Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

W dzisiejszych kwalifikacjach do turnieju głównego w Engelbergu znowu zobaczymy wszystkich Polaków. Najlepiej skakał dzi¶ Andreas Kuettel ze Szwajcarii - 133.0 m. Drug± odległo¶ć uzyskał Martin Koch, a trzeci± Jussi Hautamaeki. Bardzo dobr± pozycję zaj±ł Tomasz Pochwała, który uplasował się na 9 pozycji (tuż za Adamem Małyszem). Obaj skoczyli po 126.5 m. Pozostali nasi skoczkowie uzyskali wyniki na swoim poziomie. Tomisław Tajner był 34 (119.0 m), a Łukasz Kruczek 43 (117.0 m). Słabiej skakali Funaki i Janda. W kwalifikacjach nie zobaczyli¶my Schmitta.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Wyniki kwalifikacji (odległo¶ć, punkty):

1. Andreas Kuettel Szwajcaria 133 139.4
2. Martin Koch Austria 131.5 135.7
3. Jussi Hautamaeki Finlandia 129.5 132.1
4. Simon Ammann Szwajcaria 131.5 131.7
5. Manuel Fettner Austria 128 130.4
6. Sven Hannawald Niemcy 127 129.6
7. Walerij Kobieliew Rosja 128 129.4
8. Adam Małysz Polska 126.5 127.2
9. Tomasz Pochwała Polska 126.5 126.2
10. Martin Hoellwarth Austria 125 124.5
11. Igor Medved Słowenia 125 123.0
12. Andreas Goldberger Austria 125 122.0
13. Michal Dolezal Czechy 124.5 121.6
14. Roar Ljoekelsoey Norwegia 124 121.2
15. Alan Alborn USA 123 120.9
16. Stefan Hocke Niemcy 123 119.9
17. Noriaki Kasai Japonia 122 119.1
18. Risto Jussilainen Finlandia 122.5 119.0
19. Peter Zonta Słowenia 123.5 118.8
20. Janne Ahonen Finlandia 122.5 118.5
21. Tommy Ingebrigtsen Norwegia 122.5 118.5
22. Toni Nieminen Finlandia 122 117.6
23. Damjan Fras Słowenia 122 117.6
24. Anders Bardal Norwegia 122 117.1
25. Matti Hautamaeki Finlandia 123.5 116.8
26. Christof Duffner Niemcy 122 116.1
27. Masahiko Harada Japonia 121 115.8
28. Hideharu Miyahira Japonia 122 114.1
29. Kristoffer Jaafs Szwecja 119.5 113.1
30. Primoz Peterka Słowenia 119.5 113.1
31. Roberto Cecon Włochy 119.5 113.1
32. Emmanuel Chedal Francja 119.5 112.6
33. Veli-Matti Lindstroem Finlandia 122.5 112.5
34. Tomisław Tajner Polska 119 111.7
35. Michael Uhrmann Niemcy 118.5 110.8
36. Clint Steamboat Jones USA 119 110.7
37. Alexander Herr Niemcy 118 110.4
38. Sylvain Freiholz Szwajcaria 118.5 110.3
39. Stefan Horngacher Austria 119.5 109.1
40. Kazuya Yoshioka Japonia 117.5 109.0
41. Ville Kantee Finlandia 118 108.9
42. Frank Loeffler Niemcy 117.5 108.0
43. Łukasz Kruczek Polska 117 107.1
44. Tami Kiuru Finlandia 116.5 106.2
45. Ildar Fatkulin Rosja 116.5 106.2
46. Dimitrij Czwikow Kirgistan 116 105.3
47. Anton Kaliniczenko Rosja 116 105.3

48. Yuta Watase Japonia 115 103.0
49. Jakub Janda Czechy 116 102.3
50. Chil-Gu Kang Korea Płd. 113.5 100.8
51. Morten Solem Norwegia 113.5 100.8
52. Jakub Jiroutek Czechy 114.5 100.1
53. Kim-Roar Hansen Norwegia 113 98.9
54. Georg Spaeth Niemcy 112.5 98.5
55. Jaroslav Sakala Czechy 112 98.1
56. Bernhard Metzler Austria 111.5 97.2
57. Stanisław Filimonow Kazachstan 111 95.8
58. Marco Steinauer Szwajcaria 110.5 94.9
59. Masayuki Sato Japonia 109.5 92.1
60. Nicolas Dessum Francja 109 90.7
61. Kazuyoshi Funaki Japonia 110 90.0
62. Heung Chul Choi Korea Płd. 107 88.6
63. Martin Mesik Słowacja 105 83.5
64. Pawel Gajduk Kazachstan 105 83.0
65. Aleksander Biełow Rosja 104.5 82.6
66. Johan Munters Szwecja 104 82.2
67. Kazuhiro Nakamura Japonia 103 81.4
68. Maksim Polunin Kazachstan 102.5 77.5
69. Matej Uram Słowacja 100.5 75.4
70. Robert Kranjec Słowenia 100 73.5
71. Stefan Kaiser Austria 96.5 61.7
72. Hyun Ki Kim Korea Płd. 92.5 59.5
73. Marco Daescher Szwajcaria 91.5 57.2
74. Marc Vogel Szwajcaria 90.5 55.9
75. Joel Morerod Szwajcaria 82.5 37.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« grudzień 2001 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Niedzielna seria kwalifikacyjna w Engelbergu
Niedzielna seria kwalifikacyjna w Engelbergu

Niedzielna seria kwalifikacyjna w Engelbergu

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich