Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
26.01.2020, godz. 02:30
Sapporo HS-137
CoC

Dmitri Vassiliev błysn±ł form± w kwalifikacjach do konkursu indywidualnego w Hinterzarten. Rosjanin uzyskał 108,5 metra, pokonuj±c Wolfganga Loitzla i Roberta Kranjca (103,5 m). Na czwartej pozycji znalazł się dosć niespodziewanie Krystian Długopolski. Polak l±dował na 104 metrze, co było trzeci± odległo¶ci± serii. Przed czołow± grup± (12 zawodników z pierwszej 15-tki P¦ z zeszłego sezonu) jury obniżyło rozbieg z 17 na 16 belkę, przez co odleglo¶ci nie były już tak imponuj±ce. Najdalej z tej grupy poszybował Matti Hautamaeki (105 m - 6 miejsce). Dobrze spisali sie także Thomas Morgenstern (102,5 m - 5 miejsce) i Adam Małysz (101,5 m - 7 lokata). Janne Ahonen i Roar Ljoekelsoey oddali swoje skoki z 15 pozycji startowej. Do konkursu awansował także Robert Mateja, plasuj±c się na 25 miejscu (97 m). Ta sztuka nie udała się Rafałowi ¦liżowi, który mimo 49 pozycji nie wszedł do konkursu z uwagi na czołówkę Pucharu ¦wiata z zeszłego sezonu, która miała zapewniony awans (Damjan, Hoellwarth i Romoeren).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Konkurs rozpocznie się o 16:00. Zapraszamy do relacji LIVE na łamach naszego serwisu. live.skokinarciarskie.pl >>

 Wyniki kwalifikacji
 miejsce i  skoczek odl. punkty
  1. Dmitri Vassiliev (Rosja)
  2. Wolfgang Loitzl (Austria)
  3. Robert Kranjec (Słowenia)
  4. Krystian Długopolski (Polska)
  5. Thomas Morgenstern (Austria)
  6. Matti Hautamäki (Finlandia)
  7. Adam Małysz (Polska)
  8. Tami Kiuru (Finlandia)
  9. Andreas Kofler (Austria)
 10.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 11.Nicolas Dessum (Francja)
 12.Janne Happonen (Finlandia)
 13.Alexander Herr (Niemcy)
 14.Daniel Forfang (Norwegia)
 15.Jan Matura (Czechy)
 16.Dimitri Ipatov (Rosja)
 17.Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
 18.Stefan Pieper (Niemcy)
 19.Janne Ahonen (Finlandia)
 20.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 21.Martin Schmitt (Niemcy)
 22.Hyun Ki Kim (Korea Pd.)
 23.Michael Uhrmann (Niemcy)
 24.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 25.Andreas Widhölzl (Austria)
 26.Robert Mateja (Polska)
 27.Antonin Hajek (Czechy)
 28.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 29.Georg Späth (Niemcy)
 30.Stephan Hocke (Niemcy)

 31.Rok Benkovic (Słowenia)
 32.Primoz Peterka (Słowenia)
 33.Jakub Janda (Czechy)
 34.Kazuyoshi Funaki (Japonia)
 35.Ildar Fatkullin (Rosja)
 36.Maksim Anisimov (Białoru¶)
 37.Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
 38.Akseli Kokkonen (Finlandia)
 39.Primoz Pikl (Słowenia)
 40.Heung Chul Choi (Korea Pd.)
 41.Jan Mazoch (Czechy)
 42.Tommy Ingebrigtsen (Norwegia)
 43.Emmanuel Chedal (Francja)
 44.Simon Ammann (Szwajcaria)
 45.Andreas Wank (Niemcy)
 46.Hideharu Miyahira (Japonia)
 47.Michael Neumayer (Niemcy)
 48.Mario Kürschner (Niemcy)

 49.Rafał ¦liż (Polska)
 50.Jernej Damjan (Słowenia)
 51.Erik Simon (Niemcy)
 52.Martin Höllwarth (Austria)
 53.Takanobu Okabe (Japonia)
 54.Hiroki Yamada (Japonia)
 55.Akira Higashi (Japonia)
 56.Martin Mesik (Słowacja)
 57.Julian Musiol (Niemcy)
 58.Jure Bogataj (Słowenia)
 59.Ivan Karaulov (Kazachstan)
 60.Denis Kornilov (Rosja)
 61.Guido Landert (Szwajcaria)
 62.Gregory Baxter (Kanada)
 63.Vincent Descombes (Francja)
 64.Arttu Lappi (Finlandia)
 65.Yong Jik Choi (Korea Pd.)
 66.Stefan Read (Kanada)
 67.Petr Chaadaev (Białoru¶)
 68.Björn Einar Romören (Norwegia)
 69.Jaan Juris (Estonia)
 70.Chil Gu Kang (Korea Pd.)
 71.Asan Tachtahunov (Kazachstan)
 72.Volodymyr Boschuk (Ukraina)
 73.Petar Fartunov (Bułgaria)
 74.Radik Zhaparov (Kazachstan)
 75.Nikolay Karpenko (Kazachstan)
 76.Jens Salumäe (Estonia)
 77.David Lazzaroni (Francja)
108.5
103.5
103.5
104.0
102.5
105.0
101.5
101.0
102.5
100.0
100.5
99.5
99.0
98.5
98.5
99.5
98.0
98.5
98.0
97.5
98.0
98.0
97.5
97.0
96.0
97.0
97.0
96.5
96.5
96.5

96.0
96.5
97.5
95.5
95.5
98.0
95.5
95.0
96.0
95.0
95.5
95.0
95.0
93.5
94.0
94.5
93.5
93.0

92.5
92.5
92.5
93.0
91.5
91.0
91.0
91.0
90.5
90.5
91.5
90.0
90.0
89.0
89.0
89.5
86.5
86.5
84.0
84.5
82.5
82.0
82.0
79.0
75.5
73.0
83.5
90.0
80.5
140.0
134.0
134.0
133.0
132.0
131.0
129.5
128.0
127.5
125.5
125.0
124.5
122.0
122.0
122.0
122.0
121.5
121.5
120.5
120.5
120.0
120.0
119.0
119.0
117.5
117.5
117.5
117.0
116.5
116.5

116.0
116.0
115.5
115.5
115.5
115.5
115.0
114.5
114.5
113.5
113.5
112.5
112.5
111.0
110.5
110.0
109.5
109.5

109.0
107.5
107.0
106.0
105.0
105.0
104.0
103.5
103.5
102.5
102.0
101.5
101.5
100.5
100.0
99.5
95.0
94.5
87.5
85.0
85.0
82.5
80.0
75.5
67.5
58.0
DSQ
DSQ
DSQ
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków
Brawo Polacy, ¦liż nie przejmuj się.
pozdrowienia
(07.08.2005, 16:45)
Luk
@Redakcja
Nie będzie na Eurosporcie transmisji?!?!? Bo jest na razie jakie¶ nikomu niepotrzebne kolarstwo...
(07.08.2005, 16:21)
uskotko
a Janne co tak słabo?? Nie obijać się! Skakać!!
:)
(07.08.2005, 16:08)
kibic z Augustowa
My¶le, że skok Krystiana był bardzo dobry, tylko że przyzwoity jednak stylowo, z tego co widze po pkt..
(07.08.2005, 15:28)
kibic z Augustowa
SZKODA ZE NIE BEDZIE RAFAŁA... :( BRAWO KRYSTIAN!!! LICZE NA ADASIA KRYSTIANA, i Ahonnena...
P.S. Co¶ Ľle poszło dla Ahonnena
(07.08.2005, 15:26)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Vassiliev najdalej w kwalifikacjach, Długopolski 4-ty
Vassiliev najdalej w kwalifikacjach, Długopolski 4-ty

Vassiliev najdalej w kwalifikacjach, Długopolski 4-ty

Kalendarium
Anze Obreza
Dzi¶ urodziny obchodz±:
L. Chevalier-Girod (1976)
Najbliższe zawody
26 stycznia 2020 (niedziela)
01:30
CoC Sapporo
seria próbna
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
08:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna M
11:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
11:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs M
12:00
CoC-k Rena
seria próbna
12:45
CoC-k Rena
konkurs ind.
13:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich