Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Dzi¶ na godziny popołudniowe zaplanowano kolejne treningi na skoczni K-125 w Pragelato. Niestety nie zobaczymy w nich trzech naszych reprezentantów.
Adam Małysz, Robert Mateja i Kamil Stoch udadz± się do Turynu, gdzie obejrz± na żywo mecz Szwecja - Rosja w hokeju na lodzie.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Pozostaje nam liczyć na poprawę formy Stefana Huli i Rafała ¦liża, którzy byli najsłabsi we wtorkawych treningach i walczyć będ± o prawo startu w jutrzejszych kwalifikacjach.

Program K-125:

Pi±tek, 17.02.2006
16:00 - oficjalny trening
17:00 - seria próbna
18:00 - kwalifikacje

Sobota, 18.02.2006
17:00 - seria próbna
18:00 - konkurs indywidualny
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
ZET
a ja ten mecz hokejowy ogldalam razem z nimi :D jak wroce beda fotki, pozdrowienia dla ziomkow z redakcji
(17.02.2006, 13:56)
FinnAir
@Squeal
Może i Roar zdobędzie P¦, ale na pewno nie w tym sezonie.
(16.02.2006, 21:36)
Squeal
Hi hi, wszyscy marlĽli jak gupi bez sensu na wietrze, a nasi sobie w ciepełku ogl±dali mecza. To się nazywa timing.

***
A tak jak już wszyscy nie na temat, to się doł±czę.

Puchar ¶wiata zdobędzie ROAR! A co. Należy mu się.
(16.02.2006, 20:57)
FinnAir
@Novy
A cóż takiego nie podoba Ci się w tym, że Ahonen ma w Polsce tylu kbiców? Widocznie czym¶ sobie na to zasłużył!
(16.02.2006, 20:43)
Quavertone
To jest problem skoczków jako profesjonalistów - czy traktuj± to co robi± we wła¶ciwy dla sportowca sposób - czy sobie olewaj±, przecież mogliby potrenować, a potem pojechać - tak nie można?

PS. Według mnie Kamil Stoch już nie skacze nierówno - a Małysza mimo wszystko nie stać na podium. Kamil Stoch był już kiedy¶ wyżej od Małysza w konkursie P¦ :)
(16.02.2006, 20:33)
Novy
Ja też bym zaryzykował twierdzeniem że 3 miejsce jest w zasięgu ręki. Adam skacze z pewno¶ci± lepiej. Te narty już mu tak nie opadaj± co chwilę. Pan Robert zwykle zawodzi w grze o duże stawki, ale postępy także uczynił. Natomiast wad± Kamila jest to że skacze nierówno i co¶ musi z tym zrobić. Nie będzie to zaskoczenie, je¶li Kamil wypadnie lepiej od Adama Małysza, jak kiedy¶ w drużynówce Rutkowski (!).
Co do tematu, to nie uważam, by opuszczanie treningów było dobr± metod± na złapanie formy. Zamiast 3 razy niech skocz± chociaż raz. Lepiej raz a dobrze, niż 3 razy na ***** się .
(16.02.2006, 20:15)
Quavertone
Z ostatnich skoków wynika, że ¦liż był lepszy od Huli, stawiam na tego pierwszego - niech wreszcie pokaże, że zabranie go na IO zamiast Piotrka Żyły nie było pomyłk± :] Hula już pokazał dobre skoki na k-95 :]
(16.02.2006, 20:14)
Pucca
@Novy

Ciekawe... :P Miałe¶ rozwin±ć temat... =]

Dobrze zrobili ze pojechali na mecz :) W koncu treningi zostaly odwolane :)
(16.02.2006, 20:11)
pawel z jg
hula mabyc w kwalilifikacjach szkoda ze zawody druzynowy nie jest na k 95 bo polacy by mnieli wielke szanse na braz a na k 120 w poniedzialek bedzie tak
1 norwegia
2 finlandia
3austria lub polska
(16.02.2006, 20:04)
Quavertone
Sam sie zabiorę za pisanie na temat, bo nie ma sensu zajmować miejsca ci±głym kłóceniem się. Co do trójki wymienionej w artykule - wyraĽne postępy poczynił Stoch, który jest coraz bliżej pierwszej dziesi±tki, Małyszowi czego¶ brakuje aby walczył o podium - może faktycznie pewno¶ci siebie, natomiast na Mateję już raczej bym nie liczył - to strasznie jak wiemy nierówny zawodnik i może nie przebrn±ć przez kwalifikacje...
(16.02.2006, 20:02)
Quavertone
@Novy!!!
Opamiętaj się, chłopie! Chyba cię za¶lepia nienawi¶ć do Ahonena! ;) Drzesz się na innych za pisanie nie na temat, a tymczasem jedyne posty jakie tu uskuteczniasz to objeżdżanie innych - i co??? To też ma niby być na temat???
(16.02.2006, 19:58)
Novy
Zreszt± wydaje mi się, że jestem tu ignorowany bo Ahonen zdominował ten temat już całkowicie.
Nikt nie patrzy na tytuł tylko wchodzi byle gdzie i jazda o Ahonenie.
Ach Wy "Ahonenowe berety".
(16.02.2006, 19:54)
Quavertone
@Novy
Czekamy na Twoje rozwinięcie tematu poruszonego w artykule... :]
(16.02.2006, 19:49)
Novy
Wiem, że nie jestem ¶więty i też piszę momentami nie na temat, (np często piszę o Włodku), ale to że kibicuje polskim skoczkom (i Jakubowi), to nie znaczy że nawet w temacie o polskich skoczkach nie mogę porozmawiać o polskich skoczkach, bo pojawi się kto¶ i rzuci hasło Ahonen i zaraz 50 jest wpisów o tym człowieku.
90% wszystkich wpisów na tym forum dotyczy Ahonena.
@Pucca
O Bystoelu pisali¶my W TEMACIE o Bystoelu!!!
A i tak więcej pisano tam o Ahonenie he he
(16.02.2006, 19:46)
FR
jak to nie skakali, dzisiaj odbyły się 3 serie treningowe, i Ahonen w jednym skoku wyl±dował w hali hokejowej, przelatuj±c 2,5 km
(16.02.2006, 19:33)
Glon
Dzi¶ nie skakali, więc jak Ahonen miał skoczyć 143,5? Zreszt± i tak rekordzist± byłby nadal Małysz.
(16.02.2006, 19:29)
Pucca
@Quavertone

Masz rację według Novego Janda też jest bohaterem tego artykuły, a że Czechy s±siaduj± z Polsk± to może Janda postanowił zmienić narodowo¶ć.

@Novy

Nie napisałe¶ że masz w ***** Ahonena, tylko że wszyscy go maj± gdzie¶, a to nieprawda, poza tym co z tego że go lubię... Jak wszyscy pisz± o Bystoelu to ci nie przeszkadza, poza tym ja lubię także Stocha, Kofiego, Morgiego i wielu wielu innych :P ;/
(16.02.2006, 19:25)
Hanibal
czy znane s± wyniki dzisiejszych trennigów
(16.02.2006, 19:23)
Quavertone
@Novy
Tym bardziej nie upoważnia to do pisania w imieniu wszystkich i to takich głupot że aż głowa boli - a skoro się upierasz i chcesz komentować ten artykuł, to może rzucisz jakie¶ ciekawe rozwinięcie tematu o Stochu, Małyszu i Matei? (i Jandzie, który nie wiem kiedy zmienił narodowo¶ć na Polsk± i też chyba jest bohaterem tego artykułu, o czym nie wiem? :P)
(16.02.2006, 19:12)
Novy
@Quavertone
Ad 1 sorry .

Pewnie temat co Ahonen lubi je¶ć, albo w co gra na kompie byłby ciekawszy i miałby 300 wpisów.
Ten temat nie jest ciekawy, ale jednak jest o polskich skoczkach i możnaby tutaj cokolwiek mówić, ale o nich wła¶nie, a nie o wynikach PS.
(16.02.2006, 19:08)
Quavertone
@Novy
I faktycznie zmień forum, jak masz pisać takie posty jak ta odpowiedĽ @Grzegorzowi... :)
(16.02.2006, 19:04)
Quavertone
@Novy
1. Jestem rodzaju męskiego ;):P
2. Nie tylko Ahonenowi kibicuję (m.in. Stochowi też).
3. Temat może i jest, ale raczej mało ciekawy, artykuł bardzo krótki i nic nie wnosz±cy do wiedzy o skokach, więc ludzie rozmawiaja o czym innym, a administratorzy jako¶ się tym nie przejęli...
4. Poza tym w±tpię, aby innych kibiców obchodziło, gdzie polscy skoczkowie jeżdż±, jak nie chce im się skakać.
(16.02.2006, 18:59)
Novy
@FR
Człowieku nie ten dział
Tu jest "16.02.2006 - Małysz, Stoch i Mateja opuszcz± trening" !
P.S.
Zróbcie chociaż tylko jeden dział o innych skoczkach!!
(16.02.2006, 18:55)
Novy
Ja też chyba zmienie to forum, bo ono powinno się nazywać "www.polscy fani Ahonena.pl". Pucca jak zwykle się obraża, bo powiedziałem gdzie mam jej Idola.
@Quavertone
sorry Pani redaktor, wiem że kibicuj±c Adamowi jestem tutaj w mniejszo¶ci, ale ten artykuł NAZYWA SIĘ
"Małysz, Stoch i Mateja opuszcz± trening"!!!
nie AHONEN wygra PS!!!
(16.02.2006, 18:52)
FR
Ależ Ahonen jest piekielnie mocny, 143.5 rekord skoczni na treningu i skok pięknie wyl±dowany
(16.02.2006, 18:52)
Pucca
@Novy

Janda też ma swoj± stronkę, więc ić tam szukać "swoich" (buhaha)... :P :/

Jasne że Janne wygra... Janda traci formę... =)
(16.02.2006, 18:44)
FinnAir
@max
Oczywi¶cie masz rację, dlatego uważam, że tylko Ahonen ma szansę wyprzedzić (ale wcale nie musi) Jandę w P¦.
(16.02.2006, 18:38)
Quavertone
@Novy
Co¶ ci powiem i nie chcę uzywać brzydkich wyrazów ani obelg. Po 1: albo masz rozdwojenie jaĽni, albo zyjesz jeszcze komunistyczn± Rosj± skoro mówisz o sobie w liczbie mnogiej. Po 2: to nie jest strona skoczkowienarciarscyzpolski.pl i z łaski swojej nie mów innym forumowiczom, komu maj± kibicować. Po 3: to jak TOBIE się co¶ nie podoba to idĽ sobie na stronę gdzie gada się TYLKO o polskich skoczkach.

