Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Mimo, iż zakończył już karierę zobaczymy go jeszcze raz na skoczni. Mowa o Andreasie Goldbergerze, który w najblizszy pi±tek, na mamuciej skoczni Kulm odda swój pożegnalny, ostatni w karierze skok.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Goldi podczas przygotowań do "uroczystego" zakończenia swojej kariery w nieoficjalnym treningach szybował nawet na odległo¶ć 215 metrów, czyli metr dalej od rekordu skoczni Svena Hannawalda.

W reprezentacji Austrii Andreas Goldberger zadebiutował w 1987 roku. W ci±gu ponad 15 lat występów na ¶wiatowych skoczniach: 20 razy stawał na najwyższym stopniu podium w konkursach Pucharu ¦wiata (ostatni w raz w Harrachovie w 1996 roku), trzykrotnie triumfował w klasyfikacji generalnej tego cyklu, dwa razy był najlepszy w Turnieju IV Skoczni. Aktualnie Goldi pracuje jako komentator telewizji austriackiej.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
MILI
JA TEZ BARDZO ŻAŁUJE ŻE GOLDI ZAKOŃCZYŁ SKAKACZAĆ PODZIWIAM GO ZA SPOSÓB BYCIA POGODE DUCHA Z MIŁˇ CHĘCIˇ NAWIˇŻE KONTAKT Z OSOBAMI KTÓRE TAK JAK JA MU KIBICOWAŁY I SA JEGO FANAMI POZDRAWIAM
(17.01.2006, 10:56)
;-)
Żegnacie Go jakby umarł.. <bez obrazy> :)
Jeszcze nie raz zobaczycie w TV jego u¶miechnięt± buĽke więc spoko laski :)) wyluzujcie
Ale nie powiem.. to pożegnanie było wzruszaj±ce ;]
Pozdrówka papa 3majcie się :))
(14.01.2006, 16:19)
Lolek
Goldi jeste¶ najlepszy.
Nigdy o Tobie nie zapomnimy!
:(
(14.01.2006, 16:14)
Grażyna
Ba¶ka mam takie same odczucia jak ty..był moim pierwszym takim młodzieńczym idolem...szkoda , ze go zabraknie
(13.01.2006, 18:59)
Baska
dzieki niemu pokochalam skoki i przezylam wiele niezapomnianych chwil na konkursach w Zakopanem.jest ,bez przesady, - ikon± mojej młodo¶ci! Dzięki Goldi za cał± t± pozytywn± energię jak± mnie naładowałe¶! Powodzenia!
(12.01.2006, 20:33)
Jaro
@Bystoelka
a ile Ty masz lat dziecino? 12? Może 13? Niestety Twoja wypowiedĽ nie wskazuje na więcej...
(12.01.2006, 16:55)
sabcia
@Bystoelka
czy ty oceniasz sportowcow wylacznie po wygladzie?... to smiesznie...

ja rowniez lubie goldiego, uwazam ze to jeden z sympatyczniejszych skoczkow:D..... zawsze byl usmiechniety nawet jak mu nie wychodzily skoki:D:D
(12.01.2006, 14:56)
Einstein
Goldberger to jeden z moich ulubionych skoczków ostatnich lat, mimo iż dawno nie zajmował wysokich miejsc (nie licz±c chyba z raz III) to widać było rado¶ć jak± sprawia mu skakanie, po tylu latach wci±ż często bywał w trzydziestce i oddawał przyzwoite skoki, no i ten jego udzielaj±cy się optymizm :):):)
(12.01.2006, 14:55)
hannibal
z końca rozbiegu jechał, i krowa by tyle skoczyła jakby sie tak rozpędziła
(12.01.2006, 14:33)
Górnik
Bystoelka rozumiem możesz lubić Larsa mi tam on zwisa ale nie wjeżdżaj Goldiemu!!
(12.01.2006, 14:23)
Andrzej
Austriak Andreas Goldberger jest fajnym skoczkiem austriackim lubie ja go
(12.01.2006, 13:22)
fan skoków
@spiderman
Zgadzam się z tob±.
@k
Gust jest rzecz± subiektywn±.
Należałoby dodać że to on 10 lat temu wygrał M¦ w lotach. Nigdy nie zapomnę konkursu w którym ostatni raz stan±ł na podium Ga-Pa 2003- wspaniały konkurs. Zawsze u¶miechnięty. Już się do jego nieobecno¶ci przyzwyczaiłem. Wiele lat w pierwszej "20" P¦ tylko w ostatnim sezonie z niej wypadł.36. Mam nadzieję że jutro skoczy w granicach rekordu skoczni.
pozdrowienia
(12.01.2006, 12:38)
k
to zobacz jaki ryj ma lars :/
(12.01.2006, 11:38)
mmm_krakow
Wielk± fank± Goldaska nigdy nie byłam, ale jego wiecznie u¶miechniętej mordeczki będzie brakować :(
To w końcu była żywa "maskotka" skoków...
(12.01.2006, 10:05)
aga
szkoda, że to już ostatni raz
(12.01.2006, 09:25)
Wojtas
Nie lubie jak ludzie wypisuj± rzeczy w stylu nie lbuie jakeigo¶ skoczka bo jest brzydki.co za totalna bezmyslno¶c, bzdura i głupota. Co do Goldiego nalezy go powdziwać bo dla sportu zrobił bardzo duzo i wniosł dodatkowo dbr± atmosfere!! Oby skoczył jak njadalej
(12.01.2006, 09:23)
Bystoelka
Nie cierpie Goldiego !!!
on jest taki... SZPETNY !!!
najbardziej to ja lubię ( i kocham i szleje za nim i...)Moje kochane, seksowne LARSIˇTKO !!!
(12.01.2006, 08:25)
andreas_widhoelzl
Nie zdziwię się jak mój wspaniały przyjaciel z reprezentacji wygra Mistrzostwo Swiata w Lotach!!!
Bravo dla Andiego Goldiego!!! :D
(12.01.2006, 07:21)
larwa
Goldiego na pewno nie da się zapomnieć- nadał skokom atmosfere, przez swoj± wiecznie u¶miechnięt± buzie..pamiętam go jak z 10 lat temu ogladaj±c skoki z bratem - on wygrywał i był najlepszy..i w zasadzie praktycznie wogle się nie zmienił..czy skakał dobrze, czy zle..zawsze mozna go było zobaczyć z usmiechnieta buzia...szkoda..będzie go brakowało!!życze mu jak najlepszego skoku!!- i żeby ten ostatni raz był wyj±tkowy
(11.01.2006, 23:31)
rama
Nasz Goldi...wiecznie u¶miechnięty,rozbawiony...zaws ze cieszył się skokami...Ostatni Jego Skok Będzie napewno piękny...Wniósł tyle pozytywnej energi do skoków jak mało kto...Żegnamy cię ZłotyDzieciaku Z Austri...:(( Pozdro
(11.01.2006, 22:38)
malysz51
Goldi, gdyby skakał jeszcze w kadrze to być może by wygrał nawet złoty medal za loty :D
(11.01.2006, 21:49)
dul997
Goldi ! dziękujemy ci za to ze obiecałe¶ Adamowi Małyszowi oddac swoj± kamerę za kilka lat !!
(11.01.2006, 21:08)
Dżymek
@spiderman
Goldi to już jest ,,weteran skoków" tak jak Okabe czy Kasai. To już jest historia te jego skoki. Było mineło, ale chciałbym żeby wrócił do skakania. Pozdro:)
(11.01.2006, 20:21)
Dżymek
GOLDI SKOCZ 220 METRÓW I POBIJ REKORD SKOCZNI. TEGO ŻYCZE CI Z CAŁEGO SERCA
(11.01.2006, 20:15)
marker
Goldi to dobry ziomek, wszyscy go lubi± co zreszta nie dziwi. Chciałbym żeby jeszcze skakał (albo chociaż próbował, bo ostatnio skakał blisko)
(11.01.2006, 19:07)
Jaro
Goldi to Goldi... szkoda, że to już ostatni raz
(11.01.2006, 17:47)
spiderman
Niesamowita sprawa. Goldi, który skacze obecnie dla własnej przyjemno¶ci, bez jakich¶ poważnych przygotowań potrafił na mamucie skoczyć dalej od rekordu skoczni! I nie graj± tutaj roli żadne belki. Trzeba go podziwiać za to co robi. Skacze obecnie jako amator, bez treningów, przygotowań i potrafi latać tak daleko. Brawo Goldi!
(11.01.2006, 17:44)
Magda
Goldi jest super!!!
(11.01.2006, 17:34)
marcin
goldi to super skoczek!! Jesli by mial psychologa w ubieglych sezonach to napewno bylby na podium w klasyfikacji generalnej!! A w piatek skoczy 220 m goldi to gosciu