Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Jak informuje oficjalna strona po¶więcona zawodom Pucharu ¦wiata w Harrachovie bilety na zawody można zamówić internetowo pisz±c na adres lucka@skiflying-harrachov.cz, ponadto, w przedsprzedaży można zamawiać jedynie karnety weekendowe a nie pojednycze bilety na poszczególne dni zawodów.

Oto, jak można dokonać płatno¶ci za bilety:
- płac±c przelewem (po wysłaniu zamówienia otrzymaj± państwo numer identyfikacyjny zamówienia, który należy podać przy dokonywaniu płatno¶ci, oraz numer konta)
- za zaliczeniem pocztowym na podany w odpowiedzi adres
- płac±c gotówk± przy odbiorze karnetu w obiektach TJ Iskra Harrachov

W dwóch pierwszych przypadkach obci±żeni zostan± państwo kosztami wysyłki karnetów na podane przez państwa adresy, które wynosz± ok. 100-150 koron.

Można również nabyć bilety w przedsprzedaży w Harrachovie w godzinach 8.00 – 12.00 i 13.00 – 15.00 w siedzibie klubu TJ Iskra Harrachov u pani Beldovej.

Dzieci o wzro¶cie do 150 cm oraz wycieczki szkolne (przy wcze¶niejszym zarezerwowaniu wstępu) obejrz± zawody za darmo. Grupy powyżej 40 osób maj± 5% zniżki przy zakupie biletów.

Karnety vipowskie kosztować maj± 5000 koron na cały weekend lub po 2500 koron na poszczególne konkursy. Przypominamy, że cena normalnego biletu na kwalifikacje to 100 koron, na poszczególne konkursy to 200 koron a normalny karnet weekendowy na wszystkie dni zawodów można nabyć po promocyjnej cenie 300 koron.



Kontakt:
TJ Jiskra Harrachov , Harrachov 487, CZ-51246
Tel:
00420 481 529 305
00420 731 476 541 ( Lucie Slavíková)
00420 604 233 386 ( Otakar Jiroutek)
e-mail:
lucka@skiflying-harrachov.cz,
ojiroutek@seznam.cz

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
epik
będzie możliwo¶ć kupna biletów w kasach przed zawodami jak co roku/ to nie jest polska ze wykupuj± na potęge
(03.03.2014, 09:31)
Paweł
czy będzie mozliwo¶c kupienia biletu na miejscu w harachowie
(25.02.2014, 11:13)
Brylińska Jadwiga
chcę kupić bilety lub karnety na Mistrzostwa ¦wiata 13.03.2014 16.03.2014 Harachov
(05.02.2014, 10:25)
Monika
bilety można kupić w biurze "AL-MAr" więcej szczegółów na www.btalmar.com
(30.01.2013, 21:04)
jaro
wybieramy się w 5 ale chyba tylko na jeden konkurs.Jeste¶my z okolic Swidnicy więc nie mamy daleko.
(22.11.2006, 19:36)
wiola
czy kto¶ może wie ile czasu zajmuje dojscie na skocznie i czy można dojechac samochodem
(09.12.2005, 12:46)
misiek
witam wszystkich ja myslicie czy w sobote przed konkursem beda jeszcze bilety. Adam Małysz wygra mówie wam
(08.12.2005, 20:30)
Tomaszek-29
Ciekaw jestem , czy w sobotę rano nie będzie problemu ze znalezieniem noclegu. Jezeli ktos potrafi (majac doswiadczenia z poprzednich lat) odpowiedzieć mi na to pytanie to bardzo proszę. Ja wybieram sie pierwszy raz i jak sami rozumiecie mam pewne obawy co do bazy noclegowej w tamtym rejonie zwłaszcza podczas tak masowej imprezki.
(07.12.2005, 18:45)
fan skoków
Fajnie by było pojechać na te zaawody ale nie ma czasu.
pozdrowienia
(02.12.2005, 20:49)
dul997
300 koron za karnet weekendowy, czyli co¶ ok 40 zł ? tak mało ?
(02.12.2005, 11:47)
Daro
Z biletami nie bedzie problemu, nawet z karnetami. A w emailu Otakara Jiroutka jest blad. Powinno byc: ojiroutek@seznam.cz
(01.12.2005, 18:28)
marmi
@grzeech & ZET: wielkie dzięki. Dam sobie spokój z zamawianiem biletów :)
(01.12.2005, 17:03)
ZET
jak przetłumaczyłam powyżej, zamówione karnety można odebrać i zapłacić za nie w biurach TJ Iskra Harrachov po przyjeĽdzie do Harrachova. Poza tym, jestem pewna, że oni tam operuj± angielskim. Ogłoszenie na ich stronie jest oprócz czeskiego, również po angielsku i niemiecku. :)
(01.12.2005, 16:49)
grzeeech
@marmi
Chyba jestem stałym bywalcem Harrachova bo bylem tam na zawodach w 2001,2002 i 2004 roku a poza tym z racji że mieszkam niedaleko czesto bywam w innych celach niz skoki narciarskie. Powiem tak, nigdy nie bylo problemow z kupnem biletu pod skoczni±. Organizatorzy nie przewiduj± żadnych ograniczen, beda sprzedawac poki im papieru i tuszu w drukarce starczy :-)) Nie ma sensu aby zamawiac na sile przez internet i placic dodatkowa kase za przesylke czy prowizje. Lepiej te zaoszczedzone pieniadze przeznaczyc na dobra impreze po przyjezdzie do Harracha ;-)
(01.12.2005, 15:47)
monyka
www.romoeren.com - jest wersja po polsku nawet ;)
(01.12.2005, 14:19)
fanka
Ja mam takie pytanie troche nie na temat.
Ale szukam i nie moge znalezc.... jaki jest adres do oficjalnej strony Romoerena???
Dzieki z gory za odp.
(01.12.2005, 00:16)
marmi
ZET: to jeszcze przydałoby się ustalić czy te karnety można odbierać w dniu zawodów. Chodzi o to aby unikn±ć kosztów przesyłki jak i specjalnego przyjazdu po bilety. Przy płatno¶ci przelewem za¶ sk±d wiadomo ile zapłacić, bo przecież będziemy płacić w PLN. Domy¶lam się, że po prostu podadz± cenę w zł? No i ważne pytanie, czy można tam pisać po polsku a jak nie to po jakiemu oprócz czeskiego :)
Natomiast pytanie zasadnicze jest takie, czy trzeba zamawiać wcze¶niej. Chodzi o to, czy czasem nie jest pewne (np. na 99%), że bilety kupi się na miejscu przyjeżdżaj±c w sobotę? Może s± tu jacy¶ bywalcy Harrachova i się wypowiedz±?
Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi.
(30.11.2005, 23:28)
<<>>
czy strona www.gry.skokinarciarskie.com będzie uaktualniana bo już chyba wydali skoki 2006 i rtl 2006 :/:/ ???
(30.11.2005, 21:28)
grzeeech
Ja dzis byłem na miejscu w Harrachovie i kupowałem 12 karnetów. Bez problemów, nawet dostalismy plakaty reklamuj±ce zawody. ¦niegu sporo, skocznie gotowe do skakania, Juz nie moge sie doczekac 9 grudnia kiedy wyjezdzamy :-)
(30.11.2005, 19:38)
ZET
@jaaaa: dziwne... :/ na tej ich stronie to nie jest napisane, specjalnie sprawdziłam, spróbuję do nich jutro napisać z pytaniem czemu tak wymy¶lili, to nie ma sensu przecież :/ pozdrawiam! :)
(30.11.2005, 18:42)
oilia__
wycieczki szkolne- wstęp wolny...?! ła...ciekawe czy kto¶ ze szkoły chciałby się ruszyć na zawody ^^" Ale niezła propozycja...