Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

Dziś odbył się trzeci konkurs drużynowy zaliczany do klasyfikacji Pucharu Świata. Jak można było się spodziewać, pod nieobecność najlepszych skoczków świata, wygrała Austria, która wystawiła najmocniejszy skład (Andreas Widhoelzl, Martin Koch, Stefan Horngacher, Wolfgang Loitzl). Drugą pozycje zajęli gospodarze w składzie Miyahira, Yamada, Kasai i Funaki, na trzecim stopniu podium uplasowali się Finowie. Polacy zajęli 10, przedostatnią pozycję.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!

« styczeń 2002 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków85
Najlepsi w grupach:
1.Horngacher, 2.Miyahira, 3.Solem, 4.J.Hautamaeki, 5.Lang, 6.Bracht, 7.Kalinitschenko, 8.Kreuzer, 9.Parma jr, 10.W.Tajner i 11.Y.-J.Choi.
II grupa:
1.Yamada, 2.Ritzerfeld, 3.Salminen, 4.Loitzl, 5.Pettersen, 6.Kang, 7.Belov, 8.Podrebrsek, 9.Długopolski, 10.J.Hlava i 11.van Baarle.
III grupa:
1.Koch, 2.Kasai, 3.Yliriesto, 4.Neumayer, 5.Fatchullin, 6.Vrhovnik, 7.J.Jiroutek, 8.Forfang, 9.Śliwka, 10.Kim i 11.de Groot.
IV grupa:
1.Widhoelzl, 2.Kobelev, 3.Ylijaervi, 4.Herr, 5.Funaki, 6.H.-Ch.Choi, 7.Zonta, 8.Mayr, 9.Sakala, 10.Enger i 11.M.Bachleda.
(03.02.2011, 21:09)
fan skoków
Klasyfikacja drużynowa bez konkursów indywidualnych sezonu zimowego 2000/2001 (oficjalna):
1.Austria ------5362 pkt. (0 160 1278 1473 1108 1343)
2.Niemcy --------4234 pkt. (0 -80 -632 1541 1242 -739)
3.Finlandia ----3656 pkt. (0 200 -324 1508 -951 -673)
4.Japonia --------3003 pkt. (0 120 -711 -883 -553 -736)
5.Polska ----------2416 pkt. (0 -90 -586 1138 -364 -238)
6.Słowenia --------1950 pkt. (0 --0 -683 -394 -463 -410)
7.Norwegia ---------862 pkt. (0 100 -289 -281 --11 -181)
8.Szwajcaria ----------603 pkt. (0 --0 --69 -376 -158 ---0)
9.Rosja -----------------554 pkt. (0 --0 --21 -116 -127 -290)
10.Stany Zjednoczone 451 pkt. (0 0 181 199 55 --16)
11.Włochy -------------371 pkt. (0 --0 -108 -150 -109 ---4)
12.Czechy --------------336 pkt. (0 --0 -121 -199 --12 ---4)
13.Francja ----------------219 pkt. (0 --0 ---0 --24 -195 ---0)
14.Korea Południowa -80 pkt. (0 --0 --25 ---0 ---1 --54)
15.Kazachstan -------------58 pkt. (0 --0 ---2 ---6 --50 ---0)
16.Holandia -----------------11 pkt. (0 --0 ---0 ---0 ---0 --11)
17.Szwecja ---------------------9 pkt. (0 --0 ---0 ---9 ---0 ---0)
18.Słowacja --------------------6 pkt. (0 --0 ---6 ---0 ---0 ---0)
(26.10.2009, 22:40)
fan skoków
Klasyfikacja drużynowa z konkursami indywidualnymi sezonu zimowego 2000/2001:
1.Austria --6275 pkt. (289 784 1278 1473 1108 1343)
2.Niemcy ---4934 pkt. (273 507 -632 1541 1242 -739)
3.Finlandia 4700 pkt. (531 713 -324 1508 -951 -673)
4.Japonia ----3331 pkt. (106 342 -711 -883 -553 -736)
5.Polska -----2910 pkt. (130 454 -586 1138 -364 -238)
6.Słowenia ---2138 pkt. (-19 169 -683 -394 -463 -410)
7.Norwegia ----1137 pkt. (-29 346 -289 -281 --11 -181)
8.Szwajcaria -------708 pkt. (--9 -96 --69 -376 -158 ---0)
9.Rosja ---------------555 pkt. (--0 --1 --21 -116 -127 -290)
10.Stany Zjednoczone 493 pkt. (34 8 181 199 55 16)
11.Czechy -----------421 pkt. (--5 -80 -121 -199 --12 ---4)
12.Włochy ----------399 pkt. (--4 -24 -108 -150 -109 ---4)
13.Francja -------------265 pkt. (--7 -39 ---0 --24 -195 ---0)
14.Korea Południowa 80 pkt. (-0 --0 --25 ---0 ---1 --54)
15.Szwecja ----------------72 pkt. (--0 -63 ---0 ---9 ---0 ---0)
16.Kazachstan -----------58 pkt. (--0 --0 ---2 ---6 --50 ---0)
17.Holandia ---------------11 pkt. (--0 --0 ---0 ---0 ---0 --11)
18.Słowacja ------------------6 pkt. (--0 --0 ---6 ---0 ---0 ---0)
(26.10.2009, 22:35)
fan skoków
51.Kazuhiro Nakamura --72 pkt. (-19 -53 --0 --0 --0 --0)
52.Sylvain Freiholz --------69 pkt. (--0 -63 --0 --6 --0 --0)
53.Kristoffer Jaafs -----------66 pkt. (--0 -57 --0 --9 --0 --0)
54.Joerg Ritzerfeld ---------65 pkt. (--0 --0 --7 --2 --1 -55)
55.Stefan Kaiser -----------60 pkt. (--0 -39 --0 --0 --0 -21)
56.Janne Ylijaervi ---------57 pkt. (--0 --0 --0 -18 --3 -36)
57.Bjoern Einar Romoeren 53 pkt. (0 0 -53 --0 --0 --0)
58.Frank Loeffler -----------53 pkt. (-30 -15 --0 --8 --0 --0)
59.Masayuki Sato -----------52 pkt. (--0 --0 -52 --0 --0 --0)
60.Clint Jones ----------------51 pkt. (--0 --0 --0 -51 --0 --0)
61.Jani Soininen ----------49 pkt. (-34 -15 --0 --0 --0 --0)
62.Dirk Else -------------------49 pkt. (--0 --0 --0 --0 -23 -26)
63.Tomasz Pochwała -----46 pkt. (--0 --0 --8 --8 --0 -30)
64.Michael Neumayer ----43 pkt. (--0 --1 --3 --0 --0 -39)
65.Hansjoerg Jaekle ------41 pkt. (--0 -26 -14 --1 --0 --0)
66.Reinhard Schwarzenberger 40 pkt. (18 22 0 0 0 0)
67.Morten Solem ----------39 pkt. (--0 -27 --2 --0 --0 -10)
68.Roland Audenrieth ----37 pkt. (--0 --0 -37 --0 --0 --0)
69.Kimmo Yliriesto --------35 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 -35)
70.Jakub Hlava --------------35 pkt. (--0 --0 -35 --0 --0 --0)
71.Primoz Uhr-Zupan -----33 pkt. (--0 --2 -31 --0 --0 --0)
72.Marco Steinauer -------33 pkt. (--9 -24 --0 --0 --0 --0)
73.Heung Chul Choi ------27 pkt. (--0 --0 -22 --0 --1 --4)
74.Takanobu Okabe -------27 pkt. (--0 --0 --9 --0 --0 -18)
75.Marcin Bachleda -------26 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 -26)
76.Janne Happonen ------25 pkt. (--0 --0 --0 -25 --0 --0)
77.Michal Dolezal ----------25 pkt. (--0 --0 --5 -20 --0 --0)
78.Akira Higashi -------------23 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 -23)
79.Łukasz Kruczek ----------21 pkt. (--0 --0 -16 --0 --0 --5)
80.Markus Eigentler -------21 pkt. (--0 --0 -21 --0 --0 --0)
81.Manuel Fettner ---------19 pkt. (--0 --0 --0 -12 --7 --0)
82.Daniel Forfang ----------18 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 -18)
83.Blaz Vrhovnik ------------18 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 -18)
84.Lassi Huuskonen --------15 pkt. (--0 --0 --0 -15 --0 --0)
85.Hiroya Saito --------------13 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 -13)
86.Alexander Belov -------13 pkt. (--0 --0 -13 --0 --0 --0)
87.Haavard Lie --------------12 pkt. (--0 -12 --0 --0 --0 --0)
88.Lars Bystoel ---------------11 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 -11)
89.Ingemar Mayr ---------------9 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 --9)
90.Teppei Takano ------------8 pkt. (--0 --0 --8 --0 --0 --0)
90.Ole Christen Enger -------8 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 --8)
92.Tomisław Tajner ----------7 pkt. (--0 --0 --0 --7 --0 --0)
93.Johan Munters -------------6 pkt. (--0 --6 --0 --0 --0 --0)
93.Martin Mesik -----------------6 pkt. (--0 --0 --6 --0 --0 --0)
93.Emmanuel Chedal -------6 pkt. (--0 --0 --0 --6 --0 --0)
93.Sigurd Pettersen ----------6 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 --6)
97.Stanislav Filimonov -----6 pkt. (--0 --0 --0 --6 --0 --0)
98.Pekka Salminen -----------5 pkt. (--0 --0 --0 --5 --0 --0)
98.Rok Benkovic ----------------5 pkt. (--0 --0 --0 --5 --0 --0)
98.Kai Bracht --------------------5 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 --5)
101.Jakub Jiroutek ------------4 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 --4)
102.Morten Aagheim --------3 pkt. (--0 --3 --0 --0 --0 --0)
102.Hans Petrat ----------------3 pkt. (--0 --0 --3 --0 --0 --0)
102.Chil Gu Kang -------------3 pkt. (--0 --0 --3 --0 --0 --0)
102.Sota Okamura ------------3 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 --3)
106.Stefan Pieper -------------2 pkt. (--0 --0 --2 --0 --0 --0)
106.Maxim Polunin ----------2 pkt. (--0 --0 --2 --0 --0 --0)
106.Remi Santiago -----------2 pkt. (--0 --0 --0 --0 --2 --0)
106.Christoph Kreuzer -------2 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 --2)
110.Yukio Sakano -------------1 pkt. (--0 --0 --1 --0 --0 --0)
110.Grega Lang ----------------1 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 --1)
(26.10.2009, 22:30)
fan skoków
Ranking WRL po IV periodzie sezonu 2001/2002 (V-VI periody sezonu 2000/2001 i I-IV periody sezonu 2001/2002):
Klasyfikacja indywidualna:
1.Adam Małysz 2087 pkt. (130 350 397 810 264 136)
2.Sven Hannawald 1130 pkt. (26 -0 -45 399 500 160)
3.Martin Schmitt 1106 pkt. (145 253 169 297 147 95)
4.Martin Hoellwarth 1053 pkt. (45 15 333 315 260 85)
5.Andreas Goldberger 1024 pkt. (74 206 364 265 95 20)
6.Andreas Widhoelzl 1001 pkt. (32 1 153 278 227 310)
7.Matti Hautamaeki 997 pkt. (110 74 42 311 300 160)
8.Stefan Horngacher 990 pkt. (76 169 357 169 70 149)
9.Risto Jussilainen 735 pkt. (160 188 --1 259 -83 -44)
10.Martin Koch ------559 pkt. (--0 -48 -16 209 -50 236)
11.Stephan Hocke ---551 pkt. (--0 --0 -69 356 101 -25)
12.Kazuyoshi Funaki 507 pkt. (-0 --0 126 268 -60 -53)
13.Simon Ammann --471 pkt. (--0 --0 -69 257 145 --0)
14.Peter Zonta ------467 pkt. (--0 -26 138 119 -66 118)
15.Veli-Matti Lindstroem 449 pkt. (112 76 41 135 65 20)
16.Alan Alborn -------442 pkt. (-34 --8 181 148 -55 -16)
17.Roberto Cecon --399 pkt. (--4 -24 108 150 109 --4)
18.Hideharu Miyahira 381 pkt. (27 52 58 75 102 -67)
19.Christoph Duffner 377 pkt. (33 -73 129 -82 -52 --8)
20.Igor Medved --------375 pkt. (-11 136 213 --8 --1 --6)
21.Noriaki Kasai ------357 pkt. (-53 -57 -46 -79 -30 -92)
22.Masahiko Harada 354 pkt. (--0 -20 237 -65 --8 -24)
23.Wolfgang Loitzl -348 pkt. (-44 124 -34 -23 --1 122)
24.Damjan Fras --------348 pkt. (--0 --0 223 -81 -23 -21)
25.Janne Ahonen --308 pkt. (-26 -12 119 -49 -84 -18)
26.Jakub Janda --------307 pkt. (--5 -80 -81 129 -12 --0)
27.Jussi Hautamaeki 280 pkt. (30 60 -29 112 -21 -28)
28.Valery Kobelev ----245 pkt. (--0 --0 --8 105 -71 -61)
29.Michael Uhrmann 216 pkt. (-8 -23 -85 -53 -31 -16)
30.Toni Nieminen ---210 pkt. (--0 -32 -36 109 -15 -18)
31.Tommy Ingebrigtsen 208 pkt. (27 60 55 65 --1 --0)
32.Alexander Herr ----204 pkt. (--4 -15 -63 -62 -10 -50)
33.Tami Kiuru ----------200 pkt. (-43 -56 --0 -63 -24 -14)
34.Roar Ljoekelsoey ---198 pkt. (--0 --0 107 -77 --5 --9)
35.Hiroki Yamada -------196 pkt. (--0 --0 --4 --7 -99 -86)
36.Robert Kranjec ------179 pkt. (--0 --0 --0 --5 116 -58)
37.Georg Spaeth -----172 pkt. (-27 -21 --6 -31 -77 -10)
38.Wojciech Skupień --143 pkt. (--0 --3 136 --4 --0 --0)
39.Yuta Watase -----------135 pkt. (--1 --0 129 --0 --0 --5)
40.Andreas Kuettel ----135 pkt. (--0 --9 --0 113 -13 --0)
41.Kazuya Yoshioka ---132 pkt. (--6 -40 -41 -39 --4 --2)
42.Primoz Peterka ------121 pkt. (--0 --0 --0 -26 -57 -38)
43.Nicolas Dessum -----107 pkt. (--7 -39 --0 -18 -43 --0)
44.Anders Bardal -------107 pkt. (--2 -42 --0 -39 --5 -19)
45.Ildar Fatchullin --------97 pkt. (--0 --1 --0 -11 -56 -29)
46.Henning Stensrud ----92 pkt. (--0 -78 -14 --0 --0 --0)
47.Jure Radelj ---------------91 pkt. (--8 --5 -78 --0 --0 --0)
48.Robert Mateja ---------90 pkt. (--0 -11 -29 --9 --0 -41)
49.Ville Kantee -------------85 pkt. (-16 --0 -56 --7 --6 --0)
50.Olav-Magne Doennem 82 pkt. (0 24 -58 --0 --0 --0)
(26.10.2009, 22:25)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Austriacy triumfują w Sapporo (PŚ Sapporo)
Austriacy triumfują w Sapporo (PŚ Sapporo)

Austriacy triumfują w Sapporo (PŚ Sapporo)

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
19.8.2024
11:30
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
20.8.2024
16:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - podsumowanie
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich