Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137

Już jutro odbędzie się kolejny konkurs Letniej Grand Prix. W ostatni dzień sierpnia skoczkowie walczyć będ± o punkty do klasyfikacji tego turnieju - tym razem we włoskim Val di Fiemme. Miejscem rywalizacji będzie obiekt Trampolino Dal Ben o punkcie konstrukcyjnym K-120 (HS-134).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Przed rokiem we Włoszech triumfował Adam Małysz - w tym roku skoczek z Wisły, o czym już informowali¶my - nie stanie na starcie włoskich zawodów. Drug± lokatę w sezonie 2004 zaj±ł Andreas Widhoelzl, a trzeci był Andreas Kuettel. Drugim z Polaków startuj±cych w zawodach był Wojciech Skupień, który zaj±ł odległ±, 44. lokatę.

Pierwsze oficjalne treningi oraz kwalifkacje zaplanowano na wtorkowy wieczór (pocz±tek o godz. 18:00). Konkurs główny rozpocznie się natomiast w ¶rodę, o do¶ć póĽnej porze - pierwszy zawodnik ma usi±¶ć na belce o godzinie 21:00. Niestety nie zapowiada się, aby jakakolwiek stacja telewizyjna przeprowadziła transmisję z zawodów.

Wszystkich Internautów zapraszamy do relacji LIVE w naszym serwisie. relacja LIVE >>

Program zawodów:

Wtorek, 30.08.2005
14:00 - odprawa techniczna
18:00 - oficjalny trening (2 serie)
Następnie kwalifikacje

¦roda, 31.08.2005
20:00 - seria próbna
21:00 - konkurs główny
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Ola
I Skupnia nie będzie , bo pomimo , że dostal propozycje powrotu do kadry , odmówil .
Powód ? - zarabial by mniej niz teraz , a już my¶lalam , że Wojtek ma jeszcze jakies ambicje ale sie mylilam , skakanie w klubie , to jest to czego on chce .
Mam wla¶nie nowy artykul przed oczami , w którym jest napisane " Muszę zarabiać " to jego slowa , więc po co te żale?? a juz myslalam , że to Edi tylko kalkuluje a okazuje sie , że zawodnik tez to potrafi.
(31.08.2005, 18:48)
spiderman
@Antonik
Skok na ¦redniej Krokwi na 106,0 m jest niemożliwy. Rekord należy do Dirka Else i wynosi 93,5 m. Urbański musiałby się zabić przy takiej odległo¶ci. To by było już na wybiegu ;-)
Chociaż rekord ¦redniej Krokwi nie mówi ile można na niej skoczyć. Sam słyszałem, że Klimek Murańka uzyskał na niej blisko 100 metrów. Ale jednak 106,0 m jak na ¦redni± Krokiew o punkcie konstrukcyjnym K85 to zdecydowanie za dużo!
(30.08.2005, 22:21)
Apolniusz
Hula i Bachleda mogliby powalczyć o pierwsz± trzydziestkę,dalsze pkty w WRL i ew.próbę wej¶cia do 55WRL. A tu wysyłamy tylko trzech.
Czy w tym PZN kto¶ jeszcze my¶li, czy już tylko wszyscy trzymaj± obiema rękami stołki pod siedzeniem?
(30.08.2005, 15:38)
Henio
Tylko trzech naszych skacze.
Na li¶cie nie ma Urbańskiego , ¦liża ani Skupnia.
Pewnie sam Kuttin bedzie skakał.
(30.08.2005, 15:02)
chanel
wiecie nie jest dziwne więc ze tak kiepsko nam idzie w skokach skoro daja takich przypadkowych ludzi......
U Finów np. w kadrze nie ma nikogo przypadkowego i to daje efekty (widzieliscie chyba ostatni sezon?!)
(30.08.2005, 14:04)
andbal
Dlaczego się jeszcze dziwicie. Czy od dłuższego czasu widać jak±¶ logikę w wystawianiu zawodników na poszczególne zawody ??
(30.08.2005, 12:30)
mmm_krakow
@antonik
Tyle, że w arcie "na temat" jest mowa o tym, że startuje ... ¦liż. :)
Byłoby bez sensu gdyby startował Urbański, do konkursu w Zakopcu nie został dopuszczony [na swojej skoczni], raptem jedzie na konkursy zagraniczne?
(30.08.2005, 11:42)
HENIO
Wreszcie Urbański.?
MOŻE i dobrze .
Tylko, że on powinien zamiast Pochwały i Tajnera skakać LPK (ma 137pkt) i tam wej¶ć bez problemu do 50-tki CRL.
Natomiast w LGP we Włoszech będziemu trochę ciężko,
tym bardziej , że w porównaniu z Zakopcem dojad± Finowie.
Swoja droga dziwne nie dopuszczony do startu w Zakopcu jedzie do Włoch, w tym PZN już chyba totalne bezhołowie
(30.08.2005, 11:39)
Antonik
Urbański waży teraz 63,5 kg skacze lepiej od ¦liża i Żyły byłem na treningu kadry C Urbański na ¦redniej skoczył 106m drugi był Wantulok tylko 98 m itd.
(30.08.2005, 11:21)
Franek
kiedy gdzie najbliższe MP nie mogę przegapić jak Skupień będzie triumfował i Minę Kutina jestem na wakacjach W Poroninie słyszałem że dobrze skacze też Grzesiu Sobczyk Nie wiem tylko co z Rutkiem i Sliwk±.
(30.08.2005, 11:17)
mmm_krakow
@antonik
Sk±d wytrzasłe¶ tego Urbańskiego? Raptem ma wła¶ciw± wage?
W "Dzienniku Polskim" podaj±, że pojechał ¦liż...
(30.08.2005, 11:14)
Antonik
Żyła ¦liż i Małysz będ± trenować w Zakopcu Razem WOJTKIEM SKUPNIEM !!!
(30.08.2005, 11:14)
antonik
Do Predazzo jedzie Kamil Stoch Robert Mateja Krystian Długopolski Paweł Urbański !!!
(30.08.2005, 11:11)
Henio
Czy forma aktualna W.Skupnia nie uzasadnia natychmiastowego powołania Wojtka je¶li nie do kadry A to przynajmniej do kadry B na miejsce mam nadzieje już wywalonego pirata drogowego.?
(30.08.2005, 10:48)
fan skoków
Już dzi¶ treningi a my nie znamy jeszcze składów drużyn.
pozdrowienia
(30.08.2005, 09:53)