Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
10.12.2021, godz. 15:00
Klingenthal HS-140
P¦ K

Podobnie jak Janne Ahonen, Adam Małysz ma gor±czkę i leży w łóżku. Polak po zawodach w Zakopanem wyjechał wraz z cał± kadr± na zgrupowanie do Villach, gdzie miał przygotowywać się do Mistrzostw ¦wiata i skakać na mniejszej skoczni (K90). Niestety już w poniedziałek nasz orzeł poczuł się Ľle i musiał odpu¶cić sobie treningi. Prawdopodobnie jest to grypa - Adam ma 38 stopni gor±czki.

W takim wypadku wielce prawdopodobne jest, że Adama zabraknie podczas Mistrzostw Polski, które maj± odbyć się we wtorek w Zakopanem. "To nic poważnego, jaka¶ infekcja objawiaj±ca się gor±czk±. Wszystko jest pod kontrol±" - mówi Kuttin.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
JK
Ty debilsko choroba!Przez ciebie Malysz spadl z 2 na 4 miejsce i jeszcze utrymal sie na 4!Gdyby nie ty to Malysz wygralby 5 krysztalowa kule!
(25.08.2007, 01:20)
Jasiek
:(
(06.02.2005, 15:35)
Jasiek
Ojojoj, ,jaki ten Malysz jest biedny! Najpierw goraczka,a teraz spadl w Klasyfikacji Pucharu Swiata z 2 na 4 miejsce (podczas pobytu w Japonii wypszedzili go Ljokelsoej i Hoelwartch) !Nie bardziej szkoda mi Jandy, przecierz to tez Slowianin, wiec mam prawo zalowac, ze spadl z 3 na 5 miejsce.Nawet gdyby to nie byl slowianin mialbym prawo zalowac za jego pech (ale i tak dobrze ze czolowka Pucharu Swiata nie pojechala do Sapporo).
(06.02.2005, 15:20)
niu niu sia
biedny Ada¶ wracaj do zdrowia!!
(06.02.2005, 11:32)
mewa
biała podlaska pozdrawia cię Ada¶
(06.02.2005, 10:19)
kibic z Augustowa
Zdrowiej Ada¶ oby to nie wpłynęło na jego skakanie bo teraz Adam musi my¶leć o M¦. Adam Zdrowia życzy cały Augustów i pozdrowienia od całego Augustowa!!!
(06.02.2005, 10:07)
Pablo
Przykład Jarcyny dowodzi, że Adam Małysz ma również swoich fanów w¶ród współczesnych futurystów.
(05.02.2005, 22:23)
Pablo
Air Show jeste¶ hiperidiot± skoro porównujesz Małysza z papieżem
(05.02.2005, 22:21)
biedronka
Adas zdrowiej szybciutko!
(05.02.2005, 21:50)
finomanka
Adam zdrowia !!! I jeszcze raz zdrowia....
(05.02.2005, 21:45)
JARCYNA
ADAMIE SKACZ I TRENUJ I MYSLE ZE GORONCZKA PRZEMINIE BO JEZLEI NIE TO BEDZIESZ BARDZO SLABY PO CHOROBIE I CIEZKO BEDZIE CI NADROBIC PUNKTY DO OGULNEJ KLASYFIKACJI. POWODZENIA!
(05.02.2005, 21:26)
cube
Wiesci z ostatniej chwili: za Adama Małysza wystartuje Paweł Włodarczyk, zarezerwowal juz nawet 1000 wejsciowek dla ViPow :-)
(05.02.2005, 20:42)
frytka
Jeżeli bedzie zdrowy to raczej wystartuje. Mnie też na tym nie zależy czy wyst±pi. Tylko jak Go nie będzie to bedzie malo atrakcyjnie! Wole natomiast żeby w pelni byl zdrowy na M¦. To jest jego drugi cel po Zakopanem!!! I tam musi być na 100%.
(05.02.2005, 20:13)
air show
Ja wolę, żeby nie startował, bo s± rzeczy ważniejsze niż MP
(05.02.2005, 20:06)
frytka
Ja chcę wiedzieć czy Ada¶ startuje we wtorek w Zakopcu. Jezeli nie to ja nie jadę! A mialam takie plany! Pomimo że dopiero z Zakopca wróciłam!
(05.02.2005, 20:04)
air show
@frytka
W TVP nic nie powiedzieli, tak że nie wiadomo jak z t± chorob±, może to rzeczywi¶cie wymówka, a może tylko lekkie przeziębienie?
(05.02.2005, 20:00)
frytka
Ej co jest? Nic kompletnie o chorobie Adama. Tylko wzmianka że dzisiaj zakonczyli zgrupowanie w Austri! Kto poda prawdziw± informację???
(05.02.2005, 19:59)
air show
@Braveheart
Chyba troszeczke przegi±łe¶. Z choroby się nie żartuje. A je¶li już to Ahonen w pojednyku na gor±czkę wygrał, bo miał aż 40 stopni, a Adam tylko 38. Ja jestem za Adamem, ale nikomu nie życzę Ľle i wolę, żeby Adam wygrywał z Ahonem, bo jest lepszy, a nie dlatego, go Janne jest chory.
(05.02.2005, 19:58)
frytka
Czekamy na wie¶ci w TVP1. Juz za chwilę!!! ADAS MAŁYSZ ADAS!!!
(05.02.2005, 19:52)
air show
Kuttin pociesza, że nie jest to taka pważna choroba, jak u Ahonena, oby!
(05.02.2005, 19:49)
frytka
Jak Adama nie będzie we wtorek na Wielkiej Krokwi to frekfencja moze być taka jak w Czechach 17- stu widzów!!! Albo niewiele lepiej!
(05.02.2005, 19:47)
frytka
andbal masz rację ,cos ten poniedzialek nie pasuje ja też to zauwazyłam. A wogole to jako¶ nie podaja w sportowych nawet wiadomo¶ciach nic o tym że Adas choruje. Jedynie cos chyba b±kneli w RMF-ie!
(05.02.2005, 19:39)
andbal
@autor
Co to zo informacja ?
W poniedziałek chory a w ¶rodę pojechał do Villach.
Co¶ tu nie gra chyba że gor±czkę dostał po przyjeżdzie w czwarek.
(05.02.2005, 18:48)
air show
Domagam się komunikatów o zdrowiu Adama, takich jak o zdrowiu papieża. A tak na poważnie, to zdrowie Adama chyba bardziej mnie obchodzi
(05.02.2005, 18:20)
Braveheart
No, niech się Adam kuruje!
Ale to nic poważnego.
Polak jest wytrzymały, a nie jak taki fin :D
Małysz ma tylko 38*, a Ahonen 40...

