Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Podobnie jak wczoraj, w serii próbnej przed konkursem Pucharu Kontynentalnego w Velenje, najlepszy okazał się Janne Happonen, który razem z reprezentantem Białorusi Maksimem Anisimovem uzyskał 91,5 metra. Trzeci wynik serii treningowej (90,5 m) ustanowił Rok Benkovic.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Najlepszy z Polaków, Marcin Bachleda, był czwarty - 89,5 metra. W czołowej dziesi±tce uplasowali się jeszcze Wojciech Tajner i Stefan Hula (obaj szóste miejsce, 87,5 metra). Słabo spisał się Tomasz Pochwała - 78,5 metra wystarczyło tylko na 33 pozycję.

 Wyniki treningu
 miejsce i skoczek odl.
  1. Janne Happonen (Finlandia)
  2. Maksim Anisimov (Białoru¶)
  3. Rok Benkovic (Słowenia)
  4. Marcin Bachleda (Polska)
  5. Jan Matura (Czechy)
  6. Nejc Frank (Słowenia)
  7. Wojciech Tajner (Polska)
  8. Michal Dolezal (Czechy)
  9. Stefan Hula (Polska)
 10.Arttu Lappi (Finlandia)
 11.Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
 12.Stefan Pieper (Niemcy)
 13.Pavel Karelin (Rosja)
 14.Jure Radelj (Słowenia)
 15.Jernej Damjan (Słowenia)
 16.Taku Takeuchi (Japonia)
 17.Primoz Roglic (Słowenia)
 18.Andreas Wank (Niemcy)
 19.Daniel Lackner (Austria)
 20.Antonin Hajek (Czechy)
 21.Bastian Kaltenböck (Austria)
 22.Zhandong Tian (Chiny)
 23.Stefan Kaiser (Austria)
 24.Martin Mesik (Słowacja)
 25.Michael Nagiller (Austria)
 26.Jianxun Wang (Chiny)
 27.Ilya Rosliakov (Rosja)
 28.Olli Pekkala (Finlandia)
 29.Kalle Keituri (Finlandia)
 30.Jure Sinkovec (Słowenia)

 31.Gorazd Robnik (Słowenia)
 32.Alexey Silaev (Rosja)
 33.Tomasz Pochwała (Polska)
 34.Erik Simon (Niemcy)
 35.Florian Knaus (Austria)
 36.Stefan Thurnbichler (Austria)
 37.Jurij Tepes (Słowenia)
 38.Evgeni Plekhov (Rosja)
 39.Lukas Tschuschnig (Austria)
 40.Lukas Hlava (Czechy)
 41.Petar Fartunov (Bułgaria)
 42.Nico Faller (Niemcy)
 43.Mathias Hafele (Austria)
 44.Yang Li (Chiny)
 45.Joonas Ikonen (Finlandia)
91.5
91.5
90.5
89.5
88.5
87.5
87.5
87.5
87.5
87.0
86.5
86.5
86.5
86.0
85.5
85.0
84.5
84.5
84.0
84.0
84.0
84.0
83.0
83.0
83.0
83.0
82.5
82.5
82.5
81.0

80.0
80.0
78.5
78.5
78.0
77.5
77.5
77.5
77.5
77.5
76.0
75.5
74.5
73.5
DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
spiderman
Konkurs zaczyna się o 17.00
Anisimov wczoraj też skoczył bardzo daleko w serii próbnej, a w konkursie nie zdybył ani jednego punktu...
(09.07.2005, 16:58)
andbal
O której według naszego czsu jest konkurs ?
(09.07.2005, 16:56)
andrej
Mam nadzieje że Maksim pokaże w konkursie na co go stać i skoczy równie daleko
(09.07.2005, 16:45)
spiderman
W tym konkursie startuje tylko 45 skoczków, nie ma Roberta Kranjca i to jest chyba największa strata. Słoweńcy w dzisiejszym konkursie nie wykorzystaj± przywileju gospodarza i nie wystawi± tylu skoczków co wczoraj.
(09.07.2005, 16:41)
spiderman
Nie ma co ukrywać, Ľle jest napisany nagłówek niusu :/ Napiszcie Happonen i Anisimov najdalej w serii próbnej, je¶li się to zmie¶ci...
(09.07.2005, 16:39)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Happonen najdalej w serii próbnej!
Happonen najdalej w serii próbnej!

Happonen najdalej w serii próbnej!

Kalendarium
Villach
Tego dnia w 2001 roku Polska zajęła trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Villach
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich