Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Już dzi¶ kwalifikacje do pierwszego konkursu Turnieju IV Skoczni. Najlepsi skoczkowie ¶wiata spotkaj± się w Oberstdorfie, w¶ród nich na belce startowej pojawi się Adam Małysz.

Ukrytym asem w rękawie skoczka z Wisły ma być lekka zmiana pozycji dojazdowej. Triumfator Turnieju IV Skoczni sprzed pięciu lat - jak opowiada jego wujek Jan Szturc: "na rozbiegu jest przyczajony jak tygrys do skoku".

"Tak jeĽdził po rozbiegu w czasach swych największych triumfów. W zasadzie nie jest to więc jego nowa, a raczej stara broń. Sylwetka nie jest jeszcze doskonała. Zmiany id± jednak w dobrym kierunku. Adam spóĽnił oba skoki konkursu ¶wi±tecznego w Zakopanem, ale prezentuje się lepiej niż ostatnio" - dodaje Szturc.

Dzisiejsze treningi oraz kwalifikacje, mimo, iż Adam Małysz znajduje się w czołowej "15" P¦ i nie musi się martwić o prawo występu w jutrzejszym konkursie, będ± bardzo ważne. Złe skoki juz na pocz±tku rywalizacji w TCS mog± wywołać niepokój w psychice zawodnika. "Wiele będzie zależało od ¶rodowego treningu i kwalifikacji w Oberstdorfie. Je¶li dobrze mu pójdzie, będzie ze spokojem czekał na czwartkowy konkurs. Je¶li nie, znów może zacz±ć kombinować z dojazdem " - wyja¶nia Szturc.

Jak będzie faktycznie, przekonamy się już za kilka godzin. Wszyscy z niecierpliwo¶ci± oczekujemy pierwszych skoków na skoczni Schattenberg. Pocz±tek oficjalnego treningu o 14:30, kwalifikacje rozpoczn± się dwie godziny póĽniej.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
pawel swzyga
Jeżeli kto¶ to przeczyta bedzie fajnie mam naj¶wiesze wiadomosci o adasiu (brak mi słów) :-)))))))))))
(((((((((((--------------- ----(* *)--------------------)))))))) ))))))
(01.01.2006, 16:13)
fan skoków
@Walther
Napewno się zakwalifikuje i napewno nie na ostatnim miejscu. O niego się nie martw.
Miejmy nadzieję że nasi będ± lepiej skakać niż ostatnio. Czemu tylko Stoch i Małysz maj± nowe kombinezony? Może mi kto¶ odpowiedzieć? Cały artykuł po¶więcony Małyszowi, ani słowa oinnych naszych.
pozdrowienia
(29.12.2005, 01:30)
Kasia
Ada¶ życze powodzenia i jak najdłuższych skoków!!!
(28.12.2005, 15:31)
Ushuaia
Kto chce pomoc Staszkowi BOBAKOWI , niech wejdzie na prawy margines. Jest tam skopiowany wzór listu do premiera w sprawie RENTY SPECJALNEJ dla Staszka. Przył±czcie się do akcji i wy¶lijcie do Premiera jego tre¶ć.
Dziękuję wszystkim, którzy zechc± pomóc Staszkowi.
(28.12.2005, 11:42)
emily
WIERZA! które piszemy przez ó!!! naucz sie ortografii! ja także pozdrawiam z pięknych Mazur!
(28.12.2005, 11:33)
pawel z jg
mysle ze niespodzianke sprawi kamil stoch
(28.12.2005, 11:22)
Walther
Niech Adam wygra i kwaliikacje i konkurs. I na dodatek Turniej 4 skoczni. :) Ciekawy jestem co zrobi Mateja... Pewno będzie rywalizował z Jand±, albo wcale się nie zakwaluifikuje... Ale i tak trzymam kciuki za niego ;)

__________________________ _________________
__________________________ _________________
Pomózmy Staszkowi Bobakowi !!!
(28.12.2005, 11:07)
Jaro
ja tam wolę żeby Małysz wygrał konkurs, a nie kwalifikacje...
(28.12.2005, 10:56)
WIERZA
NA RTL NIEMIECKIM PROGRAMIE KFALFIKACJE O GODZ 16.30 ZAPRASZAM
(28.12.2005, 10:42)
fan
Mam nadzieję że Adam wygra kwalifikacje i w jutrzejszym konkursie zmierzy się w pojedynku z 50 skoczkiem w kwalifikacjach czyli najsłabszym który zakwalifikował się do konkursu, byłoby wtedy super. Ale najciekawiej by zapowiadał się pojedynek je¶li w ogóle będzie to:
1.Adam Małysz 136.0 (2 po 1 serii)
50.Jakub Janda 133.5 (1 w¶ród przegranych)
Byłoby super gdyby Małysz wygrał, ale obawiałbym się znacznie dalszego skoku Jandy, na przykład. Janda skoczy 139.0 a Małysz 137.5
(28.12.2005, 10:26)
asfaqwe
a na RTL ? bo zawsze jak były w Oberstdorfie kwalifikacje to w RTL też powiedzcie!
(28.12.2005, 10:25)
Fanka z .....
Dzi¶ na eurosporcie o godz.19.00 ,
bedzie mozna obejrzeć te kwalifikacje ,
co prawda , spóżnione ale co w telewizji , to w telewizji ,
w pragramie TV , sa kwalifikacje , do każdego konkursu na eurosporcie ,
trzeba tylko sprawdzic o której godzinie , ale sa napwno , do każdego konkursu.
Adam do boju !!!
(28.12.2005, 10:20)
sven hanawald
małysz musi znależć błysk który miał na mistrzostwach ¶wiata w predazzo
(28.12.2005, 10:08)
Fan Adama
Dajcie Małyszowi psychologa, a wszystko wygra skacz±c w slipkach.
(28.12.2005, 10:05)
WIERZA
Ma Pan zupełnie racje małysz musi poprawić sylwetkę dojazdow± może nowe kombizony kture otrzymali skoczkowie pomog±(¶miech)pozdrawiam z mazur