Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
26.01.2020, godz. 02:30
Sapporo HS-137
CoC

Triumfem kolejnego z zawodników gospodarzy zakończył się drugi konkurs letniego CoC w Lillehammer. W niedzielny poranek najlepszy okazał się Lars Bystoel. Norweg pokonał Jure Sinkoveca i Clinta Jonesa o 1,5 punktu uzyskuj±c najlepsz± odległo¶ć dnia - 99,5 metra w I serii. Najlepszy z naszych reprezentantów okazał się po raz kolejny Marcin Bachleda. Lider CoC zaj±ł dzi¶, podobnie jak wczoraj, 7 lokatę. Znakomicie w drugiej serii spisał się Stefan Hula. Polak poleciał na 98,5 metra, dzięki czemu przesun±ł się z 27 aż na 9 miejsce! Daleko skakali także Jussilainen, Erikson i Ikonen - pod 100 metrów. Wojciech Tajner, który po I serii był szósty, spadł na 14 miejsce. Najslabiej z naszych chłopców spisał się Tomasz Pochwała, zdobywaj±c dzi¶ jednak 1 punkt.



 Klasyfikacja końcowa
 miejsce i  skoczek odl. 1 odl. 2 punkty
  1. Lars Bystoel (Norwegia)
  2. Jure Sinkovec (Słowenia)
  3. Clint Jones (USA)
  4. Stefan Thurnbichler (Austria)
  5. Rok Urbanc (Słowenia)
  6. Anders Bardal (Norwegia)
  7. Marcin Bachleda (Polska)
  8. Jussi Hautamäki (Finlandia)
  9. Stefan Hula (Polska)
 10.Risto Jussilainen (Finlandia)
 11.Jure Radelj (Słowenia)
 12.Stefan Pieper (Niemcy)
 13.Jon Aaraas (Norwegia)
 14.Wojciech Tajner (Polska)
 15.Julian Musiol (Niemcy)
 16.Jurij Tepes (Słowenia)
 17.Terje Hilde (Norwegia)
 18.Johan Erikson (Szwecja)
 19.Joonas Ikonen (Finlandia)
 20.Taku Takeuchi (Japonia)
 21.Morten Solem (Norwegia)
 22.Bastian Kaltenböck (Austria)
 23.Veli-Matti Lindström (Finlandia)
 24.Maximilian Mechler (Niemcy)
 25.Olli Pekkala (Finlandia)
 26.Herman Huczkowski (Finlandia)
 27.Anders Jacobsen (Norwegia)
 28.Tom Hilde (Norwegia)
 29.Mario Kürschner (Niemcy)
 30.Tomasz Pochwała (Polska)

 31.Nejc Frank (Słowenia)
 32.Erik Simon (Niemcy)
 33.Thomas Lobben (Norwegia)
 34.Primoz Roglic (Słowenia)
 35.Ilya Rosliakov (Rosja)
 36.Olav Magne Dönnem (Norwegia)
 37.Tommy Schwall (USA)
 38.Jan Ottar Andersen (Norwegia)
 39.Alexey Silaev (Rosja)
 40.Gerald Wambacher (Austria)
 41.Erik Lycke Solheim (Norwegia)
 42.Kim Arild Tandberg (Norwegia)
 43.Isak Grimholm (Szwecja)
 44.Matevz Sparovec (Słowenia)
 45.Kyle Kessler (USA)
 46.Jakob Grimholm (Szwecja)
 47.Evgeni Plekhov (Rosja)
 48.Jim Denney jr (USA)
 49.Besnik Gashi (Szwecja)
 50.Branko Iskra (Słowenia)
 51.Tom Age Aarnes (Norwegia)
99.5
97.5
97.0
96.0
93.0
93.0
96.0
93.0
87.0
88.0
93.0
92.0
92.5
96.0
93.0
94.5
92.5
89.0
89.0
92.0
91.0
91.5
92.0
90.0
88.0
86.5
90.0
87.5
90.5
87.5

86.5
86.5
85.5
85.5
85.5
85.0
84.5
84.0
83.5
89.5
82.0
83.0
82.0
79.5
78.5
77.5
79.0
76.0
78.0
84.0
80.0
93.5
97.5
93.5
94.0
96.5
96.5
92.0
97.0
98.5
98.0
91.5
93.0
91.5
90.0
91.5
89.5
89.5
97.5
98.0
90.5
91.0
90.5
90.0
89.5
90.5
91.5
88.5
90.0
86.0
88.0





















 
253.0
251.5
251.5
249.5
248.5
247.0
244.0
242.5
238.5
237.0
235.0
233.5
233.5
232.0
232.0
231.0
230.5
229.5
229.0
229.0
228.5
224.5
223.5
219.0
218.0
217.5
217.5
215.5
214.0
212.5

102.0
102.0
101.5
101.0
100.0
100.0
98.5
97.5
96.0
94.5
94.0
93.0
93.0
88.5
84.0
83.0
82.0
78.5
77.5
DSQ
DSQ

klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego >>
wirtualna* klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) >>

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
* - klasyfikacja wirtualna, ponieważ ranking CRL jest uaktualniany po zakończeniu periodu; period I sezonu 2005/2006 jeszcze trwa, natomiast obowi±zuj±ca jest klasyfikacja po VI periodzie sezonu 2004/2005 (również dostępna w naszym serwisie)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Squeal
Sinkovec urodził się w lipcu, Urbanc za¶ w lutym, obaj maj± więc ponad 20 lat. W obu konkursach jedynie 4 zawodnikom poniżej 20 roku życia (Hula, Takeuchi, Musiol x2, Aaraas x2) udało się awansować do pierwszej 15.
(22.08.2005, 15:00)
Apoloniusz
II-gi Sinkovec i V-ty Urbanc to jednak rocznik 85 ,a 16-ty J.Tepes to rocznik 89(sic!)
(22.08.2005, 14:20)
Squeal
"A tak na marginesie to w Lilliehamer 50% startuj±cych to zawodnicy poniżej 20lat a z naszych tylko Hula."

A tak na marginesie marginesu z tych 50% tylko jeden był wczoraj w pierwszej dziesi±tce. Hula.
(22.08.2005, 14:13)
Apolinary
Fantastyczny skok Stefanka w II serii-ma chłopak nieprzeciętny talent. Widać to było na "mleku" - wygrał wtedy ze wszystkimi (ł±cznie z Małyszem) z wyj±tkiem Mateji.
(22.08.2005, 11:28)
Apoloniusz
Też uważam, że poza Bachled± w LPK powinni startować wył±cznie srebrni z Rovaniemi i Styrnu.
Dziwne, żeszczególnie Urbańskiemu a także Żyłe nie daje się możliwo¶ci wej¶cia do 50-tki CRL.
A tak na marginesie to w Lilliehamer 50% startuj±cych to zawodnicy poniżej 20lat a z naszych tylko Hula.
(22.08.2005, 11:21)
Fanka z Poznania
Ja tam nie bedę nikogo dyskryminować ,
ale gdyby tak nagle wyszedl mi w nocy , w moim pokoju to z przerażenia dostala bym zawalalu ,
wygl±da jakby wci±ż byl na bani .:)))))
(22.08.2005, 10:00)
Henio
Tylko Marcin i Stefanek.
Będę się powtarzał ale starty Tajnerów i Pochwały nie dadz± nam zwiększonej kwoty bazowej na zimę.
Do USA na 4-ry ostatnie konkursy LPK powinna jechać 6-tka.:
Bachleda i Stoch wystarczy im jeden start aby odpowiednio być w : w pierwszej dwójce,w 50-tce CRL.
Hula,Długopolski,Mateja,¦l iż.(cała czwórka w USA mogłaby wej¶ć do 50-tki CRL).
W ten sposób na zimę mieliby¶my 6miejsc w PK.
(22.08.2005, 08:03)
Amelka
@Kot

