TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup

Pod nieobecno¶ć startuj±cych w mistrzostwach kraju Norweżek (z reprezentantek Norwegii w Niemczech pozostała tylko najsłabsza Mari Backe) spory sukces odniosły w Baiersbronn Słowenki. O ile Monika Pogladic należy już do grona faworytek w każdym konkursie, pewnym zaskoczeniem może być drugie miejsce Mai Vtic i dziesi±te Petry Benedik. Gdyby nie słabszy drugi skok, Vtic mogłaby wręcz wygrać konkurs. Na najniższym stopniu podium stanęła Amerykanka Lindsey Van, umacniaj±c się tym samym na pozycji wiceliderki klasyfikacji generalnej Ladies COC. Zwyciężczyni konkursu w Schoenwaldzie, Daniela Iraschko, uplasowała się na 15. miejscu (ex aequo z aż dwiema zawodniczkami, Ev± Ganster i Ayumi Watase - Japonka po nieudanym drugim skoku spadła z 2. miejsca po pierwszej serii!).


Jutro w Baiersbronn odbędzie się konkurs drużynowy i jeżeli Norweżki nie zd±ż± dojechać do Schwarzwaldu (czego raczej trudno się spodziewać), faworytek należałoby upatrywać w Amerykankach, Słowenkach (mimo słabej formy Tamary Kancilii), być może Japonkach. Trudno będzie powtórzyć sukcesy drużynie Austrii, która wydaje się przeżywać kryzys - co gorsza brakuje następczyń.
TOTALbet - legalny polski bukmacher
 Klasyfikacja końcowa
 miejsce i  skoczek odl. 1 odl. 2 punkty
  1. Monika Pogladic (Słowenia)
  2. Maja Vtic (Słowenia)
  3. Lindsey Van (USA)
  4. Jessica Jerome (USA)
  5. Juliane Seyfahrth (Niemcy)
  6. Ulrike Graessler (Niemcy)
  7. Izumi Yamada (Japonia)
  8. Elena Runggaldier (Włochy)
  9. Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
 10.Petra Benedik (Słowenia)
 11.Rieko Kanai (Japonia)
 12.Alissa Johnson (USA)
 13.Seiko Koasa (Japonia)
 14.Jenna Mohr (Niemcy)
 15.Ayumi Watase (Japonia)
 16.Eva Ganster (Austria)
 17.Daniela Iraschko (Austria)
 18.Mari Backe (Norwegia)
 19.Tanja Drage (Austria)
 20.Yoshiko Kasai (Japonia)
 21.Carina Hils (Niemcy)
 22.Anna Häfele (Niemcy)
 23.Kristin Schmidt (Niemcy)
 24.Karla Keck (USA)
 25.Melanie Faisst (Niemcy)
 26.Lisa Demetz (Włochy)
 27.Magdalena Schnurr (Niemcy)
 28.Tamara Kanzcilja (Słowenia)
 29.Angelika Kuenhorn (Niemcy)
 30.Ellis Brenna (USA)

 31.Lisa Rexhäuser (Niemcy)
 32.Barbara Stuffer (Włochy)
 33.Vladena Pustkova (Czechy)
 34.Roberta D'Agostina (Włochy)
 35.Stefanie Purr (Austria)
81.5
89.5
82.0
83.0
81.0
78.5
83.5
76.5
75.5
75.0
78.0
76.0
77.5
78.5
86.0
79.0
78.5
79.5
72.0
80.0
77.0
78.0
71.5
67.0
78.5
72.0
69.0
65.0
62.5
54.0

56.0
64.5
63.0
61.0
58.0
88.5
81.5
85.5
83.0
83.0
85.0
75.5
83.5
81.0
79.5
77.5
78.0
76.0
75.0
70.0
73.0
75.5
72.0
79.0
71.0
70.0
68.0
77.0
79.0
64.5
70.0
72.0
67.0
63.0
71.0

69.0
59.0
56.0
57.5
61.0
226.0
223.0
220.5
217.0
208.5
208.0
200.5
198.5
194.0
190.5
188.5
188.5
186.0
185.0
184.5
184.5
184.5
182.0
181.5
177.0
171.5
168.0
160.0
160.0
159.5
157.0
155.0
128.0
116.0
115.5

115.0
108.5
104.0
101.0
100.5

Zobacz klasyfikacje Ladies CoC >>

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Emu
Nie mogę wrzucić dowolnego obrazka, tylko taki, który jest w bazie... Tylko taki miałam pod ręk±. ;)
(13.02.2005, 10:35)
Walther
Hej a na stronie głównej jest logo Ladies Grand Prix nie COC :)
(12.02.2005, 21:09)
Stawy
@Nowy: COntinental Cup - Puchar Kontynentalny
(12.02.2005, 19:36)
Nowy
CoC?A co to takiego?
(12.02.2005, 19:04)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Ladies COC - sukces Słowenek
Ladies COC - sukces Słowenek

Ladies COC - sukces Słowenek

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »