Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137

W najbliższy weekend, 17 i 18 wrze¶nia, na skoczni we Frenstacie (HS-105) odbęd± się letnie mistrzostwa Czech. Konkursy o tytuł najlepszego skoczka lata u naszych południowych s±siadów będ± z pewno¶ci± bardzo ciekawe, gdyż wystartuje w nich Jakub Janda, triumfator tegorocznej edycji Letniej Grand Prix, a także dobrze spisuj±cy się Jan Matura i Jan Mazoch. Zawody powinny wzbudzić zainteresowanie równiez polskich kibiców, gdyż oprócz reprezentantów Czech i Słowenii wystartuj± w nich także skoczkowie z Polski.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Do Czech pojedzie między innymi Mateusz Rutkowski, Klimek Murańka oraz Wojciech Skupień, za spraw± którego powstało w ostatnim czasie wiele kontrowersji w obozie polskich skoków narciarskich. Skupień, który kilka tygodni temu podczas treningów w Lahti pokonał Janne Ahonena, aby udowodnić swoj± wysok± formę powinien stoczyć interesujac± walkę z bardzo dobrze skacz±cym tego lata Jand±. Najlepszy czeski skoczek jest obecnie w wybornej formie, co potwierdzaj± chociażby ostatnie konkursy LGP, podczas których skoczek z Czech wyraĽnie dominował.

Pierwsze nieoficjalne treningi zaplanowano już na pi±tek. Mistrzostwa odbęd± się w kategoriach seniorów, juniorów i dzieci.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
klemens
Niejaki dream był na wieży startowej ale strasznie tam napaskudził, zanim zemdlał.
(17.09.2005, 15:52)
Fanka z Poznania
Mam info , że KLimek skakal już wczoraj na treningu , i zawsze l±dowal na 100 metrze ,
ponadto najlepiej prezentowali się Wojtek Skupień i Jakub Janda , którzy tegularnie przekraczali punkt K ,
napewno konkurs będzie ciekawy ,
tylko o której godzinie on jest , czy ktos wie ??
(17.09.2005, 10:02)
dream
Klimek ma 5 razy dłuższe narty niż on sam. Takie narty same lec±. Organizatorzy na pewno pozwol± mu skoczyć.(na takich nartach, to mog± nawet robota zamontować, jak Arabowie a i tak daleko skoczy).
(17.09.2005, 00:26)
Fanka z Poznania
Dowcipny to ty jeste¶ , trzeba to przyznać ,
ale tylko dowcipny , pozatym kiepsko .
(16.09.2005, 22:58)
eks-pert
Mateusz R. startuje bo dowiedział się że w Czechach jest dobre piwo i dlatego wystartuje. Wygra Klimek Murańka. Janda drugi. Dalej nie wiem : )
(16.09.2005, 16:27)
Henio
@ Daro
W pogramie mówa jest tylko o roczniku 90,91.
Koty się łapi± ,ale już Słowiok i Murańka mog± być niedopuszczeni do zawodów i wyst±pić tylkow charakterze przedskoczków
(16.09.2005, 13:26)
ciekawy
Czy z kadry A i B też wystartuj± w M.Czech.
Może choć srebrni Z Kamilem,Stefankiem,Piotrkiemi Toporem będ± skakać ?
(16.09.2005, 10:07)
Fanka z Poznania
@ fan skoków
popatrz , cuda się zdarzaj± czasem , i to jakie , :))
chyba sama zacznę w nie wierzyć ,
Pozdrawiam
(16.09.2005, 09:09)
fan skoków
@Fanka z Poznania
Chyba zacznę wierzyć w cuda: nie ma żadnego z Tajnerów a jest Skupień i Urbański.
pozdrowienia
(15.09.2005, 23:25)
Fanka z Poznania
No to sluchajcie , rewelacja dnia ,
Wojtek Skupien jedzie do USA na PK , razem z Bachleda , Hul± , Urbańskim ,
ale uwinęli się z tym wszystkim blyskawicznie , supwer , no Wojtek pokaz co potrafisz i PS masz murowany , starty zapewnione ,
nie wierzę wlasnym oczom , Skupień jedzie do USA !!!
(15.09.2005, 22:40)
Daro
Tak, wszyscy skakac beda na K-95. Razem z Muranka wystapi tam np. chocby Vlaďka Pustková.
(15.09.2005, 18:18)
mmm_krakow
@Fanka z Poznania
Znaj±c miło¶c Ediego do kasy może sie okazac, że jeszcze podczas konkursów w Kuusamo Wojtek będzie siedział w kraju, bo z "Mleczkiem" na kasku nie będzie mógł startować :P
(15.09.2005, 15:21)
spiderman
Będ± jaja jak Skupień wygra :D Mam nadzieję, że się tak stanie ;)
(15.09.2005, 15:02)
Fanka z Poznania
A jak to wla¶ciwie jest z tymi zawodami , może ktos wie ?
bo w programie nie przewiduje sie zawodów w kategorii dzieci ,
więc czy to oznacza , że Klimek bedzie skakal razem ze wszystkimi , na K-95 ???
U nas w kraju to by bylo nie mozliwe , a jak tam będzie , czy ktos wie ???
