Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Jak co roku, bilety na konkursy P¦ w Zakopanem, ciesz± się wielkim zainteresowaniem. Organizatorzy przewidzieli po 26 tysięcy biletów na każdy dzień zawodów, to o 3 tysi±ce mniej, niż w zeszłym sezonie. "To trochę mniej niż podczas poprzedniego P¦, ale cały czas chcemy podnosić komfort na trybunach" - powiedział dyrektor zakopiańskiego P¦, Lech Nadarkiewicz.

Zainteresowanie biletami jest takie jak przed rokiem. Nie można jednak mówić o szaleństwie. "Od drugiej połowy paĽdziernika przyjmujemy rezerwacje, a bilety pojawi± się - podobnie jak w ubiegłych latach - nieco póĽniej, prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia. Trudno oszacować, ile biletów już znalazło nabywców, bo dopiero czę¶ć rezerwacji została potwierdzona przez kibiców wpłatami pieniędzy" - dodaje jedna z pracownic biura po¶rednicz±cego w sprzedaży wej¶ciówek.

Konkursy P¦ odbęd± się 28 i 29 stycznia 2006 r. Bilety kosztuj± 50 i 60 zł, w zależno¶ci od sektora. Wejsciówki na kwalifikacje kosztuj± 20 złotych.

więcej o P¦ w Zakopanem >>
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Marcin
Witam mam wiadomo¶ć dla ludzi którzy planuj± wyjazd na skoki do Zakopanego . Mam bilety na 1 i 2 dzień skoków w sektorze C z tym że wraz z noclegami w schronisku . Innej opcji nie ma , więc je¶li chcecie piszcie na meila :):) Lepiej mieć z noclegami niż kupować pod skoczni± co nie zawsze przyniesie efekt .
(12.12.2005, 23:16)
zdzisiek
Zapraszamy na skoki do Harrachova www.viator.pl
(24.11.2005, 13:58)
maciek
Czy jest kto¶ kto w ubiegłym roku był na skokach w ZAKOPANEM ? - szukam osób z przeciwnej trybuny do wymiany zdjęć . Ja byłem po lewej, górnej stronie trybun - piszcie...Jutro kupuje bilety na lew± górn± trybunę w ZAKOPANYM , szukam kogo¶ z przeciwnej strony trybun , kto będzie chciał się zamienić zdjęciami po skokach - je¶li jest kto¶ zainteresowany niech piszę - msrataj@wp.pl
(20.11.2005, 20:29)
maciek
jutro kupuje bilety na lew± górn± trybunę w ZAKOPANYM , szukam kogo¶ z przeciwnej strony trybun , kto będzie chciał się zamienić zdjęciami po skokach - je¶li jest kto¶ zainteresowany niech piszę - msrataj@wp.pl
(20.11.2005, 20:26)
Tiia
Heh, ja na szczę¶cie zd±żyłam kupić bilety, na P¦, mieszkam bardzo blisko Zakopanego...
Pozdrawiam,
Inger.
(20.11.2005, 12:04)
fan skoków
@spiderman
Gdyby były takie ceny biletów to aż się boję czy będzie choćby 1000 ludzi na trybunach.
Na konkurs i tak najprawdopodobniej nie pojadę. Wierzę że wyniki naszych skoczków będ± lepsze niż w poprzednich latach, bo (wiem że to ¶miesznie zabrzmi) pan Aleksander Kwa¶niewski nie będzie jako prezydent na trybunach a to często przynosiło pecha np LIO w Sydney kiedy to przyjechał na pocz±tek zmagań i nie zdobyli¶my żadnego medalu dopiero pod jego nieobecno¶ć zdobyli¶my medale- 14 czyli 100% wszystkich medali z Sydney. Ten przykład nie jest wyj±tkiem.
pozdrowienia
(20.11.2005, 02:33)
spiderman
Cały czas chc± podnosić komfort na trybunach :/ Akurat, żeby tak było...
Za 5 lat będzie tak: Organizatorzy przewidzieli 10 tys. biletów na każdy konkurs. To o aż 15 tys. mniej miejsc niż 5 lat temu, ale ci±gle chcemy podnosić komfort na trybunach :/ :P
Bilety kosztuj± 250 i 300 zł w zależno¶ci od sektora. Wejsciówki na kwalifikacje kosztuj± 100 złotych. Ceny biletów odpowiadaj± komfortowi na trybunach... :/
(20.11.2005, 00:18)
uskotko
@Kasia.
chyba nie mówisz o naszym Zakopanem i naszym Pucharze ¦wiata...?
(19.11.2005, 21:41)
Kasia
Nie moge sie już doczekać skoków w Zakopcu!!! Napewno tam bede jak zawsze!!! Bo tam jest BOSKO!!!
(19.11.2005, 20:06)
QBA
Już się nie mogę doczekać!!! Będzie zajefajnie!!!
(19.11.2005, 19:23)
wisnia
rok temu tez w urodziny Maddina było, a Madin miał na to wylane i nie przyjechał. rozmawiałam wtedy z Tuschem i powiedział, że Schmitta w lato przywiezie. i co? i znowu nic. juz przestaje wierzyc, że kiedys dane mi go bedzie na wlasne oczy ogl±dac:D
(19.11.2005, 19:21)
Fanka Schmita
ci co chc± kupić to niech się ¶piesz±
(19.11.2005, 15:06)
Freez
Poprawcie program (sobota 16.00 - seria próbna, 17.00 - konkurs)
(19.11.2005, 14:27)
ja
ale dlaczego ma sie tak skonczyc? pewnie wlasnie bedzie kupa ludzi i niezla masakra, alei tak pojade :D
(19.11.2005, 13:58)
uskotko
skończy się tak, jak "przed Małyszem", kiedy na skoki przychodziło 5-10 tys. ludzi i wszyscy byli zadowoleni. Jaki w tym sens?
(19.11.2005, 13:48)
:(
...i tak mnie tam nie będzie :( a szkoda...bo to suuuuuuuuuper impreza, a poza tym zawody w Zakopcu wypadaj± w urodziny Schmitta :(