Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
21.12.2019, godz. 12:00
Oberwiesenthal HS-105
FIS Cup K

Już za kilkadziesi±t minut skoczkowie rozpoczn± treningi na skoczni w Predazzo. Do kwalifikacji zgłoszono aż 69 skoczków uwzględniaj±c 3 Polaków: Roberta Mateję, Kamila Stocha i Krystiana Długopolskiego. W zawodach nie weĽmie udziału Bjoern Einar Romoeren, który jest na li¶cie, jednak wiadomo, że jest kontuzjowany i wróci do skakania za dwa miesi±ce. Miejmy nadzieję, że wszyscy nasi reprezentanci wejd± do 50-tki. Zapewniony awans ma tylko Krystian Długopolski, który aktualnie zajmuje 15 lokatę w klasyfikacji generalnej Letniej Grand Prix.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
O 18:00 rozpoczn± się dwie serie treningowe, tuż po nich rozegrane zostan± kwalifikacje. Zachęcamy do relacji LIVE w naszym serwisie. relacja LIVE >>

 Lista startowa
 numer i skoczek
  1. Marco Beltrame (Włochy)
  2. Alessio Bolognani (Włochy)
  3. Stefano Chiapolino (Włochy)
  4. Jens Salumäe (Estonia)
  5. Hideharu Miyahira (Japonia)
  6. Isak Grimholm (Szwecja)
  7. Tami Kiuru (Finlandia)
  8. Julian Musiol (Niemcy)
  9. Petar Fartunov (Bułgaria)
 10.Tommy Ingebrigtsen (Norwegia)
 11.Jure Sinkovec (Słowenia)
 12.Johan Erikson (Szwecja)
 13.Kazuyoshi Funaki (Japonia)
 14.Asan Tahtahunov (Kazachstan)
 15.Stefan Pieper (Niemcy)
 16.Georgi Zharkov (Bułgaria)
 17.Denis Kornilov (Rosja)
 18.Sebastian Colloredo (Włochy)
 19.Björn Einar Romören (Norwegia)
 20.Mario Kürschner (Niemcy)
 21.Guido Landert (Szwajcaria)
 22.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 23.Jaan Juris (Estonia)
 24.Daniel Forfang (Norwegia)
 25.Maximilian Mechler (Niemcy)
 26.Vincent Descombes (Francja)
 27.Yang Li (Chiny)
 28.Zhandong Tian (Chiny)
 29.Radik Zhaparov (Kazachstan)
 30.Jure Bogataj (Słowenia)
 31.Andrea Morassi (Włochy)
 32.Primoz Pikl (Słowenia)
 33.Petr Chaadaev (Białoru¶)
 34.Henning Stensrud (Norwegia)
 35.Robert Mateja (Polska)
 36.Maksim Anisimov (Białoru¶)
 37.Takanobu Okabe (Japonia)
 38.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 39.Stefan Thurnbichler (Austria)
 40.Hiroki Yamada (Japonia)
 41.Antonin Hajek (Czechy)
 42.Arttu Lappi (Finlandia)
 43.Akira Higashi (Japonia)
 44.Manuel Fettner (Austria)
 45.Andreas Widhölzl (Austria)
 46.Emmanuel Chedal (Francja)
 47.Martin Mesik (Słowacja)
 48.Dmitri Vassiliev (Rosja)
 49.Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
 50.Dimitry Ipatov (Rosja)
 51.Jan Mazoch (Czechy)
 52.Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
 53.Matti Hautamäki (Finlandia)
 54.Rok Benkovic (Słowenia)
 55.Alexander Herr (Niemcy)
 56.Andreas Kofler (Austria)
 57.Kamil Stoch (Polska)
 58.Simon Ammann (Szwajcaria)
 59.Krystian Długopolski (Polska)
 60.Jernej Damjan (Słowenia)
 61.Martin Höllwarth (Austria)
 62.Jan Matura (Czechy)
 63.Janne Happonen (Finlandia)
 64.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 65.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 66.Robert Kranjec (Słowenia)
 67.Jakub Janda (Czechy)
 68.Wolfgang Loitzl (Austria)
 69.Thomas Morgenstern (Austria)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Jasiek
Czy kto¶ wie, czemu w konkursie głównym nie wystartuj± Georga Spath i Michaela Neumayer??
(31.08.2005, 17:47)
ktos
spiderman

no to po co tam go umiescili???!!!

wogole to jest bezsensu!!!
jezdzic na nartach po trawie...
(30.08.2005, 23:46)
chanel
Dobrze ze jest matti... A brakiem romorena sie nie przejmuje
(30.08.2005, 23:17)
spiderman
@KTOS
Nie no ty to jeste¶ dobry...
I przeczytaj sobie dokładnie ten artykuł to będziesz wiedzieć co jest z Romoerenem... :P
(30.08.2005, 22:24)
Glazeczka :(
@ Jasiek
Jak widać nie przyjechał :( podobnie jak jego kolega Micheal Neumayer, mam nadzieję, że na kolejny konkurs przyjad± :( a czy kto¶ wie jaka jest przyczyna ich nieobecno¶ci w Predazzo ??
(30.08.2005, 22:23)
KTOS
SPIDERMAN

Jak TO NIE BEDZIE .Björn Einar RomörenA ??? jAK JEST NA LISCIE STARTOWEJ I BRAL UDZIAL W KWALIFIKACJACH I W TRENINGACH PRZED KONKURSEM??? Tommy Ingebrigtsen TEZ JEST.
a MOZE TO IMITACJA ICH..... Z TEKTURY WYCIELI I POSTAWILI PRZY SKOCZNI ZEBY PODWYZSZYC ATRAKCYJNOSC ZAWODOW :d A PRAWDZIWI ODPOCZYWAJA W DOMKU HEHEHEHEHEHE

(30.08.2005, 22:16)
spiderman
Nie będzie w Predazzo ani Bystoela ani Romoerena! W ogóle Norwegowie nie wystartuj± w Predazzo. Zrobili sobie odpoczynek od startów.
Dziwi mnie obecno¶ć Finów w Predazzo. Trener mówił, że na pewno nie wystartuj± bo nie warto, a tu się okazuje co innego. Chyba Finowie nie lubi± Zakopanego :/
(30.08.2005, 22:00)
spiderman
Je¶li trenerzy dowiedzieli się, że Skupień nie może wystartował to od razu powinni dzwonić do Bachledu lub Huli aby natychmiast przyjeżdżali! Mamy tylu skoczków którzy mog± wystartować w LGP, a nie wykorzystujemy swojego limitu startowego (choć i tak jest mały). Walczymy o pięć miejsc a wystawiamy 3 skoczków gdy mamy 4 miejsca! Trenerzy trochę pomy¶lunku!
(30.08.2005, 21:57)
Ktos
No i znowu LArsa nie ma ...buuuuuuu

A Björn Einar Romören to chyba mial nie skakac do listopada bo ma z ta kostka cos ??? :/ sciema ...nie chcialo mu sie pewnie do ZAkopca jechac..... :/
(30.08.2005, 20:32)
Jasiek
Ponawiam pytanie: Co stało się z Georgiem Spathem???
(30.08.2005, 18:50)
Squeal
Fakt faktem, że to, jak się sprawa z Wojtkiem skończy, można było przewidzieć dobrych parę dni temu. I trzeba było zastępstwo (Hulę albo Bachledę, należy im się - bardziej Hulę, bo i tak w zimie wraca do CoC, a Bachleda powinien się skoncentrować na wywalczeniu dodatkowego miejsca w P¦) zawczasu przygotować.
(30.08.2005, 18:17)
rob
fan skoków, dzieki za info
(30.08.2005, 18:16)
fan skoków
@rob
Skupień: 125 i 129 metrów.
@Stawy
Zmieńcie na stronie bo tam piszę wyraĽnie 16.

Ciekawe czemu wystawili 3 a nie 4 u nas to już nie ma kto skakać? Chyba wszyscy zapomnieli jaka to była rozpacz gdy mogli¶my tylko 3 wystawić.
pozdrowienia
(30.08.2005, 18:09)
rob
czy kto¶ wie ile skakał Wojtek Skupień jako przedskoczek?
(30.08.2005, 17:43)
.
a stegfan hula nie startuje bo jest w kadrze b i jest zmeczony ciaglymi startami w coc a potem lgp w zakopanem i vhyba musi troche odpoczac przed nastepnym cocem w usa no nie....?
(30.08.2005, 17:08)
Squeal
Hula nie startuje, bo miał startować faktycznie najlepszy z Polaków w Zakopcu, czyli Wojtek Skupień. A o tym, dlaczego Wojtek nie startuje, jest osobny artykuł.
(30.08.2005, 16:52)
kibic z Augustowa
@Stawy i wszyscy
Przepraszam rzeczywi¶cie jest 15... tylko że jak sie nie weĽmie pełnej klasyfikacji to jest 16 :), no nie ważne moja pomyłka
(30.08.2005, 16:46)
kibic
A czemu nie startuje badz co badz najlepszy z Polakow w Zakopanem Stefan Hula? Slabo skaczacy Mateja powinien trenowac razem z Malyszem i pozostala grupa.
(30.08.2005, 16:35)
kibic z Augustowa
@Stawy
No dobra sorry, ale w klasyfikacji ---> Letniej GP jest napisane, że Krystian jest 16... :/

P.S. A je¶li już tak sie czepiam to: letniej a nie Letneij

Nie chce sie kłócić i denerwować ale to tylko taki mały bl±dzik
(30.08.2005, 16:18)
Jasiek
@kibic z Augustowa
SLONZOK i Stawy maj± rację!! Długopolski jest 15
!!!1
(30.08.2005, 16:16)
alanis
oo Finom sie kalkulowalo przyjechac na jeden konkurs:|
(30.08.2005, 16:15)
SLONZOK
15
(30.08.2005, 16:14)
Jasiek
A gdzie Georg Spath??
(30.08.2005, 16:12)
Stawy
15 nie 16, nie kłóć się jak nie wiesz