Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu w fińskim Kuusamo. Pierwsze kadry już pojawiaj± się w Finlandii. Do Kuusamo udali się też polscy skoczkowie.

Kadra w  składzie Adam Małysz, Robert Mateja, Kamil Stoch, Krystian Długopolski i Marcin Bachleda wyruszyła w podróż do Skandynawii. Skoczkowie wyjechali z Wisły około 5 rano. Skoczkowie jednak, zamiast na północ europy udali się najpierw do Wiednia. Tam przesiedli się na samolot, którym dotr± do stolicy Finlandii – Helsinek. Skoczkowie wieczorem powinni dotrzeć do Kuusamo.

Od jutra nasi skoczkowie będ± trenować na skoczni w Kuusamo. Przygotowania do inauguracyjnych zawodów będ± trwały do ¶rody. Na czwartek organizatorzy zaplanowali kwalifikacje. Pierwsze zawody Pucharu ¦wiata sezonu 2005/2006 odbęd± się w pi±tek.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
spiderman
Uważam, że na pocz±tku P¦ 2005/2006 najlepiej z Polaków będ± skakać Małysz, Mateja oraz Bachleda. Stoch będzie im trochę ustępował. A Długopolski będzie ustępował wszystkim ;P Choć nie obrażę się jak nas czym¶ pozytywnym zaskoczy :D Powodzenia Polacy!
(21.11.2005, 17:29)
chłop
@Ushuaia
No tak, ale beda dłuzej leciec samolotem :DDD
(21.11.2005, 15:08)
andbal
To już znamy składy Polski Słoweni i Czech. Niech pozostali odkrywaj± karty. Pojawia się news o Singrudzie ale cisza w jakim składzie Norwegowie. To samo Loitz już ma medal na IO a jaki skład Austria już nie. Szachy czy co ?
(20.11.2005, 21:45)
fanka skoków
Cieszę się,że Polacy już s± w Kusamo!!!
mog± trenować
(20.11.2005, 16:05)
Fanka z.........
Super , hiper , bomba !!!
Jak ja to wytrzymam , kolejny sezon emocji , różnych przeżyć , nieraz pozytywnych nieraz nie ,
ale to emocje pozytywne , calkowicie , jednym slowem , bez sportu , byloby nudno na tym ¶wiecie ,
Zostaly 4 dni ,,, ja nie mogę.:))
(20.11.2005, 15:18)
Tomas
Skoki the best!!! i polscy kibice też!!!
(20.11.2005, 15:01)
Ushuaia
@chłop. Ale do Wiednia bliżej niż do Warszawy . :)))))))))))))))))). No i jedzie sie przeważnie po autostradzie.
(20.11.2005, 13:45)
chłop
No to fajnie. Ale czy nie ma poł±czenia z warszawy do Helsinek?
(20.11.2005, 13:12)
Kasia
Jejku już za kilka dni rozpocznie się P¦ ale sie ciesze-bo kocham skoki!!! Matti i Adas życze wam udanego sezonu!!! Wierze w was!!! Będzie dobrze,ja zawsze jestem z wami!!!
(20.11.2005, 11:37)
max
Najladniej obecnie z naszych stylowo skacze Stoch.Choc Mateja tez mu niewiele ustepuje jak jest w formie oczywiscie.Najbrzydziej Skupien i pasywniak Dlugopolski.
(20.11.2005, 11:19)
pietras
Podobno Bachleda zmienil technike lotu:Dciekawe co z tego wyniknie;]Adam to raczej sie przygotowuje do Olimpiady.Stawiam na Stocha:]
(20.11.2005, 11:03)
fan skoków
A ja stawiam także na Mateję. Nareszcie sezon zimowy się rozpoczyna.Życzę w nim naszym dalekich skoków.
pozdrowienia
(20.11.2005, 10:51)
Raff
ostatni tydzień... Małysz jeszcze jest wydłużony? może większe narty mu pomog±
Stawiam na Małysza, Stocha, Bachlede
(20.11.2005, 10:19)
spiderman
Skocznia HS 142 w Kuusamo jest już niemal w 100% przygotowana do oddawania na niej skoków na ¶niegu :D Już jutro powinny się na niej odbyć pierwsze treningi! Szkoda, że tak póĽno dopiero skocznia została otwarta, ale z drugiej strony trzeba się cieszyć, że zima na dobre zawitała do Skandynawii i nie powinno być problemów z rozegraniem konkursów inauguracyjnych Puchar ¦wiata 2005/2006 :D
(20.11.2005, 00:03)
magdziorka
kocham skoki Mike k. i danielk aF. prosze o listy od fan
(19.11.2005, 22:37)
Polish ski jumper
Ski jumping are the best winter sport on the world.
(19.11.2005, 21:57)
Musta
Już niedługo, coraz bliżej.. rozpoczęcie sezonu :) Nie mogę sie już doczekać!! Tak bardzo tęsknię do tych sobotnich i niedzielnych popołudni tudzież wieczorów z nosem przyklejonym do ekranu telewizora :P KOCHAM SKOKI NARCIARSKIE!!! KOCHAM FINÓW!!
(19.11.2005, 21:35)