Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

W popołudniowym treningu na Wielkiej Krokwi najlepszy był Andreas Kofler.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Serię treningow± rozpoczęli Polacy. Niestety wyniki jakie uzyskali były poniżej oczekiwań polskich kibiców. Marcin Bachleda skoczył zaledwie 102,5 metra, Tomisław Tajner 107 metrów, a Tomasz Pochwała wyl±dował na 111 metrze. Metr bliżej skoczył Rafał ¦liż. Lepiej zaprezentowali się za to Krystian Długopolski l±duj±c na 117,5 m oraz Stefan Hula, który skoczył metr dalej.

Pierwszym skoczkiem, który poleciał poza granicę 120 metrów był Robert Mateja, który uzyskał 122,5 metra i prowadził w treningu aż do skoku 50. na li¶cie startowej Fina Mattiego Hautamaekiego, który uzyskał tak± sam± odległo¶ć. Na 122,5 metra poleciał także Adam Małysz. O dwa metry dalej wyl±dował Andreas Kofler i to on zwyciężył. 123 metry poszybował Michael Uhrmann, który był drugi.

Kamil Stoch skoczył 120 metrów. Zarówno Mateja jak i Stoch nie skakali w porannych treningach. T± sam± odległo¶ć co Stoch uzyskał jeszcze Michael Neumayer. Pół metra dalej poszybowali Reinhard Schwarzenberger, Lars Bystoel i Jan Mazoch. Fin Janne Ahonen uzyskał 121 metrów. Lider klasyfikacji Pucharu ¦wiata uzyskał 118,5 metra.

W treningu nie skakali Bjoern Einar Romoeren i Roar Ljoekelsoey.

Po treningu rozpoczn± się kwalifikacje do jutrzejszego konkursu.

 Wyniki treningu
 miejsce i  skoczek odl.
  1. Andreas Kofler (Austria)
  2. Michael Uhrmann (Niemcy)
  3. Adam Małysz (Polska)
  4. Matti Hautamäki (Finlandia)
  5. Robert Mateja (Polska)
  6. Jernej Damjan (Słowenia)
  7. Janne Ahonen (Finlandia)
  8. Lars Bystoel (Norwegia)
  9. Reinhard Schwarzenberger (Austria)
 10.Jan Mazoch (Czechy)
 11.Michael Neumayer (Niemcy)
 12.Kamil Stoch (Polska)
 13.Alexander Herr (Niemcy)
 14.Tami Kiuru (Finlandia)
 15.Dmitri Vassiliev (Rosja)
 16.Manuel Fettner (Austria)
 17.Jakub Janda (Czechy)
 18.Thomas Morgenstern (Austria)
 19.Joonas Ikonen (Finlandia)
 20.Stefan Hula (Polska)
 21.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 22.Wolfgang Loitzl (Austria)
 23.David Lazzaroni (Francja)
 24.Krystian Długopolski (Polska)
 25.Martin Höllwarth (Austria)
 26.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 27.Primoz Peterka (Słowenia)
 28.Martin Koch (Austria)
 29.Henning Stensrud (Norwegia)
 30.Janne Happonen (Finlandia)
 31.Martin Mesik (Słowacja)
 32.Martin Schmitt (Niemcy)
 33.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 34.Simon Ammann (Szwajcaria)
 35.Robert Kranjec (Słowenia)
 36.Georg Späth (Niemcy)
 37.Anders Bardal (Norwegia)
 38.Jan Matura (Czechy)
 39.Stefan Read (Kanada)
 40.Tommy Ingebrigtsen (Norwegia)
 41.Sebastian Colloredo (Włochy)
 42.Piotr Żyła (Polska)
 43.Rok Benkovic (Słowenia)
 44.Vlastibor Sedlak (Czechy)
 45.Tomasz Pochwała (Polska)
 46.Ildar Fatchullin (Rosja)
 47.Risto Jussilainen (Finlandia)
 48.Rafał ¦liż (Polska)
 49.Andrea Morassi (Włochy)
 50.Isak Grimholm (Szwecja)
 51.Vincent Descombes (Francja)
 52.Johan Erikson (Szwecja)
 53.Tomisław Tajner (Polska)
 54.Jaan Juris (Estonia)
 55.Nicolas Dessum (Francja)
 56.Marcin Bachleda (Polska)
 57.Alessio Bolognani (Włochy)
 58.Volodymyr Boschuk (Ukraina)
 59.Gregory Baxter (Kanada)
 60.Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
 61.Björn Einar Romören (Norwegia)
124.5
123.0
122.5
122.5
122.5
121.5
121.0
120.5
120.5
120.5
120.0
120.0
119.5
119.5
119.0
119.0
118.5
118.5
118.5
118.5
118.0
118.0
117.5
117.5
117.0
117.0
116.5
116.5
116.5
116.0
116.0
115.5
115.5
115.0
113.5
113.0
113.0
113.0
113.0
112.5
112.5
111.5
111.0
111.0
111.0
110.5
110.0
110.0
109.5
109.0
108.0
107.5
107.0
105.5
103.5
102.5
100.0
100.0
99.5
DNS
DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków
Jeszcze jedno: dziękuję TVP jak "zawsze" za wyczerpuj±c± informaccję. Jestem ciekaw co was kosztowało żeby oprócz zachwycania się dobrymi skokami Małysza powiedzieć że na tym samym treningu co Małysz był 3, Mateja zaj±ł pozycję razem z nim? I o dobrych skokach naszych na tym treningu. Osobi¶cie mam dosyć stylu TVP.
pozdrowienia
(28.01.2006, 14:15)
fan skoków
@kibic z Augustowa
"a zwłaszcza Małysza" raczej Matei i Małysza przecież osi±gnęli taki sam rezultat.
@damo
Co¶ ci się pomyliło w pisaniu tych wyników, 3 na 1 miejscu np.13 i piszesz dalej miejsce 14, a powinno być 16. Te wyniki na 100% się niesprawdz±. To s±raczej twoje marzenia.
@Realista
W próbie przed olimpijskiej Polacy bardzo dobrze skakali więc nasi tam też dobrze skacz± i też niepowinny być dobre wyniki.
Gratulacje dla: Kofflera i większo¶ci Polaków. Jak na razie "wielk±" formę prezentuj±: Czesi, Włosi, Rosjanie itp, zapewne będzie "ciężko" ich pokonać na ZIO. Jedynie Mazoch co¶ z nich pokazał, ale to pewnie pojedynczy skok. Ciesz± mnie Finowie, smuci Schmitt.
pozdrowienia
(28.01.2006, 14:00)
Realista
Rzeczywi¶cie Polacy wypadli ciut lepiej, ale... zobaczymy jak będzie w konkursie. Poza tym wydaje mi się, że IO s± we Włoszech a nie w Polsce. Ja tak samo jak Wy kibicuje Polakom i wierze, że będziemy mieć przynajmniej 2-3 zawodników w "30". I powtarzam, że miejsce Małysza w "10" oceniać będę jako sukces.
(27.01.2006, 19:31)
damo
jabym dał takie wyniki:1matura 2 her 3 damjan,urman 4 mateja 5 peterka 6 szmit 7 stoch,benkowicz 8 janda 9 achoen 10 mazoch11 sedlak,hula,colredo,małysz,bax ter 12 żyła,¶liz,kofler,bystel 13 kutler,loiz,lokersej 14 hautameti 15 kiuru 16 nolmanar 17tajner 18pochwała 19 bachleda 20 ikoen,vasilew 21 kraniec 22 read 23 juris 24 erikson 25 długopolski 26 rumoner 27 aman 28 desum 29 mesik 30 hapoen 31koch 32 spetch 33 molinger 34 fetner 35 grincholn tylko 37
(27.01.2006, 19:31)
fanka skoków
i co na to krytyk skoków narciarskich pan Realista?!
(27.01.2006, 17:57)
sabcia
adam 3 a stoch 15 w kalifikacjach:))<lol>
szkoda ze transmisja na itvp wlaczyla mi sie dopiero na koncu..
(27.01.2006, 17:56)
kibic z Augustowa
¦wietne skoki polaków, szczególnie Małysz, 3 miejsce małysza!!! Odrodził się zawsze w niego wierzyłem!!!

Słyszeli¶cie jak szaran pl±tał jezyk przy wyrazie rozlegul... eeeeeeee przepraszam rozleg... przepraszam rozleg, oj cos sie jezyk placze tak to jest hahaha
(27.01.2006, 17:52)
sabcia
przypominam ze to tylko treningi ale moze cos ruszylo w polskich skokach,,,,,,,
zobaczymy jutro w konkursie......
(27.01.2006, 17:28)
lolo
Karzdy może wygrać!
(27.01.2006, 17:05)
Henio
Wszyscy skakali z 9 belki.
Nasi "japończycy" nie zd±żyli się zaaklimatyzować.
(27.01.2006, 17:04)
Adam z Tyczyna
mam nadzieję że wygram
(27.01.2006, 17:03)
Marcin
@!ReebokeR!

http://www.itvp.pl
(27.01.2006, 17:01)
!ReebokeR!
lolo: moc děkuji
(27.01.2006, 17:01)
fgg
Nie no polacy ¶wietnie.Mowie o małytszu,matei i Stochu,Huli i długopolskiemu.Miejmy nadzieję że tak będzie i jutro ale Schmitt musi się badziej postarać!!!
(27.01.2006, 16:57)
lolo
www.itvp.pl
(27.01.2006, 16:56)
daf
@Marcin
daremne prosby, on sie uaktywnia tylko jak naszym idzie slabiutko... Fakt, ze ostatnio mial wiele okazji, ale moze wreszcie idzie ku lepszemu...
(27.01.2006, 16:56)
Stawy
http://live.skokinarciarskie.pl
(27.01.2006, 16:55)
Ziom dl
ReebokeR ! -na www.live-skokinarciarskie.pl
(27.01.2006, 16:55)
Marcin
no, panie Realista....pooceniaj trochę formę Polaków i szansę na walkę w drużynówce na IO z Włochami, Szwedami albo Francuzami...hm?
(27.01.2006, 16:54)
!ReebokeR!
Kde najdu online sledovani kvalifikace skokuw na jake internetove adrese prosim
(27.01.2006, 16:50)
rama
I co...Małysz powrócił !!
(27.01.2006, 16:49)
AdIzoLEC
Jest Dobrze !!!
(27.01.2006, 16:48)
seba1307
BRawo POlacy! Małysz, Mateja 3.miejsce
W sumie pięciu w ''30'' i o¶miu w ''50''