Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup

Dzi¶ w drugim drużynowym konkursie w P¦ w tym sezonie wygrali Austriacy w składzie: Martin Hoellwarth, Stefan Horngacher, Andreas Widhoelzl i Andreas Goldberger. Prowadzili od pocz±tku, do końca, nawet na chwilę nie oddaj±ć pozycji lidera. Drug± pozycję po zaciętej walce z Niemcami zajęli Finowie (skład: Tami Kiuru, Veli-Matti Lindstroem, Matti Hautamaeki, Janne Ahonen). Polacy zajęli odległ±, siódm± pozycję. Bardzo słabo skakali Pochwała, Mateja i Kruczek, tylko Adam Małysz "trzymał poziom". Ostatni±, dziewi±t± pozycję zajęli w osłabionym składzie Rosjanie. Ten ostatni "test" przed drużynowym konkursem olimpijskim wypadł bardzo obiecuj±co dla Austriaków. Zawiedli trochę Niemcy, którzy dzi¶ skakali nienajlepiej. Sam Sven Hannawald w dobrej formie nie wystarczy...
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!

« styczeń 2002 - wszystkie artykuły
Komentarze
Kazach
Co ciekawe Rosjanie stracili do 8 Kazachów bodaj 300(!) punktów.
(03.11.2015, 17:47)
fan skoków85
Najlepsi w grupach:
I grupa:
1.Hoellwarth, 2.Lindstroem, 3.Kasai, 4.Duffner, 5.Fras, 6.Filimonov, 7.Chedal, 8.Mateja i 9.Zhutchikin.
II grupa:
1.Goldberger, 2.Yamada, 3.Kiuru, 4.Hocke, 5.Peterka, 6.Santiago, 7.Pochwała, 8.Polunin i 9.Kozhevnikov.
III grupa:
1.Hannawald, 2.Ahonen, 3.Miyahira, 4.Horngacher, 5.Kranjec, 6.Ł.Kruczek, 7.Korobov, 8.Durand i 9.Kuzennyj.
IV grupa:
1.M.Hautamaeki, 2.Widhoelzl, 3.Schmitt, 4.Małysz, 5.Funaki, 6.Dessum, 7.Zonta, 8.Gaiduk i 9.Volkov.
(04.02.2011, 20:53)
fan skoków
Klasyfikacja drużynowa bez konkursów indywidualnych sezonu zimowego 2000/2001 (oficjalna):
1.Austria --------4299 pkt. (280 0 160 1278 1473 1108)
2.Niemcy ---------3685 pkt. (190 0 -80 -632 1541 1242)
3.Finlandia -----3343 pkt. (360 0 200 -324 1508 -951)
4.Japonia ---------2587 pkt. (320 0 120 -711 -883 -553)
5.Polska ------------2268 pkt. (-90 0 -90 -586 1138 -364)
6.Słowenia ---------1640 pkt. (100 0 --0 -683 -394 -463)
7.Norwegia ----------841 pkt. (160 0 100 -289 -281 --11)
8.Szwajcaria -----------603 pkt. (--0 0 --0 --69 -376 -158)
9.Stany Zjednoczone 435 pkt. (0 0 --0 -181 -199 --55)
10.Włochy --------------367 pkt. (--0 0 --0 -108 -150 -109)
11.Czechy ---------------332 pkt. (--0 0 --0 -121 -199 --12)
12.Rosja ------------------264 pkt. (--0 0 --0 --21 -116 -127)
13.Francja -----------------219 pkt. (--0 0 --0 ---0 --24 -195)
14.Kazachstan --------------58 pkt. (--0 0 --0 ---2 ---6 --50)
15.Korea Południowa ---26 pkt. (--0 0 --0 --25 ---0 ---1)
16.Szwecja ----------------------9 pkt. (--0 0 --0 ---0 ---9 ---0)
17.Słowacja ---------------------6 pkt. (--0 0 --0 ---6 ---0 ---0)
(25.10.2009, 12:50)
fan skoków
Klasyfikacja drużynowa z konkursami indywidualnymi sezonu zimowego 2000/2001:
1.Austria --6156 pkt. (1224 289 784 1278 1473 1108)
2.Finlandia 5895 pkt. (1868 531 713 324 1508 -951)
3.Niemcy ---5142 pkt. (-947 273 507 -632 1541 1242)
4.Japonia ---3806 pkt. (1211 106 342 -711 -883 -553)
5.Polska -----3616 pkt. (-944 130 454 -586 1138 -364)
6.Słowenia ---2007 pkt. (-279 -19 169 -683 -394 -463)
7.Norwegia ----1520 pkt. (-564 -29 346 -289 -281 --11)
8.Szwajcaria ------725 pkt. (--17 --9 -96 --69 -376 -158)
9.Czechy ------------491 pkt. (--74 --5 -80 -121 -199 --12)
10.Włochy ---------482 pkt. (--87 --4 -24 -108 -150 -109)
11.Stany Zjednoczone 477 pkt. (0 34 8 -181 -199 55)
12.Francja ------------278 pkt. (--13 --7 -39 ---0 --24 -195)
13.Rosja ---------------269 pkt. (---4 --0 --1 --21 -116 -127)
14.Szwecja ---------------91 pkt. (--19 --0 -63 ---0 ---9 ---0)
15.Kazachstan -----------58 pkt. (---0 --0 --0 ---2 ---6 --50)
16.Korea Południowa 29 pkt. (---3 --0 --0 --25 ---0 ---1)
17.Słowacja ------------------6 pkt. (---0 --0 --0 ---6 ---0 ---0)
(25.10.2009, 11:51)
fan skoków
51.Kazuhiro Nakamura -91 pkt. (-19 -19 -53 --0 --0 --0)
52.Anders Bardal ----------91 pkt. (--3 --2 -42 --0 -39 --5)
53.Kristoffer Jaafs ----------85 pkt. (-19 --0 -57 --0 --9 --0)
54.Primoz Peterka ---------83 pkt. (--0 --0 --0 --0 -26 -57)
55.Sylvain Freiholz -------79 pkt. (-10 --0 -63 --0 --6 --0)
56.Ildar Fatchullin ---------69 pkt. (--1 --0 --1 --0 -11 -56)
57.Jakub Hlava -------------61 pkt. (-26 --0 --0 -35 --0 --0)
58.Bjoern Einar Romoeren 53 pkt. (0 -0 -0 -53 --0 --0)
59.Roland Audenrieth ---52 pkt. (-15 --0 --0 -37 --0 --0)
60.Masayuki Sato -----------52 pkt. (--0 --0 --0 -52 --0 --0)
61.Clint Jones ----------------51 pkt. (--0 --0 --0 --0 -51 --0)
62.Hansjoerg Jaekle ------43 pkt. (--2 --0 -26 -14 --1 --0)
63.Stefan Kaiser ------------39 pkt. (--0 --0 -39 --0 --0 --0)
64.Marco Steinauer -------38 pkt. (--5 --9 -24 --0 --0 --0)
65.Morten Solem -----------37 pkt. (--8 --0 -27 --2 --0 --0)
66.Takanobu Okabe -------36 pkt. (-27 --0 --0 --9 --0 --0)
67.Primoz Uhr-Zupan -----33 pkt. (--0 --0 --2 -31 --0 --0)
68.Heung Chul Choi ------26 pkt. (--3 --0 --0 -22 --0 --1)
69.Michal Dolezal ----------26 pkt. (--1 --0 --0 --5 -20 --0)
70.Dennis Stoerl ------------25 pkt. (-25 --0 --0 --0 --0 --0)
70.Janne Happonen ------25 pkt. (--0 --0 --0 --0 -25 --0)
72.Dirk Else --------------------23 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 -23)
73.Janne Ylijaervi ----------21 pkt. (--0 --0 --0 --0 -18 --3)
