Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K

Mimo, iż lekarze nie zalecali - wzi±ł udział we wczorajszym konkursie o Mistrzostwo Polski. Adam Małysz zdecydowanie wygrał - tego nikt nie kwestnionował w przedkonkursowych typowaniach. Obawy o pogorszenie stanu zdrowia czwartego skoczka w klasyfikacji P¦ pojawiły się po starcie na Wielkiej Krokwi.

W Villach Małysz zmagał się z gor±czk±, musiał opu¶cić czę¶ć treningów. Mistrz powrócił na skocznię, jednak jego samopoczucie jest dalekie od optymalnego: "Czuję się już trochę lepiej, gardło mniej boli, nie mam gor±czki, ale mam okropny katar. Leczę się mlekiem z czosnkiem i witaminami, bo antybiotyki bardzo osłabiaj±" - mówił Małysz.

Polak nie zamierza opuszczać kolejnych startów, co już pokazał występem na Wielkiej Krokwi. Pozostaje mieć nadzieję, że przed zbliżaj±cymi się wielkimi krokami Mistrzostwami ¦wiata w Oberstdorfie Adam wyleczy do końca swoje dolegliwo¶ci i w pełni sił będzie walczył o obronę tytułu mistrzowskiego. "Jestem przekonany, że łóżko w tym momencie nie pomoże, co najwyżej jeszcze bardziej mnie osłabi. Położyć się do łóżka w trakcie aktywnego sezonu to postawić kreskę na sobie, jako zawodniku. Leczę się jak mogę i z dnia na dzień jest coraz lepiej" - tłumaczył Mistrz Polski.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Malwa
ja uważam że nasi polacy maj± dużo zdolno¶ci co z tego że przegrywamy !!! :) co prawda Adam jest najlepszy kto z Was odda głos na Adama niech napisze kto go lubi ??!! :) heh ja na pewno go lubię !!! :) pozdrawiam wszystkich !!!:)
(10.02.2005, 18:27)
Malwa
heh Adam na pewno wyzdrowieje przecież kto¶ z polakow musi być najlepszy a ten najlepszy to Adam Małysz
(10.02.2005, 18:17)
lekarz
Adam po pi±tkowym konkurcie we włoszech szybko w samolot i do domciu.Odpoczywaj se w gronie rodzinnym i zdala od skoków i dziennikarzy sobote, niedziele, poniedziałek ,wtorek a w ¶rodę w samolocik i na MS deklasujesz wszystkich:) martwi mnie ta przygaszona minka adama w wywiadzie dla tvp , tak jakby cos z moc± i wyjsciem z progu nie tak było , no zobaczym zreszt± we włoszech.Jak wygra to wspomniany odpoczynek powinnien wystarczyć.
(09.02.2005, 15:34)
kibic
@Staszek Narocz
Bo on ma już do¶ć tej całej Paulinki co sie dziwisz.Co zawody gdzie Małysz juz sie pcha Paulinka z jego koleżk± żeby go pomęczyć inteligentnymi pytaniami a z innych dobrych skoczków robi± idiotów (przykład Roara).Widać było że ma ich serdecznie do¶ć i tej TVP-owskiej "nagonki".Bo tak juz to zaczynam nazywać.
(09.02.2005, 13:28)
air show
Adam skakał nie po to, żeby zdobyć kolejny tytuł, ale żeby potrenować, zreszt± sam to powiedział w wywiadzie.
(09.02.2005, 12:16)
olek_solec
ale wtopa :P
(09.02.2005, 11:46)
Optymista
Luuuuuuuuuzzzzzzz... Skoro skakał tak dobrze w Zakopcu (a na pewno nie dał z siebie wszystkiego, bo po co?) to znaczy, że jest ok.
(09.02.2005, 11:42)
olek_solec
Mam pytanie do Redakcji: mogłbym zamie¶cić newsa co do MSłowenii i kadrę Słowenii na M¦??

(Przysyłaj na maila redakcji)
(09.02.2005, 11:13)
biedronka
Cokolwiek sie zdarzy na MS w Oberstdorfie, Adam Malysz osiagnal juz tyle, ze moge powiedziec tylko: "DZIEKUJE";za te minione, cudowne chwile i za te, ktore (nie watpie) sa przed nami. Duzo zdrowia drogi, skromny KROLU! Jestem ZAWSZE przy tobie!
I powodzenia do konca sezonu!
YOU ARE THE BEST!
(09.02.2005, 11:08)
Staszek Narocz
Panie Pawle - artykulik b. aktualny. Ja też zauważylem, że co¶ nie tak z mistrzem Adamem - Jego krótki wywiad z red. Paulin± Chylewsk± z TVP 1 znamionował, że co¶ jest niedobrze - nie było tego "ognia", mistrz przygaszony i bez tej zwyczajnej u niego rado¶ci. Może należy dać Mu na jaki¶ czas spokój od wszystkiego, nawet od... mediów. A to przecież cała nasza nadzieja na dobry wynik na M¦; bo nasi biegacze musz± być w optymalnej formie... by "co¶" osi±gn±ć... zobaczymy?
Mistrzowi Adamowi osobi¶cie i bez rozgłosu powiem, że jestem z nim w duchu... że będzie dobrze... . (A może Ada¶ zaraził się od Ahonena, którego wysoka temperatura nie opuszcza...?)
Pozdrawiam go¶ci tej strony jak i jej autorów i redaktorów... (SN)
(09.02.2005, 10:48)
wako
A ja się cieszę że Ada¶ wczoraj nie odniósł kontuzji podczas rozdawania autografów. Przecież o mały wlos by to ogrodzenie które runęło nie przygniotło mu nóg. Dobrze że Ada¶ ma też super refleks i zdołał odskoczyć!!! Brawo Ada¶!!!
(09.02.2005, 09:14)
frytka
Czy to w zimie czy to w lecie ADA¦ najlepszy na ¶wiecie!!! I tak musi być ja w to wierzę! ADA¦ trzymamy za CIEBIE kciuki!! Dużo ,dużo zdrowia i powodzenia na M¦!
(09.02.2005, 09:10)
mmm_krakow
Przed nami jeszcze Pragelato ;)
Mam nadzieję, że start Adama na Wielkiej Krokwi w konkursie, gdzie wygrałby skacz±c bez nart i z zawi±zanymi oczami, nie odbije się na jego formie na Mistrzostwa w Oberstdorfie.
(09.02.2005, 09:10)
Mircel
Ada¶ będzie mistrzem ¶wiata!wierze w niego!!!
(09.02.2005, 08:30)
mazda
Nawet choroba Go nie powstrzyma!!!ADAM LEĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ ĆĆĆĆ!!!
(09.02.2005, 08:28)
Asiaaa
Małysz wygra Mistrzostwa ¦wiata!!! Ja w niego wierzę