Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
10.12.2021, godz. 15:00
Klingenthal HS-140
P¦ K

Najpierw z powodu choroby musiał pauzować Janne Ahonen. Nie wyleczył się do końca i podczas Pucharu ¦wiata w Zakopanem skakał z gor±czk±. Potem doszły nas wie¶ci, że nasz lider - Adam Małysz także nie czuje się najlepiej. Z powodu podwyższonej temperatury omin±ł trening w Villach. Na szczę¶cie stan naszego skoczka polepszył się i Adam wystartuje w jutrzejszym konkursie o Mistrzostwo Polski na Wielkiej Krokwi.

Dzi¶ do grona "zakatarzonych" dołaczył Andreas Küttel ze Szwajcarii. Nie wiadomo, czy to grypa, czy zwykłe przeziębienie. Skoczek leży w łóżku, jednak jak sam zaznaczył, ma nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i wyst±pi w konkursach Pucharu ¦wiata na skoczni Olimpijskiej w Pragelato (Włochy), które odbęd± się już w ten weekend. Jego start jednak stoi pod znakiem zapytania...
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
no ja też jestem chory, teraz gor±czka spadła na tyle, że byłem w stanie wł±czyć kompa :)
(09.02.2005, 11:20)
spiderman
W Pragelato można latać ponad 140 metrów, je¶li punkt HS wynosi 140m.
(09.02.2005, 09:48)
Ivonka
Jak oni moga takie złe wiadomosci podawać
(08.02.2005, 15:58)
margott74
Nie stwierdzę nic nowego, jak napiszę, że też jestem chora:-( Ale co tam, prawdziwy kibic choruje razem ze skoczkami, razem z nimi zdrowieje i razem stoi na mrozie przez parę godzin. (A potem ich szuka w jaki¶ knajpach;-))
(08.02.2005, 15:39)
misia(svenka)
Wredna grypa!!! Biednych skoczków męczy!! Nununu =)
(08.02.2005, 15:26)
zło
tez jestem chora
(08.02.2005, 13:55)
ktosia
hehe ja tez byłam chora przez cały ubiegły tydzień ale to nie grypa tylko zapalenie gardła, a wczoraj zjadłam jak±¶ o¶ć i mi siedzi w gardle. Nie wiem co zrobić pomóżcie!
(08.02.2005, 13:17)
Grann
teraz dopiero widzę, że w tych biografiach Jussilainen, jak i Kantee maj± zaliczone Lahti (4 marca 2000 roku) jako zwycięstwo. Tymczasem żaden z nich tam nie wygrał, bo wygrał Ahonen (o ile się nie mylę)
A więc statystki s± ok... ale musicie poprawić dział z bigrafiami...
Pozdrawiam
(08.02.2005, 12:40)
Grann
@Stanley, Stawy - ależ ja opieram się na ich biografiach, które zamie¶cili¶cie w "sylwetkach skoczków"
(08.02.2005, 12:32)
Stawy
@Grann: proszę w takim razie o pokazanie mi kiedy i gdzie wygrali.
(08.02.2005, 12:29)
mmm_krakow
@Stanley
Pod warunkiem że wystawi jakie¶ "rumaki" ze swej włoskiej "stadniny" ;)
Tyle, że byłby wstyd za pi±tkę, jakby wygrali z naszymi "orłami", hehe
(08.02.2005, 12:23)
Stanley
@grann
Ok uzgodnijmy stanowiska:
Risto Jussilainen zwyciężał napewno w Kuopio i Oberstdorfie,
Ville Kantee w Willingen i Kuopio. Jeżeli wykażesz, że się mylimy zamie¶cimy odpowiednie sprostowanie.
Pozdrawiam
(08.02.2005, 12:21)
Grann
A ja nie na temat...
REDAKCJA!!! Wprowadzili¶cie rozszerzon± tabelę w statystykach z wygranymi w Pucharze ¦wiata. Ja tam widzę sporo błędów - np. Jussilainen i Kantee powinni mieć po 3 zwycięstwa, a maj± 2...
(08.02.2005, 11:51)
air show
Ja też jestem chory. Siedzę w domu na zwolnieniu i martwię się żeby z Adamem nie było jak z Ahonenem, po co on statuje w MP?
(08.02.2005, 11:45)
GRUBY
TAMI SKOCZ PO FRUGO SAMO NIE PRZYJDZIE?
(08.02.2005, 11:31)
Stanley
@mmm_kraków
Bez Norwegów, Szwajcarów i Polaków (jad± tylko Panowie M) naliczyłem 12 drużyn :)
Nie da się przekwalifikować :), może wreszcie zobaczymy co potrafi Lepistoe?
(08.02.2005, 11:11)
mmm_krakow
Norge olewaj±, Szwajcarzy nie będa mieli pełnego składu...
Co¶ czuję, że może być wesoło, zamiast drużynówki mog± być 2 indywidualne w Pragelato z jeszcze cieńsz± obsad± niż w Sapporo :D
A to jasne, że Aho wszystkich pozarażał :P
(08.02.2005, 10:46)
Psychiatra
spryciarz z tego Ahonena - najpierw zdobywa miażdż±c± przewagę w P¦, potem sobie choruje i (przy okazji) zaraża innych, aby sobie wypocz±ć do M¦. W międzyczasie swoj± chorob± wykosi połowę czołówki P¦ i będzie jedynym faworytem do złota. Sprytne...
(08.02.2005, 10:43)
CARMEN
Andreas jest super sympatycznym zawodninikeim i 3-mam za niego kciuki !!! :):):):)
(08.02.2005, 10:36)
¦redni z Braci Hautameki
Dominator-Zarażator
(08.02.2005, 10:35)
Bedus
To wszystko przez Ahonena bo to on byl pierwszy przeziebnipony
(08.02.2005, 08:40)
TAMI
Oj tak...byle do COCa :))))
(08.02.2005, 01:42)
ZET
również pozdrawiam i też walcze z gryp±... :/ byle do coca... :D
(08.02.2005, 01:32)
Clio
skoczków i nie skoczków. Ja też odchorowywuję zakopiańskie -17 stopni. A może ja też zaraziłam się od Ja¶ka.. :P Ostatecznie do¶ć blisko stałam...

Pozdrowienia dla wszystkich zakatarzonych, chrypi±cych, kaszl±cych i łami±cych (w ko¶ciach)! Trzymajcie się i dużo zdrówka (co się tyczy także skoczków) :)
(08.02.2005, 01:22)
biedronka
To przez Zakopane- tam bylo naprawde zimno, a oni maja takie "liche" kombinezony, biedactwa!
(08.02.2005, 01:08)
SMOŁYSZ_TOFIK
Ja też jestem chora niestety . Moze w Zakopcu się od Janne zaraziłam? He he... Wracaj szybko do zdrowia Andi i wszyscy którzy s± chorzy na t± wstrętn± grypę i nie tylko też zdrowiejcie . APSIK! HEHE :-)
(08.02.2005, 00:41)
TAMI
Ja mimo to uważam, że to wina Janne,to on syskich pozarażał ;)))
(08.02.2005, 00:39)
Mandy
Jak chorujemy to wszyscy, skoczkowie i kibicki ;)
(08.02.2005, 00:30)
Vic
Dzieki TAMI =D
(08.02.2005, 00:17)
swissair
Andreas Kuettel, to bardzo sympatyczny zawodnik i zycze mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.
(08.02.2005, 00:15)
TAMI
¦liczny debiut :)) Oj będzie napewno!
(08.02.2005, 00:07)
rrrrrrr
jestem pierwszy!!!
(08.02.2005, 00:02)