Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
PŚ druż.

Norweski Związek Narciarski, zadowolony z pracy Miki Kojonkoskiego, chce zatrudnić Fina na kolejne kilka lat. Kojonkoskiemu złożono ofertę przedłużenia kontraktu do roku 2008. Przewodniczący komitetu skoków Norges Skiforbund, Steinar Johannessen, ogłosił dziś, że propozycja zawiera w sobie możliwość przedłużenia kontraktu na kolejne dwa sezony, czyli do roku 2010.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Aktualny kontrakt Kojonkoskiego trwa do końca sezonu olimpijskiego 2005-2006. Podczas udzielonego w dniu wczorajszym wywiadu dla telewizji NRK szkoleniowiec kadry Wikingów powiedział, że nie zamierza przez całe życie być trenerem skoków narciarskich, aczkolwiek nie ma jeszcze planów na przyszłość. "W którymś momencie muszę powiedzieć: koniec. Jeśli nie będę miał wystarczającej motywacji, zupełnie bez sensu będzie dalej to ciągnąć."

Ostateczną decyzję w sprawie przedłużenia umowy Kojonkoski powinien podjąć przed rozpoczynającymi sezon konkursami w fińskim Kuusamo. "Jestem pewien, że uda się rozstrzygnąć tę kwestię na naszą korzyść" powiedział Clas Brede Brathen, prezes Norweskiego Związku Narciarskiego.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« październik 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
uskotko
@mmm.
Ależ oczywiście. Sympatie i antypatie. Tyle że podówczas wypada jakoś tak po równo je okazywac - nie ograniczać się do antypatii jeno, nie uważasz? Tymczasem, tak przy okazji, Twoje komentarze to 99,99% siermiężnej krytyki i niezadowolenia. Skoro już pytasz :)
(07.10.2005, 14:50)
mmm_krakow
@uskotko
Chyba każdy ma swoje sympatie i antypatie :) To chyba normalne :D
Niech zatem "san" nie marudzi, tylko poszuka w archiwum :) Może znajdzie o kim pisałam pozytywnie :D
(07.10.2005, 10:51)
uskotko
@san.
To nie zawsze krytyka - częstokroć i negatywizm ;)
(07.10.2005, 10:39)
mmm_krakow
@san
Gdzie w zdaniu o tym, że "Finy" za Miką nie tęsknią znalazłeś krytykę? Ja tylko stwierdziłam fakt :> Niestety prawdziwy :>
(07.10.2005, 08:08)
san
@mmm_krakow...
ty lubisz innych tak...troche krytykowac?! czy czasami tez piszesz cos...pozytywnego?
(06.10.2005, 20:21)
Frankie
Mika i Norwegia to nierozerwalna całość , przynajmniej dla mnie. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło go nie być w kadrze...
(06.10.2005, 17:06)
Norgefan
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" - jak to mądrze brzmią słowa piosenki. Mam nadzieję, że Mika wybierze odpowiedni moment, ale że nie bedzie to jeszcze tak zaraz. Bez Miki świat skoków nie będzie już taki sam. Wiem, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale taka osobowość i autorytet na pewno po swoim odejściu pozostawi pustkę zarówno w sercach zawodników jak i kibiców. MIKA RULEZ !!!
(06.10.2005, 16:16)
mmm_krakow
@kissa
Tylko że Suomi jakoś za nim dziwnie nie tęsknią...
(06.10.2005, 12:33)
fan skoków
A ja chciałbym żeby zastąpił Kuttina i u nas był trenerem.
pozdrowienia
(05.10.2005, 21:30)
kissa
Mika wracaj do Finlandii !!!
Jesteś Finem wiec powinno Ci zależec na dobrych wynikach swoich rodaków
(05.10.2005, 20:58)
daf
z nim tez nie...
(05.10.2005, 16:37)
Linta
On musi zostac! Bez Niego Norwegia już nie będzie ta sama !

(05.10.2005, 15:54)
mmm_krakow
Niech zostanie :)))))))))
Z przyjemnością obejrze tę "potęgę Wikingów" już w krótkim czasie :)))))))))))))))))))))))
Zwłaszcza jak nie wprowadzi młodych do kadry :))))))))))))
(05.10.2005, 15:13)
ja
Norweski Związek Narciarski musi walczyć o Kojonkoskiego. O takiego trenera trzeba walczyć. Może i w ostatnim sezonie Norwegowie nie odnieśli wielu sukcesów, ale dzięki Kojonkoskiemu mają ogromne możliwości.
(05.10.2005, 14:03)