TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Dzi¶ rozegrano kwalifikacje do sobotniego konkursu olimpijskiego na K-125 w Pragelato. Zawodnicy skakali z 15 belki startowej, a najlepszy okazał się Thomas Morgenstern. Austriak już we wtorkowych treningach prezentował wy¶mienit± formę. Dzi¶ uzyskał 136 metrów i stał się jednym z głównych faworytów do złotego medalu. Identyczn± odległo¶ć, ale gorsze noty, dostał Janne Ahonen. Fin zaj±ł 2 lokatę. Trzeci był Andreas Kofler - 133,5 metra, a tuż za nim Andreas Kuettel - 134,5 metra. Ponad 130 metrowe skoki oddali jeszcze Matti Hautamaeki i ¶wieżo upieczony mistrz olimpijski z K-95 - Lars Bystoel.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
W zawodach co jaki¶ czas przeszkadzały silne podmuchy wiatru, jednak dokończono zawody.

W konkursie zobaczymy trzech naszych reprezentantów. Adam Małysz zaj±ł 14 miejsce skacz±c 125 metrów. Dużo słabiej wypadli Kamil Stoch (110 m i 42 miejsce) i Robert Mateja (108,5 m i 43 lokata). Do czołowej "50-tki" nie wszedł Rafał ¦liż l±duj±c przed setnym metrem - 58 pozycja.

Znakomicie skakali podopieczni Wolfganga Steierta. Wszyscy czterej Rosjanie zakwalifikowali się do zawodów.

Zdyskwalifikowano Petra Chaadaeva (110,5 m). Białorusin miał za długie narty.

 Wyniki kwalifikacji
 miejsce i  skoczek odl. punkty
  1. Thomas Morgenstern (Austria)
  2. Janne Ahonen (Finlandia)
  3. Andreas Kofler (Austria)
  4. Andreas Küttel (Szwajcaria)
  5. Matti Hautamäki (Finlandia)
  6. Lars Bystoel (Norwegia)
  7. Takanobu Okabe (Japonia)
  8. Björn Einar Romören (Norwegia)
  9. Noriaki Kasai (Japonia)
 10.Georg Späth (Niemcy)
 11.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 12.Michael Neumayer (Niemcy)
 13.Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
 14.Adam Małysz (Polska)
 15.Jakub Janda (Czechy)
 16.Simon Ammann (Szwajcaria)
 17.Dmitri Vassiliev (Rosja)
 18.Daiki Ito (Japonia)
 19.Robert Kranjec (Słowenia)
 20.Michael Uhrmann (Niemcy)
 21.Jernej Damjan (Słowenia)
 22.Martin Koch (Austria)
 23.Andreas Widhölzl (Austria)
 24.Dimitry Ipatov (Rosja)
 25.Risto Jussilainen (Finlandia)
 26.Denis Kornilov (Rosja)
 27.Tami Kiuru (Finlandia)
 28.Sebastian Colloredo (Włochy)
 29.Primoz Peterka (Słowenia)
 30.Martin Schmitt (Niemcy)
 31.Ivan Karaulov (Kazachstan)
 32.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 33.Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
 34.Stefan Read (Kanada)
 35.Vlastibor Sedlak (Czechy)
 36.Radik Zhaparov (Kazachstan)
 37.Alan Alborn (USA)
 38.Ildar Fatchullin (Rosja)
 39.Heung Chul Choi (Korea Pd.)
 40.Nikolay Karpenko (Kazachstan)
 41.Rok Benkovic (Słowenia)
 42.Kamil Stoch (Polska)
 43.Jens Salumäe (Estonia)
 44.Robert Mateja (Polska)
 45.Jan Matura (Czechy)
 46.Ondrej Vaculik (Czechy)
 47.Hyun Ki Kim (Korea Pd.)
 48.Alessio Bolognani (Włochy)
 49.Guido Landert (Szwajcaria)
 50.Graeme Gorham (Kanada)

 51.Maksim Anisimov (Białoru¶)
 52.Martin Mesik (Słowacja)
 53.Zhandong Tian (Chiny)
 54.Clint Jones (USA)
 55.Yang Li (Chiny)
 56.Alexey Korolev (Kazachstan)
 57.Tommy Schwall (USA)
 58.Rafał ¦liż (Polska)
 59.Georgi Zharkov (Bułgaria)
 60.Chil Gu Kang (Korea Pd.)
 61.Gregory Baxter (Kanada)
 62.Jim Denney jr (USA)
 63.Jaan Juris (Estonia)
 64.Michael Nell (Kanada)
 65.Andrea Morassi (Włochy)
 66.Volodymyr Boschuk (Ukraina)
 67.Petar Fartunov (Bułgaria)
 68.Yong Jik Choi (Korea Pd.)
 69.Petr Chaadaev (Białoru¶)
136.0
136.0
133.5
134.5
132.0
131.5
129.5
128.0
126.0
126.0
125.5
125.5
124.5
125.0
124.0
124.0
123.5
123.0
121.5
121.5
120.5
118.5
118.0
117.0
116.5
115.5
116.0
114.5
114.5
114.5
114.5
113.5
113.0
112.5
111.0
111.5
111.5
110.5
110.5
112.0
110.0
110.0
108.5
108.5
107.5
107.5
106.0
105.5
105.5
103.0

102.0
101.5
103.0
100.5
101.0
100.0
100.5
99.5
98.5
98.5
97.5
95.0
94.0
92.5
94.0
87.0
84.5
81.0
110.5
136.8
136.3
133.8
132.6
129.6
129.2
122.1
120.9
117.3
116.8
115.9
114.4
114.1
114.0
112.7
111.7
111.3
110.9
106.7
106.2
105.9
100.8
99.9
98.1
97.2
95.9
95.3
94.1
93.1
92.1
92.1
91.3
89.9
88.5
86.8
86.7
86.7
85.4
85.4
84.6
84.5
83.0
80.3
80.3
79.5
76.0
75.3
74.9
74.4
69.4

68.6
67.7
67.4
64.9
64.8
63.5
63.4
63.1
59.3
58.8
58.5
53.5
52.2
48.0
45.7
30.6
26.6
22.8
DSQ
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
józek
Wierzę w Adama
(29.02.2008, 17:18)
super fan skoków
sorry za bł±d: za 4 lata!!!
pomyliło mi się bo ZIO w Vankover będzie w 2010 roku!hehe
(18.02.2006, 18:52)
super fan skoków
Ciekawe które miejsce Zharkov i Fartunov zajm± za 10 lat w Vankouer???:-)))))))))
(18.02.2006, 18:50)
Jaro
spoko, jakbym cokolwiek tu brał na serio, to bym szybko pojechał do wariatkowa... Grunt to odpowiednie nastawienie : )
(18.02.2006, 16:45)
ten co lubi krytykować
@ jaro
Ty to napewno nie jestes doskonaly!!! Ej, no sorry to nie było umyslnie!!! Nie bierz tego na serio ziom!
(18.02.2006, 16:39)
Jaro
wybacz, nikt nie jest doskonały : )
i nie ¶miej się tak, bo zaplujesz sobie ekran...
(18.02.2006, 12:55)
uskotko
@Jaro.
Trafiłe¶ jak kul± w płot. Buahahahahahahaha...
(18.02.2006, 12:30)
Marta
Powodzenia Ahonenowi. Jego casła kariera powinna zostać uwięczona złotem olimpijskim. Zasłużył na nie najbardziej ze wszystkich.
(18.02.2006, 12:14)
Quavertone
@Novy
Oczywi¶cie Morgenstern jak najbardziej jest w moich typach do złota (jak masz ochotę, looknij sobie do mojego commenta o szansach olimpijskich pod artykułem "Morgenstern liczy na złoto"), je¶li tylko zachowa zimn± krew - nie zapomnij, że jest jeszcze młody i zdarza mu się nie wytrzymywać napięcia na konkursach, poza tym będzie miał jeszcze przynajmniej sze¶ć szans (trzy igrzyska) na złoto przed sob± :)
(18.02.2006, 12:09)
statystyk
Bardzo podobaj± mi się komentarze:
@ Quavertone, @ s.f.s.@ usotko, @ realista, @biedronka, @fan skoków,@słupieyse, @jaro.
Nie podobaj± mi się komentarze:
@ Andrzej, @ FinnAir
Natomiast oburzaj±cy komentarz to:
@ Novy
reszta- trudno mi powiedzieć!!!
Naj bardziej głupi kom.:
@ david
@ ten co lubi krytykować
masz cool pomysł na krytyki, tylko że nie których to może przej±ć!!! Rób to łagodniej!!!
@andrzej
Nie wyci±gaj pochopnych wniosków!!! Pewnie Jane zdobędzie medal!!!
@ ayana
Wymażone podium to chyba : Małysz,Stoch, Mateja:)
Na dzi¶ koniec moich statystyk!!! pa!
(18.02.2006, 11:45)
ten co lubi krytykować
kolejne krytyki:
@Andrzej
Rozbuduj to jako¶, no se napisało chłopaczysko że nie będzie madalu!! - Napisz dlaczego medalu nie będzie!
@ Grzego
Nie s±dze żeby Bystoel zdobył kolejny medal!!! Wtedy po prostu mu się udało, wiesz, miał farta!
@ Ayana
Twoje podium jest bardzo realistyczne,ale nie s±dze żeby Kofler wytrzymał psychicznie!
@ kto¶
O co ci chodziło pisz±c "ciekawe wyniki"?
@ Realista
USA lepsze od Kanady!! haha!!!Dobre!
(18.02.2006, 10:41)
Jaro
@uskotko
no bez przesady - wtedy już by¶ nigdy nic nie napisała... nie strzelaj sobie w nogi : )
PS - można łatwo sprawdzić, że ja piszę tylko pod tym nickiem. I nie odpowiadam za komentarze innych...
(18.02.2006, 10:40)
david
@ biedronka
Ikon±??? Dlaczego nie pulpitem ???:-)))
(18.02.2006, 10:32)
super fan skoków
Szczerze mówi±c to mnie aż zatkało jak przeczytałem które lokaty pozajmowali bułgarzy!!!
(18.02.2006, 10:31)
kto¶
no ciekawe wyniki ale Morassi dopiero 65!!!
(18.02.2006, 10:16)
uskotko
odnoszę wrażenie, że niektórzy tu pisz± różne wypowiedzi pod różnymi ksywami... buahahahaha.
Ciekawe by było, gdyby Redakcja zaczeła banować za GŁUPOTĘ.
(18.02.2006, 10:15)
Novy
Je¶li Morgi tego nie wygra to będzie największym pechowcem.
Mam nadzieję że ten FUKSIARZ AHONEN nie wygra i nie wskoczy na podium.
@Quavertone
sprawiedliwo¶ć my¶lę że jest i nichaj tak jak na K95 zwycięży tu także najlepszy. Tym razem będzie nim Morgi!
1.Morgi (99%)
2.Hautamaeki ( 95%)
3.hmmm..byle nie ten fuksiarz Ahonen
12. A. Małysz
22 K. Stoch
28 R. Mateja
Trzymam kciuki aby Morgi nie spalił skoków.!!
(18.02.2006, 01:05)
Freez
Adam MAŁYSZ BĘDZIE PIERWSZYYYY
POLSKAAA!!!
(18.02.2006, 00:22)
Realista
OCZYWI¦CIE JUTRO JAK CAŁA POLSKA BĘDĘ CZEKAŁ NA TAKI CUD JAK ZWYCIĘSTWO W II KONKURSIE W ZAKOPANEM PO 7.(NOMEN OMEN)MIEJSCU W PIERWSZYM!!!

BARDZO, BARDZO MAŁYSZA PODZIWIAM - często tu o tym pisałem.

ALE UWAŻAM, ŻE ODNIESIE obiektywnie (!) WIELKI SUKCES zajmuj±c 6., 10., czy 15. miejsce - choć może on sam uzna to za porażkę.
(18.02.2006, 00:09)
Realista
@fan skoków

O Kazachach pisałem już parę miesięcy temu.
Pewnie, że Polacy mog± zaj±ć pi±te. To jest sport. Ale to byłby już cud - cudów...
(18.02.2006, 00:08)
słupyise
ja wierze w Ahonena, ale Jaro mówi do rzeczy i mam wrazenie że ¶rednia wieku ludzie tutaj pisz±cych to 15 lat
poza postami Jaro i Realisty brak tutaj konkretnych, merytorycznych wypowiedzi
Polacy w drużynie, na dzien dzisiejszy to 7-9 miejsce
(18.02.2006, 00:02)
morgi gorgi
haha ale bym sie smial jakby morgenstern znowu nie wytrzymal i zepsul skok hahah znowu by mu sie zmienil obraz na twarzy:]:]
(17.02.2006, 23:31)
Nacia
1 Ahonen
2 Kuettel
3 Morgenstern
tym razem nie będzie przypadku i nie wyskoczy jakis Bystoel. wygraj± naprwde najlepsi. pozdro!
(17.02.2006, 23:22)
fan skoków
@Realista
Widzę że wróciłe¶ do poprzedniej teorii na temat naszej drużyny, przypomnę że po konkursie na K95 powiedziałe¶ że jest szansa nawet na 5 miejsce. Od kiedy to tak dobrze skacz± Kazachowie? Oceniasz ich na podstawie 1 treningu. Może jeszcze napiszesz że cała 3 jutro będzie w "30"? Ich sukcesem będzie 1 w "30", a my powinni¶my tego wymagać od całej naszej 3, i tak najprawdopodobniej będzie mimo słabszych dzisiaj skoków. Jeszcze jedno: czy uważasz że ¦liż jest lepszy od Huli? Bo ja nie. Hula spokojnie by awansował do "30". Zreszt± popatrz na zdanie: "W zawodach co jaki¶ czas przeszkadzały silne podmuchy wiatru, jednak dokończono zawody"- to trochę wyja¶nia dziwne wyniki niektórych skoczków. A tak w ogóle konkurs indywidualny to jedno a drużynowy to drugie. Jestem ciekaw czy je¶li twoje prognozy się nie spełni± to się przyznasz do błędu. Bo ja je¶li nasi nie będ± w "10" to jestem w stanie ciebie przeprosić.
Gratulacje dla Morgensterna. Zaskakuj±ce składy: Jussilainen, Schmitt, Pettersen, co oni robi± tutaj przecież s± lepsi. Gorzej by było dla Norwegów gdyby Pettersen się pokazał jutro z dobrej strony bo wtedy wystartuje w drużynówce i skończy się jak zawsze. Nie rozumiem też czemu ¦liż. Do tego brakuje jedynie: Hoellwatrha, Tajnerów, Pochwały itp. Gdzie można znaleĽć wyniki treningów?
pozdrowienia
(17.02.2006, 22:34)
biedronka
MICHAŁ OLSZAŃSKI!:)
Oto dziennikarz na poziomie!
Jeden z niewielu!
Ma Pan racje: " Adam Malysz JEST ikon± polskiego sportu".
Mieli¶my " główne danie, ktore nam bardzo smakowało", a teraz możemy dostac "deser".
Zdobyl 1/3 polskich medali olimpijskich zimowych olimpiad...
Jak dobrze, ze s± tacy dziennikarze jak Pan!
Dziekuję w imieniu Adama i swoim.
(17.02.2006, 22:27)
Realista
Wszystkim hurra-optymistom
Popatrz na wyniki dzisiaj.

1. Piszesz o "przeprawie ze Słoweni±" - stracili¶my do niej prawie 50p.
2. Nie piszesz o Czechach - stracili¶my do nich prawie 15 p.
3. Nic nie piszesz o Kazachstanie - mieli¶my nad nim niecałe 14 p. przewagi.

Mamy realne szanse na 10 m., przy szczę¶ciu na 9 m., przy cudzie na 7-8 m. Ale przy pechu może to być 11 m., bo niżej raczej nie. Miejsce w "10" będzie dużym sukcesem. Dlaczego tumaczyłem niżej. Tylko czemu teraz wszyscy tacy m±drzy w ocenie szans Polaków, a kilka dni temu pisano nawet o medalu (?!) Ja piszę o tym 9-11 miejscu od roku. W takim punkcie s± nasze skoki, ogólniej nasze sporty zimowe. Powodów jest mnóstwo - przypomnę kilka:

1. Górskie regiony Polski, to na ogół regiony biedne. Zobaczcie np. ilu jest sportowców w sportach zimowych w kadrach z rejonu Bieszczad czy Beskidu Niskiego, gdzie potencjalnie s± ¶wietne warunki dla sportów zimowych. Bodaj 0...

2. Na tych terenach młodzież nie ma sal gimnastycznych, boisk, a w dodatku polscy górale s± o kilkana¶cie centymetrów niżsi od swoich odpowiedników w krajach zachodnich czy nawet w Rosji. To nie musi mieć znaczenia (Belmondo, Ammann), ale często ma.

3. Brak u nas bogatych rodziców, którzy wyłoż± tysi±ce dolarów na trening dziecka.

4. Polscy sportowcy mniej korzystaj± z dopingu (ach Ci rosyjscy skoczkowie z niemieckim trenerem!) Norwegowie przywieĽli na IO trzy tiry "sprzętu medycznego", my kilkana¶cie pudełek...

Więc raczej nic się nie zmieni. I tak nie jest Ľle - kto uważa inaczej radzę przestudiować wyniki Polaków np. na IO w roku 1976 i 1992. A i w innych latach bywało nie lepiej. Między 1976, a 1998, na sze¶ciu IO nikt z Polaków nie zdołał zaj±ć miejsca w pierwszej czwórce! W Alebertville (1992)najlepsze miejsce Polaka było 8.

W historii zimowych IO miejsca w pierwszej "4" udało się zdobyć indywidualnie o¶miu (!) polskim sportowcom (Fortuna, Małysz, Seroczyska, Pilejczyk, Groń-G±sienica, Szczepaniak, Macher, Marczułajtis), raz jednej sztafecie (biathlon) i hokeistom (ale startowały tylko cztery drużyny... :-). ¦rednio wypada jedno miejsce w "4" na dwa, trzy igrzyska. A tu dziennikarze, kibice i forumowicze pisz± jaki to sportowcy sprawili zawód. I czemu nie ma wci±ż tego medalu? Lito¶ci, troszkę realizmu...

Norwegia 480.1
Austria 471.3
Finlandia 458.4
Japonia 440.2
Niemcy 429.5
Szwajcaria 410
Rosja 390.7
Słowenia 390.2
Czechy 355
Polska 340.4
Kazachst 326.9
USA 268.5
Kanada 264.4
Korea Pd. 242.3
Włochy 214.7
(17.02.2006, 22:22)
Aurinko
No bez przesady, chyba komentowanie tego artykułu nie powinno polegać na wyrażaniu swej nienawisci do Ahonena? Nie obrażać skoczków proszę! Ahonen nie jest mim ulubionym zawodnikiem, ale życzę mu jak najlepiej... żeby skoczył na tyle ile w tym momencie pozwala mu jego dyspozycja, nie więcej bo moze się to Ľle skończyć... a jak widze po treningach/kwalifikacjach on powalczy o złoto, mam jednak nadzieję że zdobędzie je jego koega z reprezentacji a więc Matti:)
(17.02.2006, 22:16)
stacho
tez mam nadzieje ze ahonen nie zdobedzie zlota i uskotko sie w koncu zamknie z tym ahonenem. nawet nie wiecie jaka ja poczulem ulge jak ahonen zepsul skok na k-95. normalnie cale napiecie ze mnie zeszlo....
(17.02.2006, 22:04)
FinnAir
@sir_skiner
Sam jeste¶ CIENIAS!!! I nie będę sobie strzępił języka na komentowanie kolejnej bezsensownej wypowiedzi!
(17.02.2006, 21:57)
Jaro
@uskotko
1) "grzecznie zwracamy uwagę" - zwłaszcza z udaniem się do specjalisty i z "siedzeniem cicho"... he he he no rzeczywi¶cie, karczemna grzeczno¶ć.
2) a gdzie ja wyraziłem lekceważenie? Ja tylko mam nadzieję, że Ahonen nie zdobędzie złota... czy to jest lekceważenie? Może jest to stwierdzenie niepopularne, ale dlaczego od razu lekceważ±ce? : )
3) nooo jednak ta miło¶ć jest chora - ja też lubię kilku skoczków, ale nie tak, żeby pisać "Janne jaki ty jeste¶ cudowny/boski/piękny/fenomenal ny itd." Nie twierdzę, że Ty tak mówisz, ale jest wiele fanek, które inaczej się wyrażać nie potrafi±...
4) nie mów o nienawi¶ci, bo nigdy nie żywiłem tego uczucia do żadnego człowieka. Nienawidzić można mordercy własnej matki albo gwałciciela siostry, ale nie sportowca. Doradzałbym trochę ostrożno¶ci przy doborze słów...
(17.02.2006, 21:44)
FinnAir
@Jaro
A cóż to za tekst: "Niestety dla was mamy demokrację....." (to ma być kolejna prowokacja?). Jak Ci się ustrój nie podoba, to wyjedĽ do Chin. A poza tym, to nie jest żadna chora miło¶ć do Ahonena tylko zwyczajny wyraz sympatii (chyba mogę w końcu kibicować komu chcę, ponieważ "niestety", ale mamy demokrację). Obawam się, że to raczej Ty pałasz do Ahonena chor± nienawi¶ci±.
(17.02.2006, 21:41)
sir_skiner
rany boskie, jak w zeszlym sezonie "bog skoczni" zgarnial medale i zwyciestwa w PS to jego psychopatyczni wielbiciele byli gotowi reczyc swoim zalosnym zyciem, ze w rzadnej mierze nie jest to zasluga wiatru i szczescia... a teraz nagle "nie powialo", o jej, jak mi przykro... spalil sie, a nie nie powialo... bo jest cieniasem.... tzn. cieniem wlasnego skoczka :D
(17.02.2006, 21:38)
uskotko
@Jaro.
Dzieciaki? Hmm... Buahahahaha :))) (czuję się jak mmm_krakow)
Sprowokować? Hmm... Kto tu się rzuca? Grzecznie zwracamy uwagę na pewne nietaktowne zachowania z Twojej strony.
Co innego nie lubić, co innego wyrażać się z lekceważeniem - jako¶ w żadnym momencie nie zauważyłam Twojego szacunku dla Ahonena. Musisz postarać się mocniej, bo niestety, Twoja deklaracja jako¶ nie przekonuje. Nikt Ci nie każe lubić.
A tego szacunku miej też trochę do współkomentuj±cych. Chora miło¶ć? Buahahahaha. Albo miło¶ć. Albo chora. I znów Ci nie wyszło, ech...
Zajmij się lepiej swoimi ulubieńcami (masz takich), zamiast skupiać się na nienawistnych uczuciach w stosunku do kogo¶ innego... Jak napisałam: słabo Ci idzie okazywanie tego szacunku.
(17.02.2006, 21:23)
Jaro
ech dzieciaki, strasznie łatwo was sprowokować : )
ja nerwowy? To przecież WY rzucacie się na mnie jak stado dzikich zwierzów. A w swej zło¶ci zapominacie, że mam ¶więte prawo nie lubić Ahonena. Niestety (dla was) mamy demokrację i każdy lubi kogo chce : ) Ja np. nie rozumiem waszej chorej miło¶ci do tego Fina, ale toleruję was, czasami pozwalaj±c sobie na drobne zło¶liwo¶ci. Też mógłbym polecić wam wizytę u specjalisty, ale po co? I tak wam nie pomoże...
PS - żeby była jasno¶ć - Ahonena szanuję za jego dokonania, dostrzegam jego klasę, ale (i tutaj szok) nie lubię go... przykro mi bardzo : )
(17.02.2006, 21:17)
Realista
Powtarzam to do znudzenia od roku (nikt nie chciał słuchać): przy obecnej formie "10" będzie sukcesem zarówno dla Małysza, jak i dla drużyny. To i tak będ± jedne z czołowych miejsc naszych sportowców w tych IO. I to naprawdę sukces być w "10" na ¶wiecie. W końcu Szwedzi kraj od nas bogatszy, z wielkimi tradycjami i dług± zim± nawet nie przysłali swoich skoczków na IO.
(17.02.2006, 20:59)
Marciatko
No wlasnie tylko zeby znow nie bylo tak jak na k-95 ze wiatr zdecydowal o tym kto medal zdobyl ;/ bo gdyby go nie bylo to na pewno walka o medale rozegrlalaby sie pomiedzy Janne,Morgi i Kuettelem(ewentualnie Vassiliew)no ale trudno mam nadzieje ze jutro warunki beda dla wszystkich rowne=))))3mam kciuki za Kuettela=)))
Kogo typujecie jutro do medali??moje typy:
1Kuettel
2Janne
3Morgi
(17.02.2006, 20:57)
super fan skoków
@jaro
Ja też nie przepadam za Ahonenem, ale nie okazuje tego w taki sposub!!!
Wystarczyło by gdyby¶ napisał że nie typujesz Ahonena na to, żeby zdobył medal!!!
...Albo mogłe¶ siedzieć cicho!
(17.02.2006, 20:56)
Realista
No i tak jak przewidywałem czeka nas ciężka walka o miejsca 9-11 z Czechami i, nieoczekiwanie, z Kazachstanem.
Przypomnę, że gdy pisałem na tym forum wcze¶niej o takiej prognozie byłem
wy¶miewany praktycznie przez wszystkich...

