Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

DataConcept po raz kolejny zadbała o zabawę dla kibiców sportowych. Tym razem Firma uruchomiła 11 stycznia 2006 r. serwis konkursowy www.konkurs-narciarski.pl dla kibiców skoków narciarskich.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Każdy kto zarejestruje się w serwisie, może do końca trwania sezonu skoków narciarskich, tj. do 19 marca 2006 r. wzi±ć udział w zabawie z atrakcyjnymi nagrodami.

Zadaniem uczestników zabawy będzie wytypowanie pierwszej 15 w poszczególnych konkursach na skoczniach oraz dodatkowo podanie odległo¶ci jak± poszczególni skoczkowie osi±gn±.

Serwis został przygotowany we współpracy z nasz± redakcj±. Organizator konkursu przewidział kilkadziesi±t nagród. S± to odtwarzacze mp3, przeno¶ne pamięci USB, gry Skoki Narciarskie oraz rewelacyjne narty Salomon’a dla najlepiej typuj±cego!

Widownię konkursu zapewnia Partner DataConcept - Wirtualna Polska oraz współpracuj±ce serwisy tematyczne www.skokinarciarskie.com oraz www.malyszomania.com.

Wcze¶niej DataConcept organizowała ciesz±cy się popularno¶ci± konkurs dla kibiców piłki nożnej w czasie trwania Mistrzostw Europy w 2004 roku. Agencja planuje podobne aktywno¶ci we współpracy ze swoimi partnerami w przyszło¶ci.

DataConcept jest firm±, która dostarcza innowacyjne rozwi±zania z dziedziny marketingu baz danych i programów konsumenckich dla działów marketingu i sprzedaży wszystkich firm, zainteresowanych efektywn± komunikacj± z konsumentem. DataConcept kreuje na rynku nowe produkty bazodanowe, jest wył±cznym brokerem kilku ekskluzywnych baz danych, umożliwia wybranym renomowanym firmom dotarcie z ofert± do grup konsumenckich, nie figuruj±cych na popularnych listach mailingowych.

zobacz stronę konkursu »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
???
kasowac to wy umiecie ale na pytanie odpowiedziec to juz nie
(21.12.2006, 14:41)
gosia
O co chodzi bo nie kumam??
(17.12.2006, 13:15)
ja
no wła¶nie też czekam na jak±s reakcje i nic
(24.11.2006, 11:56)
gvesiosz
Czy komu¶ wiadomo czy w tym sezonie zapowiada się podobny konkurs?
(22.11.2006, 20:04)
smiglo
małysz jest super i wygra puchar ¶wiata
(20.11.2006, 15:00)
ja
droga redakcjo prosze o jakis znak odnosnie mojego wpisu poniżej dzieki
(20.11.2006, 14:29)
ja
CZY W OBECNYM SEZONIE TEŻ BĘDZIE TAKI KONKURS ???
(19.11.2006, 13:09)
P.Pytlowski
Skoki narciarskie s± fantastyczne a jak dorosne będe skoczkiem
(06.04.2006, 16:35)
artek
Fajna firma. Zadzwonili w piatek ze wygralem Pendriva :).
(25.03.2006, 12:57)
Adam
DZIEKI ZA RYWALIZACJE. Super konkurs. Oby więcej takich. Brawo za pomysł i wykonanie. Mam nadzieję że DATACONCEPT znowu co¶ wymy¶li. :). Może na M¦ w Niemczech?
(20.03.2006, 07:13)
perełka
@grzegorz
No to powodzenia
(17.03.2006, 20:38)
grzegorz
NO. PLANICA jest strasznie trudna do obstawiania i nie wiadomo jaki bedzię wiatr i belka. Mog± skakać i po 235 ale też po 210 :) Można będzie bardzo dużo stracić, ale i zyskać :)
(17.03.2006, 15:43)
perełka
@grzegorz
Dzięki,a ja życzę żeby¶ przynajmniej utrzymał swoj± 33 pozycję i wygrał bo mnie to chyba trudno będzie.
(16.03.2006, 13:50)
grzegorz
Perełka. Życzę powodzenia i trafienia pozycji oraz odległo¶ci w PLANICY.
(16.03.2006, 07:34)
perła
@grzegorz
nie daj się prze¶cign±c to moze wygrasz
ja jak się logowałam to byłam ponad 200-setna ale mialam dwa konkursy w plecy po kazdym konkursie się przesuwałam do przodu i teraz jestem 55 no ale do 36 to mi chyba minimalnie zabraknie miejsc - gdybym się wczesniej zalogowała to może bym wygrała.
(15.03.2006, 14:08)
grzegorz
Fajnie. Jestem 33 w generalce do Planicy. Do 36 jest PenDrive. Byłoby super cos wygrac.
(14.03.2006, 20:31)
JA
Gry komputerowe też powinny byc do wygrania w koncowych wynikach a nie tylko w miesiecznych czy cyklach wogóle to przynajmniej 50 osób powinno wygrac a nie 36 chyba albo jakie¶ nagrody pocieszki jest przecież tylu zainteresowanych.
(13.03.2006, 15:10)
OjoJo
@gvesiosz
Lepiej se odpu¶c
(08.03.2006, 16:03)
miki12
ja też się wła¶nie loguje
(26.02.2006, 11:22)
polko¶
ej no dzwonicie bo nudno
(27.01.2006, 15:24)
gvesiosz
Fajny konkursik. Nawet niezle mi idzie.Jestem liderem po 2 cyklach czyli 3 konkursach
(26.01.2006, 12:22)
Magda
tylko szkoda ze to od 18 lat bo ja musze czekac jeszcze 20scia dni
niedalo by sie cos zrobic szanowna redakcjo???
(21.01.2006, 16:30)
fan skoków
Dobry pomysł, podoba mi się. Ale ja osobi¶cie nie wyst±pie bo: 1.Nagrody mnie nie interesuj±, niech maj± ci którzy je potrzebuj±, 2. I tak nic nie wygram, szkoda nerwó.
pozdrowienia
(12.01.2006, 12:42)
Raff
no cóż fajny pomysł