Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP

Do Igrzysk w Turynie pozostały trzy miesi±ce. Chyba tylko najwierniejsi i w miarę bogaci kibice będ± mieli szanse zobaczenia na żywo, jak Małysz zdobywa olimpijskie złoto na skoczni w Pragelato :-).

Kibice, którzy nie zamówili biletów odpowiednio wcze¶niej, już dzi¶ mog± mieć kłopot z dostaniem się na konkursy skoków. Prawo sprzedaży biletów Polakom przyznano firmie CoSport, a jej po¶rednikiem jest Olimpijskie Biuro Podróży. Niestety zostały już tylko wej¶ciówki na kwalifikacje i konkurs drużynowy. Ceny biletów na konkursy wahały się miedzy 50-220 euro, w zależno¶ci od sektora pod skoczni±.

Dla gapowiczów jest jeszcze ostatnia szansa - kupno biletu przez Internet. Można je zamówić na oficjalnej stronie Igrzysk - www.torino2006.ticketone.it. Plusem zamówień on-line s± niższe ceny - na ¶redni± skocznie (100-150 euro), na duż± (170 euro), a na konkurs drużynowy (110-170 euro). Opłata manipulacyjna wynosi 30 euro, niezależnie od liczby biletów.

Dobr± informację mamy dla kibiców innych sportów zimowych. U polskiego po¶rednika s± jeszcze bilety na konkursy pozostałych dyscyplin t.j.: biathlon, łyżwiarstwo figurowe czy biegi narciarskie.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« listopad 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Zdzisiek
Polecam tanie wyjazdy do Harrachova !!! Suprer atmosfera i tanie piwko albo grzane wino. Jak by kto¶ chcaił co¶ więcej się dowiedzieć to niech napisze na mój e-meil
(18.11.2005, 16:49)
Kukka
Kto zdobędzie złoto, dowiemy się już całkiem niedługo. Na razie to sobie możemy pospekulować. Albo pomarzyć.
(07.11.2005, 12:46)
Andrzej
Pocz±tkowo my¶lałem,że skocznia będzie miała punkt konstrukcyjny 120m a się okazało się,że skocznia otrzymał± punkt konstrukcyjny K-125.
(06.11.2005, 16:19)
fan skoków
@Fanka z Poznania
Zgadzam się z tob± w 100%, najlepszym dowodem jest Ammann z poprzedniego sezonu olimpijskiego: na pocz±tku był 0, a został bohaterem- oczywi¶cie to taki skrót my¶lowy którego dosłownie nie należy brać, ale wiadomo jak było wtedy z nim kiedy do konkurów w Engelbergu był zwykłym skoczkiem który nawet punktów nie potrafił zdobywać, a potem wszyscy wiedz± co było.
pozdrowienia
(06.11.2005, 15:11)
Fanka z .....
I dodam jeszcze , że dzi¶ jest niedziela ,
i wszystko może się zdarzyć :)))
(06.11.2005, 14:41)
Fanka z Poznania
A ja powiem tak: jak mój przedmówca , to s± skoki i to jest sport ,
a w sporcie nigdy nie nalezy mówić "nie czy nigdy" ,
zloto jest możliwe dla każdego zawodnika ,
a wygra ten , który będzie dysponowal w tym dniu najlepsz± form± i odrobin± szczę¶cia , bo bez tego ani rusz.
Ale potencjalnie każdy zawodnik , ma szansę .
(06.11.2005, 14:39)
Jaro
to s± skoki narciarskie - tu nic nie jest pewne...
(05.11.2005, 18:55)
fan lucan
powiem krótko adam nie wygra zlota i to jest bardzo pewne jak to ze dzisiaj jest sobota
(05.11.2005, 17:54)
fan skoków
@Fanka z Poznania
Rozumiem teraz. Tak zareagowałem bo trochę jestem na tym punkcie uczulony. Dzięki za informację o transmisję w TV. Zgadzam się z tob± całkowicie co do nastawienia na złoto Małysza.
pozdrowienia
(04.11.2005, 23:36)
Fanka z ......
@ fan skoków

ja tak napisalam o Malyszku , bo niektórzy przedemn± , pisz± ,o zlotym medalu , i dotycz± te wypowiedzi glównie jego ,
więc odpisalam , poprostu jak ja to widzę ,
co do reszty to oczywi¶cie , że zgadzam się z Tob± , ja równiez będę trzymać kciuki za wszystkich naszych ,zawodników , jakże mogloby być inaczej , życzę wszystkim naszym sportowcom , aby zajęli jak najlepsze miejsca , i będę się cieszyć , je¶li cala druzyna mile nas zaskoczy ,
więc wszystkim im życzę szczę¶cia , i zdrowia bo to glównie jest potrzebne ,
co do transmisji z Turynu , na stronie PZN , jest już oficjalnie podany wykaz wszystkich transmisji i TVP-1 , będzie relacjonować , wszystkie konkursy , Igrzyska również i na żywo ,
zawody będa się odbywać w dn. 12,18,20 luty ,
od godz.17.30 -20.00.
(04.11.2005, 23:15)
fan skoków
@Fanka z Poznania
Może powiesz że czepiam się szczegółów, ale napiszę bo moim zdaniem to istotny szczegół że należy za wszystkich naszych skoczków trzymać równie mocno kciuki (ponieważ to strona o skokach to napisałem jedynie o skoczkach, ale oczywi¶cie należy je trzymać tak samo za wszystkich naszych sportowców). I jeszcze jedno, je¶li u pozostałych naszych skoczków wszystko zagra dopisze zdrowie, forma itd to możemy być spokojni o wynik konkursu drużynowa a wręcz o jak±¶ drobn± niespodziankę (na medal to w±tpię). Co do Ammanna to zgadzam się że na ten moment nie ma szans na obronienie złotych medali, ale trzeba pamiętać że 4 lata temu o tej porze gdyby kto¶ powiedział większo¶ci z was że Simi będzie najlepszy we wszystkich konkursach ZIO to by¶cie go uznali za wariata. Niespodziankę Ammann może znów sprawić teoretycznie.
Co do transmisji konkursów z Turynu, to usłyszałem od kolegi że nie będzie ich transmisji na żywo na TVP, ale nie wierzę w to. ale do Turynu i tak się nie wybieram.
pozdrowienia
(04.11.2005, 22:55)
Jaro
a mnie się wydaje, że wygra (niestety...) Ahonen...
(04.11.2005, 22:27)
swissair
Simmona zastapi inny Szwajcar ; ) Oni maja monopol na zloto, zapamietajcie ten moj post i porozmawiamy za 4 miesiace.
(04.11.2005, 19:24)
zenek
to ja jednak wole jechać do Zakopanego i Harrachova za mniejsza kase :I
(04.11.2005, 17:37)
Fanka zPoznania
Wyjazd do Turynu jak dla mnie graniczy z cudem.
Koszty straszne , nie tylko sam wstęp na Igrzyska , ale inne sprawy ,
to wyjazd dla bogaczy ,
kibiców i tak będzie malo z Polski , mysle , że nie tylko z Polski ale wogole ,
to raz ,
a po drugie , ludzie , gdzie jest powiedziane , że Malysz ma zdobyć zloty medal ??jak tak bedziecie nastawieni , to każde następne miejsce będzie dla was tragedi± ,
można raczej , oczekiwać , że występ Malysza będzie dobry , a nawet bardzo dobry , który może przynie¶ć mu medal ,on sam pewnie nie może nawet tak mysleć , że jedzie po medal , lecz będzie myslal o dwóch dobrych skokach , a reszta przyjdzie wraz z wynikiem ,
więc trzymajmy za niego kciuki , bo jesli wszystko zagra , będzie w dobrym zdrowiu i dyspozycji , to byc może sprawi sobie i nam rado¶ć , ale już teraz z góry nie mozna zakladac , że Adam jedzie po zloto.
Co do Simmona , nie jest wstanie już obronić swoich tytulów , raczej , nie .
(04.11.2005, 17:27)
Jaro
a jak Małysz nie wygra, to powiemy, że to nie rzeczywisto¶ć, a MATRIX
(04.11.2005, 16:24)
biedronka
" beda mieli szanse zobaczenia na żywo, jak Małysz zdobywa olimpijskie złoto na skoczni w Pragelato :-)."

i bardzo dobrze, MY KREUJEMY RZECZYWISTOSC! :)
(04.11.2005, 16:06)
chłop
A ja tam do Turynu sie nie wybieram. A to że Ada¶ wygra to nie był bym taki pewny :-) !!!
(04.11.2005, 14:16)
Andrzej
Trudne zadanie czeka Simona Ammnana,który musi obronić tytuł olimpijskiego jednoczesnie 2 złote medale.
(04.11.2005, 13:45)