Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Czy szwajcarscy kibice skoków narciarskich mog± liczyć na powtórkę sprzed 4 lat, kiedy to Simon Ammann zdobył w pięknym stylu dwa złote medale na Olimpiadzie w Salt Lake City?

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Przy obecnej formie Ammanna jest to mało prawdopodobne. Trenerzy szukaj± jednak każdego możliwego sposobu, aby uzyskać jak najlepszy wynik podczas startu w Turynie. Tajn± broni± ekipy Szwajcarii ma być... puszka sprayu. Zawarto¶ć owej tajemniczej puszki pomoc ma skoczkom w uzyskaniu większych prędko¶ci na rozbiegu, a co za tym, przełożyć się bezpo¶rednio, na dłuższe skoki.

Simon Ammann korzystał z podobnego specyfiku podczas poprzednich Igrzysk Olimpijskich... podobnie jak dwaj inni złoci medalici z Salt Lake City - Philippe Schoch i Stephan Eberharter.

Czę¶ć kibiców podchodzi do¶ć sceptycznie do tajemniczej broni drużyny Szwajcarii. Pewne jest, iż czas zweryfikuje jej faktyczn± siłę... a skoczkowie powinni liczyć przede wszystkim na własn± formę.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
kutti
Szwajcarzy s± spoko;)))))))))))))))))))))))) )) Kuettel jeszcze pokaże co potrafi....biedny Simon....;(

Zapraszam do mnie:

www.alpen-kutti.xt.pl =*
(13.02.2006, 19:37)
justyna
i co mówiłam że Ľle wypadni ale żeby do 30 sie nie dostać to porażka
(12.02.2006, 21:00)
tina
simi to fajny chłopak bardzo mi się podoba ale niestety nie osi±gnie zbyt wiele na tych igrzyskach
(11.02.2006, 15:47)
justyna
wszyscy wież± w ammanna ale on i tak nie wygra małysz mu pokarze jedynym szwajcarem który się liczy to andreas ale on też chyba nie będzie na podium ma zbyt silnych rywali nie wytrzyma psychicznie
(11.02.2006, 11:52)
K.
Ammann to sympatyczny chłopak, ale także szwajcarski Fortuna - przypadkowy bohater. Żeby drugi raz osi±gn±ł sukces sprzed czterech lat, cała czołówka musiałaby zrezygnować ze startu albo połamać nogi...
(11.02.2006, 11:38)
Marta=)
Szwajcarzy sa the best!!!=D
Ja tam stawiam na Kuettela do zlota ale mam nadzieje ze Simi tez zajmie jakies dobre miejsce=)))))3mam kciuki!!!=)
(10.02.2006, 21:12)
Quavertone
Niedobrze się robi jak się czyta te opinie o Ammannie... przecież kiedy zdobywał złoto w Salt Lake City, już wcze¶niej dawał sygnały, że jego forma jest wysoka!!! Wygrana ta na pewno się z powietrza nie wzięła!! A w tym sezonie Simon jest tylko cieniem samego siebie sprzed 4 lat... Ale co tam, widzę, że dla niektórych nie ma znaczenia, kto w jakiej jest formie, tylko co kiedy¶ zdobył... paranoja! :P
(10.02.2006, 20:19)
Camilla
Bardzo lubię Simona ( resztę Szwajcarów też)
Wierzę w Simiego całym serduchem!
I my¶lę, że może nas wszystkich jeszcze zaskoczyć! Czy 4 lata temu ktokolwiek obstawiał, że Simon zdobędzie złoto??? NIE! A jednak mu się udało! Życzę mu żeby powtórzył swój sukces z Salt Lake City!!! Simon Ich Liebe Dich! :*
(10.02.2006, 18:04)
anita
Ja wieżę że Simon bedzie skakał bardzo dobrze w Turynie!!!:-)
(10.02.2006, 17:56)
Anita
Gugula jak ci się nie podoba jak szwajcarzy skakaja a zwłaszcza Simon to niepatrz nie obrazj go bo pożałujesz!!!
(10.02.2006, 17:55)
sabcia
jest wzmianka o treningu.. nareszcie..
malysz 11 10 i 13
http://turyn2006.interia.p l/info/infid/716827
luknijcie tam..
(10.02.2006, 17:48)
sabcia
@kasia
ale wszystkim chodzi o dzisiejsze!!
(10.02.2006, 17:41)
Dżi
Ale dzi¶ się odbyły, i jako¶ żaden portal nie kwapi się, żeby podać wyniki :////
(10.02.2006, 17:10)
kasia
wczorajsze treningi sie nie odbyły przecież pisali o tym wcze¶niej
(10.02.2006, 16:03)
Gugula
Treningi chyba były wła¶nie do końca nie wiem!!!
(10.02.2006, 16:01)
miki90002
Były te treningi czy nie ???

(10.02.2006, 15:58)
Gugula
Już prędzej wierzę w to że, Niemcy maj± co¶ cudownego!!! Ale nie Szwajcarzy jejciu Amman był no dobra mistrzem olimpijskim potem miał jeszcze jeden wygrany konkurs P¦ a potem co a gadaj± że, Amman i szwajcarzy s± tacy cudowni i mieli niby co¶ wymy¶lić nie wierzę w to!!! A pozatym nawet jak to co¶ zwiększy prędko¶ć na progu to przecież i tak nie wystarczy!!! Trzeba mieć formę a nie raz na dwa sezony wygrać jeden konkurs!!! Chyba że, Szwajcarzy my¶l± że, np: Amman wygra te dwa konkursy co ma niby mieć teoretycznie na te dwa lata!!! Chyba że, licz± że, czołowka choćby Janda, Ahonen czy też Ljokelsoej pozwoli mu wygrać!!! Nie no sk± bior± się gwiazdy skoków narciarskich bo, chyba nie z powodu jednego wygranego konkursu!!! A pozatym na Szwajcarów ani grosza bym nie postawiła tylko dlatego że, oni twierdz± że, maj± co¶ cudownego!!! A ja im w to nie wierzę!!! To jest tani chwyt i tyle!!!
(10.02.2006, 15:57)
sfMan
Wła¶nie. Co ztymi treningami. Były? Je¶li nie to kiedy będ±? Ani be ani me...co za ludzie.
(10.02.2006, 15:55)
Quavertone
Chyba się autorowi tego artykułu nudziło... :P Jedyn± broni± Szwajcarów na dzień dzisiejszy jest Andreas Kuettel, ale to żadna tajemnica ;D
(10.02.2006, 15:52)
paulka_ammannka
SIMI SIMI pokaż im kto rz±dzi :) koffam Cie i wierze w złotko w Turynie ;)
(10.02.2006, 15:48)
HAGUGA
Jakei sa wyniki trreningu o ile sie odbyl??
(10.02.2006, 15:36)
sabcia
odbyly sie treningi? czy moglby ktos wreszcie podac wyniki?
(10.02.2006, 15:35)
popex
o co chodzi z ta puszka? Co maja sie nawdychac farby i to im pomoze? niech mi to ktos wyjasni