TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 14:15
Engelberg HS-140

Na sobotę i niedzielę zaplanowano kolejne zawody Pucharu ¦wiata sezonu 2004/2005. Skoczkowie jad± do dalekiej Japonii, by w walce o punkty P¦ zmierzyć na skoczni Okurayama (HS-134) w Sapporo. W Kraju Kwitn±cej Wi¶ni zabraknie wielu skoczków ze ¶wiatowej czołówki. Finowie, Norwegowie jad± w okrojonym składzie. Niemcy wystawi± drużynę rezerwow±. Zabraknie Polaków i Szwajcarów.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Przed rokiem w Sapporo dwukrotnie triumfował Roar Ljoekelsoey. W sobotę wygrał przed Ahonenem i Hoellwarthem, natomiast w niedzielę wyprzedził Kasai oraz Pettersena i Ahonena, którzy ex aequo stanęli na najniższym stopniu podium. Adam Małysz zaj±ł w poprzednim sezonie 12. i 11. miejsce.

więcej o skoczni Sapporo >>

Z racji różnic w strefie czasowej polscy kibice obejrz± sobotni konkurs o godzinie 9:00, a niedzielny w póĽnych godzinach nocnych (pocz±tek 3:00). Relację z obu konkursów przeprowadzi na żywo TVP1.

Program zawodów:
Pi±tek, 4.02.2005
8:00 - trening

Sobota, 5.02.2005
2:00 - trening
3:00 - kwalifikacje
8:00 - seria próbna
9:00 - konkurs główny

Niedziela, 6.02.2005
2:00 - kwalifikacje
3:00 - konkurs główny

Wstępne składy na P¦ w Sapporo
AUSTRIA Martin Höllwarth
Andreas Kofler
Martin Koch
Florian Liegl
Thomas Morgenstern
Roland Müller
Balthasar Schneider
Reinhard Schwarzenberger
CZECHY Jan Matura
Antonin Hajek
FINLANDIA Risto Jussilainen
Jussi Hautamaeki
Akseli Kokkonen
Kimmo Yliriesto
NIEMCY Ferdinand Bader
Christian Bruder
NORWEGIA Lars Bystoel
Roar Ljoekelsoey
Morten Solem
Henning Stensrud
ROSJA Ildar Fatkullin
Dmitri Ipatov
Denis Kornilov
Dmitri Vassiliev
SŁOWENIA Jure Bogataj
Robert Kranjec
Bine Zupan
Peter Zonta
SŁOWACJA Martin Mesik
USA Clint Jones
Brian Welch
JAPONIAKazuyoshi Funaki
Akira Higashi
Tsuyoshi Ichinohe
Daiki Ito
Noriaki Kasai
Hideharu Miyahira
JAPONIA
(grupa krajowa)
Yusuke Kaneko
Takanobu Okabe
Yukio Sakano
Hiroki Yamada
Kazuya Yoshioka
Fumihisa Yumoto
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
jozek-sibek
@spiderman Chodzi Ci o D.Chvykov,który w sezonie 2000/2001 w kwalifikacjach do GA-PA zaj±ł 2 ??? miejsce.Skoczył 113m,Adam 113,5m.Zreszt± Małysz wygrał wtedy kwalifikacje do wszystkich 4 konkursów.? A może chodzi o kogo¶ innego.
(04.02.2005, 20:14)
spiderman
Był kiedy¶ skoczek z Kirgistanu i on skoczył na treningu w Ga-Pa ponad 120 metrów. Był to trening przed konkursen TCS.
(04.02.2005, 07:42)
nika
A co tam Filipiny!! Będ± jeszcze skoczkowie z Buthanu i zaraz,zaraz........ aaaa ci z Republiki Palau :)))
(03.02.2005, 21:41)
sermak
sobie jaja robicie, ale NA ŁOTWIE naprawdę UPRAWIAJˇ SKOKI narciarskie! W 2001 roku na uniwersjadzie w Zakopcu startował w kombinacji norweskiej Łotysz. Zaj±ł chyba 6. miejsce!
poza tym rosjanie mog± wystawić tylko trzech zawodników, więc wystartuje 42 zawodników najprawdopodobniej.
(03.02.2005, 21:40)
mati
rudolf przestań gadać głupoty!! Skcozek z Filipin?? Sk±d masz takie informacje?? Przestań sie kompromitować tymi swoimi postami!!!
(03.02.2005, 19:30)
Marian Koniuszko
te konkursy w japonii to zawsze była lipa,nawet się tego nie chce ogl±dać.zobaczycie że bedzie komentował tym swoim smętnym głosem stanisław snopek.on zawsze dostaje największe badziewie,albo japonię albo mistrzostwa Polski
(03.02.2005, 17:06)
rud0lf
I jeszcze do tego red.rud0lf doda ze ten łotewski skoczek nazywa sie Per Bagackis kuzyn znanego koszykarza.A reprez FIlipiny będzie Juan Mozarez z pochodzenia Peruwiańczyk od niedawna miej±cy obywatelstwo filipińskie.Nie pamietam niestety nazwiska meksykańskiego skoczeka ale to sie wszystko wyjasni w konkursie.
(03.02.2005, 15:57)
snow
Uwaga, uwaga!!! najbrdziej zoriętowany red. rudOlof w swych perenegrygacjach odkrył, że skoki narciarskie rozpoczęto uprawiać na Łotwie i Filipinach. Drżyjcie Ahoneny i Małysze ! Nowa fala w skokach ndchodzi :)
(03.02.2005, 15:38)
spiderman
A jutro rano o 8.00 czasu polskiego jest trening, tak ?? Ile serii treningowych będzie jutro o 8.00 ?
(03.02.2005, 15:22)
spiderman
Tylko 43 skoczków?? No to nie dobrze. Ja chcę, żeby było 50 bo wtedy konkurs będzie dłuższy. Czyli je¶li będzie 43 zawodników to kwalifikacji nie będzie, będ± tylko treningi.
(03.02.2005, 15:21)
andbal
Dokładam Clinta
(03.02.2005, 14:32)
marmi
Hmm, nie wiem po co te kwalifikacje :)
Jesli chodzi o kandydatów do niezdobycia punktów to stawiam na Niemców i 3 Japończyków z krajowej, powiedzmy Kaneko, Sakano i Yumoto. Do tego Welch, Mesik, Zupan, Hajek, Muller, Ipatow, Kranjec i Kokkonen.
(03.02.2005, 14:18)
Squeal
Ja oczywi¶cie mam nadzieję, że wygra Roar, ale jakby Daikiemu się udało, tobym się bynajmniej nie obraził... :)
Najlepiej po jednym. O, albo ex-aequo! :D
(03.02.2005, 14:14)
Anga
@el chyba miedziaków brak
a im ta długa podróż i zmiana strafy czasowej z pewno¶ci± nie pomogłaby w osi±gnięciu reluztatów
skoro u siebie nie dali rady...
I w tym roku 2 konkursu i Wi¶niaków , a nie trzy , jak było zazwyczaj
po prostu im się nie opłacało
A swoj± drog± to mi szkoda Japonców, bo niemalże nigdy czołówka do nich nie przyjedzie, bo albo Igrzyska albo M¦
Cóż...
ale zainteresowanie i tak jest niewielkie
(03.02.2005, 14:10)
el
mogli chociaz kadre b wyslac do tego mateje i rutkowskiego bo i tak na ms nawet w 30 nie beda <moze mateja>
(03.02.2005, 13:57)
Walther
Jan Matura i chęć szczera zrobi± z ciebie oficera.
(03.02.2005, 13:34)
andbal
Mam ochotę z nr 2 wstawić Briana ? Zgadzacie się ?
(03.02.2005, 13:05)
andbal
Proponuję z programu imprezy wyrzucić z soboty pkt godz 3:00 i z niedzieli 2:00. A teraz poważnie obstawiajcie 13 nazwisk z tabelki a o jakie mi chodzi to się każdy domy¶la. Mój typ nr 1 to Martin Mesik - powtórka z Zakopanego.
(03.02.2005, 13:00)
air show
Mam nadzieję, że obydwa konkursy wygra Ito
(03.02.2005, 12:37)
statystyk
Mateja miałby łatwe pkty szkoda że nie pojechał
(03.02.2005, 12:21)
rud0lf
Dojad± jeszcze Chiny,Bulgaria,Estonia,Holandi a,Korea,Łotwa (tak to prawda) i po jednym zawodniku z Filipin i z Meksyku.
(03.02.2005, 12:18)
ola
43 zawodników:)
(03.02.2005, 12:08)
Apoloniusz
Z pustego i Salomon nie naleje.
Skład na M¦ (4xM-Mateja,Małysz,Mateuszek, ......Marcinek i ..............Krystian .
(03.02.2005, 12:07)
TAMI
Sorki ze nie na temat, ale kiedy bedzie wiadomy sklad na Pragelato?:)))))
(03.02.2005, 11:35)
Henio
Lista 59 zgłoszonych jest na stronie wsv-braunlage.de
(03.02.2005, 10:46)
andbal
@Henio
Czy Twoje informacje s± sprawdzone a jak tak to gdzie. Bo mam w±tpliwo¶ć czy Stoch może startować. Z tego co portale podaj± to pojechał do Villach i ma być tam do soboty, a w sobotę s± pierwsze zawody PK.
(03.02.2005, 09:47)
Henio
@ Andbal
Zgłoszeni oficjalnie do Braunlage s± Stoch,Wantulok,Topór i Żyła.
Smiało można było Urbańskiego ze ¦liżem i ew.W.Skupniem i Hul± pchn±ć do Sapporo.
(03.02.2005, 09:38)
andbal
@Stochfan
Masz rację. Brakuje informacji czy Ci co nas reprezentowali na PK w Lauscha zostali w Niemczech i wyst±pi± w PK w Braulange.
(03.02.2005, 09:29)
andbal
Znowu brakuje informacji kto wystartuje w Sapporo.
(03.02.2005, 09:23)
Stochfan
Braulange też czeka na skoczków!
(03.02.2005, 08:38)