Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Podczas tegorocznego Pucharu ¦wiata w Zakopanem, Martin Schmitt – niemiecka gwiazda skoków narciarskich, będzie obchodził swoje urodziny. W niedzielę – 29. stycznia skoczek skończy 28 lat.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Schmitt pojawi się w Zakopanem po przerwie, podczas której przygotowywał się do dobrego startu na lutowych Igrzyskach Olimpijskich w Turynie.

- Olimpiada jest absolutnym priorytetem – powtarza Schmitt.

Skoczek przygotowywał się na obiektach w Hinterzarten, Oberstdorfie i Ruhpolding. Jaki skutek przyniosły indywidualne treningi, okaże się podczas zakopiańskich zawodów, gdzie o najwyższe lokaty rywalizować będzie ¶wiatowa czołówka, dla której występ na Wielkiej Krokwi będzie jednym z ostatnich sprawdzianów przed igrzyskami w Turynie.

Niemcy miło wspominaj± konkursy ze stolicy Tatr, bowiem dwa lata temu na Wielkiej Krokwi po raz pierwszy w karierze triumfował Michael Uhrmann. Niemieccy trenerzy, skoczkowie oraz kibice nie mieliby nic przeciwko, aby teraz było podobnie. Być może wysok± lokatę uda się zaj±c Schmittowi, dla którego to byłby wymarzony prezent urodzinowy.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Martin'ka!!!
Sto lat dla Martina!!! Nawet je¶li nie skaczesz najlepiej my i tak bardzo Cię lubimy i podziwiamy!!! Mam rację???
(28.01.2006, 18:06)
fan skoków
@Bułka
Możliwe że nie tylko oni,ale miło że wspomniałe¶. Dlatego nikt o Maturze nie pisze bo on nie ma tylu sukcesów.
@Redaktor ze Zb±szynia
Niektórzy być może takie rzeczy pamiętaj±, to nic w tym złego, być może dlatego boze względuna zawody w Zakopanem to pamiętaj±, albo bo ze Schmittem.
Życzenia Schmittowi złoże w niedzielę. Niestety w±tpię żeby rzeczywi¶cie się obudził w Zakopanem choć jestem jego wiernym fanem.
pozdrowienia
(27.01.2006, 22:06)
uskotko
niby będzie 26 tys. kibiców, a większo¶ć z nich to tzw. "normalni fani skoków", którzy dla przykładu nie będ± ¶piewać "Sto lat" Martinowi, tylko będ± woleli gwizdać na nie-Polaków.
Osobi¶cie wolę "takie Anetki".
Peace & love.
(27.01.2006, 17:43)
pati
mam pro¶be ja bradzo bym chciała pojechac do zakopca ale nie mogę zrobcie Martinowi jak±¶ niespodziankę na urodziny za¶piewajcie sto lat czy co¶ w tym rodzaju jecch on wie że ma kibiców w Polsce
(27.01.2006, 10:50)
LUKY
STO LAT MARTIN!!!
(27.01.2006, 10:02)
JAcob 025
Pamiętacie jak było ro ktemu ?? Schmitt też wtedy nie był w formie ale przed mistrzostwami tzn treningi kfalifikacje wygrywał , oby teraz znalazl się w czołówce
(27.01.2006, 09:27)
normalny fan skokow
no fajnie niby bedzie 26 tys kibicow w zakopcu a i tak wiekszosc to nie kibice skokow tylko takie anetki ktora mamy ponizej mojego postu.
(27.01.2006, 00:24)
andbal
Martin to Martin tamto a że "zaj±c" to nikt nie zauważył ?
(26.01.2006, 20:51)
ANETKA
Martin zaspiewam Ci w Zakopanym sto lat bo bede na skokach:)jupii
(26.01.2006, 20:30)
mała
- a będzie impreza?
(26.01.2006, 19:47)
Milka
Boże! Martin będzie w Zakopanem, a ja go nie zobaczę "live" :( ...można się załamać!
(26.01.2006, 18:32)
Milka
Ja też mu życzę wszystkiego najlepszego ;) ... choć to jeszcze trochę za wcze¶nie na życzenia urodzinowe :p A co do "normalnego fana skokow"...je¶li Ci przeszkadza, że który¶ skoczek jest lubiany tak jak Martin, to Twój problem!
(26.01.2006, 18:31)
Redaktor ze Zb±szynia
No widze ze dzis dzien urodzinowy. Ciekawe czy zna Pani daty urodzin wszystkich zawodnikow, np tych z Kazachstanu albo Korei, :-)
(26.01.2006, 17:55)
fanka skoków
Martin trzymam kciuki i życzę Ci wszystkiego naj



chciałabym,że był w pierwszej''6''
(26.01.2006, 17:39)
fanka skoków
@Bułka
bo Matura nie jewst tak sławny i lubiany jak Schmitt
(26.01.2006, 17:36)
biedronka
wow, Martin w Zakopanem!
Czyli bedzie mi dane zobaczyć go w akcji "live"!
(26.01.2006, 17:35)
uskotko
cóż, my¶lę, że jak Matura odniesie tyle sukcesów co Schmitt, będzie się o jego urodzinach pamiętać ;)
(26.01.2006, 17:02)
Sylwia
Jasne Martin gór± trzymamy za niego kciuki.On jeszcze pokaze na co Go stać.W koncu to Martin!!!jest najlepszy!!!Martin alles Gute
(26.01.2006, 16:46)
Milos
MARTIN DAWAJ. Jeste¶ naszym idolem spo¶rów Niemców. Jeszcze nie sprawdzałem sylwetek skoczków , ale je¶li Bułka ma rację to życzę Janowi wielu sukcesów , 1 miejsca na Olimpiadzie oraz pobicia rekordu Wielkiej Krokwi.
(26.01.2006, 16:30)
Bułka
a o tym ze urodziny ma tez Jan Matura to jakos nikt nie pamieta
(26.01.2006, 16:26)
uskotko
racja! Martin ma urodziny!
Wierzę (bo ja nieodmiennie wierzę), że będzie jeszcze skakał jak kiedy¶. Może teraz? Może na olimpiadzie... Gosh, jakże bym chciała...
Powodzenia, Martin!
(26.01.2006, 16:04)
Alexandra
Martinku trzymam mocno kciuki za Ciebie i życzę Ci wszystkiego najlepszego!!! :)
(26.01.2006, 15:59)