ŻYCZĘ POWROTU DO ZDROWIA!!!
(05.02.2005, 18:13)
air show
Adam, wracaj do zdrowia. Oby to była tylko ¶ciema, żeby nie startować w MP! Widać to po Ahonenie, że choroba osłabia, a przecież wszystko tak dobrze się składa, Funaki niespodziewanie wygrywa!
(05.02.2005, 17:36)
marmi
Adamowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Oby na M¦ wszyscy byłi zdrowi i niech pogoda będzie łaskawa tak, aby wygrał najlepszy! Ja mam nadzieję, że będzie to nasz Adam Małysz, no przynajmniej raz :)
(05.02.2005, 17:13)
Fan Małysza Damian
Szkoda bo mogł naprawde daleko skoczyć
(05.02.2005, 17:08)
ty
niedobrze...przecież choroba osłabia...czyżby nici ze złota na M¦???Wolałabym naprawdę, żeby to była ¶ciema.
(05.02.2005, 16:44)
Human
Małysz wyskakuj z łóżka i na skcznie prędziutko
(05.02.2005, 16:36)
jabadabadu
Ada¶ wypoczywaj, niech ci przy¶piewka Golców towarzyszy - kto się ceni ten się leni... zobacz - Ahonen ma w nosie konkursy i już my¶l± przy M¦ - i Tobie też radzę już my¶leć o M¦, bo o każde miejsce na podium będzie trudno, to nie Val di Fiemme, gdzie poza Hautamaekim i Ingebritsenem nie było konkurencji - tutaj będziesz walczył przynajmniej z pięcioma pewniakami (Ahonen, Ljoekelsoey, Morgenstern, Janda, Hoellwarth). DUŻO ZDRÓWKA I DOBRYCH SNÓW, NIECH CI SIĘ ¦NIˇ SUKCESY, BO CO W SERCU TO W GŁOWIE. NOGI MASZ W PORZˇDKU I JESZCZE O TA SPOKOJNˇ GŁOWĘ MUSISZ ZADBAĆ !!!
(05.02.2005, 16:25)
ola, fanka martina
masz móĽg!! jak teraz wyjdzie z łóżka to potem zostanie w nim przez dwa tygpdnie!!! (lubie Shmitta)
(05.02.2005, 16:25)
Wierny kibic
Adam szybko zdrowiej bo Polska czeka na kolejne twoje wyczyny. Musisz im pokazaĽ kto tak naprawdę rz±dzi w skokach. ZDROWIEJ BYLE SZYBCIEJ bo ten Ahonen cie w Zakopanym zaraził i pokaż mu że to co Finalnczyka złamało Polakowi pomoże.
(05.02.2005, 16:24)
Szmiddtt z Szmiddttolandii
Adam ! dosyć się lenić TO NIC TAKIEGO ! Wynocha z łóżka i na skocznię ;)
(05.02.2005, 16:14)
elan
Ciekawe jest to że w TV Kruczek nic nie mowił że Adam sie Ľle czuje.
(05.02.2005, 15:55)
to ja
No,no,no szybko wracaj do zdrowia Adam!!! Zamiast leżeć w łóżku należy trenować!!!
(05.02.2005, 15:45)
Ada¶ Niezgódka
Ada¶ wracaj do zdrowia szybko ! Ja również dziękuje za Zakopane i generalnie za wszystko bo dzięki tobie pokochałem skoki narciarskie ! DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI I wielki buziaki od całego Lublina ba! od całej Polski ;-)
(05.02.2005, 15:43)
aska
az milo ze sie tak polsko i adamowo zrobilo, a nie osttanio tylko janne i janne.
zdrowka adamie a i tak wszytko bedzie dobrez. dzieki za zakopane... normalnie cieszylam sie jak dziecko ktore dostalo lizaka po 40 dniowym poscie.. :)
(05.02.2005, 15:31)
nieprzepadam za Janne
Patrzę w lewo ,patrzę w prawo- brawo Jasiu ,brawo!!! to taka reklama mi sie przypomniała. Janne to za Zakopane!!!
(05.02.2005, 15:15)
frytka
ADA¦ KRÓLU PIERWSZY!!! Dużo ,dużo zdrowia z całego serca CI życzę. Byle¶ taki wspaniały w Zakopcu!!! Tyle rado¶ci nam przyspożyłe¶! Jak CIĘ spotkali¶my w pi±tek na ul. Bronislawa Czecha gdy rozdawałe¶ autografy byłe¶ taki spokojny ,u¶miechnięty i na wołanie kibiców żeby¶ tak skoczył w zawodach jak w treningu pi±tkowym o 11.00. To bedzie zwycięstwo. Na to tylko kiwn±łe¶ glow± co wszyscy odebrali¶my że musi być zwycięstwo i bylo!!! Wracaj do zdrowia a na M¦ też będzie dobrze. Ja to czuję! Zdrowia, zdrowia zdrowia!!! A forma jest! To widać!!!
(05.02.2005, 15:10)
dzika ahonenka
hyhy a co jak nie wyzdowieje.. :P
(05.02.2005, 15:05)
linta
Adam wracaj szybciutko do zdrowia:*:*:):):):)
(05.02.2005, 15:03)
splinks
Zdrowiej i trenuj !!! Obrona 2 złotych medali czeka w Oberstdorfie.
(05.02.2005, 15:00)
Himena
Wracaj do zdrowia, walcz z Janne Ahonenem, ale nie do przesady... Bedę trzymała za ciebie kciuki, ale za Aho też, bo bardzo go lubię, jemu życzyłam powrotu do zdrowia, więc tobie też, pozdro!:)
3maj się Ada¶
(05.02.2005, 14:59)
OLeJ
ADA¦ kuruj się ! i do zobaczenia na M¦ ! Adam MAŁYSZ Adam !!!
(05.02.2005, 14:49)
Paulina
Ada¶ zdrowiej i wygrywaj! Polska Cię pozdrawia gor±co! 3maj się Mistrzu!
(05.02.2005, 14:45)
misia(svenka)
Miejmy nadzieję, że Ada¶ szybko wyzdrowieje i, że ta choroba nie odbije się na jego formie. Dla mnie jednak najważniejsze jest zdrowie naszego mistrza!
Adasiu trzymaj się!! Pozdrawiam!
(05.02.2005, 14:35)
Charisma
Niech Małysz szybko wraca do zdrowia!
Ci najlepsi zawsze maj± pecha!
Tak to już jest!

