Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Przy idealnych warunkach atmosferycznych trenowali wczoraj na Wielkiej Krokwi w Zakopanem Adam Małysz i Krystian Długopolski. Dzisiaj do treningów przył±cz± się pozostali kadrowicze.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Małysz oddał w niedzielę 10 skoków, Długopolski zaliczył jedn± próbę więcej. Treningi prowadził Heinz Kuttin, który dzień wcze¶niej wrócił, z niezbyt udanego dla Polaków, Turnieju IV Skoczni. Aura panuj±ca w Zakopanem sprzyja treningom. Skoczkowie rywalizuj± przy błękitnym niebie, słońcu i temperaturze -10 st. C. Nie ma problemów z niesprzyjaj±cym wiatrem.

"Trener Łukasz Kruczek dobrze ocenił dzisiejsze treningi. Adam Małysz jest w dobrej dyspozycji psychicznej i fizycznej, widać, że kilkudniowa przerwa startowa bardzo mu pomogła." - wyja¶niał Grzegorz Miłuła, rzecznik prasowy PZN. - "Dzisiejsze zajęcia prowadził trener Heinz Kuttin, który w sobotę przejechał do Zakopanego".

Dzi¶ na skoczni prócz Małysza i Długopolskiego pojawić się maj± pozostali reprezentanci naszego kraju, którzy wyst±pi± na Mistrzostwach ¦wiata w lotach narciarskich w Bad Mitterndorf - Kamil Stoch, Robert Mateja i Stefan Hula.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
opium
Redakca nikogo nie dołuje nie podaj±c bliższych danych. Bo notatka jest zerżnięta. Wczoraj można było przeczytać identyczn± na wielu stonach.
(09.01.2006, 16:29)
sabcia
@daf i marmi
popieram w 100%
(09.01.2006, 16:21)
daf
@marni
masz racje - ludziki z TV chyba maja poczucie, ze jak juz racza sie czyms zaintersowac, to wszyscy powinni przed nimi czerwone dywany rozwijac. Nie miesci im sie w tych zakutych palach, ze ktos moze ich uwazac za "persona non grata".
(09.01.2006, 15:55)
marmi
To, że skacze ponad 130m to nic nie znaczy, przecież wszystko zależy od belki. Bardziej warto¶ciowa byłaby informacja o ile dalej od Długopolskiego choć i tak niewiele by dała jako, że nie znamy jego formy. Istotne informacje mogłyby być dzisiaj gdyby¶cie podali o ile dalej Małysz skacze od Stocha i reszty...
Nie wiem czy kto¶ ogl±dał wczoraj wiadomo¶ci sportowe po dzienniku, których połowę zajęła relacja spod Krokwi, w której dziennikarze się oburzali, że nie wpuszczaj± ich na trening (tylko jako turystów za 2zł) czym uniemożliwiaj± im pracę!!! My¶lałem, że mnie sczy¶ci, najpierw gadaj± w TV, że skoczkom potrzebny spokój etc., że Małysz unika mediów w Wi¶le a oni zamiast dać ten spokój skoczkom to chc± koniecznie dzień w dzień ich męczyć! Mogli zrobić wywiad przed lub po treningu z kim¶ z ekipy (poza skoczkami) i ieliby materiał ale nie, oni się skupili na tym jaki to skandal, że nie mogli poprzeszkadać naszym skoczkom! Przydałby się jaki¶ protest zapodać do tvp, co o tym s±dzicie?
(09.01.2006, 15:18)
o_S
@daf - nikt nie powinien byc na P¦, bo za tydzień Zakopane, ale wolalbym zeby zostali w Japonii :)
(09.01.2006, 15:01)
o_S
M¦: Małysz, Stoch, Mateja, ¦liż, Hula
PK: Żyła, Bachleda, Długopolski, Pochwała
FIS: Urbański, Skupień i dwoch mlodych (Kubacki, ŁRutkowski, Urbański...?)
(09.01.2006, 14:57)
daf
@sabcia
Sa przymiarki, zeby na PS zostal ten sam sklad, ktory pojedzie na PK.
Moze to i dobrze, choc ja osobiscie wolalbym, zeby Sliz jednak sprobowal powalczyc o pierwsza "dwojke" w klasyfikacji generalnej.
(09.01.2006, 14:35)
sabcia
@daf
sorry nie zauwazylam ze chodzi ci o PK...
ja myslalm o Sapporo...
(09.01.2006, 14:09)
sabcia
@daf
z tego co wiem to do japoni nie pojada wogole...
chyba ze rezerwowy sklad.. ale moge sie mylic...
(09.01.2006, 14:07)
Kent
@kibic z Augustowa
Najdłuższy skok trenigowy to podobno ponad 135m, ale każdy z nich był ponad 130m.
(09.01.2006, 13:47)
daf
A okazja juz niedlugo w Libercu... Czyli rzut beretem.

A co do Japonii - po MS mogliby tam poleciec dwaj nasi najlepsi skoczkowie z Kuttinem (pewnie Stoch i Malysz) i podmienic Sliza i tego skoczka, ktory wypdl najslabiej w zawodach PK. Pozostala trojka posiedzialaby tam pare dni, zaaklimatyzowala sie, potrenowala na miejscu, to moze i punkty PS by jakies utargali.
(09.01.2006, 10:14)
daf
Wiadomo juz kto jedzie do Japonii na PK?
Moim zdaniem powinni wyslac Sliza, Zyle, Pochwale, Bachlede i Skupnia. Przy czym Sliz i Zyla niech startuja 3 razy, a pozostali po 2 razy.
Zyle potrzeba punktow jak powietrza, zeby wejsc do "50" a Slizowi - awansowac na drugie miejsce w generalnej.
I w ten sposob sa ogromne szanse na 6 skoczkow w pierwszej "50-tce". Dzieki temu w Zakopcu (po dodaniu kwoty krajowej) na PK bedzie mozna wystawic prawie cala nasza kadre B, C i ze szesciu juniorow - ktorych oczywiscie trzeba w miedzyczasie wyslac na jakis FIS-Cup, zeby zapunktowali :))).
(09.01.2006, 10:04)
daf
Dzieki @fan, za potwierdzenie.
(09.01.2006, 10:00)
daf
O ile wiem, to pierwsza "50-tka" sie liczy, ale w rankingu COC na tej stronie konsekwentnie od dluzszego czasu przerwa jest po 55-tym skoczku... To jak to jest?
(09.01.2006, 09:59)
fan skoków
@daf
Z tego co wiem 50.
pozdrowienia
(09.01.2006, 09:58)
fan skoków
Jak już piszecie że Długopolski trenował z Małyszem to wypadałoby się spytać jaka jest forma Długopolskiego. No chyba że wci±ż jest tak słaba że redakcja nie chce nas dołować bo innego wytłumaczenia ja nie widzę, bo w±tpię że by Długopolski miał sprawić jak±¶ niespodziankę. Choć tak jak wcze¶niej pisałem to jest tylko sport i wszystko może się zdarzyć. Ja uważam że Długopolski nie powinien jechać do Kulm. A kto¶ z grupy: ¦liż, Skupień, w ewntualno¶ci Bachleda.
pozdrowienia
(09.01.2006, 09:57)
daf
Niech mnie ktos oswieci - w PK do ustalania limitow na kolejny period liczy sie pierwsze 50 czy 55 miejsc? Pytam, bo Pochwala jest na 52 miejscu i czy to oznacza, ze nadal mamy 4 miejsca, czy wreszcie 5???
(09.01.2006, 09:52)
andbal
Nie jutro tylko dzi¶. News datowany na 9.01. Od jutra maj± odpoczywać.
(09.01.2006, 09:07)
kibic z Augustowa
Jaki był najdłuższy skok Małysza podczas tego treningu?
(09.01.2006, 09:03)