Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
28.11.2021, godz. 16:15
Ruka HS-142

Janne Ahonen, który cały czas pozostaje liderem Pucharu ¦wiata, korzysta z faktu, że posiada duż± przewagę nad drugim w klasyfikacji generalnej Adamem Małyszem. Jak pamiętamy, Fin zrezygnował z zawodów w lotach narciarskich w Tauplitz / Bad Mitterndorf z powodu choroby. Wrócił na konkursy w Titisee-Neustadt i Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi nie był w stanie pokazać wszystkich swoich możliwo¶ci - gor±czka powróciła.

Od jakiego¶ czasu wiadomo było, że lider P¦ nie pojedzie na konkursy do Sapporo w Japonii. Teraz okazuje się, że Fin nie weĽmie udziału w rozgrywanych wła¶nie Mistrzostwach Finlandii. Nie zobaczymy go także podczas przedolimpijskiej próby w Pragelato!

U Ahonena nie ma już ¶ladu po gor±czce, cały czas jest jednak osłabiony. Zamiast zawodów w Sapporo i Pragelato Fin zajmie się spokojnym treningiem.

Tak więc następny konkurs, w którym wyst±pi Janne Ahonen, to zawody rozgrywane już w ramach Mistrzostw ¦wiata w narciarstwie klasycznym w niemieckim Oberstdorfie.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
volkania
tiger: nie iwsz co moiwsz ,Janne jest biedny bo chory a ty zamiast go wesprzec to tak ie glupoty mowisz ze ... Janne wroc do zdrowia zal mi cie.::(
(23.02.2007, 16:42)
ktosia
@Tiger
A ja mam nadzieję że to ty zachorujesz na padaczkę! I co dobrze ci tak? Miłe życzenia co nie?
(09.02.2005, 16:55)
Tiger
Mam nadzieję, że Ahonen znów zachoruje, ale na padaczke :)
(09.02.2005, 10:55)
Bart
gosia nie badz taka madra bo jak adam zajmuje takie miejsca to wyzywa sie go od najgorszych...
(08.02.2005, 23:09)
Master
Od kiedy w tym roku mam Olimpiadę??
(08.02.2005, 17:30)
Ziomek
Chciałbym żeby nie było go tak długo żeby go nasz Orzeł dogonił :-))))))))))))))))
(07.02.2005, 19:56)
*iskierka*
Znowu go nie będzie??? Mam nadzieję, że po zupełnym powrocie będzie dobrze skakał tak jak na samym pocz±tku tego sezonu... zobaczymy na M¦... ehhh... szkoda, że go nie będzie
(07.02.2005, 13:59)
ktosia
@realista
A czemu cie to dziwi? Przecież każdy skoczek może sobie odpu¶cić jaki¶ start w P¦ i nie musi wcale podawać na to powodów. A skoro pisz±, że jest chory to widocznie tak jest. Janne nie musi zasłaniać się chorob±, bo mu sie nie chce jechać gdzie¶ tam. Ma tyle punktów przewagi, że gdyby nie był chory i powiedział, że nie jedzie bo mu sie nie chce nie zrobiłby nic złego. Ja tam wirzę, że on jestchory i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Jasiu wracaj i wygrywaj!
(07.02.2005, 09:54)
finofanka
Janne kochany zdrowiej, wracaj i wygrywaj!!!
(06.02.2005, 19:55)
Jasiek
:( :( :( :(
(06.02.2005, 12:45)
Jasiek
Ojojoj,ale zle.Moze bedzie znow dominowal?Nie chce tego.
(06.02.2005, 12:45)
gosia
że niby ahonen w fatalnej formie??? jeżeli 4 i 2 miejsce w zakopanem jest fatalne.........to życzę wszystkim innym skoczkom tak fatalnej formy!!
(06.02.2005, 11:38)
BLEkot
snow,
doucz się: 3maj 3pe 3sto!
(gdzie¶ dzwony biły, ale gdzie...) :-))
(06.02.2005, 11:32)
neo
Ja my¶le że Achonen jest w fatalnej formie a finowie chc± to ykryć by sie nie zbłażnił
(06.02.2005, 08:46)
Claire
Janne wracaj do zdrowia.I wygrywaj
(05.02.2005, 23:09)
wielmożny pan
Ahonen nie wytrzyma tego napięcia wygra Ljoekelsoey, Małysz, Hoelwarth lub Janda
(05.02.2005, 20:49)
Tomo
Nasz Orzeł pogodzi wszystkich na mistrzostwach :D
(05.02.2005, 19:25)
Kinga1511
Janne wracja do sił i zwyciężaj, bo się stęskniłam za Tob±:)
(05.02.2005, 14:40)
Zły
@realista - ależ wygra, nawet dwa razy... ale w konkursach drużynowych
(05.02.2005, 12:07)
realista
mam złe przeczucia ze Ahonen wygra na M¦
, ale moje przeczucia rzadko się sprawdzaj±:)

