Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Z powodów pogodowych odwołane zostały zaplanowane na 7-8 grudnia zawody Pucharu Kontynentalnego w Lahti. Organizatorzy powiadomili FIS o swej decyzji w ostatniej chwili, gdyż według regulaminu można to uczynić na 6 dni przed imprez±. "Przygotowanie skoczni wymagałoby kilku dodatkowych dni pracy oraz sprzyjaj±cych temperatur. Instytut meteorologii poinformował nas, iż prognozy nie s± pomy¶lne. Zapowiadane opady ¶niegu nie s± wystarczaj±ce" powiedziała Leila Lepistoe z komitetu organizacyjnego.

Następne według kalendarza zawody odbęd± się w najbliższy weekend w Rovaniemi.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków
@Pedro
Mocno bym skokrygował tę szóstkę: 1.Mateja, 2.Skupień, 3.Hula, 4.Stoch, 5.W.Tajner, 6.Bachleda życzę żeby tak było (nie tylko sobie).
Szkoda że nie będzie COC w Lahti mogliby przenie¶ć tak Trondheim w P¦.
pozdrowienia
(02.12.2005, 21:14)
andbal
To nie jest dobra wiadomo¶ć dla nas. wygl±da na to, że w II okresie (periodzie) będ± tylko 4 konkursy. Będzie trudno wprowadzić dwóch zawodników do 50 tki CRL (¦liża, Pochwałę czy Tajnera). Pozostali tj. Bachleda, Skupień i Hula napewno się utrzymaj± w 50 tce.
(02.12.2005, 08:09)
andbal
"Następne" to odbęd± się w Harrachowie 17-18.12 je¶li już. A najbliższe - pierwsze w Rovaniemi i użycie słowa weekend też specjalnie nie pasuje, gdyż słowo weekend to koniec tygodnia a poniedziałek to pocz±tek następnego.
(02.12.2005, 07:48)
Basia
Pedro dobra ta Twoja szóstka :]
(01.12.2005, 23:20)
Pedro
Czemu nie przenie¶li zawodów do Kussamo albo Rovaniemi, tam jest ¶niegu pod dostatkiem. Przecież to też w Finlandii. Ale mam nadzieję że takich problemów nie będzie w Zakopanem na P¦, gdzie to nasze orły będ± walczyć. W Zakopcu pierwszycz sze¶ć miejsc chciałbym by zajęli 1. Małysz, 2. Stoch, 3. Mateja, 4. Bachleda, 5. ¦liż 6.Zhandong Tian. Choć wiem że to jest nierealne ale mam cich± nadzieję.
(01.12.2005, 20:40)
spiderman
No to skoro zawody CoC w Lahti zostały odwołane to czy nie można ich rozegrać w Kuusamo na K120? Nie wiem dlaczego nie padła taka propozycja... :/
(01.12.2005, 20:23)
Batory
To wychodzi na to, że Polska jest lepsza od Finlandii. Bo u nas to ¶nieg już od dawna jest. I o nasz zawody w Zakopcu nie musimy sie martwić :)
(01.12.2005, 18:31)
bogdan
Szkoda......
Proponuje żeby FIS rozegrał odwołane zawody w Rovaniemi.
Szkoda przecież odwoływać konkursów kiedy mozna je przenie¶ć na inn± skocznię w tym samym kraju.
(01.12.2005, 18:27)
tommm
W Finlandii nie ma sniegu??? Ale jaja! Swięty Mikołaj bedzie chyba jeĽdził samochodem w tym roku haha!!!
(01.12.2005, 18:24)
uskotko
to nie tak Ľle - w marcu s± zawody P¦ w Lahti i Kuopio :))))))
(01.12.2005, 17:38)
Glon
Szkoda...Zima w tym roku znów przyjdzie w marcu.
(01.12.2005, 17:28)