Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
10.12.2021, godz. 15:00
Klingenthal HS-140
P¦ K

Bisko 30 tysięcy widzów na trybunach i kolejne 10 milionów przed telewizorami ogl±dało każdego dnia relację z weekendowych konkursów Pucharu ¦wiata w Zakopanem. Według badań telemetrzycznych sobotni, wieczorny konkurs na antenie Programu 1. Telewizji Polskiej obejrzało 10,2 mln osób. Oznacza to, że na 100 telewidzów, którzy mieli wł±czone odbiorniki w czasie trwania pierwszej relacji z Wielkiej Krokwi aż 72 ogl±dało TVP1.

Co ciekawe, drugi konkurs P¦ - mimo triumfu Małysza w sobotę - cieszył się trochę mniejszym zainteresowaniem i zgromadził widownię w liczbie 9,4 mln osób.

Warto dodać, iż zawody w Zakopanem nie były najchętniej ogl±danym programem w poprzednim tygodniu na antenie TVP. Większ± widownię niż sobotni konkurs zgromadził nadany we wtorek odcinek serialu "M jak miło¶ć".
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fanka Janne Ahonena
Słyszałam ,że Janne Ahonen jest zdrowy i wruci do rewalizacji i pokona wszystkoch w Oberzdorfie bedzie miał na K120 i K90 bedzie miał złote medale trzymam za niego kciuki.Janne jestes spoko.
(07.02.2005, 14:34)
dark angel
SKANDAL ZEBY "M JAK MIŁO¦Ć"MIAŁO WIĘKSZˇ OGLˇDALNO¦Ć NIZ SKOKI NARCIARSKIE.TAKA TELENOWELA!!RATUNKU!!!11
(05.02.2005, 14:35)
Chrison
NIe moge, jak to mozliwe?
Jakies ***** typu "M jak Miło¶ć" gdzie praktycznie nic sie nie dzieje tylko przez 50 min. czy ile tam to trwa, same gadanie i gadanie (wiem bo moja siostra to cos ogl±da).
I sprawdza sie biblijna zapowiedz "ludzie będa pod±żac od złego ku gorszemu".
(04.02.2005, 14:52)
grabarz
ja ogl±dam tylko inteligentne programy!!! m jak miłosć to szit vo wł±czę jaki¶ kanał to kolejna telenowela a wewszystkich graj± ci sami aktorzy bleeeeeee aż mam torsje
(02.02.2005, 18:41)
wesssss
ohh jacy tu wszyscy kulturowi i wrażliwi na estetyke /;// już to widze jak wy ogl±dacie tylko programy kulturalne hahaha nei roz¶mieszajcie mnie
(02.02.2005, 16:18)
air show
Takich żenuj±cych programów jest mnóstwo. Dla mnie ogl±danie randki w ciemno, czy takiego programu, gdzie jedni przepraszali drugich publicznie (nie pamiętam tytułu tego arcydzieła) byłby gorsz± kar± niż długoletnie wiezienie.
(02.02.2005, 14:08)
Mandy
M jak Marno¶ć-> powinni tego zabronić. Nawet 10 minut nie jestem w stanie na to patrzeć. Żenada na maxa. Jedyny program, który sprawia, że mi niedobrze :/ Polacy to dziwny naród, tak się nudz± ze taki shit ogladaj±.
(02.02.2005, 00:36)
Anga
Ja już się kiedy¶ wypowiadałam pod podobnym newsem na temat "zwi±zku" skoków z tym "genialnym" serialem, to mnie wykasowano. A skoro mnie wykasowano, to i tak wiadomo, co my¶lę, więc już nie piszę. Dobranoc.
(01.02.2005, 22:22)
Macko
MOIM ZDANIEM SZARANOWICZ BYŁ SPOKO KONKURSY ***** ALE PANI JÓZEFA BYLA THE BEST.
P.JÓZEFA RLZ.
(01.02.2005, 22:21)
pawel25
"Co ciekawe, drugi konkurs P¦ - mimo triumfu Małysza w sobotę - cieszył się trochę mniejszym zainteresowaniem i zgromadził widownię w liczbie 9,4 mln osób" a to wszystko temu ze duzo osob pojechało na narty.
(01.02.2005, 22:11)
IDA Sierpniowa
Ale macie problem !! co jest lepsze itd ... Jak dzieci .. ja Ogl±dam i skoki i M jak Miłosc ... i oby dwa programy s± fajne . S± inne logiczne i nie da sie ich porównywać ... ale kazde na swój sposób lubiane. Macie jakie zamknięte horyzonty ogl±dam tylko to i koniec ... spokojnie ludzie spokojnie.
(01.02.2005, 22:10)
Aneta
Dla Charisma: Nie Ahonen niestety jeszcze nie wyzdrowiał i z tego co wiem to czuje się bardzo Ľle...:(:(:(
(01.02.2005, 22:07)
Aneta
Spiderman, ty to masz dobrze... Mi tylko kilka razy pozwolili nie i¶ć do szkoły w dzień zawodów... Najprawdopodobniej w tym roku M¦ wypadn± wtedy kiedy moje lekcje...:(:(:( Nie ma dle mnie żadnego ratunku...:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(
(01.02.2005, 22:06)
nika
Komentatorzy naprawdę nieudani! Robili chyba wszystko zeby telewidzowie nie poczuli atmosfery Zakopanego i całej oprawy towarzysz±cej tym zawodom. ALE NAJLEPSZA BYŁA PANI JóZEFA!! Super kobitka :))))
(01.02.2005, 21:58)
spiderman
W tym roku zrezygnowałem z pój¶cia do szkoły podczas konkursu w Innsbrucku który wypadał na poniedziałek. Ale jak były konkursy w Hakubie to trudno było mi wtedy nie i¶ć do szkoły. A po za tym drug± serię konkursów w Hakubie przynajmniej jej kawałek widziałem w szkole.
(01.02.2005, 21:54)
prof.Zenon Tr±bal
Skoki chyba każdy normalny ogl±dał bo jak tego nie ogl±dać.Spiderman dlaczego nie ogl±dałe¶ Hakuby trzeba było nie i¶ć do szkoły.Cinki jeste¶
(01.02.2005, 21:50)
chmiel
Tylko komentatorzy słabi i ta panienka od zadawania głupich pytań mierziła podczas programu. Szkoda, że co chwile nie działały mikrofony a realizatorzy trzymali sięsztywno planu. Kiedy Małysz przemawiał do ludu, to telewidzowie musieli słuchac wywodów filozoficznych naszych komentatorów, Przerost formy nad tre¶ci±! Na pewno dostali po stawce...
(01.02.2005, 21:46)
spiderman
Od kilku lat nie opu¶ciłem żadnego konkursu Pucharu ¦wiata. Wyj±tkiem były konkursy w Hakubie rozgrywane w tygodniu.
(01.02.2005, 21:29)
linta
Ja tam ogl±dałam skoki bo było warto:-):-):-) Było super super super:-)
(01.02.2005, 21:21)
Villka
e no ja tez Malysza ogladalam ;))))
(01.02.2005, 21:19)
spiderman
Ogl±dałem skoki ale M jak miło¶ć nie ogl±dałem.
(01.02.2005, 20:59)
heheheh
M jak miło¶ć takie badziewie ludzie ogl±daj±.
(01.02.2005, 20:58)
Charisma
Wła¶nie, że M jak miło¶ć jest całkiem fajnym serialem, ale i tak nie ogl±dałam tego odcinka. A skoki oczywi¶cie ogl±dałam. A propos, czy Ahonen już wyzdrowiał?
(01.02.2005, 20:51)
keczup jak hajć
m jak milosc to papka dla mas przykre i zenujace ale widocznie konsumpcja naszego spoleczenstwa jest nastawiona na tandete, co tu komentowac