(15.09.2005, 12:35)
Fanka z Poznania
Wla¶nie wyczytalam, że Skupień z nizszych rozbiegów na Wielkiej Krokwi skacze aktualnie po ponad 130 m ,
więc jesli zaskoczy tam w zawodach tak jak tu u nas , może pokaonać Jandę , sk±d wiadomo , że Jandys już się nie wyskakal ?
ja już ogl±dalam w tym sporcie takie cuda , że nikt by sie pewnych wyników nie spodziewal , więc wszystko jest możliwe ,
co do Mateusza , jestem pewna , że nie znajdzie się nawet w dziesi±tce , to przykre , ale tak będzie , zobaczycie ,
z tego co czytam, pomimo , że Zarz±d uchwalil ,że Wojtek będzie mógl skakac ze swoim logo , nadal s± problemy , wszystko leży teraz w rękach Ediego Federera , Zwi±zek polecil mu dogadać się z t± firm± , ale jak szybko to zrobi ? nie wiadomo , PS za pasem ,
i na zawody PS powinni być powolani zawodnicy , którzy prezentuj± w danej chwili najwyższ± formę , czy tak będzie ??
zobaczymy , ale gdyby Zwi±zek podj±l by tak± uchwalę przynajmniej rok temu , dzi¶ nie mieliby¶my tak chorych sytuacji ze sponsorami.
ZYczę Wojtkowi , żeby w najbliższy wekend pokazal , że jest dobry i skacze , na najle[szym poziomie.
(15.09.2005, 10:27)
Daro
Drodzy moi. Ciezko bedzie Skupniowi pokonac Jandysa i oznaczylbym ten wyczyn jako niemozliwy. Skupien bedzie sie cieszyl, jesli bedzie w piatce. Rutkowski moim zdaniem zajmie miejsce kolo dziesiatki.
@Jaro: stawiam ze bedzie okolo 400-450 kibicow. To jest Frenątát, tutaj ludzie od wielu lat kibicuja skokom. W zeszlym roku bylo nas cos ponad 200, ale wtedy Janda nie byl w tak wysokiej formie.
(14.09.2005, 19:29)
motylek
Mam nadzieję, że będzie startował Hajek:P i mam nadzieję, że wygra (albo chociaż będzie na podium...:D)
(14.09.2005, 19:23)
Jaro
ciekawe ilu kibiców przyjdzie pod skocznię... ja stawiam, że 12
(14.09.2005, 14:52)
Fanka z Poznania
@ Jasiek -
bylaby to prawdziwa sensacja , swoj± droga wszystko jest możliwe , może Jandys juz sie tak wyskakal , że ma do¶ć !! :)))
Z tego co mi wiadomo , co do Rutkowskiego M.
nadal s± problemy , nawet w swoim klubie przeskakuja go inni , nie jest dobrze.
(14.09.2005, 13:05)
Jasiek
Ciekawe, czy Skupień pokona Jandę, co jest możliwe.
(14.09.2005, 12:27)
fan skoków
Chciałbym żeby Skupień i Rutkowski (przede wszystkim) i inni Polacy pokazali się z dobrej strony i żeby Wojtek udowodnił Kuttinowi że można na niego liczyć.
pozdrowienia
(14.09.2005, 11:40)
red
a Sobczyk?
(14.09.2005, 11:26)
ona
w zeszlym roku zyla byl dobry ma Mistrzostwach Czech!chyba nawet zdobyl tytul juniorow!
(14.09.2005, 11:12)
andbal
Współzawodnictwo na mistrzostwach Czech nie da obrazu o formie Pana Skupnia na tle pozostałych naszych zawodników. Z tym trzeba poczekać aż do MP 15-16.10 a to jeszcze miesi±c i forma wszystkich może się zmienić (łacznie z form± Skupnia). Mnie ciekawi czy pozbierał się Mateusz R. któremu w karierze przysłużyły się także media, opiekunowie szkoła no i on sam. Je¶li nie już to w przyszło¶ci może jeszcze z niego być niezły skoczek.
(14.09.2005, 09:50)
Fanka z Poznania
No oby się Wojtkowi powiodlo , życzę mu tego , niech udowodni , że jeszcze mozna liczyć na niego , to do¶wiadczony zawodnik ,
uważam , że i tak ten caly raban mial sens woków Wojtka , nawet jesli mu się nie powiedzie ,
bo nareszcie PZN cos zmienil , nareszcie zawodnicy z poza kadry i innym sponsorem będ± mogli być powolywani na zawody.
(14.09.2005, 09:39)
Apoloniusz
@ RED
Prawdopodobnie bedzie startować mniej niż 30 skoczków .Czyli Skupień nie ma możliwo¶i zaj±ć mioejsca gorzszego niż pierwsza dziesi±tka.
(14.09.2005, 09:38)
run
Juz wiele razy liczyłem na W. Skupienia, ale zawsze to były tylko przebłyski. Zreszt± nie tylko u niego jest teen problem. Zobaczymy co pokaże i Wojtek i Mateusz Rutkowski...
(14.09.2005, 09:32)
red
ja bym chciał, żeby Skupień pokazał wszystkim, jak bardzo się mylili, odstawiaj±c go na boczny tor, ale pewnie udowodni, że Kuttin miał rację, zajmuj±c 30 miejsce...
(14.09.2005, 09:19)
Rutkofan
Osobi¶cie liczę bardzo na oba Rutki.
Mateusz na pudle seniorów a Łukasz wygra konkurs juniorów!!!.
(14.09.2005, 09:13)