ciekawi mnie tylko jedna rzecz sk±d się bierze ta gor±czka Ahonena...
(05.02.2005, 11:28)
m.
No i tylko szkoda, że nasz sztab "olał" Sapporo.
(05.02.2005, 04:00)
rud0lf
Hahahaha kolejne ofiary mojej prowokacji :P Stanley dzieki za po¶więcenie mi uwagi :) naprawde jest mi niezmiernie miło.Tym razem nie żartuje.
(05.02.2005, 02:45)
TAMI
Ojej...rudOlf Twój żart był taki finezyjny:] Naprawde wszystko przez ten moj brak poczucia humoru:P Stanley :))))
(05.02.2005, 01:36)
Stanley
@rudOlf
Wybacz ostatni raz po¶więcę Tobie uwagę :(
Ironia w Twoim wykonaniu jest "cieńka" jak żytetki marki "Polsilver", za to bezdennie tępa! :)
(05.02.2005, 01:17)
rud0lf
@Tami
Hahahaha nastepna sztywniarka widze ;) jakby ruszyc glówka tak troche i wyczuć ironie w mym po¶cie?
(05.02.2005, 01:11)
jozek-sibek
M.Hautamaeki mistrzem Finlandi,2 Happonen,3 Takeuchi??? 4 Huczkowski,5 Kiuru,15 Lindstroem,na sredniej skoczni.
(05.02.2005, 00:52)
marmi
Hehe, 3=ci :)
(05.02.2005, 00:48)
snow
@nika
zmiękcz 3 :)
(05.02.2005, 00:37)
nika
no i snow się nie odzywa, a szkoda :))
(04.02.2005, 23:49)
nika
@snow
no , nie nie znam, a możesz mnie o¶wiecić jak chcesz:)
(04.02.2005, 23:31)
snow
@nika
A znasz to:
3maj 3pe czyst± :)
(3.V. 3p 3 100)
(04.02.2005, 23:28)
kuttinek
Adam nie jedĽ do Pragelato, bo będ± nici ze złotego medalu..
(04.02.2005, 23:09)
gliny
ale nic 2 razy się nie zdarza.. I co to znowu za zasłużył...
(04.02.2005, 22:00)
Pablo
I oby tak skończyło się tym razem dla Janne. W perspektywie swojej kariery w pełni na to zasłużył
(04.02.2005, 21:57)
ww
No to mnie zaskoczył, nie spodziewałem się. Martwi mnie to trochę w perspektywie M¦. Podobnie zrobił Adasiek 2 lata temu przed Predazzo i pamiętamy wszyscy jak to się skończyło..
(04.02.2005, 21:45)
jozek-sibek
Ahonen dużo nie straci.Japonia wiadomo a w Pregelato jest tylko 1 konkurs indywidualny.Gdyby w Sapporo wyst±pił Małysz i wygrał jak również w Pregelato to z przewagi 532 punktów zostało by 232. Wtedy Janne być może by się zastanowil nad startem.Pobił w tym sezonie parę rekordów i spokojnie czeka na M¦.Zjego strony to rozs±dne,ale Ada¶ też nie zasypia,i się oszczędza.Jakub Janda to samo.Będzie ciekawie na M¦.
(04.02.2005, 21:13)
Numaje
Tak tak, Ahonen będzie miał 2 złota na K 120 i K 90 ( w drużynie) ;-))). Risto i Matti mu pomog±.
POzdrawiam wszystkich Fanów skoków.

(04.02.2005, 20:50)
TAMI
rudOlf a co Cie to obchodzi kto komu kibicuje? A redakcja jest polska chyba ze masz klopoty z odroznieniem jezyka polskiego i finskiego;/;/;/ A kibicowac mozna komu sie chce chcesz to sobie kibicuj Małyszowi ale niestety pogodz sie ztym ze finowie maja mnostwo sympatykow i Twoje zlosliwe teksty nic tu nie zmienia! Nara
(04.02.2005, 20:41)
Fanka Janne Ahonena
Moim zdaniem dobrze ,że nie jedzie na konkurs do Japonii i na inne konkursy.W Oberzdorfie Ahonen wygra zloty medal na k120 a drugi K90 trzymam za niego kciuki.
(04.02.2005, 20:36)
nika
No nie!! Mam nadzieję,że wszystko to dobrze wykalkulowali, napewno....
Smutno bez niego będzie :(
Jasiek 3 maj się!!!
(04.02.2005, 20:33)
Pablo
Bez paniki. Kole¶ wie co robi. Przypomnijcie sobie jak Małysz zabłysn±ł w Predazzo, dzięki temu, że się nieco odswieżył przed zawodami
(04.02.2005, 20:29)
:|
A Pablo az tu przywialo z wyborczej :|
(04.02.2005, 20:26)
rud0lf
Oj zaczn± sie teraz płacze redakcji finskiej oj zaczn± :)
(04.02.2005, 20:22)
snow
Jasiek zostań w domu. Dzieciak i żona potrzebuj± wsparcia.
Oberstdorf to wredne miejsce :)
(04.02.2005, 20:17)
TAMI
Boże...nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeee:(((((((((((((((((((((( (((( ;(;(;(;(;(;(;(;(
(04.02.2005, 20:17)
Pablo
Wręcz przeciwnie, dzięki temu perfekcyjnie przygotuje się do M¦.
(04.02.2005, 20:12)
Glazeczka
To bł±d ze strony Ahonena. Zwłaszca z uwagi na przyszły rok. Fak faktem, że nie musi się bać rywali, ale to chyba pochopna decyzja