"niesportowe zachowanie" ...no akurat tu Larsidło sie popisało... % balangi te sprawy....to kazdy wie.
A co mam na mysli???
Nie chce tu o tym pisac bo slyszalam ze blokuja jak sie pisze nie na temat...choc my i tak juz chyba zeszlismy na inne tory. Zamiast o konkursie to gadamy o.... slinie Bystoela???
pozdrawiam serdecznie.
(22.08.2005, 00:07)
Kot
A ja jestem ciekawy za jakie "niesportowe zachowanie" został zdegradowany do kadry B.
@Amelka
Co masz na my¶li?
(21.08.2005, 23:36)
Amelka
@Kot
ja slyszalam ze oni jeszcze robia rozne inne zeczy przed skokiem ale nie bede sie rozpisywac bo nie chce zeby mnie zablokowali ;)
(21.08.2005, 23:34)
Kot
@Amelka
Dobrze, że tylko ¶linę...
(21.08.2005, 23:29)
Amelka
@KOt

duzo skoczkow wydala sline przed skokiem.
A nie wiem czy to powod do nielubienia kogos.
no ale masz prawo. Ja go tam lubie.
(21.08.2005, 22:46)
Kot
@Amelka
A ja go nie lubię, bo zawsze pluje przed skokiem.
(21.08.2005, 22:31)
Kot
Co z tego że Bachleda prowadzi w PK, w PS pewnie nic ciekawego nie pokaże.
(21.08.2005, 22:30)
Jasiek
SUPER!!!
(21.08.2005, 21:10)
SLONZOK
NIYZLE!!!
(21.08.2005, 19:36)
fan skoków
Gratulacje dla Bystoela, Jonesa, Sinkoveca i Polaków- Hula udowodnił że wczorajszy wynik top wypadek przy pracy, a Bachleda raczej już nie odda prowadzenie w PK.
Ciesze się z dobrego wyniku J.Hautamaekiego no i że Jussilainen był w pierwszej 10.
pozdrowienia
(21.08.2005, 19:33)
podpis
mrowkojad..... ??? nie wiem sama :/
(21.08.2005, 19:28)
gosciu
hehe ale lars smiesznie wyglada w tym kasku na zdjeciu obok newsa, hmmm jak jakis szczur?? jakie macie swoje typy??
(21.08.2005, 19:25)
Amelka
@Kot

Chyba nie znasz pojecia "zakochania sie" jak moge sie w nim zakochac skoro Go nie znam???

Ja go po prostu lubie i ciesze sie gdy wygrywa. Kazdy komus tam kibicuje. A to ze nie jest urodziwy... no coz nie kazdy sie urodzil Romoerenem (choc i on mi sie nie podoba). A zreszta to nie wybory mistera tylko sport. Wiec akurat ja na to nie patrze.
Respekt
(21.08.2005, 19:04)
Kot
@Amelka
A co zakochała¶ się w nim, że się tak ekscytujesz? Do urodziwych to on przecież nie należy.
(21.08.2005, 18:15)
red
No to Hula dał czadu! 22 pozycje to jest co¶! Gratulacje, bo po wczorajszym w niego zw±tpiłem...
(21.08.2005, 13:14)
snow
spiedermana dzielimy na sppider i mana. Wychodzi, ze spider to 80% man zaledwie 20 %, a tak by the way gdzie miejsce na pomyslunek?? :)
(21.08.2005, 12:41)
Amelka
JEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSS SSSSST!!!

W koncu Lars prowadzi!!!
HURRRRRAAAAA!!!
hehehe ;)
(21.08.2005, 11:56)
spiderman
Naszych tak można podzielić: dwóch bardzo dobrych, dwóch słabych :P