Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

W jutrzejszym konkursie zobaczymy czterech naszych reprezentantów. Już w pierwszej parze z Robertem Matej± zmierzy się Anders Bardal. W 8 parze Rafał ¦liż będzie próbował pokonać Manuela Fettnera, a w 20-tej Stefan Hula rywalizować będzie z do¶wiadczonym Schwarzenbergerem. Nasze nadzieje jednak rozbudził najbardziej Kamil Stoch, zajmuj±c 2 miejsce w kwalifikacjach. Młody Polak za przeciwnika będzie miał lidera ekipy niemieckiej - Michaela Uhrmanna. Miejmy nadzieję, że wszyscy Polacy wyjd± zwycięsko!

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Innymi ciekawymi parami mog± być: Noriaki Kasai i Georg Spaeth, Rok Benkovic i Robert Kranjec, Takanobu Okabe i Alexander Herr, Simon Ammann i Daiki Ito, a także pojedynek Janne Ahonena z Jakubem Jand±.

 Lista startowa
 numer i skoczek
  1. Robert Mateja (Polska)
  2. Anders Bardal (Norwegia)
  3. Sebastian Colloredo (Włochy)
  4. Emmanuel Chedal (Francja)
  5. Noriaki Kasai (Japonia)
  6. Georg Späth (Niemcy)
  7. Stefan Read (Kanada)
  8. Henning Stensrud (Norwegia)
  9. Primoz Peterka (Słowenia)
 10.Tommy Ingebrigtsen (Norwegia)
 11.Rok Benkovic (Słowenia)
 12.Robert Kranjec (Słowenia)
 13.Wolfgang Loitzl (Austria)
 14.Andrea Morassi (Włochy)
 15.Rafał ¦liż (Polska)
 16.Manuel Fettner (Austria)
 17.Mathias Hafele (Austria)
 18.Martin Koch (Austria)
 19.Martin Mesik (Słowacja)
 20.Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
 21.Joonas Ikonen (Finlandia)
 22.Andreas Widhölzl (Austria)
 23.Michael Neumayer (Niemcy)
 24.Tami Kiuru (Finlandia)
 25.Roland Mueller (Austria)
 26.Denis Kornilov (Rosja)
 27.Bastian Kaltenböck (Austria)
 28.Antonin Hajek (Czechy)
 29.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 30.Thomas Morgenstern (Austria)
 31.Janne Happonen (Finlandia)
 32.Björn Einar Romören (Norwegia)
 33.Lars Bystoel (Norwegia)
 34.Matti Hautamäki (Finlandia)
 35.Stefan Thurnbichler (Austria)
 36.Andreas Kofler (Austria)
 37.Maximilian Mechler (Niemcy)
 38.Dmitri Vassiliev (Rosja)
 39.Stefan Hula (Polska)
 40.Reinhard Schwarzenberger (Austria)
 41.Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
 42.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 43.Takanobu Okabe (Japonia)
 44.Alexander Herr (Niemcy)
 45.Simon Ammann (Szwajcaria)
 46.Daiki Ito (Japonia)
 47.Michael Uhrmann (Niemcy)
 48.Kamil Stoch (Polska)
 49.Jakub Janda (Czechy)
 50.Janne Ahonen (Finlandia)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2006 - wszystkie artykuły
Komentarze
nikaa
Hehe, a najbardziej podoba mi się kiedy pan Szaranowicz co zawody zmienia sposób wymawiania nazwisk: Kutel, Kitel, Kitl, a ostatnio był nawet Kjutel, albo Liokelsoj, Liokersej itd. Ale wiecie, że to czasami poprawia mi nawet humor:). dobry jest jeszcze ten Szorszi,Dzordżi, ale najlepszy jest Matti Mateja!!!
(04.01.2006, 13:10)
fan skoków
@MacieY
Ciekawe czy będzie w końcu nie ma Małysza.
@andrzej
Po raz kolejny nic nie wspominasz o Matei i Skupniu a zwłaszcza tym pierwszym, dla mnie to jest ¶mieszne.
@rynass
Najwyżej to będzie 2, Mateja ma spore szanse, w najgorszym przypadku na "lucky luser".
Miło było patrzeć jak się ciesz±: Stoch i Kuttin oby tak w konkursie.
Moi faworyci par:
Mateja
Colloredo
Spaeth
Stensrud
Peterka
Benkovic
Loitzl
¦liż
Koch
Ljoekelsoey
Ikonen
Kiuru
Kornilov
Hajek
Morgenstern
Happonen
M.Hautamaeki
Koffler
Vassiliev
Hula
Kuettel
Herr
Ammann
Stoch
Ahonen
Przegrani:
Janda
Okabe
Uhrmann
Kasai
Romoeren
pozdrowienia
(04.01.2006, 13:06)
Squeal
PHL: Przeoczyłe¶, Szaranowicz o¶miesza się jak zawsze.
(04.01.2006, 11:48)
ciekawy
Goraca pro¶ba do redakcji!!!
Proszę o podanie kto oprócz Żyły i Pochwały startuje w PK w Planicy?
Czy jest możliwe aby do Planicy po skokach w T4S, mógł poleciec Kamil Stoch?
I jakie szanse na wyste w PLanicy maj± oba Rutki?
(04.01.2006, 09:49)
Marta=)
Ahhh nie moge sie doczekac dzisiejszego konkursu!=D=D
Trzymam kciuki za Kuettela!!!=D
zapowiada sie ciekawy konkurs zeby Ahonen wygral z Janda bo Jandy nie lubie ale i tak nawet gdyby to on wejdzie jako lucky looser ehh :[[[[
ale zeby Kuettel wygral!!!=))))))))) o!
(04.01.2006, 09:42)
natalia
Brawo Kamil brawo ale dbaj o to by ta forma nie zmieniał sie podczas dzieiejszych skoków trzymam kciuki buzka
(04.01.2006, 08:00)
marmi
Zapomniałem dodać, że oczywi¶cie najlepszy Stoch ma za to najtrudniejszego przeciwnika... Wychodzi na to, że powinien skrócić o parę metrów swój skok kwalifikacyjny żeby trafićna łatwiejszego oponenta w konkursie!
(04.01.2006, 03:39)
marmi
ryanss: też tak niestety uważam, obym się mylił oczywi¶cie.
Niech mi nikt nie mówi, że były wyrównane warunki podczas kwalifikacji, przeciez klasyfikacja jest w dużej mierze wywrócona do góry nogami! Paradoksalnie największe szanse w konkursie ma najsłabszy w kwalifikacjach ¦liż bo ma najsłabszego przeciwnika!
(04.01.2006, 03:36)
ryanss
Według mnie jutro wszystko wróci do normalno¶ci, bedzie najwyzej 1 Polak w 2serii i tyle!!! Chce sie mylic, ale po qual. w GaPa tez mialem nadzieje (liczylem, ze Mateja sie popisze i bedzie tam najlepszy z Polaków)
(04.01.2006, 00:42)
andbal
@Andrzej
Chyba nie do końca, bo w jutrzejszym konkursie finlandia będzie miała 5 ciu zawodników, a tyle samo co my Japonia tj 4.
@małysz51
Jussilainen to nawalił tak jak Małysz czy Forfang bo po prostu nie startował.
(03.01.2006, 22:22)
ran
@PHL
Masz racje co do tego (....) Szaranowicza. Dodam jeszcze jedn± słabo¶ć tego "komentatora" (cudzysłów nie przypadkiem): Usłyszy gdzie¶ jakie¶ zdrobnienie, przydomek itp i nie może się od tego odkleić. To jest po prostu żenuj±ce i denerwuj±ce. Np. MI¦AEL (jak pisze PHL) o ostatnio Spath to DŻORDZI...
Nie mówi±c już o tym że kompletnie nie wie co się dzieje na skoczni, kto i ile skacze itd, itp.
(03.01.2006, 22:18)
Zossia
Brawo Kamil!!! Zawsze w ciebie wierzyłam i mam nadzieje, że ten skok to nie był przypadek ;-) A kto wie, moz ejak niektórzy twierdz± pójdziesz ¶ladami Małysza i zajdziesz wysoko... OBY ;P
(03.01.2006, 21:12)
andrzej
Stoch, Hula, ¦liż dobrze. Poczekajmy zobaczymy co Stoch pokaże jutro. Zobaczymy czy to przypadek czy nie, zobaczymy czy jest w stanie oddaćdwa skoki, zobaczymy jaki jest psychicznie.
Hula i ¦liż pokazali, że wyniki w PK to nie przypadek. Zobaczymy co pokaż± jutro.
Powoli czas aby szansę pokazania się w turnieju dostał Pochwała.
Uważam, że do Saporo powinni pojechać :
¦liż, Hula, Pochwała, Bachleda lub ewentualnie Stoch lub M. Rutkowski.
Dlatego też uważam, że warto startować na wszystkich zawodach PK, FIS CUP. Tam hartuje się charakter skoczka, psychika.
Na PK powinni jeĽdzić wymiennie następuj±ca grupa:
Pochwała, Hula, Topór, T.Tajner, P.Żyła, bracia Rutkowscy, Urbański, Długopolski.
FIS CUP to grupa :
Urbański - lider grupy, D.Kowal, Ciapała, Michniak, Pawlusiak, Toczek, Wantulok, Kubacki, K.Styrczula,¦wider, Wyrwa, bracia Kot.
P¦ to grupa na dzi¶:
Małysz, Stoch, Bachleda, ¦liż, Hula, Pochwała
Obserwować trzeba pozostałych młodych gniewnych oraz starszych jak ¦liwka, Sobczyk, Dulura ale oni raczej nic wielkiego narazie nie pokaż±.
(03.01.2006, 20:12)
sabcia
@dul997
hehe kto by tak nie chcial:))) ale to niemozliwe.. niestety.... ale pomarzyc zawsze mozna<lol>
@andreas_widhoelzl
nie przesadzaj z tym zwyciestwem. poczekajmy jeszcze to byly tylko kwalifikacje!!!
@MacieY
nie ogladalam kwalifikacji ale podobno wszyscy mieli bardzo wyrownane warunki:)

szkoda ze kamil skacze z urhmmanem:((
ale wierze ze wejdzie jako lucky looser:)


(03.01.2006, 19:38)
MacieY
hmmm nie jestem peweni mogło Stochowi powiac pod narty ale my¶lę że może nabrać pewno¶ci po tym skoku ale jak zwyk;le media wszystko zepsuj± i zaczn± nagła¶niać i mówić że juzż walczy o zwycięstwo i Stoch będzi pod presj± i wszystko się popsuje wszystko przez tego KURZAJEWSKIEGO (zobaczycie co będzie mwic na pocz±tku transmisji)
(03.01.2006, 19:21)
PHL
Brawo Stoch, Mateja, ¦liż i Hula! Wreszcie co¶ się dzieje! Bo do tej pory my¶lałem, że najlepiej przygotowanym Polakiem do Turnieju 4 Skoczni jest Włodzimierz Szaranowicz ;) Nie robi już tylu błędów co kiedy¶ (chyba, że co¶ przeoczyłem), ale nadal jest się z czego po¶miać ;) Wystarczy wspomnieć choćby:

Oberstdorf
- "Mi¶ael, jak mówi± Bawarczycy" (o Uhrmannie)
- "ozdoba reprezentacji niemieckiej - Nicole"
- "Kasai pracuje teraz z trenerem fińskim Ari Sakko Niemel±"
- (gdy do końca zostały 4 pary) "jeszcze cztery pary nam zostały... Nie! Jeszcze pięć par do końca!"

Garmisch
- "Kranjec rozpocz±ł sezon od sensacyjnej wygranej, w drugim konkursie w Lillehammer"
- "trzeba się co pewien czas stylizować" (o Ammanie)
- "teraz Janda... trochę krótko...Nie!!! 125 metrów!!! Najdalej!!"
- poza tym pomylił Ljoekelsoeya z Romorenem, oraz Predazzo z Pragelato!! ("w konkursach olimpijskich w Predazzo będzie wiało"), a także ogłosił Ahonena zwycięzc±
(03.01.2006, 19:13)
justyna
Morgi musisz dac z siebie wszytsko!!Musisz!!Nie będzie tak łatfo wygrać pare=(Naplawde =(
(03.01.2006, 19:06)
andreas_widhoelzl
A ja wierze w zwyciestwo Kamila!!! Nie ma presji Adama, a poza tym Uhrmann juz nie skacze tak wspaniale jak na poczatku sezonu, choc ten skok (byc moze wypadek przy pracy) nie oznacza tak slabego skoku Michaela jutro. W parze Janda vs Ahonen stawiam na Fina, poniewaz to jego skocznia i zawsze swietnie na niej skakal. Janne lubi kiedy stoi przed nim trudne wyzwanie. Ten drugi skok zawodnika z Lahti w Ga-Pa byl kapitalny.
(03.01.2006, 19:06)
ja
jeżeli Kamil Stoch powtórzy swój wynik w konkursie, będzie to jedyna dobra wiadomo¶ć dla trenera Kuttina od kilku tygodni, a być może miesięcy, jezeli chodzi o sprawy zawodowe;)
(03.01.2006, 18:56)
mimi
miło słyszeć, że Kamil Stoch był 2 w kwalifikacjach, jednakże uważam, że nie ma zbyt większych szans z M. Uhrmanem, gdyż ten jest do¶wiadczonym zawodnikiem, a skok 103 metrowy można zaliczyć jako wypadek przy pracy. Mam jednak nadzieję, że Kamil zaskoczy nas dobrym miejscem(czyt. od 10 w górę, chociaż mogłoby być 3 jak dla mnie) i cała Polska będzie mogła sie cieszyć.
(03.01.2006, 18:53)
pawel z jg
dobra ajak ja wygram to bede mistrzem
(03.01.2006, 18:13)
xralf
Stoch i Mateja nie wejda,chyba że stoch wejdzie jako lucky looser
(03.01.2006, 17:54)
fanka skoków
Licze na Stocha Uhrmann niech skoczy 88m
(03.01.2006, 17:44)
Colloredo
stensrud to lamus zaloz sie jak bende muec racje to jestem mistrzem
(03.01.2006, 16:54)
edi999
Ale to jest dobry zwiastun. Mam wielk± nadzieję, że konkurs wyjdzie Polakom dobrze.

PS. A tak w ogóle to co tu za ludzie pracuj±, że pisz± z błędami? "ZWYCIĘZKO" hahahahahah. WSTYD panie Pawle WSTYD. Dla Pana informacji powinno się pisac "ZWYCIĘSKO" :]
(03.01.2006, 16:54)
pawel z jg
moge sie z toba zalozyc ze stensrud wygra read to komplenta *****
(03.01.2006, 16:52)
malysz51
Szkoda, że nawalili Schmitt, Hoellwarth i Jussilainen
(03.01.2006, 16:52)
dul997
Kamil Stoch, tak jak Adam Małysz w sezonie 2000/01 podczas TCS, przebojem wskoczy na podium w konkursie, a potem zacznie się seria zwycięstw i tak do konca sezonu, który zakonczy na pierwszym miejscu w generalnej klasyfikacji P¦ !!! jestem tego pewien !!! generalka na koniec sezonu:
1. Stoch
2. Janda
3. Małysz
4. Ahonen
(03.01.2006, 16:52)
Colloredo
trening i kfalifikacje maj± mniejsze znaczenie
(03.01.2006, 16:51)
pawel z jg
porownaj kwalifikacje i trening wyraznie lepszy jest stensrud
(03.01.2006, 16:49)
Czarna
A ja mam nadzieję, ze Stoch pokaże się z jak najlepszej strony.. I wszystko jedno czy wejdzie do pierwszej 30 po wygranej nad Uhrmannem, czy jako Lucky Looser..
Fajnie by było gdyby Janda wygrał z Ahonenem..
;)
Będzie good...
(03.01.2006, 16:48)
Colloredo
ahonen p[rzegra bo kiedys musi przegrac
(03.01.2006, 16:48)
Colloredo
wejdzie read.Coz tego ze stensrud jest doswiadczony ale ostatnio norweg nie najlepiej skacze w pucharze swiata
(03.01.2006, 16:47)
pawel z jg do colloredo
nie wejdzie read tylko hening i achonen a nie janda a ogabe moze wejdzie jako lucky lusers
(03.01.2006, 16:43)
malysz51
Wiemy, że na pewno zapunkyuje w tym konkursie przynajmniej 3 nowych zawodników, z czego duze szanse maja 2 Polacy, gdyz Fettner i Scharzenberger s± godnymi przeciwnikami ¦liża i Huli. Bardala pewnie pokona Mateja, a Stoch choc ciężko będzie mu pokonać Uhrmanna zawsze po przyzwoitym skoku ma szansę wej¶ć jako Lucky Loser.
(03.01.2006, 16:41)
pawel z jg
moi faworyci 1.achonen 2. janda 3.stoch .....20.hula 25.mateja 26.sliz lucky loser to janda , sliz ,happonnen , bysttel , okabe lub kasai
(03.01.2006, 16:40)
Colloredo
moi lucky looser:
chedal
herr
ammann
ikonen i loitzl
(03.01.2006, 16:38)
Colloredo
moi faworyci par:
mateja
colloredo
w trzeciej trudno powiedziec
read
peterka
benkovic
morassi
sliz
koch
ljoekelsoey
widhoelzl
neumayer
kornilov
hajek
morgenstern
romoeren
hautamaeki
kofler
vasiliev
hula
kuetel
okabe
ito
stoch
janda
(03.01.2006, 16:35)
Andrzej
Tylko Austria, Norwegia i Niemcy ma więcej skoczków od nas - Polaków (i to bez Małysza!) :-)
(03.01.2006, 16:32)
Dax
Obczajcie sie na sonde: ,,Który z Polaków oprócz Małysza będzie najlepszy w Innsbrucku?""
hehe a Małysz wrocil sie do Polski. He he A propo zawodów wierze w kamila a janda wygra z ahonenem
(03.01.2006, 16:26)
melissa
moi faworyci:
1.Mateja
2.Chedal
3.Spaeth
4.Stensrud
5.Peterka
6.
(03.01.2006, 16:24)
SLONZOK
A JO WOM GODOM BYDZIE DOBRZE, A KAMILJUTRO POGONI UHRMANNA!!!
(03.01.2006, 16:10)
Walther
Ciekawa para francusko-włoska - Colloredo wydaje mi się silniejszy! Ale Chedal był w kwali wyżej, więc może z tej pary będziemy mieli lucky losera...
(03.01.2006, 15:57)
Nasedo
Tak samo Mateja powinien liczyc na lucky loozera, jak zwykle zreszt±:)
(03.01.2006, 15:51)
Walther
Mam nadzieję, że Polacy nie będ± lucky loserami, tylko pokonaj± swoich przeciwników w parach, choc jak awansuj± jako lucky loser, to tez nie będzie Ľle ;)
(03.01.2006, 15:49)
aneta
ale bezsens!!! szkoda kamila:(
ale wierze może się uda lucky looser...Tylko musi tak skoczyć jak dzisiaj...a to będzie trudne:/
(03.01.2006, 15:48)
Gosiak
no to Stoch musi liczyc na lucky loozera...
(03.01.2006, 15:41)
rados
Nie tak pisze się zwycięsko!
(03.01.2006, 15:41)
koza
jak kamil skoczyl ladnie, to uhrmann musial nawalic. i sa w jednej parze. pech