Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Andreas Goldberger, doskonale znany wszystkim kibicom ex-skoczek austriacki, szuka nowych do¶wiadczeń. Aktualnie pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych jako komentator.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Popularny Goldi postanowił jednak spróbować czego¶ zupełnie innego: zamierza wyst±pić w programie "Dancing Stars 1", który jest odpowiednikiem polskiego "Tańca z gwiazdami". Program będzie można ogl±dać od 10 marca na antenie austriackiej stacji ORF. "Jestem jednym z dziesięciu kandydatów do zwycięstwa. Rewelacyjnie się bawię z moja partnerk± i wszystko idzie doskonale"- komentuje sam Goldberger. Aktualnie wszystkie pary trenuj±. Finał konkursu będzie miał miejsce 5 maja 2006 i wła¶nie wtedy dowiemy się, czy Goldi równie dobrze jak ze skokami radzi sobie z nowym hobby.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
maciek bulls eye
HI HI! Już sobie go wyobrażam!
(25.02.2006, 13:12)
sabcia
@daf
tak!!!
:P;p;pp;pp;pp;p;p;p;p;p< ;jezyk>
<lol>:D:D:DD:D
(03.02.2006, 22:59)
daf
@sabcia
No nieee, watpisz?
(03.02.2006, 14:41)
sabcia
@daf
:PP tak akurat:PP
(03.02.2006, 11:00)
daf
@sabcia
Dwa razy pisałem, że też kibicuje Barcy i dwa razy wycinano mi posta. Jakby to jakie¶ przestępstwo było.
(03.02.2006, 04:01)
sabcia
@Margo
wiem:-))
POZDRÓWKA FOR ALL!!!:)
(02.02.2006, 20:02)
Margo
Odno¶nie wulgaryzmów to chodziło mi o wypowiedĽ Guguli, a nie Micka.
(02.02.2006, 18:25)
sabcia
@daf
mick zapytal tylko kto powinien wygrac lige mistrzow:PP

i nie bylo tam zadnych wulgaryzmow....
(02.02.2006, 17:05)
owca
Dlaczego tak póĽno o tym piszecie? Wiadomo¶ć o tym, że Goldi będzie w programie pojawiła się już 29 grudnia ubiegłego roku!
(02.02.2006, 16:12)
Jaro
Goldi - dobry do tańca i różańca
(02.02.2006, 13:33)
Margo
Bardzo mnie cieszy, że zostały usunięte te wulgaryzmy na temat Goldiego. Brawa dla Redakcji!!! Tak trzymać!!! Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów skoków.
(02.02.2006, 11:33)
sabcia
@REDAKCJA
..czemu usuneliscie tylko wpis Micka?
nie tylko jego byl nie na temat....
badzcie konsekwentni i usuncie wszystkie (lacznie z moim) ktore nie sa na temat skokow....
(02.02.2006, 11:29)
Margo
Hej, Gugula!!! Sam jeste¶ cymbał skoro takie rzeczy wypisujesz! To jest wła¶nie wstyd! To, że nie lubisz Goldiego nie upoważnia Cię do tego, żeby go obrażać.
(02.02.2006, 09:58)
wielki fan skoków
że co¶ ci się nie podoba w Goldim to powiem ci tylko że to trzykrotny zdobywca P¦!!! Innych sukcesów niechce mi się pisać bo zajęłyby duuuuuuuużo miejsca
(02.02.2006, 09:33)
Gugula
Nie (Usunięto czę¶ć wpisu. Ostrzeżenie przed zablokowaniem IP) To Hanni i Florek byli fajni!!!
(02.02.2006, 04:39)
fan skoków
@?
W Chorzowie, też mnie to dziwi.
@Milos
Trudno powiedzieć.
@super fan skoków
"Dudek Dance" nic nie zast±pi to było jedyne w swoim rodzaju.
Powodzenia Goldi. My¶lę że wygra, jest strasznie popularny.
pozdrowienia
(02.02.2006, 01:20)
daf
Goldi do tańca i do... łamańca? :)
(01.02.2006, 23:00)
ANETKA:)
WIELKA SZKODA ZE GOLDI:) JUZ NIE SKACZE ALE POTANCZYC TEZ MOZE....:):)HEHEHEH
(01.02.2006, 21:02)
sabcia
@MICK
ja bym chciala zeby barcelona:):PP

a "dudek dance" byl the best hehehe....
(a jurek wciaz nie gra<beczy>)..
PS sorry ze ja tez nie na temat ale...
(01.02.2006, 20:46)
AZA
@?@super fan skoków
U¶ci¶lam. Budynki Międzynarodowych Targów Katowickich leż± dosłownie na granicy trzech miast: Chorzowa, Katowic i Siemianowic ¦l±skich, tylko administracyjnie podlegaj± pod Chorzów.
(01.02.2006, 18:44)
davio
Szkoda że Goldi zakończył kariere
(01.02.2006, 18:32)
pela
Hehs i gitarra gra!!!
(01.02.2006, 18:29)
super fan skoków
@milos
To chyba zast±pi DUDEK DANCE!!!:-))))
(01.02.2006, 18:17)
Milos
Może będzie Super Goldi Dance. A swoj± drog± , może taniec byłby dobrym treningiem dla skoczków ? Jak my¶licie ?
(01.02.2006, 18:14)
super fan skoków
@?
Katastrofa była w Chorzowie, a dlatego mówi± tak na zmiane,bo koło Katowic jest kilkana¶cie dużych miejscowo¶ci i wszystkie s± poł±czone,bo w tym"zbiorze" miast Katowice to największe miasto>
(01.02.2006, 17:52)
?
nie na temat ale......czy moze mi ktos powiedziec czy ta katastrofa byla w katowicach czy w chorzowie i dlaczego raz mowia ze w katowicach a raz ze w chorzowie.
(01.02.2006, 17:31)
Belt
@Redakjca
Kiedy będ± w końcu foty z P¦ w Zako??? Wszędzie już s±, tylko nie tu...:(