74.Kristian Brenden -------21 pkt. (-21 --0 --0 --0 --0 --0)
74.Markus Eigentler -------21 pkt. (--0 --0 --0 -21 --0 --0)
76.Łukasz Kruczek ----------19 pkt. (--3 --0 --0 -16 --0 --0)
77.Jaroslav Sakala ---------19 pkt. (-19 --0 --0 --0 --0 --0)
78.Manuel Fettner ---------19 pkt. (--0 --0 --0 --0 -12 --7)
79.Tomasz Pochwała ------16 pkt. (--0 --0 --0 --8 --8 --0)
80.Lassi Huuskonen --------15 pkt. (--0 --0 --0 --0 -15 --0)
81.Haavard Lie --------------14 pkt. (--2 --0 -12 --0 --0 --0)
82.Alexander Belov -------13 pkt. (--0 --0 --0 -13 --0 --0)
83.Sota Okamura -----------12 pkt. (-12 --0 --0 --0 --0 --0)
84.Joerg Ritzerfeld ----------10 pkt. (--0 --0 --0 --7 --2 --1)
85.Lasse Ottesen ---------------8 pkt. (--8 --0 --0 --0 --0 --0)
85.Frank Reichel ---------------8 pkt. (--8 --0 --0 --0 --0 --0)
85.Teppei Takano ------------8 pkt. (--0 --0 --0 --8 --0 --0)
88.Tomisław Tajner ----------7 pkt. (--0 --0 --0 --0 --7 --0)
89.Johan Munters -------------6 pkt. (--0 --0 --6 --0 --0 --0)
89.Martin Mesik -----------------6 pkt. (--0 --0 --0 --6 --0 --0)
89.Emmanuel Chedal -------6 pkt. (--0 --0 --0 --0 --6 --0)
92.Stanislav Filimonov -----6 pkt. (--0 --0 --0 --0 --6 --0)
93.Pekka Salminen -----------5 pkt. (--0 --0 --0 --0 --5 --0)
93.Rok Benkovic ----------------5 pkt. (--0 --0 --0 --0 --5 --0)
95.Christoph Grillhoesl ------4 pkt. (--4 --0 --0 --0 --0 --0)
96.Michael Neumayer -------4 pkt. (--0 --0 --1 --3 --0 --0)
97.Morten Aagheim ----------3 pkt. (--0 --0 --3 --0 --0 --0)
97.Anton Kalinitchenko -----3 pkt. (--3 --0 --0 --0 --0 --0)
97.Hans Petrat ------------------3 pkt. (--0 --0 --0 --3 --0 --0)
97.Chil Gu Kang ---------------3 pkt. (--0 --0 --0 --3 --0 --0)
101.Stefan Pieper -------------2 pkt. (--0 --0 --0 --2 --0 --0)
101.Maxim Polunin ----------2 pkt. (--0 --0 --0 --2 --0 --0)
101.Remi Santiago -----------2 pkt. (--0 --0 --0 --0 --0 --2)
104.Yukio Sakano ------------1 pkt. (--0 --0 --0 --1 --0 --0)
(25.10.2009, 11:49)
fan skoków
Ranking WRL po III periodzie sezonu 2001/2002 (IV-VI periody sezonu 2000/2001 i I-III periody sezonu 2001/2002):
Klasyfikacja indywidualna:
1.Adam Małysz 2663 pkt. (712 130 350 397 810 264)
2.Martin Schmitt 1327 pkt. (316 145 253 169 297 147)
3.Martin Hoellwarth 1171 pkt. (203 45 15 333 315 260)
4.Risto Jussilainen 1141 pkt. (450 160 188 1 259 83)
5.Sven Hannawald 1140 pkt. (170 -26 0 -45 399 500)
6.Andreas Goldberger 1051 pkt. (47 74 206 364 265 95)
7.Matti Hautamaeki 1002 pkt. (165 110 74 42 311 300)
8.Stefan Horngacher 998 pkt. (157 76 169 357 169 70)
9.Andreas Widhoelzl 870 pkt. (179 32 1 153 278 227)