(05.02.2005, 14:30)
sir_skiner
trzeba bylo dluzej wypytywac Malysza o bzdety na 15 stopniowym mrozie, panie Kurzajewski!!!
(05.02.2005, 14:10)
magda
Adam zdrowiej szybko i wracaj na skocznie
(05.02.2005, 14:09)
ktos z .......
szkoda ze dipadla cie grypa albo cos innego zamiast lezec w luzku to lepiej trenowac
(05.02.2005, 14:07)
sir_skiner
to ja sie powtorze;>

co ja widze, a me serce trwoga i smutek przepelnia?!

Mistrzu Adamie, gdzie zes jest? Mistrzu Adamie Malyszu!!!
Dla Boga, panie Adamie! Larum graja! Mistrzostwa ida! Ahonen forme szlifuje! A Ty sie nie zrywasz! Nart nie zapinasz? Na belce startowej nie siadasz? Co sie z Toba stalo, mistrzu? Zalis forme swoja mial zaprzepapascic i nas samych w zalu jeno i trwodze na pastwe austrofinoniemcow zostawic?
Mistrzu Adamie, kuruj sie predko! Ojczyzna wzywa!

;)
(05.02.2005, 14:03)
aa xxx
Penie zaraził się od Aho w Zako.
Ho!
(05.02.2005, 14:02)
aska
cos mi sie zdaje ze poprostu jest to ladna wymowka co do MP sam kutin powiedzial ze dobrze ze nie mamay jeszcze jakiejs skoczni, bo to juz prezsada. :)
(05.02.2005, 13:59)