@Grzegorz
Na co niektórych ludzi pisz±cych tu commenty radzę po prostu nie zwracać uwagi. Te ich nędzne prowokacje, ech... A na Twoje pytanie odpowiadam: Ahonen ma szansę wygrać P¦, ale Janda nie da się łatwo i być może potwierdzi już to konkurs olimpijski na k-120 :] Pozdrawiam ! :]
(16.02.2006, 18:32)
max
Jandys jest jeszcze liderem PS a niektorzy juz go nie widza w 1-szej trojce pod koniec.. myslicie ze Janda nagle zapomni jak sie skacze? To ze jak ma chwilowy mam nadzieje kryzys formy to nie oznacza ze bedzie spadal na bule w marcowych konkursach.
(16.02.2006, 18:15)
FinnAir
@Glon
Trzeci w P¦ Kuettel ma do Jandy 289 pkt straty (nie wspominaj±c już o pozostałych) i byłoby nie lada wyczynem odrobić to sze¶ciu konkursach (oczywi¶cie przy założeniu, że Janda w ogóle będzie skakał). Zgadzam się z tym co napisał @daf, że Janda w najgorszym przypadku będzie drugi w klasyfikacji generalnej P¦. Pozdrawiam!
(16.02.2006, 18:02)
skiman
A moze by ktos wrzucil wyniki z treningow ? Bardzo mi ich brakuje na tej stronie
(16.02.2006, 17:53)
bogdan
Może napisał by jaki¶ redaktor co¶ o FIS Cup w Lauscha.
Nawet na FIS-ie pisze że konkursy odwołane......
(16.02.2006, 17:43)
Novy
A puchar niestety ale znowu zdobędzie:((
(16.02.2006, 17:20)
Novy
@Grzegorz
My tutaj kibicujemy polskim skoczkom gdyby¶ nie zauważył, a to jak skoczy Ahonen to nas nie obchodzi.
Ahonen ma swoj± stronkę, więc może tam poszukaj swoich oki?
Oczywi¶cie oprócz naszych ja trzymam kciuki też za Jandę.
(16.02.2006, 17:18)
daf
@Glon
Janda ma chyba jednak wystarczajaca przewage, zeby poza drugie miejsce nie wypasc, tym bardziej ze nie widac kogos, kto moze go "dogonic". Hautamaeki i Morgenstern skacza jednak nierowno.
(16.02.2006, 17:13)
Novy
Maj± rację. Odpuszczanie treningów to najlepszy sposób na dobr± formę. Najlepiej w ogóle nie trenować;)
Janda całkowicie olał treningi. W sumie on by już najchętniej wrócił do domu. W jego przypadku jest coraz gorzej i mógłby nie wej¶ć do 30. nawet. Matti jeszcze ¶więtuje he he.
(16.02.2006, 17:13)
daf
@mmm_krakow
Slowa Horngachera:
"Dotychczas kontaktowałem się z Niemcami, którzy zaoferowali mi ciekaw± pracę w Hinterzarten, ale nic nie jest jeszcze przes±dzone. Nadal mam z nimi kontakt, ale również z Apoloniuszem Tajnerem, czy też Austriackim Zwi±zkiem Narciarskim, który zaproponował mi stanowisko pierwszego trenera austriackich kombinatorów norweskich."

A co z Felderem - Austriacy przeciez wywalczyli dzis zloto w druzynie na ZIO.
Czyzby zwalnialo sie miejsce po Innauerze?
Hmmmm...
(16.02.2006, 17:11)
Glon
Ahonen zdobędzie P¦, Janda może wypa¶ć z "3".
(16.02.2006, 17:11)
SLONZOK
POJECHALI SE NA MECZYK --- SZWECJA - ROSJA!!!
(16.02.2006, 17:06)
sabcia
mam nadzieje ze wygra jednak janda:))
(16.02.2006, 16:56)
Grzegorz
Witam! Czy Janne Ahonen Zdobędzie po raz kolejny PUCHAR ¦WIATA W SKOKACH NARCIARSKICH 2005/2006? :)) Jakub Janda trtaci formę! :(( A o której będ± treningi??
(16.02.2006, 16:55)
sabcia
heh..niech sobie troche pokibicuja i odpoczna....
to co mieli zrobic i tak juz zrobili wiec czemu nie:)?
(16.02.2006, 16:44)