TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Tuż po zakończeniu wczorajszego, ostatniego konkursu Turnieju IV Skoczni w Bischofshofen, trener reprezentacji Polski, Heinz Kuttin ogłosił oficjalnie skład naszej drużyny na Mistrzostwa ¦wiata w lotach narciarskich (14-15.01.2006).

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Na mamuciej skoczni w austriackim Bad Mitterndorf rywalizować będ±: Adam Małysz, Kamil Stoch, Robert Mateja oraz Stefan Hula. Nazwisko pi±tego skoczka, który pojedzie na M¦, trenerzy podadz± po treningach w Zakopanem zaplanowanych na przyszły tydzień.

Obrońc± tytułu M¦ w lotach jest Roar Ljoekelsoey. Norweg triumfował przed dwoma laty w Planicy. Adam Małysz uplasował się wówczas na miejscu 10. Warto dodać, iż skoczek z Wisły zwyciężył w jednym z zeszłorocznych konkursów P¦ rozegranych w Bad Mitterndorf. Pozostaje mieć nadzieję, iż skocznia Kulm będzie szczę¶liwa dla Małysza także podczas M¦.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
Milka
Ja czekam na powrót Marcina Bachledy. Mam nadzieję, że Diabeł pojawi się już na M¦ w lotach!
(08.01.2006, 17:05)
kor
i mam nadzieję że mnie posłuchacie
(08.01.2006, 13:20)
kor
pi±tym zawodnikiem będzie rafał ¶liż napewno ale nie mam zamiaru dać stefana huli zamiast niego pojedzie marcin bachleda
(08.01.2006, 13:20)
andrzej czestochowa
no chyba najlebszy był rafał na co jeszcze ceka cutin
(08.01.2006, 11:02)
andrzej czestochowa
jak nie zmienimy trenera naszej kadry to nic sie nie zmieni małysz tyle zrobił a my niemamy kogo wystawić to smieszne nie ublizaj±c matej powiniem dac sobie spokuj może bedzie lepszym trenerem
(08.01.2006, 10:41)
grm!!!
powinini dac trenera polaka po kazdy zagraniczny bedzie psuł forme skoczkow tak jak kuttin bo jak prowadził austryjakow jako 3 trener to tez mieli klopoty ze skakaniem ..watpie zeby małysz wrocił do formy bo juz swoje wyskakał ale wciaz licze na niego i za wyrzuceniem kuttina pozdro dla was
(08.01.2006, 09:01)
marmi
Kolejny bł±d Kuttina i być może Tajnera. Małysz powinien zostać w domu i trenować ze Szturcem pod okiem Tajnera a jak najdalej od Kuttina. Byłaby wówczas szansa na odzyskanie formy do Zakopca. W M¦ w lotach Ada¶ nigdy wiele nie zwojował nawet jak był w dużo lepszej formie, wysyłanie go w obecnej może jeszcze pogorszyć sprawę...
Odszczekam t± opinię je¶li będzie medal na IO mimo, że pojedzie do Kulm. Obym musiał to zrobić :)
(08.01.2006, 02:47)
fan skoków
@Jaro
Zgadzam się z tob± co do sezonu 2000/2001.
@pati kurikur
Nawet Małysz zawsze podkre¶lał że najważniejszym celem s± M¦, a wnich byli dla siebie godnymi przeciwnikami. W sezonie 2003/2004 Ahonen wygrał o 10 punktów. Rywalizację z sezonu 1998/1999 pamiętam kibicowałem oczywi¶cie Schmittowi. Najpierw Schmitt zdobył przewagę ale ostatni weekend przed TCS odpu¶cił sobie i stracił prowadzenie w P¦Potem po 2 zwycięstwach w TCS z powrotem odzyskał żółty plastron, jednak potem nast±pił upadek w serii próbnej w Insbrucku i kryzys który przezwyciężył tuż przed M¦, zdobył 2 złota zacz±ł ¶cigać Ahonena irzutem na ta¶mę zdobył kryształow± kulę- niezapomniana walka szkoda że nie transmitowana przez TVP.
@redakcja
Małysz w Planicy był 11, a nie 10. 10 był Uhrmann.
