Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Debiut na olimpiadzie uwieńczony złotym medalem - takim sukcesem pochwalić się może niewielu sportowców. Do tego w±skiego grona doł±czył po konkursie na skoczni k-125 19-letni Austriak, Thomas Morgenstern.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Oto jak Morgi cieszył się ze zwycięstwa: "Mistrz Olimpijski, to brzmi pięknie. Już patrz±c na wyniki treningów pomy¶lałem sobie, że zasłużyli¶my na podium. Pytaniem pozostawało tylko, kto stanie na jego najwyższym stopniu. Dzisiaj szczę¶cie było po mojej stronie,
przykro mi z powodu Kofiego. To był emocjonuj±cy konkurs. Kiedy w drugiej serii zobaczyłem jak daleko poszybowałem, byłem po prostu szczę¶liwy. To jest jakie¶ szaleństwo, spełniaj± się marzenia. Potrzebuję czasu, żeby to wszystko do mnie dotarło." - dzielił się na gor±co wrażeniami złoty medalista.

Drugie miejsce zaj±ł drużynowy kolega Morgensterna, 21-letni Andreas Kofler. Srebrny medal Koflera był jednak trochę pechowy - Austriak przegrał z Morgensternem zaledwie o 0.1 punktu. "Nie pomy¶lałbym, że zdobędę tu medal. Z drugiej strony, trochę szkoda tej 0,1 punktu, która dzieliła mnie od złota. Mam jednak nadzieję, że to nie była moja ostatnia olimpiada. To, co zrobiłem Ľle na małej skoczni, tutaj udało mi się poprawić. Mam jednak medal i z tego się cieszę" - powiedział po konkursie Kofler.

Dyrektor nordycki ÖSV, Toni Innauer przyznał: "To wspaniały dzień dla austriackiego ¶wiata sportu. Poza tym, dzisiaj mieli¶my trochę jakby powtórkę z Bergisel, dlatego łatwiej wczuć mi się w sytuację Koflera." (przyp. W 1976 na Bergisel Karl "Charlie" Schnabl okazał
się lepszy od Toniego Innauera).
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Lucia
Cieszę sie,że austryjacy wygrali!!!Według mnie Morgi to chodz±ca bomba-naprawdę cool go¶c!
(20.02.2006, 20:26)
wera
Mam nadzieję,że wygraj± Austryjacy! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Będę trzymała kciuki ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! A tak poza tym- brawo Morgi, brawo Kofi ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
(20.02.2006, 15:23)
Drops
Norwegowie to frajerzy morgi gór±
(19.02.2006, 22:26)
Pucca
Brawo chłopaki. Szkoda tylko że Kofi na 2 miejscu, ale i tak ko kofam, hehe. Bravo także dla Morgusia =)
(19.02.2006, 20:20)
Jensine
kofi, morgi... o rany... same ich pseudonimy mówi± za siebie:P

mam ogromn± nadzeję że byli na dopingu i ich zdyskwalfikuj±...

bosh. dziewczyny co wy widzicie w tych nadętych, austriackich gburach??
(19.02.2006, 16:23)
ZP
dajcie spokój z tymi strzykawkami, rosn±c± formę morgensterna widać było już od dawna, choćby mistrzostwa w lotach potem 3 miejsce w zakopanem, dominacja na treningach, tak samo kofler - choćby ostatnie pucharowe zwycięstwo:)
(19.02.2006, 14:18)
Charisma
Tak trzymać! Morgi i Kofi gór±, a je¶li komu¶ co¶ nie pasuje to niech spada!
(19.02.2006, 13:59)
Jaro
ludzie, nie powtarzajcie plotek...
po pierwsze: cała afera dotyczy biathlonistów
po drugie: jeszcze nikomu nic nie udowodniono
(19.02.2006, 13:56)
sabcia
to wczesniej bylo do Luka..
(19.02.2006, 13:34)
sabcia
zadnej dyskwalifikacji!!!:PP
jak im cos udowodnia to wtedy pogadamy...a teraz nie ma zadnych dowodow zeby tak twierdzic...

a druzynowke wygraja noregowie:PP
(19.02.2006, 13:34)
stokrotka
A gdyby ich zdyskwalifikowali?
(19.02.2006, 12:51)
KaLa:)
Na treningach i kwalifikacjach skakali najlepiej, więc nie dziwię się, że Morgi i Kofi zajęli dwa pierwsze miejsca, tak trzymać chłopaki:)
(19.02.2006, 12:47)
Juuriska
Mrgi!!! Tak trzymaj!! Wiedziałam, że wygrasz!!! Ja wła¶ciwie kibicuje Juurisowi, ale zrobiłam wyj±tek!
(19.02.2006, 12:14)
Luk
No DSQ dla Austraków! Podium dla Norwegów!
(19.02.2006, 11:57)
davio
Wczorajszy konkurs był dobr± oznak± na drużynówkę!!! Wygraj± austriacy!
(19.02.2006, 11:41)
Screwdriver
W obozie austriackim wykryto strzykawki i opakowania po dziwnych Srodkach na onecie pisali!!!Czyżby Kofi i Morgi też maczali w tym palce??S±dz±c po wynikach może być to całkiem prawdopodobne...
(19.02.2006, 10:59)
Quavertone
Ależ oni maj± przed sob± jeszcze szanse na wywalczenie wielu medali. A to, co zrobili jest już teraz ogromnym i imponuj±cym osi±gnięciem. Teraz pozostaje pytanie, czy utrzymaj± poziom... :]
(19.02.2006, 10:56)
stokrotka
Szkoda,że tylko 0.1 wystarczyło aby Kofler przegrał, ale i tak Austriacy maj± dwa miejsca na podium. Tylko dlaczego nie Widhoelzl?
(19.02.2006, 10:13)