.2006, 22:03)
Mackos
bedzie transcript z tego czata?
(20.02.2006, 20:49)
ania
Jak± lubisz słuchać muzykę ?
Jaki jest twój ulubiony zespół ?
(20.02.2006, 19:02)
anya_15
co powiesz o skokach kobiet?
(20.02.2006, 18:59)
finula_czarnula
kiedy wrócisz do skakania?
pozdrów Finów od polskich fanek!
(20.02.2006, 18:03)
finka
Czy wiesz już że wy Finowie jeste¶cie najpiękniejszymi chłopakami pod słońcem?
(20.02.2006, 16:48)
felcia
Co lubisz robić oprócz skoków??
(20.02.2006, 16:47)
pelka
Hej Pekka!! a co s±dzisz o decyzji Akseliego Kokkonena, który na pewien czas odszedł ze skoków? My¶lisz że powróci?
(20.02.2006, 16:46)
jakubo
OWCA taaaaaaaa napewno na wszytkie pyt twoje odpowie. Przy tak krotkim czsie tylko tobie by odpowiedzial :/
(20.02.2006, 16:24)
Karolka1001
kiedy zaczeniesz skakac???Pozdro dla całej kadry skoczków!!!:):):)
(20.02.2006, 16:04)
OWCA
JAK OCENISZ DZISIEJSZY WYSTĘP KOLEGÓW?
CZY MY¦LISZ O STARCIE W KOLEJNYCH IGRZYSKACH?
CZY SKOKI ZMIENIŁY TWOJE ŻYCIE?
DLACZEGO ZDECYDOWAŁE¦ SIĘ ZOSTAĆ SKOCZKIEM I JAK NA TO ZAREAGOWAŁA TWOJA RODZINA?
KTO JEST TWOIM IDOLEM?
JAKI BYŁ NAJLEPSZY DZIEŃ W TWOIM ŻYCIU?
CO ROBISZ W WOLNYM CZASIE?
CZY PAMIĘTASZ SWÓJ PIERWSZY SKOK?
CZY SPĘDZASZ DUŻO CZASU Z PRZYJACIÓŁMI?
JAKIE JEST TWOJE NAJWIĘKSZE ŻYCZENIE?
CZY WOLISZ MAŁE CZY DUŻE SKOCZNIE?

Proszę dodajcie moje pytania!
(20.02.2006, 15:51)
Inger
Pekko! Pozdrów ode mnie Ahonena i powiedz, że całuję fanka z Polski. Dlaczego nie skaczesz? :(
(20.02.2006, 15:43)
mateo
siemka Pekka.Dlaczego niepogazujesz sie w pucharze ¶wiata??.Pozdrów odemnie cał± kadre fińsk±,a najbardziej braci Hautamaeki powiedz ze jestem z nimi!!
(20.02.2006, 15:27)
justyna
Peksi prosze cie aby¶ powiedział Ahonenowi że polscy kibice s± z nim i żeby sie nie przejmował brakiem indywidualnego medalu bo i tak jest wielkim skoczkiem
(20.02.2006, 15:08)
peksi
Witaj peksi!Czy uważasz że upadek simona ammana podczas treningu przed kwalifikacjami na skoczni K-90 spowodował nie obronienie przez niego dwóch złotych medali wywalczonych w salt lake city?
(20.02.2006, 14:44)
uskotko
nie dosc, ze konkurs konczy sie po nocy, to jeszcze czat :(((
Ale na pewno bedzie fajnie.
(20.02.2006, 14:32)
_Goh4_
Co s±dzisz o thmasie Morgensternie? Czy uważasz, że wygrał słusznie, czy poprostu miał szczę¶cie?
(20.02.2006, 13:23)
jenny
hello Peksi. I always wondered how your relation with other skijumpers from Kuopio are going. Are you friends with Matti or Jussi Hautamaeki or anyone else?
(20.02.2006, 12:46)
knyps z czubkiem
Ciekawe w kórym sezonie powróci???
(20.02.2006, 11:26)
Minulla Ankrapula
Ok, Peksi, nadal nie lubisz Nirvany?
(20.02.2006, 11:13)