Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k

Tylko 48 skoczków zostało zgłoszonych do zawodów w Hakubie. Z liderów zabrakło tylko Andreasa Kuettela, który podobnie jak wszyscy Szwajcarzy, został w swoim kraju. W związku z małą ilością zawodników, organizatorzy nie mają potrzebu przeprowadzania kwalifikacji. Wobec tego zmienili nieco program zawodów, przesuwając dwie serie treningowe z godz. 10:00 na 11:00, anulując przy tym kwalifikacje. Na relacje z treningów zapraszamy do naszego działu LIVE. relacja LIVE >>

 Lista startowa
 numer i skoczek
  1. Yukio Sakano (Japonia)
  2. Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
  3. Masahiko Harada (Japonia)
  4. Fumihisa Yumoto (Japonia)
  5. Yusuke Kaneko (Japonia)
  6. Kazuyoshi Funaki (Japonia)
  7. Jon Aaraas (Norwegia)
  8. Gregory Baxter (Kanada)
  9. Daiki Ito (Japonia)
 10.Anders Bardal (Norwegia)
 11.Rok Urbanc (Słowenia)
 12.Noriaki Kasai (Japonia)
 13.Olli Pekkala (Finlandia)
 14.Yong Jik Choi (Korea Pd.)
 15.Julian Musiol (Niemcy)
 16.Jure Bogataj (Słowenia)
 17.Asan Tahtahunov (Kazachstan)
 18.Lars Bystoel (Norwegia)
 19.Hyun Ki Kim (Korea Pd.)
 20.Clint Jones (USA)
 21.Stefan Pieper (Niemcy)
 22.Primoz Pikl (Słowenia)
 23.Ivan Karaulov (Kazachstan)
 24.Hideharu Miyahira (Japonia)
 25.Rafał Śliż (Polska)
 26.Takanobu Okabe (Japonia)
 27.Hiroki Yamada (Japonia)
 28.Antonin Hajek (Czechy)
 29.Stefan Read (Kanada)
 30.Denis Kornilov (Rosja)
 31.Akira Higashi (Japonia)
 32.Jure Sinkovec (Słowenia)
 33.Emmanuel Chedal (Francja)
 34.Manuel Fettner (Austria)
 35.Martin Mesik (Słowacja)
 36.Jan Mazoch (Czechy)
 37.Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
 38.Dimitry Ipatov (Rosja)
 39.Robert Fatchullin (Rosja)
 40.Krystian Długopolski (Polska)
 41.Rok Benkovic (Słowenia)
 42.Kamil Stoch (Polska)
 43.Andreas Kofler (Austria)
 44.Janne Happonen (Finlandia)
 45.Jan Matura (Czechy)
 46.Thomas Morgenstern (Austria)
 47.Wolfgang Loitzl (Austria)
 48.Jakub Janda (Czechy)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Jasiek
@fan skokow
Masz racje !! Goldberger ma twarz ciągle uśmiechniętego dziecka (tak jak Simon Ammann) !!
(10.09.2005, 12:44)
fan skoków
Niedługo nikt z czołówki nie będzie przyjeżdżał do Japonii, te zawody spadają na psy. Trzeba było wziąć 4 skoczka byśmy mogli zdobyć więcej punktów do Pucharu Narodów LGP, apropos ponawiam pytanie tym razem do Stawy (może jak wyśle bezpośrednio do kogoś dostanę odpowiedź): czemu na stronie głównej gdzie są czołówki klasyfikacji różnych nie ma Pucharu Narodów, mnie osobiście zdecydowanie bardziej interesuje od rankingu polskich skoczków który na stronie głównej jest umieszczony.

Wracając do konkursu ciesze się z powrotu Harady, który równie się często uśmiecha co Goldberger.
pozdrowienia
(09.09.2005, 15:51)
Kasia
Beznadziejne te zawody!!!
(09.09.2005, 14:06)
Jasiek
@t-czarny99
Masz rację!! WYKRESLIC HAKUBE!! WYKRESLIC HAKUBE!!
(09.09.2005, 13:58)
t-czarny99
Ale wstyd, Hakuba nie powinna w ogóle gościć skoczków którzy i tak tam nie chcę jechać. Wykreślić Hakubę z PŚ i LGP.
(09.09.2005, 11:34)
Apoloniusz
Hula,Bachleda,Skupień w formie siedzą w kraju a Rafał i Krystian kompromitują się w Hakubie.
Zarząd PZN-rozgonić!!!
(09.09.2005, 11:33)
marmi
Hmm, to za powołanie dostaje się 2pkt. za każdy konkurs? To nie byłoby sprawiedliwe zważywszy na politykę trenera, dla niektórych wychodzi 2pkt. za nic...
Wow, Masahiko masakryczny Harada nawet skacze! :)
Mam do niego sentyment, bo jest chyba jedynym nadal skaczącym, który jest starszy ode mnie ;) Myślałem, że w tym roku już nie będzie skakał, bo zeszłej zimy w pewnym momencie przestał się już pokazywać. Mam nadzieję, że zimą pokaże się chociaż w PK...
Przy takiej obsadzie Stoch mógłby być powiedzmy 7my (zgodnie z nr startowym) i wrócić do 15ki a może i Krystianowi uda się wyszarpać choć kilka punktów żeby zostać w 50WRL (czy tam 55 - wciąż nie widziałem potwierdzenia, że liczy się teraz 55).
Norwegowie i Finowie posłali tylko po 3 a Niemcy 2 i to raczej drugie rzuty, trochę to dziwne. Nawet Austriacy tylko 4, chociaż dla nich LPK ma duże znaczenie jak sami mówią, ale u nich to wzięli tych obecnie lepszych. Nie widzę też Wasiliewa u Ruskich, ciekawe czemu nie pojechał. Słoweńcy też nie najlepszy chyba skład.
Widać z tego, że trzeba było posłać 4 naszych, taki Hula czy Bachleda mogliby zdobyć kilkadziesiąt punktów...
(09.09.2005, 11:23)
@Stawy
I za powaóalnie do reprezentacji 2.
(09.09.2005, 10:49)
Henio
A jutro nasi co najmniej 10pkt
(09.09.2005, 10:48)
Stawy
Śliż dostanie minimum 3 punkty za konkurs w RANKINGU POLSKICH SKOCZKÓW :-)
(09.09.2005, 10:46)
Jaro
no to pięknie!!! Mamy 3 Polaków w konkursie... ech ta Japonia