Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Niemiecka gwiazda skoków narciarskich – Martin Schmitt nie wyst±pi podczas ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofschofen. Trener Rohwein zdecydował, że Schmitt nie będzie startował w najbliższych zawodach. Wcze¶niej, z Turnieju Czterech Skoczni wycofał się polski skoczek – Adam Małysz.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Martin Schmitt prezentował się w turnieju jeszcze gorzej niż Małysz. Niemiec w pierwszym konkursie w Oberstdorfie był dopiero 24., a w kolejnych nie przebrn±ł przez kwalifikacje. Już dzisiaj wiadomo, że Schmitt nie wystartuje też w mistrzostwach ¶wiata w lotach narciarskich w austriackim Bad Mitterndorf.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
thomas
taaaaa, katastrofalny bł±d...hehe
(07.01.2006, 13:12)
Kamil
@Thomas
Ale komentarz:o, powalaj±ce to jest to że nie nawet nie wiesz co piszesz a poza tym pisze się COMMENTS naucz się lepiej angielskiego bo się nie dogadasz z przystojnymi skoczkami.
(06.01.2006, 22:38)
morrisonka
a ja wierzę :)
(06.01.2006, 20:49)
Jaro
sorry Martin, ale już w ciebie nie wierzę... czas na emeryturę.
(05.01.2006, 22:50)
Agusia
@rudolf
Sorki, ale chyba Ci się co¶ pomyliło! To, że Martin jest przystojny to tylko dodatek do Jego moim zdaniem wspaniałego charakteru. Wiem, że jest wiele fanek których obchodzi tylko wygl±d ale sory ja do tej szarej masy nie należe.
(05.01.2006, 20:23)
thomas
co¶ w tym chyba jest, hehe;)
(05.01.2006, 17:26)
rudolf
wcale nie jestem oburzony tylko stwierdzilem ze jest zalosna bo z agusi i innych podobnych to tacy kibice jak z koziej **** traba. po prostu zwykle zauroczenie skoczkiem bo jest ladny i tyle.....bo niby dlaczego najwiecej fanek maja schmit, morgenstern, kuttel....??? dlatego ze morgenstern sie usmiechnal, kuttel tez, schmit niby przystojny....niedlugo jakis radik zapharow sie pokaze w czolowce i sie usmiechnie raz i zbierze kupe fanek tego typu co wspomnialem.
(05.01.2006, 17:20)
thomas
Sianem?! Je¶li osoba A narusza prawo osoby B - to ja bronię t± osobę i jednocze¶nie "ganię" osobę Ľle postępuj±c± tj. A To czy przez to naruszam prawo osoby A. Zdanie Kamila to czysta manipulacja tre¶ci prawa. W ów sposób da się nawet udowodnić pobyt Talibów w Klewkach, hehe PS. Może skończmy już ten temat, co?
(05.01.2006, 17:17)
Jaro
ale się sianem wykręciłe¶ : )
(05.01.2006, 16:54)
thomas
Kamilu, Twój poziom mnie powala. Powiem krótko: no coments.
(05.01.2006, 16:46)
kamil
@Thomas "O ile wiem konstytucja RP gwarantuje każdemu wolo¶ć my¶li, słowa,itd, więc to Twój dopisek jest żałosny" więc co masz jakie¶ pretensje do Rudolfa, niech sobie pisze co chce- sama przeczysz temu co piszesz.
(05.01.2006, 16:16)
thomas
tak, tak, popieram opinie KaCzY, na temat dawnej rywalizacji Martina I Adasia. To był złoty okres w skokach narciarskich. Chciałbym żeby jeszcze tak było choć przez chwilę. A Wy:>? PS: Everything Is Possible!!!
(05.01.2006, 15:43)
Agusia
Pozdrowionka dla wszystkich fanów Martinka!Dzięki za poparcie!:)
(05.01.2006, 15:42)
sabcia
@rudolf
sam jestes zalosny skoro tak mowisz a Agusia ma prawo mowic co chce i tobie nic do tego ze lubi Shmitta
@wesoły romek
co jest zlego w tym ze kibice daja ksywki swoim
ulubiencom?
@thomas
popieram!!!
(05.01.2006, 13:43)
Alexandra
Martinku nie poddawaj się!!! trzymam kciuki z Twój powrót! :)
(05.01.2006, 12:59)
lista startowa
Kto ma zast±pić Schmitta w Bischofschofen ? I októrej ma być lista startowa kwalifikacji ?
(05.01.2006, 11:23)
agaas23
Dajcie mu jeszcze jedn± szansę przecież na pocz±tku nawet dobrze się spisywał
(05.01.2006, 09:23)
kto¶
A ja bym chciał żeby medal na olimpiadzie wygrał Kai Bracht
(05.01.2006, 01:11)
KaCzY
ojj, chcialbym zeby wrócil ten czas co Ada¶ i Martin toczyli ze sob± walkę o najwyższe trofea :) @ Fanka, to bylo by cos pieknego, zeby Adam z Martinem staneli na podium, aby pokazac wszystkim snobom ktorzy postawili nad nimi krzyżyk ze byli w wielkim bledzie ! kolejnosc moze byc dowolna :) szkoda ze już Goldi nie skacze...:( on tez by tam pasowal ;)
(05.01.2006, 00:59)
kaczor
Schmitt to historia niemieckich skoków narciarskich to pszykre patrzec jak Martin sie meczy z kazdym skokiem .
(05.01.2006, 00:32)
Fanka z ....
@ Rudolf
Dlatego , że Martin odpuszcza sobie jakie¶ zawody , to znaczy , ze jest skończony ??
chę ci powiedzieć , że ten skoczek może jeszcze nas zadziwić , nie powiedziane , ze już nie blysnie , póki narty s± w locie , wszystko jest możliwe ,

Mam nadzieję , ze mu się uda i razem z Adamem , powróci , na Olimpiadę ,
zawsze dażylam sympatia Martina ,
i nie mialabym nic przeciwko temu , aby to on i Adam staneli na podium ,
kolejno¶ć dowolna .
(04.01.2006, 23:06)
fan skoków
@Agusia
Popieram cię.
@thomas
Spodobał mi się ten twój tekst, nieĽle pojechałe¶ po rudolfie. Popieram to co napisałe¶.
@wesoły romek
Wolę takie niż "Orzeł z Wisły".
@rudolf
To ty zacz±łe¶ tę dyskusję i byłe¶ oburzony więc nie wiem czemu masz pretensje do tych co wyrazili oburzenie twoim tekstem. Powiniene¶ być przygotowany na to gdy wyrażasz tak± opinię.Nie widzę nic w tym żałosnego, nawet gdyby to było o np. Widhoelzlu którego nie lubię.
Trzymam kciuki za to żeby Maddin powrócił do formy, a wydawało się na pocz±tku sezonu że tak będzie,aleco¶ w Lilehammer się rozsypało. W tej sytuacji z Niemców do Kulm jad±: Herr, Spaeth, Neumayer, Uhrmann, a na rezerwę pewnie Mechler- 30 2 lata temu.
pozdrowienia
(04.01.2006, 23:00)
dorschowa
MADDIN MADDIN MADDIN
nie daj się!
(04.01.2006, 22:03)
rudolf
cos powiedziec to juz wszyscy oburzeni...ale dobra juz sie nie odzywam, badzcie dalej zaslepieni w niemcach, finach, podczas gdy mamy dobrego POLSKIEGO skoczka. no ale przeciez kazdy moze kibicowac komu chce nie......zalosne
(04.01.2006, 21:40)
wesoły romek
Nie wiem jak można mówic na Martina Maddin, to taka idiotyczna ksywka, tak samo jak Morgi, Kofi Simi, Larsidło itd, to by było dobre jakby skoczkowie byli dzieciakami w pieluchach.
(04.01.2006, 21:34)
Milka
Po pierwsze! Rudolf! WeĽ się nie odzywaj! po drugie...też mam nadzieję, że Martinowi się wreszcie powiedzie.Ta nadzieja staje się coraz bardziej złudna, ale to w końcu zadanie prawdziwego kibica, żeby ci±gle trwać przy swoim faworycie! Maddin 3maj się!!! Jeste¶my z Tob± i czekamy na Twój powrót! :*
(04.01.2006, 21:03)
thomas
Co si sie nie podoba rudolfie w opini Agusi? O ile wiem konstytucja RP gwarantuje każdemu wolo¶ć my¶li, słowa,itd, więc to Twój dopisek jest żałosny, skoro nie potrafisz poszanowac czyjego¶ pogl±du! Martin jest skoczkiem ze złot± przeszło¶ci± i życzę mu jak najlepiej. PS. PozdrOOfka dla Agusi;)
(04.01.2006, 20:52)
rudolf
agusia wez skoncz bo jestes zalosna....
(04.01.2006, 20:33)
Mateusz
JESTEM PEWIEN, ŻE FORMA MAŁYSZA PRZYJDZIE NA IGRZYSKA
(04.01.2006, 20:28)
Agusia
Martin trzymaj się! Mam nadzieję, że ta przerwa pomoże Mu w pełni przygotować się na IO. Oby tylko został powołany do drużyny! Powodzenia Maddin!
(04.01.2006, 20:22)