TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142

Podczas gdy większo¶ć drużyn rozpoczęła już na dobre programy treningowe, Niemiecki Zwi±zek Narciarski dopiero niedawno podał nazwiska zawodników, którzy przez kolejny sezon należeć będ± do kadry A.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Decyzja Niemców nie stanowi dla nikogo zaskoczenia: pod okiem Petera Rohweina trenować będzie siedmiu sportowców: Martin Schmitt, Alexander Herr, Michael Uhrmann, Georg Spaeth, Joerg Ritzerfeld, Maximilian Mechler oraz Michael Neumayer.

W¶ród wybranych nie znalazł się jednak Sven Hannawald, który już jaki¶ czas temu zapowiedział swój powrót do skakania. Jak poinformował Thomas Pfueller, dyrektor sportowy Niemieckiego Zwi±zku Narciarskiego, o współpracy z Hannawaldem nie ma na razie mowy. Jednak mosty nie s± jeszcze spalone, więc jeżeli tylko forma zawodnika będzie odpowiednio wysoka, dostanie on kolejn± szansę. Niew±tpliwie taka możliwo¶ć jest dla Svena znacz±ca, zważaj±c na fakt, iż od dłuższego czasu nie jest on w stanie powtórzyć swoich wyników sprzed 2 sezonów.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Martyna- Płock
Nie no, przez jaki¶ czas jeszcze można było w co¶ wierzyc, ale cudów nie ma, kochani... (Mówię to z całym szacunkiem dla zawodnika) On po prostu się skończył, nie będzie już skakał... Takie jest moje zdanie.
(03.07.2005, 12:58)
marcelynn
Może to i dobrze... Jakby wrócił na skocznię i znowu skakałby marnie, to znów by się załamał...
(01.07.2005, 17:11)
Velikanka
Ja nie rozumiem jak Mechler moze byc w kadrze A... czy ktos mi moze to wyja¶nić???
jakby hanni miał być w kadrze A to tyż byłby niezły skecz buhahahaha
(22.06.2005, 22:14)
askja
Martin Schmitt jest wielki a Hannawald jest jego prorokiem;)
(22.06.2005, 21:48)
Velikanka
bez sensu olewam to chyba:/ Stephana nie ma w kadrze a Joerg jest boooooooooooooooze :/ i jeszcze hannawald by miał byc nie no ludzie to już jest ¶mieszne!!!
(22.06.2005, 20:15)
rafi
hannawald wróci i tak nic nie zwojuje bo jest juz za stary i nie bedzie miał juz wogóle formy
(22.06.2005, 13:09)
madzia
Hanni i tak będzie skakal... Nie lamcie się;*
(21.06.2005, 13:07)
Darek
Jak powruci bedzie zajefajnie.
(20.06.2005, 18:45)
Elka
a ja życzę mu powrotu do kadry, dobrych rezultatów, trzymam za cał± kadr± Niemiec, a zwłaszcza za Martine Schmittem
(20.06.2005, 13:30)
Przedskoczek
Dlaczego miałby zajmować miejsce swoim kolegom, którzy na ciężko zapracowali?
(19.06.2005, 20:29)
Lisa
Przecież najważniejsze jest jego zdrowie! Niech sobie odpoczywa...
Do zobaczenia Hanni:)
(19.06.2005, 16:32)
Dzymek
Niech nie wraca to zrobi najlepiej:P
(19.06.2005, 13:26)
Luk
Czy kto¶ wie czy Hanni zacz±ł już trenować i jakie wyniki osi±gn±ł???
(18.06.2005, 19:58)
Rob
Skoro nie jest jeszcze w formie, to nie moze byc w kadrze A. Ale ja mam nadzieje, ze juz wkrotce sie tam znajdzie.
(18.06.2005, 14:11)
misia(svenka)
;( Szkoda, że Svenka nie ma w kadrze A, ale wierzę, że pomomo wszystko jednak się w niej znajdzie!!! Bardzo mi go brakuje!!!
Będzie dobrze!!
(18.06.2005, 13:46)
kasienka
hmmm no coz to troche dziwne ze strony niemieckiego zwiazku no ale coz ...
Zobaczymy moze jednak Hanni wroci co nie jest pewne, ael moze bedzie na skokach jako komentator albo trener :) Hanni wierzymy w Ciebie :*
(18.06.2005, 12:03)
Zossia
Co ma być to będzie!
(18.06.2005, 11:31)
ktosia
masz rację to jest bardzo bez sensu. To po co najpierw się pytać a póĽniej i tak nie dać go do A ? głupota