Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Jakub Janda, medalowa nadzieja Czechów, po konkursie na normalnej skoczni, w którym zaj±ł 13. miejsce postanowił odpocz±ć od olimpijskiego zgiełku i udał się na Lazurowe Wybrzeże. W sobotę na skoczni w Turynie czeka go kolejna rywalizacja o olimpijskie podium, tym razem na skoczni K-125.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Czesi odpoczęli i w dobrych nastrojach zameldowali się we Włoszech.

- Spędzili¶my kilka dni w Antibes. To dobrze zrobiło całej ekipie. Zawodnicy grali w piłkę nożn± i siatkówkę, a także relaksowali się na plaży – powiedział Rostislav Josifek - dyrektor sportowy czeskiej ekipy skoczków.

Skoczkowie głównie odpoczywali i starali się skoncentrować przed sobotnim konkursem.

- To był naprawdę dobry okres. Dużo spacerowali¶my albo biegali¶my po plaży. Temperatura była i¶cie wiosenna. To był dobry czas, szczególnie dla Jakuba, który oderwał się od stresuj±cej atmosfery, panuj±cej na igrzyskach. Teraz Janda czuje się znacznie lepiej. Mamy nadzieję na jego dobry występ w zawodach na dużej skoczni – dodał Josifek.

Czescy fani skoków maj± nadzieję, że aktualny lider generalnej klasyfikacji Pucharu ¦wiata potwierdzi sw± dominację w sezonie i po fenomenalnym zwycięstwie w Turnieju Czterech Skoczni, także w Turynie w pasjonuj±cy sposób wywalczy olimpijski kr±żek.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Gugula
@ten co lubi krytykować
Wiesz co lepiej patrz se na swoje błedy a nie na moje!!! A jak chcesz ludziom wypominać błedy to po co tu przychodzisz!!! Daruj sobie!!!
(18.02.2006, 07:40)
Aurinko
@ten co lubi krytykować
sam patrz w klawiaturę zanim cos napiszesz zrobiłe¶ trzy błędy ortograficzne:P (dok±cz, nażeczona,skojażenie co za słownika używasz??)

A Janda nich odpoczywa, może mu to dobrze zrobi, pomoże sie trochę oderwać od stresów zwi±zanych z olimpiad±:)
(17.02.2006, 22:30)
MICK
@ b.e.p.
Ja nie interesuje się siatk±, ale czy może wiesz ile, do ilu mógl wygrać/przegrać Jakub z Vasj±??:-)
(oczywi¶cie o ile Vasja tam był)
(17.02.2006, 21:07)
ten co lubi krytykować
Jak ma nazwa mówi będe wszystkich krytykować!! (oczywi¶cie tylko tych którzy na to zasłużyli)
Noto do roboty!!!haha
@Gugala
co to za wyraz treneremo???Chyba jaki¶ to człowiek który jest terenówk± s±dz±c po skojażeniu!!! Patrz i na ekran i na klawiature!!!
@happonen
W Finlandi to dobiero s± warunki!!!haha
@ daf
Dok±cz!!!
@ black eyed peas
Troche pszesadziłe¶ z t± temp.
@Olo
A co ma nażeczona Roara do Jandy???
(17.02.2006, 20:51)
happonen
@ b.e.p.
No raczej o wielkim fartu nie ma mowy!!!
U mnie we Finlandii to dopiero s± warunki do IO letniej!!!hehehehhe:-------))) )))))))
(17.02.2006, 20:38)
black eyed peas
On to ma farta!!!
Grał sobie w noge i w siatke w temperaturze 12 stopni C!!!Jak by tak grał w Polsce to raczej by zamarzł po co najwyżej 3 godz. :-)))))
hehehehehehe
(17.02.2006, 19:52)
sieno
gdzie jest transmisja na zywo zaczal sie w ogole trening
(17.02.2006, 16:54)
andrzej czestochowa
może reszta drużyny zacznie skakać
(17.02.2006, 15:45)
andrzej czestochowa
ja my¶le że powinni¶my skorzystać z usug trenera czechów
(17.02.2006, 15:44)
mmm_krakow
@www
Zawsze w stylu, że musi budować od podstaw, że dostał "dno" a nie kadre...
(17.02.2006, 14:10)
Quavertone
Niezależnie od wszelkich kłótni, czy innych niesnasek, Janda jest wg mnie kandydatem do złota na k-120...
(17.02.2006, 14:02)
daf
Mala szansa, ze jutrzejszy konkurs w Pragelato sie odbedzie... Niestety pogoda sie *****...
(17.02.2006, 14:00)
ww
@mmm_kraków
A co on takieg na tego Feldera mówił?
(17.02.2006, 13:54)
daf
Wyslalem do organizatorow pytanie, co sie tam u nich dzieje, ale ze wzgledu na roznice czasu nie spodziewam sie szybkiej odpowiedzi, o ile wogole :)))
(17.02.2006, 13:41)
daf
aaa, to to.
A z innej beczki - wiesz cos o PK w Iron Mountain?
Treningi powinny juz chyba jakies byc, a ni tu, ani na stronie FIS ani sladu...
(17.02.2006, 13:29)
mmm_krakow
No cóż, Kojonkoski, będ±c trenerem Austriaków, bardzo często wylewał pomyje na swojego poprzednika, czyli Feldera :D
(17.02.2006, 13:24)
daf
a co, maja z Kojonkoskim na pienku?
(17.02.2006, 13:06)
mmm_krakow
@daf
Bodaj rok temu Innauer paplał, że on jeszcze max 2-3 lata pozostanie na stanowisku :))) Czyli - albo odejdzie sam po tym roku, albo - za rok wyfrun± obaj z Alexem :D
Zreszt± - na austriakim sportsplanet - tuż po ogłoszeniu, że najpoważniejszym kandydatem na trenera skoków jest Felder, była jego wypowiedĽ, któr± można było dwojako interpretować:
- na razie jestem trenerem od skoków w kombi, a do skoków przejde, jak wywalicie Innauera
- chc± mnie kupić Niemcy :))) [gdzie jedno chyba nie wyklucza drugiego]
Ale w momencie, gdy news pojechał do archiwum, to wypowiedĽ troszke została skrócona :)))))

Powrót Feldera do skoków? Chciałabym zobaczyć minę Kojonkoskiego...
(17.02.2006, 13:01)
daf
@mmm_krakow
No to pozostaje ostatnia mozliwosc - wtopa na ZIO. Na K-95 "wyniku" nie bylo, pozostala jeszcze skocznia normalna i druzynowka.
Jak nie bedzie indywidualnie medalu, a w druzynie zlota, to moze jednak tandem Innauer-Pointner dostanie wymowienie :)
(17.02.2006, 12:54)
grzes
Wydaje mi sie ze przesadzaja iz Janda nie skacze tak dobrze jak na poczatku sezonu przez klotnie. To poprosu spadek formy ktory nastapil u niego rowniez w poprzednim sezonie.
(17.02.2006, 12:48)
mmm_krakow
@daf
Albo Pfueller chce kupić Feldera do Niemiec :D
W końcu przed laty im kombi postawił na nogi :D
Zwłaszcza, że Niemcy chc± Horngachera do centrum szkoleniowego w Hiza :D

Hmm, to by był dowód, że z Innauerem nie da sie wyrobić :D Chromecek wytrzymywał, dopóki mu Toni ostatnimi czasy nie zacz±ł wtykać nosa :D

Co¶ czuje że po sezonie będzie wesoło :))))
(17.02.2006, 12:47)
daf
"Trener austriackich kombinatorów norweskich Guenther Chromecek po "złotym" sukcesie swoich podopiecznych zapowiedział... rezygnację."
To, w polaczeniu z wypowiedzia Horngachera, ze ma oferte ze zwiazku austriackiego przejecia kombinatorow sugeruje, ze zanosilo sie na to juz dawno, co wiecej wladze juz sie rozgladaja za potencjalnym nastepca.
Ciekawe tylko, czy Horngacher mialby byc "obertrenerem" czy trenerem od skokow... I co z Felderem wowczas? Za Pointnera?
Hmmm...
(17.02.2006, 11:53)
Gugula
A pozatym nawet jesli Janda nadal bedzie jeszcze w kolejnym sezonie wygrywal to i tak nie bedzie jakams super gwiazda skokow tylko bedzie po prostu dobrym zawodnikiem!!!
(17.02.2006, 11:37)
Gugula
Ljokelsoej sie pozbieral ale przy dobrym chyba najlepszym trenerze!!! A Jandzie zmiana trenera chyba nie wyjdzie na dobre w koncu Janda nie jest zawodnikiem 20 letnim!!!
(17.02.2006, 11:34)
Olo
Nie wydaje mi się aby kasa była aż takim problemem.
Od Ljoekelsoeya odeszła narzeczona przed mistrzostwami ¶wiata w lotach i co???
To na pewno był dla niego cios, a jednak się pozbierał i zdeklasował wszystkich. Udowodnił, że w lotach nikt mu do pięt nie dostaje. Ale wróćmy do Jakuba Jandy.
(17.02.2006, 10:14)
Olo
Ale popatrzcie na to inaczej. Odk±d pojawił się Vasja Bajc
przecież dobrze zacz±ł skakać tylko Jakub. Kto się jeszcze wybił??? To podobnie jak za Tajnera, gdy mieli¶my tylko Małysza, a inni byli w cieniu. Może lepiej jak odejdzie i przyjdzie kto¶, kto sprawi, że dobrze będ± skakali też Matura, Hajek i Sedlak.
Poza tym Janda chyba nie zapomniał jak się skacze, prawda??
(17.02.2006, 10:09)
TOMEK
straszny wiatr w PRAGELATO
(17.02.2006, 10:09)
Gugula
Je¶li chodzi o kłótnie z treneremo pieni±dze to nie jest chyba dobrze!!!
(17.02.2006, 09:34)
Fanka z Poznania
Zobaczymy , na ile mu pomógl ten odpoczynek ,
może tylko na krótk± chwilę ,
bo i tak trzeba bylo wrócić do rzeczywisto¶ci gdzie panuje niezbyt mila atmosfera w sztabie.
Szkoda , bo naprawdę bardzo dobry zawodnik ,
ale znów wyszlo na to , że w sporcie licz± się glównie pieni±dze a cierpia na tym zawodnicy.
(17.02.2006, 09:11)
Grzego
Tak J. Janda odpoczywa, ale kłótnie o pieni±dze dalej sa w kadrze, takie rzeczy nie powinny się dziać !!
(17.02.2006, 00:27)