Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Z powodu zbyt silnego wiatru zaplanowany na dzisiejsze popołudnie trening skoczków narciarskich przed sobotnim konkursem olimpijskim na skoczni K-125 został odwołany.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Silny wiatr dawał się we znaki na skoczni w Pragelato już w dniu wczorajszym. Organizatorzy konkursu skoków zaliczanego do kombinacji norweskiej, zmuszeni zostali do przerwania rywalizacji o medale i przełożenia jej na dzień dzisiejszy. Pozostaje mieć nadzieję, iż jutro i w sobotę pogoda w Pragelato będzie dla skoczków łaskawa.

Przypomnijmy, iż w dzisiejszych treningach miało wystartować jedynie dwóch Polaków: Stefan Hula i Rafał ¦liż. Pozostali kadrowicze udali się ogl±dać mecz hokejowy... Jak widać decyzja trenerów o wyjeĽdzie do Turynu okazała się słuszna.

Pierwsze treningi na skoczni dużej skoczkowie maj± już za sob±. We wtorek na skoczni w Pragelato najdalej skakali Thomas Morgenstern i Alexander Herr. Wysok± formę prezentował Adam Małysz.

Program K-125

Pi±tek, 17.02.2006
16:00 - oficjalny trening
17:00 - seria próbna
18:00 - kwalifikacje
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
elizabeth
rozsmieszona; a know polish a little because i have aunt in poland and i borrow laptop of my cousin to Turyn. Don't worry Sabcia i keep fingers for Adam .
(17.02.2006, 23:06)
sabcia
@roz¶mieszona
no i co tego? to nie moge jej juz odpisac?
pozatym moze przeciez byc w turynie na IO...
kazdy mogl pojechac...moze miec ze soba laptopa i pisac komentarze....
(17.02.2006, 17:25)
roz¶mieszona
@sabcia. elisabeth sie wygłupia. ma polski adres a pisze ,że jest w Turynie :)))))))))
(17.02.2006, 16:15)
sabcia
@elizabeth
as for weather It will be sunny today and tommorrow....
espacially tommorow...:))
all fans have this hope!!!
keep fingers for Adam Malysz:))
(17.02.2006, 15:06)
sabcia
@elizabeth
we hope that everything will be great!!!
it's super that you are interested on Poland and A.Malysz:))
Greetings for you and all!!:)))
(17.02.2006, 15:02)
Quavertone
@daf
No na pewno zgodzę się z Tob± w temacie, że w Polsce co¶ takiego na pewno nie powstanie... ;)
(17.02.2006, 15:00)
daf
@Quavertone
Otoz nie do konca masz racje - chodza sluchy, ze jakis szejk interesuje sie podobnym przedsiewzieciem (tyle, ze chyba nie chodzi o skocznie, tylko o stok do zjazdu).
A co do projektow skoczni - prawie kazde miasto w Polsce ma jakis blizej nieokreslony projekt jakiegos blizej nieokreslonego stadionu, a jednak... jak nic nie budowano, tak nie buduja...
Chciec a moc, to zuuupelnie inna bajka.
(17.02.2006, 14:52)
Quavertone
@daf
Masz do tego pełne prawo - dla Twojej informacji s± już pierwsze projekty skoczni osłoniętej od wiatru. I nie ma co tutaj wierzyć, czy nie - jaka¶ kropla w końcu przeleje czarę goryczy... I kto¶ się za to porz±dnie weĽmie. Na szejków to raczej nie ma co liczyć, bo ich tyle skoki obchodz± co metalowców disco-polo... :P
(17.02.2006, 14:20)
daf
@Quavertone
A ja jakos nie wierze, ze ktos zbuduje taka skocznie. A jesli juz, to chyba jakis szejk z Kataru czy Kuwejtu. Dla kaprysu.
(17.02.2006, 14:12)
Quavertone
@Fanka z Poznania
Nie o zadaszenia tu chodzi tylko od osłonięcie od wiatru - tutaj pomoże tylko ukrycie zeskoku i skoczni pod olbrzymi± hal±/kopuł± - jest to jak najbardziej realne, tylko kosztowne, ale kto¶ w końcu na pewno się na to zdecyduje. I ja mam nadzieję że tak się stanie, bo nieraz szlag trafia człowieka, jak wyniki zawodów sa wypaczane przez wiatr. Może najlepiej w ogóle nie rozgrywać konkursów, a zawodnicy niech przyjeżdżaj± pod skocznię, ci±gn± zapałki, losy, zagraj± w marynarza czy co tam jeszcze i po sprawie? Lekko, łatwo i przyjemnie, rozs±dĽmy kto jest najlepszy :P

(17.02.2006, 13:10)
Jaro
znowu to samo - będzie loteria
(17.02.2006, 10:46)
Fanka z Poznania
JUż kiedy¶ byla poruszana sprawa zadaszenia skoczni ,
w telewizji dokladnie kto¶ to wyjasnial , że to sa narazie fantazje i pomysly ,
lecz prawdopodobnie nigdy nie dojdze co¶ takiego do skutku , to poprostu nierealne ,
od zawsze jest to sport rozgrywany na wolnym powietrzu ,
i trzeba się liczyć z różnymi warunkami atmosferycznymi,

co do wczorajszych treningów , może to i dobrze , że nasi zrelaksowali się na meczu hokejowym , taka odmiana czasem dobrze robi,
powodzenia , nasi do boju !!
(17.02.2006, 09:19)
mmm_krakow
Kto pierwszy postawi skocznię w hali???

Nic nie rozumiem, przecież wczoraj kombi dokończyli konkurs :D W południe były warunki do skakania, pod wieczór znów zaczeło wiać?
(17.02.2006, 07:49)
elizabeth
o sorry it will be sunny tomorow :)

Neostrada Poznań
(16.02.2006, 22:06)
elizabeth
it will be sunny today because i'm in Turyn and i see thi weather i think we don't worry ( i'm from France but i like Poland and Adam Malysz )
(16.02.2006, 22:06)
uskotko
...co pierwsi zbuduj± Niemcy.
Kontrowersji, heh. Ja bym powiedziała: niesprawiedliwo¶ci :/
(16.02.2006, 21:09)
Quavertone
Kłania się znowu temat skoczni przyszło¶ci - zabezpieczonych przed wiatrem... :)
(16.02.2006, 20:27)
tommm
No tak, Włosi nie znaj± się na skokach i wybudowali skocznie w miejscu, które jest do¶ć mocno narażone na wiatr. A teraz ich niewiedza może poskutkować (oby nie), że konkurs będzie bardzo loteryjny. I tak nieodpowiedzialno¶ć Włochów odbije się na skoczkach. Ach, szkoda, że IO nie odbywa się na skoczni w Predazzo...
(16.02.2006, 20:20)
Quavertone
Hmmm... Historia lubi się powtarzać... Oby tylko nie dotyczyło to wła¶ciwych sobotnich zawodów - niech chociaż raz wszyscy będ± mieli równe warunki, żeby nie było potem takich kontrowersji, jak po k-95... :]
(16.02.2006, 20:06)
Agusia
szkoda....ah ten wiatr...wszystko zawsze potrafi popsuć, oby jutro były obiektywne warunki no i w niedzielę też!!!
(16.02.2006, 20:03)