Norwegia480.1
Austria471.3
Finlandia458.4
Japonia440.2
Niemcy429.5
Szwajcaria410
Rosja390.7
Słowenia390.2
Czechy355
Polska340.4
Kazachst 326.9
USA268.5
Kanada264.4
Korea Pd.242.3
Włochy214.7
(17.02.2006, 20:46)
FinnAir
@Jaro
Twoja nienawi¶ć do Ahonena może Cię w najbliższym czasie zabić (a może to nast±pić już po jutrzejszym konkursie)!!!

@Andrzej
I pewno znowu to wyszło z Twoich symulacji opartych na założeniu, że skoki to tylko fizyka?!
(17.02.2006, 20:42)
uskotko
@Jaro.
Ty masz jaki¶ problem. Powiniene¶ udać się do specjalisty...
(17.02.2006, 20:29)
Ayana
Wymarzone podium: Morgenstern, Kofler, Kuettel:D
(17.02.2006, 20:26)
uskotko
jasne, zwłaszcza je¶li znów zawieje nie tak jak trzeba...
Gdyby konkurs rozgrywał się w równych warunkach, wydaje mi się, że na podium byliby Janne, Matti i Morgi. Morgi - bo skacze wspaniale. Matti - bo ¶wietnie czuje się na tej skoczni. Janne... cóż, to Janne.
Ale jak będzie, okaże się jutro...
(17.02.2006, 20:25)
Jaro
widzę, że już rozdali¶cie medale... ja tylko przypomnę, że Ahonen był równie dobry na normalnej skoczni, a w konkursie było już troszkę gorzej. Akurat o tyle, by nie zdobyć medalu. Czego mu życzę i tym razem : )
(17.02.2006, 20:21)
Grzego
Moim zdanie podium będzie następuj±ce Jane Ahonen, Matti Hautameaki i Lars Bystoel, Adam Małysz będzie w pierwszej szóstce.
(17.02.2006, 19:53)
super fan skoków
Jane jest w dobrej formie, powinien tym razem zdobyć jaki¶ medal, lecz nie wiadomo czy go zdobędzie, a tym bardziej czy zdobędzie kr±żek złoty!
(17.02.2006, 19:48)
nikaa
Trzymam mocno kciuki za Janne!!!
(17.02.2006, 19:46)
puol(k)a
Janne!!! lennä kultaa!!!
(17.02.2006, 19:33)
Andrzej
Janne Ahonen nie zdobędzie już ostatniego medalu.
(17.02.2006, 19:31)
Quavertone
Nic dwa razy się nie zdarza - Ahonen jest zbyt wielkim mistrzem aby drugi raz pozwolić sobie na bł±d. Złoto jest już bardzo blisko... :]
(17.02.2006, 19:29)
jAmmm
BRAWO AHO JUTRO TAK TRZYMAJ A BEDZIE ZLOTO!!!
(17.02.2006, 19:28)