Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Tylko 48 skoczków zostało zgłoszonych do zawodów w Hakubie. Z liderów zabrakło tylko Andreasa Kuettela, który podobnie jak wszyscy Szwajcarzy, został w swoim kraju. W zwi±zku z mał± ilo¶ci± zawodników, organizatorzy nie maj± potrzebu przeprowadzania kwalifikacji. Wobec tego zmienili nieco program zawodów, przesuwaj±c dwie serie treningowe z godz. 10:00 na 11:00, anuluj±c przy tym kwalifikacje. Na relacje z treningów zapraszamy do naszego działu LIVE. relacja LIVE >>

 Lista startowa
 numer i skoczek
  1. Yukio Sakano (Japonia)
  2. Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
  3. Masahiko Harada (Japonia)
  4. Fumihisa Yumoto (Japonia)
  5. Yusuke Kaneko (Japonia)
  6. Kazuyoshi Funaki (Japonia)
  7. Jon Aaraas (Norwegia)
  8. Gregory Baxter (Kanada)
  9. Daiki Ito (Japonia)
 10.Anders Bardal (Norwegia)
 11.Rok Urbanc (Słowenia)
 12.Noriaki Kasai (Japonia)
 13.Olli Pekkala (Finlandia)
 14.Yong Jik Choi (Korea Pd.)
 15.Julian Musiol (Niemcy)
 16.Jure Bogataj (Słowenia)
 17.Asan Tahtahunov (Kazachstan)
 18.Lars Bystoel (Norwegia)
 19.Hyun Ki Kim (Korea Pd.)
 20.Clint Jones (USA)
 21.Stefan Pieper (Niemcy)
 22.Primoz Pikl (Słowenia)
 23.Ivan Karaulov (Kazachstan)
 24.Hideharu Miyahira (Japonia)
 25.Rafał ¦liż (Polska)
 26.Takanobu Okabe (Japonia)
 27.Hiroki Yamada (Japonia)
 28.Antonin Hajek (Czechy)
 29.Stefan Read (Kanada)
 30.Denis Kornilov (Rosja)
 31.Akira Higashi (Japonia)
 32.Jure Sinkovec (Słowenia)
 33.Emmanuel Chedal (Francja)
 34.Manuel Fettner (Austria)
 35.Martin Mesik (Słowacja)
 36.Jan Mazoch (Czechy)
 37.Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
 38.Dimitry Ipatov (Rosja)
 39.Robert Fatchullin (Rosja)
 40.Krystian Długopolski (Polska)
 41.Rok Benkovic (Słowenia)
 42.Kamil Stoch (Polska)
 43.Andreas Kofler (Austria)
 44.Janne Happonen (Finlandia)
 45.Jan Matura (Czechy)
 46.Thomas Morgenstern (Austria)
 47.Wolfgang Loitzl (Austria)
 48.Jakub Janda (Czechy)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Jasiek
@fan skokow
Masz racje !! Goldberger ma twarz ci±gle u¶miechniętego dziecka (tak jak Simon Ammann) !!
(10.09.2005, 12:44)
fan skoków
Niedługo nikt z czołówki nie będzie przyjeżdżał do Japonii, te zawody spadaj± na psy. Trzeba było wzi±ć 4 skoczka by¶my mogli zdobyć więcej punktów do Pucharu Narodów LGP, apropos ponawiam pytanie tym razem do Stawy (może jak wy¶le bezpo¶rednio do kogo¶ dostanę odpowiedĽ): czemu na stronie głównej gdzie s± czołówki klasyfikacji różnych nie ma Pucharu Narodów, mnie osobi¶cie zdecydowanie bardziej interesuje od rankingu polskich skoczków który na stronie głównej jest umieszczony.

Wracaj±c do konkursu ciesze się z powrotu Harady, który równie się często u¶miecha co Goldberger.
pozdrowienia
(09.09.2005, 15:51)
Kasia
Beznadziejne te zawody!!!
(09.09.2005, 14:06)
Jasiek
@t-czarny99
Masz rację!! WYKRESLIC HAKUBE!! WYKRESLIC HAKUBE!!
(09.09.2005, 13:58)
t-czarny99
Ale wstyd, Hakuba nie powinna w ogóle go¶cić skoczków którzy i tak tam nie chcę jechać. Wykre¶lić Hakubę z P¦ i LGP.
(09.09.2005, 11:34)
Apoloniusz
Hula,Bachleda,Skupień w formie siedz± w kraju a Rafał i Krystian kompromituj± się w Hakubie.
Zarz±d PZN-rozgonić!!!
(09.09.2005, 11:33)
marmi
Hmm, to za powołanie dostaje się 2pkt. za każdy konkurs? To nie byłoby sprawiedliwe zważywszy na politykę trenera, dla niektórych wychodzi 2pkt. za nic...
Wow, Masahiko masakryczny Harada nawet skacze! :)
Mam do niego sentyment, bo jest chyba jedynym nadal skacz±cym, który jest starszy ode mnie ;) My¶lałem, że w tym roku już nie będzie skakał, bo zeszłej zimy w pewnym momencie przestał się już pokazywać. Mam nadzieję, że zim± pokaże się chociaż w PK...
Przy takiej obsadzie Stoch mógłby być powiedzmy 7my (zgodnie z nr startowym) i wrócić do 15ki a może i Krystianowi uda się wyszarpać choć kilka punktów żeby zostać w 50WRL (czy tam 55 - wci±ż nie widziałem potwierdzenia, że liczy się teraz 55).
Norwegowie i Finowie posłali tylko po 3 a Niemcy 2 i to raczej drugie rzuty, trochę to dziwne. Nawet Austriacy tylko 4, chociaż dla nich LPK ma duże znaczenie jak sami mówi±, ale u nich to wzięli tych obecnie lepszych. Nie widzę też Wasiliewa u Ruskich, ciekawe czemu nie pojechał. Słoweńcy też nie najlepszy chyba skład.
Widać z tego, że trzeba było posłać 4 naszych, taki Hula czy Bachleda mogliby zdobyć kilkadziesi±t punktów...
(09.09.2005, 11:23)
@Stawy
I za powaóalnie do reprezentacji 2.
(09.09.2005, 10:49)
Henio
A jutro nasi co najmniej 10pkt
(09.09.2005, 10:48)
Stawy
¦liż dostanie minimum 3 punkty za konkurs w RANKINGU POLSKICH SKOCZKÓW :-)
(09.09.2005, 10:46)
Jaro
no to pięknie!!! Mamy 3 Polaków w konkursie... ech ta Japonia