Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

7. miejsce w konkursie na skoczni normalnej, 14. lokata na skoczni dużej. Z takimi wynikami Adam Małysz zakończył indywidualn± rywalizację na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie. Przed Polakiem jeszcze jeden konkurs - drużynówka.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Skoczek z Wisły jest rozczarowany swoimi występami w Turynie. Nadzieje pokładane w Małyszu były o wiele większe od uzyskanych rezultatów.

"Wszyscy mi wmawiali, że forma wraca i ja też w to uwierzyłem. Jak się jednak ma formę, to każdy skok jest dobry. Oddaje się je seriami, tak jak teraz Morgenstern. Tymczasem ja miałem tylko czasami dobre skoki, ale nie byłem w formie. Gdy się jest w gazie, to już na rozbiegu człowiek czuje, że próba będzie dobra. Ja czego¶ takiego nie czułem ani razu".

Zmiana trenera w polskiej drużynie jest już przes±dzona. Czy polski skoczek ma swojego faworyta na stanowisko nowego szkoleniowca, następcę Heinza Kuttina?

- "Apoloniusz Tajner był bardzo dobrym trenerem. Teraz jest dobrym prezesem, choć działa tylko kilka dni. Będzie wiedział, jak± decyzję podj±ć. Heinz może zostać, ale równie dobrze może go kto¶ zast±pić. (..) Nie uważam Heinza za złego trenera. W ostatnim roku pracowało nam się ¶wietnie. Nie wiem, jakie błędy on popełnił, bo jakie¶ na pewno"

Małysz na pytanie czy aktualny sezon będzie jego ostatnim w karierze nie odpowiada jednoznacznie...

- "Jestem bardzo rozczarowany. Nie czuję motywacji do skakania. Je¶li mam zacz±ć przygotowania do kolejnego sezonu, muszę poczuć znów chęć. Muszę mieć przy sobie kogo¶, kto tę motywację we mnie obudzi."
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
mona
see this thanks
(19.10.2008, 14:25)
kris
good post man thx
(17.08.2008, 02:15)
sylvia
nice work man 10x
(20.05.2008, 01:45)
kate
see this thanks
(19.05.2008, 23:27)
liza
please look at this
(14.05.2008, 00:02)
Xzjxmynz
I love this site
(28.04.2008, 00:33)
kris
it's nice site
(28.03.2008, 07:52)
mona
good work man
(06.03.2008, 19:50)
bred
great work man thx
(06.03.2008, 17:31)
bob
MoYyhy hi good site thx
(20.02.2008, 19:05)
sabcia
@Blue Air
zdecydowanie nie!!!
powinien skakac ...
do trenowania sa inni:PP
(21.02.2006, 19:10)
SMOŁYSZ
Nie ma to jak wsparcie przez kibiców . Od Pana Adama proszę się odczepic . Od niego wszystko się zaczeło i mało kto jest godny Mistrza krytykować . Przecież starał się jak mógł nie skacze słabo bo tak mu się podoba . Niepowodzenie w Olimpiadzie jest wynikiem jakiego¶ błedu i bynajmniej nie jest to bład Adama . I prosze nie przyczepiac się do każdego jego słowa bo na prawde jest to porz±dny człowiek . Nigdy się nie wywyzsza w odróznienu od innych skoczków . Jest spokojnym i rozsadnym człowiekiem.
Ada¶ dla mnie jestes i tak THE BEST !!!
(20.02.2006, 18:19)
sir_skiner
@daf
chce powiedziec, ze wiara bywa irracjonalna.... ze kiedy 3 czy nawet 4 lata ludzie w okol ciebie zaklinaja rzeczywistosc tuszujac swoje bledy i partactwo to mozna nawet uwierzyc, że kupa to baton i wcale nie trzeba byc bezmyslnym cieleciem... a kiedy przychodzi do konsumpcji to jest placz...
(20.02.2006, 15:16)
daf
@sir_skiner
Chcesz powiedziec, ze Malysz to bezmyslne ciele, ktoremu mozna wmowic, ze biale jest czarne?
(20.02.2006, 14:43)
sir_skiner
czyli ma zostac mini-kuttinem? no, sam nie wiem...
(20.02.2006, 14:31)
Blue Air
Propozycja nie do odrzucenia : niech Adam zakonczy skakanie i zabierze sie za trenowanie mlodszych kolegow. Sukces gwarantowany przez dlugie lata. Wcale nie zartuje !
Kto mnie popiera ?
(20.02.2006, 14:25)
sir_skiner
wyczytane w komentarzach:

"Adamie, na 6 zdobytych medali olimpijskich 2 s± TWOJE. Nie sluchaj broń Boże pseudokibiców. Nie zawsze jest się na wozie,a Ty jeszcze pokażesz na co cię stać. szyukasz motywacji? Dzięki Tobie setki ludzi wyszło wcze¶niej z hali targowej w Zabrzu i dlatego przeżyli."

i cos w tym jest...
(20.02.2006, 14:21)
on
ludzie na miłó¶ć bosk±!!!Czy kadra polskich skoczków skałada się TYlko z Adama Małysza??Czemu nikt się nie zainteresuje młodymi orłami tzn.Stoch,Hula,¦liz tylko ten Małysz i Małysz.
(20.02.2006, 14:06)
sir_skiner
@mmm_krakow
Bajc... ech, nie wiem, albo sie dobiora jak w korcu maku, albo odejdzie po LGP ;P
(20.02.2006, 13:20)
sir_skiner
@daf
power w nogach, to oznacza tylko power w nogach i tyle, mozesz se miec i 10 powerow w 1 nodze a kiedy zawodzi cos innego, to sie mozesz najwyzej z powerem w d...kopnac... malysz troszke marudzi, ale w sumie sie nie dziwie - po predazzo wszyscy wciskali jemu i nam, ze "fsićko f pozionku" i ze liczy sie tylko olimpiada. idiotyzm, jak mozna racjonalizowac systematyczne oddalanie sie od scislej czolowki perspektywa cudu podczas 4-ech skokow?! niestety, nie fsićko bylo dobzie, przede wszystkim zabraklo pewnosci tego co sie robi, bo jak mozna ja miec majac na koncie srednio 1,3 wygranych na sezon i 7, 11, 11, i 20 miejsca na 3 mistrzostwach swiata w ostatnich 3 latach

a tak poza tym http://antyidiot.jogger.pl/com ment.php?eid=191338&starti d=200602
(20.02.2006, 12:39)
Nowy
"Nie wiem, jakie błędy on popełnił, bo jakie¶ na pewno!" - A to niby dlaczego? Bo poraz pierwszy od lat mielismy wszystkich skoczkow w drugiej serii podczas waznych zawodow? Niestety wczesniejsza skromnosc Malysza ustepuje ewidentnemu braku samokrytyki. Pechowe wiatry, zli trenerzy...
O tym, czy sie ma forme czy nie najlepiej wie zawodnik a nie trener, prasa i funkcjonariusze.
(20.02.2006, 11:48)
anne-marie-tore-dossa
Na ZIO juz wogóle nie będzie medalu dla Polski! :-(((
(20.02.2006, 10:45)
mmm_krakow
Jak na razie "Przegl±d Sportowy" spekuluje - Horngacher lub Bajc :D
A portal kombinacja norweska podaje, że Kuttin najprawdopodobniej będzie trenerem od skoków w kombi :D W Austrii oczywi¶cie :)))))
Jak Bieler czy Gruber zaczn± l±dowac na buli, to mu rodacy łeb ukręc± :)))))
(20.02.2006, 10:37)
daf
"Gdy się jest w gazie, to już na rozbiegu człowiek czuje, że próba będzie dobra. Ja czego¶ takiego nie czułem ani razu."
No to nam sie troche nasz Mistrz pogubil w wypowiedziach - jeszcze kilka dni temu trabil wkolo, jakiego to nie ma "powera" w nogach...
Oj, zle sie dzieje w panstwie dunskim, jak powiedzial pewien slynny kasiarz :)
(20.02.2006, 10:14)