TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Jak informowali¶my kilka dni temu, absencja japońskich skoczków narciarskich na Wielkiej Krokwi spowodowana była rozgrywaniem w tym samym czasie Mistrzostw Japonii. Odbyły się one w sobotę i w niedzielę na skoczniach w Hakubie. Nie wyst±pili w nich członkowie kadry A ze względu na przygotowania do Mistrzostw ¦wiata w Oberstdorfie.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Pod nieobecno¶ć najlepszych zawodników, w sobotę na skoczni HS-98 triumfował Masahiko Harada, pokonuj±c Tsuyoshiego Ichinohe, do którego należał najdłuższy skok dnia, oraz Hirokiego Yamadę. Na miejscach od czwartego do szóstego ulokowali się Kazuya Yoshioka, Yuta Watase i Sota Okamura. Harada po swoim zwycięstwie orzekł, iż jego forma znacznie się ostatnio poprawiła i będzie starać się wł±czyć do rywalizacji w Torino.

Wyniki Mistrzostw Japonii na ¶redniej skoczni:
1 Masahiko Harada 91.5m 91.5m 238.0
2 Tsuyoshi Ichinohe 88.5m 92.0m 230.5
3 Hiroki Yamada 88.0m 91.0m 238.0
4 Kazuya Yoshioka 89.0m 88.5m 225.0
5 Yuta Watase 86.5m 87.0m 216.5
6 Sota Okamura 86.5m 87.0m 216.0

Następnego dnia rozegrano zawodny na skoczni dużej KS 131. Tym razem zwycięstwo należało do Tsuyoshiego Ichinohe. Zaraz za nim na podium uplasowali się Kazuyoshi Funaki i Masahiko Harada. Kolejne lokaty zajęli Yuta Watase, Ryohei Nishimori i Kazuya Yoshioka.

Wyniki na skoczni dużej:
1 Tsuyoshi Ichinohe 113.5m 123.0m 222.7
2 Kazuyoshi Funaki 112.0m 121.5m 218.3
3 Masahiko Harada 112.0m 117.5m 208.6
4 Yuta Watase 107.5m 121.5m 207.7
5 Ryohei Nishimori 101.0m 127.5m 206.3
6 Kazuya Yoshioka 108.0m 119.0m 203.1
7 Shuji Endo 99.5m 128.5m 200.9

Drużyna Japonii na Mistrzostwa ¦wiata w Oberstdorfie prezentuje się następuj±co: Noriaki Kasai, Daiki Ito, Akira Higashi, Hideharu Miyahira i Takanobu Okabe. Tsuyoshi Ichinohe po swoich dobrych występach w Hakubie dostanie szansę na sprawdzenie swoich sił w konkursach Pucharu ¦wiata w Europie.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Jasiek
Hurra!Hurra!Niech zyje nam,niech zyje nam!Sto lat,sto lat niechaj zyje nam!Hurra!
(03.02.2005, 18:23)
Ania:)
Super że Masahiko wygrał!! To taki fajny skoczek, mój kochany:))
(02.02.2005, 22:46)
DZastin
Harada nie startował w tym sezonie dobie Piotr cos sie pomeliło.to był okabe
(01.02.2005, 21:25)
Kupcia
Słuchaj Piotr nie rób sobie ze mnie żartów a skok małysza można ¶ći±gn±ć na tej stronie!
(01.02.2005, 13:38)
sir_skiner
tylko jak tak sobie patrze to jest wielce prawdopodobne, ze malysz w wieku np. 33 lat moze byc wciaz najlepszy w naszej kadrze...
(01.02.2005, 13:12)
Coleman19
Niewiem o co wam chodzi ze jedziecie Hardae czy Funakiego ja ich cenie za to co zrobbili dla skokow i jak sobie skacza to niech skacza , wazne zeby czerpali z tego przyjemnosc mimo slabszej formy ! Ciekawe jak sie zachowacie w stosunku do malysza gdy on tak bedzie skakal a taki okres napewno nadejszie pozdrawiam !
(01.02.2005, 10:41)
Eowyn
@spiderman - zdaje sie, ze nie tyle wialo, co znacznie podwyzszyli belke. Wszystkie skoki w drugiej serii sa zdecydowanie dluzsze.
A tak w ogole to co to za "mistrzostwa", jesli nie skacze kadra A... Chyba ze mistrzostwa drugiej ligi...
(01.02.2005, 00:40)
marek
To Harada jeszcze skacze ? Ja my¶lałem że on już dawno zakończył karierę.
(31.01.2005, 19:43)
powerek_15yeah
ja się dziwie że oni po skoku nie łami± sobie ko¶ci bo po takiej karierze i kilkunastu latach skakania to powinnie mieć oteoporoze
(31.01.2005, 19:37)
Piotr
finomanka do Finlandii!!!Do Ahonena itp.
(31.01.2005, 18:44)
Piotr
Może.Wszystko jedno.I tak oni powinni już dawno zrezygnowć.Jeszcze sobie co¶ złego zrobi±.Harada,Okabe kończcie bo się pozabijacie!!!
(31.01.2005, 18:43)
spiderman
Takanobu Okabe ma 34 lata, a Masahiko Harada 37 lat.
(31.01.2005, 18:32)
Piotr
Ano tak sory.Kwalifikacje wygrał rzeczywi¶cie okabe,a nie Harada.Oni zawsze mi się myl±.Ale Harada tak jak Okabe powinni dać już sobie spokój ze skakaniem.Maj± po 33lata!!!Szkoda,że Małysz nie jedzie do Japoni,bo ja tam będę akurat.Szukajcie transparentu Kutno leci z Adamem!!!
(31.01.2005, 18:27)
finomanka
Cze¶ć , wróciła z Zakopanego Finomanka !!! hyhy...a i mam pytanko...czy takie spotkania z Finami bed± co roku...bo ja nic nie wiedzialam...a poszlabym bo bylam w tym czasie w Zakopcu. I nie skorzystalam....łee...jakby było cos podobnego to prosze o informowanie mnie pod mailem mazurka_@poczta.onet.pl !!! taka okazja była....no nie....i Vellu był i Axu !!! /BUZIAKI DLA FINÓW/

/a co do tego artykułu to przyznam nie przeczytałam/
(31.01.2005, 18:14)
Piotr
Harada przecież już startował w tym sezonie w Neustadt!Trzeba było dokładnie ogl±dać!Nawet wygał kwalifikacje!!!A propo nie wiesz może gzie można zobaczyć Małysza z Zakopanego jeszcze raz w Internecie.
(31.01.2005, 18:14)
Kupcia
Gratulacje! Powiem szczerze że my¶lałem że Masahiko Harada już nie skaczę. Pytanie do redakcji : Czy Harada przyjedzie na Puchary ¦wiata do Europy?
(31.01.2005, 18:00)