Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

14 stycznia na skoczni K-80 w Ljubnie na Słowenii odbył się pierwszy zimowy konkurs Ladies CoC. Swoj± dominację w kobiecych skokach potwierdziła Norweżka Anette Sagen, która o 7 punktów wyprzedziła Lindsey Van ze Stanów Zjednoczonych. Trzecie miejsce zajęła Jenna Mohr z Niemiec. Daniela Iraschko została sklasyfikowana na 5 miejscu. Na uwagę zasługuje także 17 miejsce Vladki Pustkovej. W zawodach wzięło udział 29 pań.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Kolejne zawody już jutro i pojutrze we włoskim Dobbiaco/Toblach.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
dul997
jakby spojrzeć na jej wyniki, to mozna zaryzykowac stwierdzenie, że Anette Sagen aspiruje do miana Ahonena w¶ród skoczek (hehe, troche w stylu Miklasa wyszło)
(18.01.2006, 12:31)
fan skoków
@sabcia
Ja też.
@El_Toro
Do tych z mask± zapomniałe¶ dodać najsłynniejszego z ni±: Ahonena.
Gratulacje dla Sagen. Trzeba przyznać że jest ładna. Ja osobi¶cie nic nie mam przeciwko skokom kobiet.
@redakcja
Czy będ± pełne wyniki COC kobiet i FC?
pozdrowienia
(18.01.2006, 12:25)
Darek
Ładna ta norweska skoczka...
(17.01.2006, 23:04)
Emu
@ farrek - a dlaczego maj± poprawiać? Skoki to nie panaceum. ;) Dla urody s± obojętne. Jedna jest ładna, druga nie. Ja to w pełni akceptuję i utożsamiam się z nieszczę¶liwymi i dyskryminowanymi, bo nie chcę kultury, w której niedoskonali maj± czuć się winni.
(17.01.2006, 22:51)
Ushuaia
@Artur. Vladka Pustkova, to 13-latka z Czech !
A Ty jeste¶ baaaaardzo "dowcipny"
@farrek. Zerknij na mamusię, a zobaczysz,że brak skoków u niej tez jej urody nie poprawił :)))
(17.01.2006, 22:34)
farrek
Jeju skoki jednak nie poprawiaj± urody
(17.01.2006, 16:41)
Artur
A kto to jest ten Wladek, ktory zajol 17 miejsce, czemu nie powiedzieli o Marianie ktory zajol 16 miejsce?
(17.01.2006, 16:31)
El_Toro
@ Bystoelka

No bo jak się patrzy tylko na urodę skoczków, to takie rzeczy się gada niestety :/

Kobiety absolutnie maj± takie samo prawo skakać. Szkoda, że jest ich tak mało :(

Mam nadzieję, że CoC kobiet się rozwinie i że kobiety będ± skakać na poziomie podobnym, do mężczyzn...

A mężczyĽni powinni sobie maski zakładać jak niegdy¶ Kantee i Kiuru... ciekawe, czy wtedy też by¶ się interesowała skokami?! :)
(17.01.2006, 14:52)
Emu
@ Bystoelka - w tym samym celu, co i faceci. To jedyna odpowiedĽ.
Na razie muszę się uczyć, ale FIS wreszcie udostępnił listę wyników, wieczorem to przynajmniej trochę uzupełnię, chyba że kto¶ to zrobi za mnie.
(17.01.2006, 11:02)
Bystoelka
Nie wiem po co kobiety skacz± ??!!!
(17.01.2006, 08:20)
Statystyk
Droga redakcja.
Nieaktualny ranking n/skoczków.Brak punktów za fis cup w Harachowie.
Je¶li jest problem a aktualizacj± to może warto podawać stan klasyfikacji na dzień ten i ten
(17.01.2006, 07:24)
Bystoelka
ja też nic o nich nie wiem i nie chce wiedzieć, bo uważam że skoki mężczyzn s± o wiele lepsze...!!
(17.01.2006, 07:22)
sabcia
ja niestety nie wiem nic o skokach kobiecych:(