Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

O wielkim pechu może mówić Maximilian Mechler. Podczas jednego z ostatnich przed rozpoczęciem letniego sezonu zgrupowań, które trwa obecnie w Oberstdorfie, niemiecki skoczek doznał poważnego upadku. Niefortunny skok 21-letni zawodnik z Isny przypłacił złamaniem prawego barku oraz wstrz±sem mózgu.



Zdarzenie z dzisiejszego treningu może wykluczyć Mechlera ze startu w Mistrzostwach Niemiec, które odbęd± się pod koniec lipca w Hinterzarten (21-23.07.2005) oraz inauguracyjnych zawodach Letniej Grand Prix na pocz±tku sierpnia (5-07.08.2005).

Warto dodać, iż największym sukcesem w karierze Mechlera jest wygrana w konkursie Letniej Grand Prix w Innsbrucku przed dwoma laty. Tym bardziej dotkliwsze byłyby ewentualne komplikacje po dzisiejszej kontuzji, które mogłyby wykluczyć Niemca z letniej cze¶ci zbliżaj±cego sezonu. Życzymy młodemu zawodnikowi szybkiego powrotu do zdrowia.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Dzymek
@spiderman
Chyba przy l±dowaniu upadł co¶ mi sie tak zdaje bo on nie jest specjalist± w robieniu fikołków jak morgi :)
(08.07.2005, 20:47)
spiderman
No to zobaczymy jak to wypadnie :) Co¶ za dużo eksperymentów tego lata...
(08.07.2005, 09:58)
mmm_krakow
Poza tym - ciekawostka - pare dni temu nasza ulubiona gazeta "F..t" odtr±biła koniec rz±dów Tepesa - teraz od zapalenia sie zielonego ¶wiatełka ma być 10 sekund na odklejenie sie od belki, a nie 5 - jak do tej pory. Maj± to testowac podczas LGP.
Same "nowinki" tego lata... :/
(08.07.2005, 08:18)
spiderman
Czy Mechler upadł po l±dowaniu czy zrobił fikołka w powietrzu?
(07.07.2005, 22:19)
spiderman
Być może jest to z tym zwi±zane... Te nowe przepisy FIS-u mog± być niebezpieczne. Skoczkowie mog± się Ľle czuć w takich kombinezonach i może to powodować wiele upadków...
(07.07.2005, 15:02)
mmm_krakow
Pechowe lato? Kolejny fikołek z tragicznym skutkiem :(
Czyżby efekt zwężonych strojów? Bo to spowodowało konieczno¶c wyższych prędko¶ci na rozbiegu, a to w pewnym momencie przestaje być bezpieczne, zwłaszcza dla mniej do¶wiadczonych skoczków.
(07.07.2005, 08:33)
Marek
Wiem, że nie na temat, ale czy kto¶ może mi powiedzieć, dlaczego forum nie działa???
(07.07.2005, 05:40)
spiderman
I bardzo ważne! My sobie tak tu piszemy a już jutro powinny być pierwsze treningi przed pierwszym konkursem Letniego Pucharu Kontynentalnego w Velenje! Dlaczego nie ma w ogóle informacji?!
(06.07.2005, 22:29)
spiderman
Czy wiadomo na jakiej skoczni Mechler tak nieszczę¶liwie upadł. Chodzi mi o rozmiar skoczni, bo wiem, że upadł na której¶ ze skoczni w Oberstdorfie.
(06.07.2005, 22:27)
eek
chyba wstrzasnienie mozgu, nie wstrzas
(06.07.2005, 19:42)
Krófsko
Max życzę szybkiego powrotu do zdrówka!
(06.07.2005, 18:49)
I_love_Axu
buuu ;(