Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137

Polscy skoczkowie zakończyli kolejne zgrupowanie przygotowuj±ce nowego sezonu. Kadra pod okiem Heinza Kuttina i Łukasza Kruczka trenowała w niemieckim Oberhofie.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Skoczkowie – Adam Małysz, Robert Mateja, Kamil Stoch, Krystian Długopolski, Rafał ¦liż i Piotr Żyła trenowali na obiekcie K-120. Jednym z zadań było przetestowanie kombinezonów, które zostały uszyte zgodnie z nowymi przepisami FIS. Zdaniem Łukasza Kruczka wprowadzone przepisy uwsteczniaj± skoki narciarskie o 5 lat. W nowych kombinezonach skoczek jest mniej lotny, a przez to, by osi±gn±ć dobry wynik, musi mieć większ± prędko¶ć najazdu. Zmiana kombinezonów sprawia, że zawodnicy będ± musieli się do nich przyzwyczaić.

Teraz polscy skoczkowie będ± trenowali w Polsce – najpierw w swoich klubach, a potem, przez dwa dni będ± skakać na skoczni w Zakopanem. Kolejne zagraniczne zgrupowanie planowane jest w połowie lipca. Polscy kadrowicze udadz± się do Finlandii i będ± się przygotowywać w Kuopio i Kuusamo.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fanka
Nowe kombinezony sprawiaj±,że zawodnik jest mniej lotny,jest wolniejszy nieco na rozbiegu co przeklada się na niezbyt dalekie loty.Więc wszystko będzie zależalo od sily odbicia i idealnego rafienia w próg.Kto ma potężne odbicie ,poleci , a kto nie ,nie poleci.Jest jeszcze troche czasu aby sie przyzwyczaili do nowych mundurków,a jak wiemy Adam dysponuje wlasnie potężnym odbiciem.Więc je¶li wyuczy sie idealnie trafiać w próg to powinno wszystko zagrać.
(06.07.2005, 19:19)
I_love_Axu
Jak cos to ja nie jestem dzieckiem :/
(06.07.2005, 11:18)
spiderman
Co znowu z tymi kombinezonami? Może mi kto¶ to wytłumaczyć?
(04.07.2005, 18:57)
mmm_krakow
Rozmnożenie nicków - przecież wakacje, hehe Dzieciaki maj± wolne i sie nudz± :D
(04.07.2005, 09:23)
I_love_Axu
mam nadzieje ze 9 lipca do konca miesi±ca hehehe (żart)
(03.07.2005, 14:22)
Wajcha
eLO! Niewiadomo kiedy beda treningi w Zakopcu,ale napewno w Lipcu(na poczatku Lipca) ! POzDrO !
(03.07.2005, 01:02)
I_love_Axu
Czy wie ktos kiedy dokladnie bed± trenowali w Zakopanem??
(02.07.2005, 20:51)
Wajcha
eLO! Bardzo dobrze,wreszcie nasza kadra rosnie w siły,tak ma byc, trzeba dac szanse mlodym! A nie dawac do kadry jakis Rutkowskich,Bachleda itd... Od poczatku tak mialo byc.A z tymi kombinezonami to bardzo zle dla Adama i reszta :( Mam nadzieje ze Adam sie przyzwyczai.Pozdrawiam !
(02.07.2005, 00:09)
spiderman
Ciekawe kto dobrze skakał na tym zgrupowaniu. Ciekawi mnie czy Mateja utrzymuje dobr± formę i ciekawi mnie forma Żyły i ¦liża.
(01.07.2005, 22:17)
Góralki
No co!! zazdro¶cicie Rudemu osi±gnięć?? Żal wam ich kasy to ubierać buty, narty i pokarzcie co potraficie!! Rudy jest super. A ty EdytQ jeste¶ pust± osob±!!! KUP SE GŁOWE !!! hahaha...
(01.07.2005, 21:00)
oilia__
(...)
niech chłopcy trenuj±^^ (przepraszam, ja już sama nie wiem co piszę:D)
PS.: Co do nicków- nie za dużo nowych z nazw± "kibic ..." ? Na stronie jestem krótko, ale jeszcze was nie 'widzialam' :>
(01.07.2005, 20:36)
kibic z Augustowa
No ja dziękuje zachodze jak zwykle o tej porze a tu nagle tyle kibiców sie zebrało... JA nie moge we¶cie se wymy¶lcie inne nicki... Bo ja waszych nigdy nie widziałem, a jestem na tej stronie od dawna... A je¶li chodzi o wycenianie to jest to bez sensu!!! Przyszli nowi i się m±drz± niezłe!!!
(...)
(01.07.2005, 20:06)
kibic z Suwałk
Skupień i Rutkowski s± warci 50 gr !
(01.07.2005, 16:52)
EdytQ
ja sie ciesze ze Skupnia i Rutkowskiego wywalili.. Oni nic nie robili a kase zbierali!
(01.07.2005, 15:15)
niecierpliwy
@ Pietrasa- nie ma co czekać
Najlepszym rozwi±zaniem byłoby zamiast tych nielotów w kadrze B obj±ć szkoleniem centralnym juniorów młodszych (90 i młodsi z Murańkiem, Słowiokiem,Kotami na czele) .
Ahonen w wieku 15,16 lat już wygrywał konkursy P¦ a nasze17-latki jeszcze nie skacz± w PK.
(01.07.2005, 14:20)
pietras
kadra B czeka az Klimek dorosnie i zacznie tam skakac dalej niz wszyscy tam razem wzieci...
(01.07.2005, 12:15)
selekcjoner
Skupień i Hula powinni wrócić do kadry A.
A kadrę B zacz±ć powoli likwidować, bo nic perspektywicznego poza Hul± , Toporem i Urbańskim w niej nie ma.
(01.07.2005, 11:50)