Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Coraz więcej drużyn udaje się do Finlandii. Reprezentanci Słowenii wła¶nie dotarli do Kuusamo, gdzie będ± trenować przed rozpoczęciem się sezonu. Trener Zupan na pierwsze zawody Pucharu ¦wiata zabrał Roka Benkovica, Primoza Peterkę, Roberta Kranjca, Jerneja Damjana, Jure Sinkoveca oraz Primoza Pikla. Zanim drużyna Słowenii wyl±dowała w Kuusamo, trenowała na nowo wybudowanym obiekcie w Kranju.

W kadrze na Kuusamo nie znaleĽli się Jure Bogataj, którego forma ostatnio nie była najlepsza oraz Bine Zupan, wci±ż dochodzacy do siebie po operacji, która miała miejsce 5 miesięcy temu. Sezon jeszcze się nie zacz±ł, a już zakończył się definitywnie dla Petera Zonty, który przeszedł operację kolana w czwartek. Skoczek z Ljubljany będzie musiał pauzować conajmniej przez 6 miesięcy! Jednakże trener drużyny słoweńskiej, Matjaz Zupan jest dobrej my¶li i wierzy, że kariera Zonty jeszcze nie dobiegła końca. Sam skoczek wci±ż ma zamiar kontynuować karierę po kontuzji i napewno nie zapomni jak się skacze.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
spiderman
Bogataj wskoczył do kadry Słowenii w sezonie 2004/2005 po udanych występach w CoC (m.in. wygrana w Engelbergu). Potem spysywał sie przyzwoicie w P¦. Był pewnym punktem reprezentacji Słowenii przez dłuższy okres czasu. Jednak już podczas M¦ w Oberstdorfie nie skakał najlepiej i już do końca sezonu nie umiał znaleĽć formy, któr± prezentowal w ¶rodkowej czę¶ci sezonu...
(21.11.2005, 17:33)
geografka
Nie przepadam za Słoweńcami!!!
(20.11.2005, 16:02)
Fanka z ......
@ ja

wiem , moje odliczanie zbliża sie do finalu :))
jeszcze 4 dni , do czwartku jako¶ wytrzymam , choc ciężko będzie ,
na moim GG , odliczam kolejno każdy dzień w statusie ,
jak ja to wytrzymam :))
(20.11.2005, 15:20)
Kibic- fanka
Super,szkoda że więcej się ich tam nie nazbierało! W końcu wyjdzie na to że nikt dokładnie nie potrenuje, ale najważniejsze jest to że już nie długo zacznie się sezon odpowiedni dla skoczków narciarskich.
(20.11.2005, 14:16)
chłop
Kariera Zonty rozwijała sie dynamicznie ale wydaje mi sie ze ta kontuzja i długa przerwa spowoduje to ze Peter juz nigdy nie bedzie w formie z TCS 2003/04.
(20.11.2005, 13:09)
andbal
Zonta w II periodzie wypadnie z 55 WRL. Bogatojowi to nie grozi, ale jak Sinkovac nie wejdzie do 55 tki i Słoweńcy nie zyskaj± z PK dodatkowego miejsca to na III period będ± mieli limit 5.
(20.11.2005, 12:41)
fan skoków
Rzeczywi¶cie brak Bogataja jest niespodziank±, ale też on nie miał jakiego¶ superowego sezonu mam wrażenie że skakał w drużynie bo poprostu lepszych nie było a nie dlatego bo miał tak± ¶wietn± formę. Skład Słoweńców wydaje się być optymalny.
pzodrowienia
(20.11.2005, 10:45)
spiderman
My¶lę, że przez ten tydzień skocznia będzie oblegana przez skoczków 24/24 h :D Ruka to obecnie jedyna czynna duża skocznia narciarska, na której można już oddawać skoki na ¶niegu. Dlatego wszyscy już tam jad± i od jutra powinni zacz±ć trenować :D
(20.11.2005, 00:09)
ja
@Fanka z Poznania
O tym odliczaniu dni mówisz już chyba od półtora miesi±ca :DDDDD
(19.11.2005, 20:41)
Fanka z..........
Ladnie ta skocznia , teraz będzie zapchana :))
wszyscy na hurrra , na skocznię , o rany :)))
Ale co tam , ja juz odliczam dni , :)
(19.11.2005, 19:03)