Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
10.12.2021, godz. 15:00
Klingenthal HS-140
P¦ K

Nie odpowiadaj± im warunki pracy, więc postanowili strajkować. Mowa o Telewizji RAI, która ma realizować sygnał transmisji telewizyjnej z najbliższych konkursów P¦ w Pragelato. Pod znakiem zapytania stoj± w tej sytuacji relacje z włoskich zawodów P¦. Wczoraj podczas Mistrzostw ¦wiata w narciarstwie alpejskim organizatorzy musieli odwołać slalom gigant mężczyzn. Telewizja RAI w zwi±zku ze strajkiem nie realizowała transmisji z Bormio. Miejmy nadzieję, iż sytuacja nie powtórzy się przy transmisji z Pragelato.

Kamery telewizyjne nie s± niezbędne do przeprowadzenia konkursu skoków (na M¦ w narciarstwie alpejskim telewizja jest niezbędna do oceny poprawnego przejazdu zawodników), więc w przypadku ewentualnego strajku Włochów jest całkiem prawdopodobne, że konkurs obejrzy jedynie mała grupa kibiców, która zgromadzi się pod skoczni±...

Problemy z transmisj± telewizyjn± z Włoch pojawiły się już przy okazji Letniego Grand Prix. Wrze¶niowego konkursu w Val di Fiemme nie można było obejrzeć w telewizji. Czy sytuacja się powtórzy? Przekonamy się niebawem. Już dzi¶ kwalifikacje. Relację ma przeprowadzić Eurosport.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
:::D:D:D::D:D
No jak niestety nie bedzie... a ja nie mam Eurosportu to ja nie przeżyje :[ Musz± nnadać do TVP1!!! Spox... fajne komenciki ;)
(10.02.2005, 17:14)
nata 90
jak sie nie odbeda to bedzie nuda!!!
(10.02.2005, 16:34)
finomanka
e.....tzn. będzie na Eurosporcie ??? jeżeli tak to spoko, bo Eurosport mam, ale jak nie to zwalony weekend !!! ale o 16:30 ???// łe....szkoda,ze nie wcze¶niej,....ale no dobra...ech,....nic nie czaje
(10.02.2005, 15:33)
georgia_fan
@RudOlf
Wiesz co masz na prawde kiepski żart...........To wcale nie jest ¶mieszne tylko wręcz przykre
(10.02.2005, 15:08)
rud0lf
@Dexter
jak mówie to mówie a jak mówie to wiem.
(10.02.2005, 13:11)
Dexter
@Rud0lf
A w Japonii skakali Lotysze i Meksykanie. Jasne.... Panu juz podziekujemy!
(10.02.2005, 13:07)
rud0lf
Skoków nie będzie w tv.. To decyzja ostateczna :)
(10.02.2005, 12:59)
Pawlak
@ADALL
pomylka przy podziale akapitow, moze zacytowalbys rowniez dalsza czesc zdania?
(10.02.2005, 11:12)
ADALL
Ale oni w tej info ***** głupot, cyt: "Miejmy nadzieję, iż sytuacja nie powtórzy przy transmisji z Pragelato. Kamery telewizyjne nie s± niezbędne do przeprowadzenia konkurs skoków". To jak to rozumieć? Czyli zawody mog± się odbyć bez udziału kamer i sytuacja nie powtórzy się przy transmisji z Pragelato? Czyli będzie transmisja, tylko nie będzie kamer i wszystkim życzę zdrowia psychicznego w nowym 2005 r.
(10.02.2005, 11:02)
Pawlak
@mmm_krakow
yy, same sprzeczne informacji - jak ja to lubie...
a Wlochy to chyba tak egzotyczny kraj w skokach, ze nawet nie wiadomo czy odbywa sie (teraz?) zaplanowany wczesniej trening
wiec sa szanse, ze zdarze jutro z pracy na konkurs jesli Twoja wersja sie sprawdzi :P
(10.02.2005, 09:54)
mmm_krakow
@Pawlak:
Wygl±da na to, że jednak Blitzlichter jest najbardziej "na bież±co" :)))))
Popatrz na to ;)))))))))))
Um 16.00 Uhr stehen zwei Trainingsdurchgänge auf dem Programm, um 18.00 Uhr beginnt die Qualifikation. [z godziny 9:03] ;)
Czyli chyba jednak nie będzie treningu o 10:00 dzisiaj :( Bo przegl±dnęłam pół netu i nigdzie nic nie znalazłam :( Nawet "live" FIS-u ¶pi :(
(10.02.2005, 09:49)
Pawlak
@mmm_krakow
widzialem, ale w programie jest napisane inaczej, a wszystkie transmisje tv na piatek (jesli beda :P) sa zaplanowane na 15:30
(10.02.2005, 09:37)
mmm_krakow
@Pawlak:
Blitzlichter live aus Pragelato:
Mittwoch, 09.02 - 10:50 Ciao Tutti aus Pragelato
Willkommen in Pragelato, knapp 70 Kilometer von Turin, der Metropole der Lombardei gelegen.
Am kommenden Wochenende finden hier zwei Springen statt.
Am Freitag das Einzelspringen und am Samstag der Teamwettkampf.
Beide Springen sind so genannte Nachtspringen, Beginn ist jeweils um 16:30 Uhr. !!!
I co? :P
(10.02.2005, 09:24)
Pawlak
@mmm_krakow
spojrz w Zeitplan na skispringen...
(10.02.2005, 08:52)
misia(svenka)
Skoki musz± być transmitowane!
W ogóle to jak tak można dobijać biednych kibiców!
Mam nadzieję, że wszystko się wyja¶ni i obejrzymy jutro zawody!
(10.02.2005, 08:34)
Dexter
Chyba by mnie szlag trafil. W sumie po raz drugi, bo w srode tez sie wqrzylem.

@yomek
We Wloszech jest taki sam czas jak w Polsce.
(10.02.2005, 08:14)
yomek
jest jaka¶ różnica czasu chyba, to zależy czy godzina u nas czy we włoszech
(10.02.2005, 08:06)
mmm_krakow
Noo to rewelacja :(
Poza tym skispringen podaje, że oba konkursy tak w ogóle s± o 16:30.
Już naprawdę nic nie rozumiem :(
(10.02.2005, 07:58)