Co do wywiadów to wychodzę z zasady z każdym albo z żadnym polskim skoczkiem. Gdy Małysza nie było powtarzano wszystkich naszych skoczków skoki, ale niestety znaj±c pana Macieja K jak Małysz wróci wszystko też powróci niestety do normy. Co do składu to mnie ¶miesz± teksty typu że Mateja nie powinien jechać powinni jechać najlepsi. Małysz, Mateja i Stoch to s± pod tym względem nie do ruszenia. Małysz też uważam że powinien jechać.Co do czwartego to nie wiem kto powinien być. Zapewne kto¶ z grupy: ¦liż, Hula, Skupień i w ewentualno¶ci Bachleda. Niestety słyszałem że trenerzy chc± wystawić Długopolskiego jako pi±tego co zostawiam bez komentarza. Co do Huli do dzi¶ wspominam jego fatalny występ z zeszłego roku w P¦ i nie mogę się go pozbyć. Ma nadzieję że M¦ w Kulm jak pod tym względem niesamowite z Planicy, ale zdecydowanie wolałbym inne wyniki. Przyznaje że wtedy- 2 lata temu, pierwszy raz tak się zawiodłem na Matei że chciałem żeby przeszedł na emeryturę, jak potem okazało się, myliłem się.
pozdrowienia
(07.01.2006, 23:43)
Bartosz_18@interia.pl
Adam Małysz, Kamil Stoch, Robert Mateja oraz Stefan Hula, jako pi±ty powinien jechać Wojciech Topór.
(07.01.2006, 22:27)
keram
Mateja to już ma dosyć tego skakania,gadania i nic mu się nie chce.Pewno sam jest wkurzony że musi jeĽdzić na te turnieje hahaha.
(07.01.2006, 22:24)
Kaczor
Ostatnia osoba któr± bym wystawił w lotach jest Robert Mateja lepiej rzeby jechał Sliż lub Pochwała
(07.01.2006, 22:14)
sabcia
mysle ze Malysz nie powinien jechac na MS...
tylko wrocic dopiero w zakopanym...
(07.01.2006, 20:56)
sabcia
co do przeprowadzania wywiadow ze skoczkami polskimi to nie jest dobry pomysl...(szczegolnie z mateja-biedny nigdy nie wie co ma powiedziec i tylkoburczy cos pod nosem....)
(07.01.2006, 20:54)
Fan
Ja bym nie brał Huli. Za Hule powinnien jechać ¦liż
(07.01.2006, 20:15)
nedira
a ja liczę na Romoerna :)
(07.01.2006, 19:44)
kozak
Zhaparov złota niezdobęcie bo ma złaman± nogę
(07.01.2006, 19:19)
Andrzej
Rekord skoczni 214m Sven Hannawald z 2003r
(07.01.2006, 18:11)
Pdro
Powinni jechac:
Stoch
Mateja
Ł. Rutkowski
¦liż
(07.01.2006, 17:32)
Sebastian Colocolo
co czuje ze beda niespodzianki na tych mistrzostwach w kulm. staiwam ze zloto zdobedzie radik zapharow, srebro roar a o braz walczyc bedzie adam z dawidem (lazaronim oczywiscie).
(07.01.2006, 17:02)
slisz
jaro i nikaa - wlasnie niech puszczaja buahaha. wywiady sa najlepsze. mateja burczy pod nosem ze to jeszcze nie to ze ma nadzieje ze bedzie lepiej. stoch tez zawsze to samo - no mam nadzieje ze skoki beda coraz lepsze. a najlepsze jest jak nie moga sie wyslowic np. jakis mateja czy inny "yyyyee tak no z tego skoku nie jestem zadowolony ale co zrobic?" pompa jak nic...zawsze wiadomo co powiedza.
(07.01.2006, 16:58)
andrzej
Kolejny bł±d Kuttina, Adam powinien pojawić się dopiero w Zakopanem. Stoch powinien trochę odpocz±ć i potrenować w spokoju przed konkursem w Zakopanem. Mateja - Kuttin powinien z niego zrezygnować. Powinni pojechać w składzie B - Hula, Żyła, Pochwała, D.Kowal, Ł.Rutkowski lub Urbański.
Pozostali Bachleda, ¦liż, M.Rutkowski, T.Tajner powinni trenować w spokoju do zawodów w Zakopanem, które powinny być eliminacjami na Igrzyska Olimpijskie.
(07.01.2006, 16:34)
Jaro
popieram - nie przeprowadzać wywiadów ze skoczkami (a zwłaszcza z Matej±!)...
(07.01.2006, 16:20)
nikaa
A ja będę się powtarzała. Niech trener Kuttin da sobie wreszcie z tym Matej±. Ile można na niego stawiać? Po następnym konkursie znowu będziemy słyszeli; "trudno, nie wyszło", "nie wiem co sie stało", "spóĽniłem odbicie", "eeeeeeeeee no cóż, zdarza się". Je¶li jednak nie da się obyć bez Matei na skoczniach, to niech przynajmniej TVP zrobi ludzim przysługę i nie puszcza z nim wywiadów.
(07.01.2006, 16:02)
ktosia
Ja wiem, że to trochę z innej beczki ale o co chodziło z Romoerenem, o którym tak gadał Szaranowicz?
(07.01.2006, 15:31)
FAN MAŁYSZA
adas i tak jest najlepszy !!! przewaga przeszlo 100 punktow nad drugim zawodnikiem w tcs nigdy nie zostanie pobita!!! Adam jestesmy z toba i mamy nadzieje ze jeszcze zablysniesz w tym seoznie!!!i pokazesz swoj fenomen skokow wszyscy na to liczymy , trzymkaj sie!!!
(07.01.2006, 15:01)
pati kurikur
@Jaro
Ale w klasyfikacji generalnej P¦ była między nimi duża różnica...Tak zacięta walka była w sezonie 98/99 kiedy Schmitt wygrał z Ahonenem tylko 58pkt a wszystko rozstrzygnęło się dopiero w planicy... A następny i ostatni taki sezon był kiedy Ahonen wygrał z Ljoekelsoeyem w sezonie 2003/04 o ,wydaje mi się ale nie jestem pewna, 13 pkt.

@patryk z mysłowicz

żal pisze się chłopcze przez "ż" a Ahonen przez "h" a nie "ch" :) Takimi wypowiedziami to ty okazujesz się chyba bardziej żałosny...
(07.01.2006, 14:18)
rfn
Obsada każdego konkursu wywołuje emocje takie jak wybór ministrów. A w sumie to jest to wybieranie najmniej popsutych np. jabłek. Przynajmiej w skokach było jedno dorodne jabłko a u ministow same zgnite.
(07.01.2006, 13:29)
partryk z mysłowicz
nie lubie rzałosnego jandy i achonena
(07.01.2006, 13:14)
a .benke mój gg to 7017148
et a gzie malysz
(07.01.2006, 13:12)
Henryka
Chyba raczej lepiej to Kuttin nie mógł wybrać. Chociaż stawiaj±c na Hulę, to sie trenerzy jeszcze zawiedz±. a najlepszym Polakiem w Tauplitz na pewno okaże sie Kamil !!
(07.01.2006, 13:01)
thomas
A ja s±dzę, że naszym chłopakom i tak nie pójdzie zbyt dobrze w lotach...no i w reszcie sezonu. A to za spraw± Kuttina, który doprowadził Małysza do złej formy. Mam nadzieję, że to ostatni sezon, kiedy prowdzi nasz± drużynę. Gdyby wówczas na trenera wybrali Lepisto, a nie Kuttina, to nasza kadra skakałaby co najmnniej jak Colloredo <który de facto ćwiczy pod okiem Lepisto>
(07.01.2006, 12:55)
franek
pewnie! zamiast Huli powinien wystartować ¦liż przeciesz on najlepjej prezentowal się podczas TSC w dwóch ostatnich konkursach.
(07.01.2006, 12:50)
dziekan
ja tylko zastanawiam się po co Mateja dalej jest wystawiany skoro to jest zawodnik skoków treningowych. Może lepiej dać szansę młodszym niech się oskacz± w poważnych zawodach
(07.01.2006, 12:33)
Jaro
jak to nie było walki? Małysz wygrał 11 razy (14 razy na podium), Schmitt 6 (10 razy na podium). M¦ w Lahti - Małysz zdobywa złoto i srebro... Schmitt też zdobywa złoto i srebro (+dwa medale w drużynie). A rywalizacja o Mał± Kulę? Schmitt wygrał j± o włos...
A Ty mówisz, że nie było rywalizacji...
(07.01.2006, 12:20)
pan co zawsze zapomina sie podpisac
Jaro: W sezonie 2000/2001 akurat nie bylo zacietej walki. Adam wygrywal jak chcial z reguly roznica ok 10- 20 punktow. A ja licze na to ze Adam powalczy o medal!. To w koncu Wielki Mistrz ktory jeszcze nas nieraz zaskoczy.
(07.01.2006, 12:07)
Jaro
mnie raczej ciekawi kolejna runda Janda-Ahonen. Tak zaciętej walki nie było chyba od sezonu 2000/2001... ech, gdzie te czasy?
(07.01.2006, 11:41)
ibiza
A ja s±dzę że Małysz zdobędzie jaki¶ medal na M¦ w lotach to będzie dobry znak przed Turynem. Stoch będzie w pierwszej 30-stce. I tyle