Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
31
sierpień 2022
Najbliższe zawody
20.08.2022, godz. 11:30
Szczyrk HS-107
FIS Cup K

W kadrze słoweńskiej na Mistrzostwa ¦wiata w niemieckim Oberstdorfie znaleĽli się: Jernej Damjan, Rok Benkovic, Primoz Peterka, Jure Bogataj, Peter Zonta i Robert Kranjec. Trener słoweńskiej reprezentacji - Matjaz Zupan zapowiedział, że Robert Kranjec odpocznie przed zawodami na dużej skoczni i nie weĽmie udziału w zawodach rozgrywanych na małej skoczni.

W tym roku celem reprezentacji Słowenii jest zajęcie pi±tego miejsca w konkursach drużynowych oraz jak najwięcej zawodników w pierwszej piętnastce w konkursach indywidualnych.

Słowenia doskonale spisała się na przemistrzowskim te¶cie w Pragelato, gdzie w sobotę w konkursie drużynowym zajęła 2 lokatę.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
MaG
Słoweńcy w klas. wszechczasów (pierwsza 10-tka):
17PeterkaPrimozSLO4655
54ZontaPeterSLO2020
76PetekFranciSLO1556115KranjecRobertSLO845
135FrancUrbanSLO611
141BenkovicRokSLO558150FrasDamianSLO499
151ZupanMatjasSLO497169MeglicRobertSLO414< br />185DamjanJernejSLO371
(17.02.2005, 08:39)
marmi
Autorka nie powinna popełniać tak prostego błędu: nie na małej skoczni tylko na normalnej, ewentualnie ¶redniej. W M¦ nie skacze się na małej skoczni...
(17.02.2005, 02:20)
jozek-sibek
My¶lę że Słoweńcy dobrze planuj±. 1-Austria, 2-Norwegia, 3-Niemcy, 4-Finlandia, 6-POLSKA, 7-Japonia, 8-Szwajcaria.
(16.02.2005, 20:20)
Jasiek
W kadrze słoweńskiej na Mistrzostwa ¦wiata w niemieckim Oberstdorfie znaleĽli się: Jernej Damjan, Rok Benkovic, Primoz Peterka, Jure Bogataj, Peter Zonta i Robert Kranjec. Trener słoweńskiej reprezentacji - Matjaz Zupan zapowiedział, że Robert Kranjec odpocznie przed zawodami na dużej skoczni i nie weĽmie udziału w zawodach rozgrywanych na małej skoczni. Dlaczego?
(16.02.2005, 19:06)
Dexter
@Human
Stoch, Hajek, Pekkala - to bardziej znane nazwiska, których mozna sie spodziewac
(16.02.2005, 17:42)
Human
@Human
Dzięki, a może wiesz kto z starych bywalców P¦ będzie startować w Młodziżowych Mistrzostwach ¦wiata
(16.02.2005, 17:38)
Dexter
@Human
Benkovic w Rovaniemi juz startowac nie moze... Na liste startowa jeszcze duuuuzo za wczesnie. Pozdrawiam
(16.02.2005, 17:27)
master
Niebiezcie tego 2 miejsca slowencow tak bardzo do siebie bo nie bylo tam finlandi i norwegi w najmocniejszym skladzie dlatego ja tym sie tak nie podniecam jak i 4 miejscem polakow. Mysle ze na MS slowenia bedzie 5-6 a polska 6-8.
(16.02.2005, 17:12)
Human
@Dexter
Ja chciałbym zobaczyć Słoweńców na poodiuum!!!
Bardzo lubie skoki Benkovica, wiesz może czy będzie startować na juniorskich M¦.
PS.Czy ma kto¶ liste startow± juniorskich Mistrzostw ¦wiata?
(16.02.2005, 17:11)
heaven
eeeee....pi±te miejsce...po ostatnim 2 miejscu Słowenii ja licze na co¶ więcej...;-)
(16.02.2005, 17:05)
Duplej
No no słowenia chyba jest za dobra:P
(16.02.2005, 16:50)
Dexter
@Clio
Co to znaczy "na przemistrzowskim tescie"?
Wydaje mi sie, ze to byl test PRZEDOLIMPIJSKI, albo jak juz cos ostatnie zawody przed Mistrzostwami Swiata. Badzmy dokladni :)
(16.02.2005, 16:08)