10.Kazuyoshi Funaki 564 pkt. (110 -0 -0 126 268 -60)
11.Janne Ahonen -555 pkt. (265 -26 -12 119 -49 -84)
12.Noriaki Kasai -----550 pkt. (285 -53 -57 -46 -79 -30)
13.Stephan Hocke ----526 pkt. (--0 --0 --0 -69 356 101)
14.Hideharu Miyahira 515 pkt. (201 27 52 58 75 102)
15.Wolfgang Loitzl -506 pkt. (280 -44 124 -34 -23 --1)
16.Roberto Cecon -482 pkt. (-87 --4 -24 108 150 109)
17.Simon Ammann --471 pkt. (--0 --0 --0 -69 257 145)
18.Jussi Hautamaeki 445 pkt. (193 30 60 29 112 -21)
19.Veli-Matti Lindstroem 429 pkt. (0 112 76 41 135 65)
20.Alan Alborn --------426 pkt. (--0 -34 --8 181 148 -55)
21.Igor Medved -------401 pkt. (-32 -11 136 213 --8 --1)
22.Christoph Duffner 400 pkt. (31 33 -73 129 -82 -52)
23.Peter Zonta -------376 pkt. (-27 --0 -26 138 119 -66)
24.Masahiko Harada 371 pkt. (-41 --0 -20 237 -65 --8)
25.Tommy Ingebrigtsen 354 pkt. (146 27 60 55 65 1)
26.Jakub Janda -------335 pkt. (-28 --5 -80 -81 129 -12)
27.Martin Koch -------334 pkt. (-11 --0 -48 -16 209 -50)
28.Damjan Fras ---------328 pkt. (--1 --0 --0 223 -81 -23)
29.Kazuya Yoshioka -292 pkt. (162 --6 -40 -41 -39 --4)
30.Toni Nieminen ---282 pkt. (-90 --0 -32 -36 109 -15)
31.Michael Uhrmann 278 pkt. (78 --8 -23 -85 -53 -31)
32.Roar Ljoekelsoey --270 pkt. (-81 --0 --0 107 -77 --5)
33.Jani Soininen ------265 pkt. (216 -34 -15 --0 --0 --0)
34.Ville Kantee ---------214 pkt. (129 -16 --0 -56 --7 --6)
35.Jure Radelj -----------210 pkt. (119 --8 --5 -78 --0 --0)
36.Tami Kiuru -----------186 pkt. (--0 -43 -56 --0 -63 -24)
37.Alexander Herr ----185 pkt. (-31 --4 -15 -63 -62 -10)
38.Valery Kobelev -----184 pkt. (--0 --0 --0 --8 105 -71)
39.Olav-Magne Doennem 175 pkt. (93 0 24 58 -0 --0)
40.Robert Mateja ------167 pkt. (118 --0 -11 -29 --9 --0)
41.Georg Spaeth ------166 pkt. (--4 -27 -21 --6 -31 -77)
42.Wojciech Skupień -164 pkt. (-21 --0 --3 136 --4 --0)
43.Yuta Watase ----------164 pkt. (-34 --1 --0 129 --0 --0)
44.Andreas Kuettel ----137 pkt. (--2 --0 --9 --0 113 -13)
45.Henning Stensrud -134 pkt. (-42 --0 -78 -14 --0 --0)
46.Frank Loeffler --------126 pkt. (-73 -30 -15 --0 --8 --0)
47.Robert Kranjec -------121 pkt. (--0 --0 --0 --0 --5 116)
48.Nicolas Dessum ----120 pkt. (-13 --7 -39 --0 -18 -43)
49.Hiroki Yamada --------110 pkt. (--0 --0 --0 --4 --7 -99)
50.Reinhard Schwarzenberger 107 pkt. (67 18 22 0 0 0)
(25.10.2009, 11:44)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Drużynowy konkurs dla Austriaków (P¦ Willingen)
Drużynowy konkurs dla Austriaków (P¦ Willingen)

Drużynowy konkurs dla Austriaków (P¦ Willingen)

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich